english version
Referencje

Po moich masażach, sesjach i warsztatach otrzymuję mnóstwo cieplych słów, wspaniałych opinii i podziękowań. Niektóre osoby pragną podzielić się swoimi doświadczeniami i przeżyciami w szerszym gronie i przysyłają mi referencje na piśmie. Tymi opiniami dzielę się z Wami w tematycznych sekcjach, MASAŻE, UZDRAWIANIE SEKSUALNOŚCI I CEREMONIE MIŁOŚCI:

Zapraszam do przeczytania artykułu o mnie, który ukazał się na portalu Seksualność Kobiet.pl
seksualnosc-kobiet.pl/moje_cialo/masaz_tantryczny_w_kala_luna_temple
- do wysłuchania rozmowy / wywiadu ze mną w Radiu TOK FM,  o Tantrycznych Masażach: 
audycje.tokfm.pl/podcast/O-masazu-tantrycznym-rozmawiaja-Luna-Mierzewicz-i-Anka-Grzywacz/43581
- posłuchania wywiadu / rozmowy o kobiecości: 
https://www.youtube.com/watch?v=KNgXeFQIRx4

- przeczytania wywiadu, który ukazał się w magazynie Zwierciadło: 
http://zwierciadlo.pl/magazyn-sens-2/najintymniejszy-z-masazy

MASAŻE:

Mariusz    Luno, dziękuję! Twój masaż Dotyk Bogini jest nieziemski! Masaż różami przechodzi wszelkie wyobrażenie! Znalazłem spokój, głębokie poczucie sensu i miłości. Poczułem i przyjąłem siebie. Przedtem byłem jak mnóstwo pozamykanych pokoi, teraz jestem jak jedna wielka, piękna całość, jak najpiękniejsza sala balowa. Poczułem się kompletny i cały, scalony, bez konieczności spełniania czyichś oczekiwań. Jestem obudzony, napełniony, kochany i cały czas czuję energię płynąca w ciele. To jest prawdziwe spełnienie! Każdy mężczyzna powinien tego doświadczyć!

Peter:   To był masz tantryczny najwyższej jakości. Mam porównanie, bo zgłębiam tą sztukę w całej Europie, a to był najlepszy masaż jakiego kiedykolwiek doświadczyłem. Luna była opiekuńcza, zmysłowa, ciepła, profesjonalna, ucząca i na prawdę wiedziała, co robi. Nie będziecie rozczarowani rezerwując sesję w Kala Luna Temple. Mam nadzieję, że szybko wrócę do Warszawy by jeszcze więcej się od niej uczyć.

Ala:    Rewelacyjny masaż! Nie chce się wychodzić!

Leszek:    Jeżeli Masaż Tantryczny to tylko u Luny. Chodzę od roku, regularnie co miesiąc i za każdym razem znajduję tą samą pełnię i Jej obecność. Niezwykłe doświadczenie, które pozwala żyć i się rozwijać. To Kobieta która kocha swoją pracę. Kocha masować i to czuć w dotyku i w całym masażu. Ona tego nie wykonuje - ona tym jest. Dla porównania, a także z braku miejsc u Luny byłem w innych "świątyniach". Więcej nie pójdę, bo przepaść w jakości, podejściu i wiedzy jest kolosalna. Zyskałem tylko tyle, że wiem, że cokolwiek się nie dzieje będę czekał na miejsce u Luny. Na jej przywitanie i przygotowanie przed masażem. Na jej świadomą i mądrą obecność. Dziękuję.  

Maciek:   Niesamowite doznanie bo odpocząłem jakbym był na dwu tygodniowym urlopie. Szok, wdzieczność, radość!

Alla Kether:    To był masaż - inicjacja u Mistrzyni Tantry, nie "tantry zachodniej". Luna to Bogini która mając Moc - służy innym swoim życiem we wszystkim co robi. Dziękuję całym moim sercem.  

Jadwiga:    Nikt nigdy tak mnie nie dotykał! Nigdy w życiu nikt wobec mnie nie był tak czuły. Czułam się piękna, czysta, dobra. Całe moje ciało czyste, dobre i piękne. Cała ja się taka poczułam i wszystko co mnie w życiu spotkało stało się spokojne i zaakceptowane. Poczułam się zaopiekowana i utulona. Każda część mnie poczuła się ukochana, potrzebna i pierwszy raz w życiu zauważona. Nikt nigdy nie dotykał mnie z taka troską i uwagą. Luna powiedziała, że jestem ukochana i taka się czułam. W końcu ukochana i przytulona. I uwolniona. To było bardzo, bardzo dobre. Dziękuję.

Maria i Jan:    Mistrzyni potrafiąca prowadzić ludzi, Bodhisattwa. Takich osób jest kilka na świecie. 

Znalezione w Sieci: Andrzej:   Jeżeli masaż tantryczny to tylko u Luny. To kobieta z przeogromną wiedzą o pracy z ciałem, z ogromnym doświadczeniem w tantrycznych masażach, z ogromną wiedzą o prowadzeniu energii seksualnej i z wielkim darem uzdrawiania którym obdarza wszystkich potrzebujących. U Luny jest masaż na najwyższym poziomie. To jedyna prawdziwa tantryczna masażystka w Polsce i jedna z najlepszych jakie miałem okazję poznać w świecie. To zaszczyt wziąć udział w jej ceremoniach i oddać się w jej ręce.

Znalezione w Sieci:    Masaż tantryczny to cudowne przeżycie, wspaniale relaksuje, oczyszcza i pozostwia niezapomniane wspomnienia. Ważne jest aby miec pewność że masażystka/masażysta faktycznie zajmują sie tantrą. Dla tych którzy mieszkają w W-wie bądź okolicach gorąco polecam Kala Luna Temple, masażystka z potężnym doświadczeniem, doskonała reputacja, prawdziwa Dakini :) 

Piotr:    Luno, podczas masażu u Ciebie przeżyłem niezwykłe doświadczenie. Czułem, że masz całkowitą kontrolę nad moim ciałem i nade mną całym, emocjonalnie , psychicznie i fizycznie. Było to bardzo  niezwykłe doświadczenie, bo przy tym czułem się absolutnie bezpiecznie. Kompletnie pewny, spokojny, głęboko zaopiekowany. Coś takiego przeżyłem pierwszy raz w życiu i na długo zostanie to w mojej pamięci. Dziękuję! 

Patryk:   Nie potrafię znaleźć słów by opisać to, czego doświadczyłem. Czuję ogromny szacunek i wdzięczność wobec Luny. 

Andrzej:    Żadne słowa nie oddają tego, co czułem podczas Ceremonii Ognia. Jestem pod wielkim wrażeniem masażu, wyczucia, profesjonalizmu i umiejętności Luny. Ona na prawdę zna sie na tym, co robi. Wie, co robi i prowadzi w sposób bardzo świadomy. 

Waldemar:     Luno, masz w sobie delikatność, świadomość, wyczucie i zrozumienie. Takie doświadczenie, jak Twoje wypracowuje się latami i to widać i czuć w Twoim podejściu, dotyku, prowadzeniu. Gdy masujesz bije od Ciebie niesamowity spokój i całkowite wyciszenie. Podczas masażu byłem w Twojej energii i emanacji. Było to niesamowite i bardzo mocne doświadczenie. Dziekuję, muszę to w sobie poukładać i wrócę na kolejne spotkanie z samym sobą.

Stefan:   Byłem na wielu masażach tantrycznych na całym świecie. Nikt nigdy tak mnie nie przygotował, nie masował, nie prowadził podczas masażu i nie uczył, jak Luna. I nigdzie się tak nie czułem jak u Niej. Wielki szacun i mistrzostwo!

Kuba:    Nauczycielka tantry z powołania, wykształcenia i z serca. Powodzenia!  

Dawid:   To jest prawdziwy MASAŻ Lingam!

Jurek:    Kobieta, która rozumie mężczyzn!

Agata:    Po długich zastanowieniach i kilka miesięcy od poznania Luny nareszcie zdecydowałam się przyjść do Kala Luny na masaż. Byłam przerażona już tydzień od rezerwacji wizyty- co mnie czeka, co mnie czeka... Ten lęk towarzyszy mi często, kiedy staję w obliczu czegoś nieznanego... Klatka schodowa niepozorna, budynek zresztą też.  A już u progu ogarnął mnie spokój -  głos Luny, muzyka, zapach, nastrój świątyni - wiedziałam, że oddaje się w dobre, doświadczone ręce. Potrzeba głębokiego relaksu wywołała u mnie efekt zdystansowania się od tych wszystkich stresów, z którymi na co dzień walczę spinając wszystkie mięśnie mojego ciała. Luna mówiła do mnie jak do Bogini, mówiła do mojego ciała otwierając moje czakry i opowiadając o tym jak te rytuały były stosowane kiedyś i że wiedząc o nich nic nie stoi na przeszkodzie, by moc je stosować dziś. O całym 2,5 godzinnym przeżyciu pisać nie będę, gdyż myśli do teraz kłębią się w mojej głowie -  to, co wydarzyło się potem wydaje mi się ważniejsze -  ODZYSKAŁAM MOC. Dziękuję!

Karo:     Byłam dziś na masażu u Luny. Och... nie wiem czy znajdę słowa aby opisać czego doświadczyłam. Możliwość oddania się w ręce kobiety, która dedykowała swoje życie, aby tantrycznym dotykiem służyć innym i uzdrawiać ich, to prawdziwa łaska. Dziękuje Luna. Polecam wszystkim tantrykom i tantryczkom wizytę w Kala Luna Temple jako element tantrycznej higieny osobistej.

W:     Luna jest profesjonalistką w każdym calu. Widać, że ma przepracowane wszelkie kwestie, które mogłyby zakłócić przebieg sesji. To się czuje i łatwo jest poddać się ceremonii z pełną ufnością i otwarciem. Cały czas sesji jest wypełniony uwagą, obecnością i delikatnością. Masaż pracował dla mnie i mojego ciała długo po zakończeniu spotkania. Serdecznie polecam.

Ola:    Byłam wczoraj na masażu u Luny - i jestem pod wrażeniem delikatności czułości i mocy jej dotyku. Najpierw wzruszyła i otworzyła mnie duchowa ceremonia boskiej seksualności a potem odleciałam w kosmiczną błogość pieszczona piórami, jedwabiami, perłami a potem dłońmi i gorącym olejem...Całe ciało dostało uzdrawiającą pieszczotę i dotyk...... Piękna celebracja pierwszego dnia wiosny....... Dzięki Luna :)) 

Helena:   Bardzo dziękuję jeszcze raz za wczorajszy masaż. Jest we mnie pełno miłych wrażeń i ciepłych wspomnień z tego zabiegu. Faktycznie, po zastosowaniu się do Twoich wskazówek, by potraktować się jako boską istotę, boginię i świątynię ducha i czerpać z tego jak najwięcej, masaż stał się cudownym, boskim i niebiańskim doznaniem.

Rafał:    Słów mi brakuje, żeby to opisać! Totalny odlot i relaks, jakiego nigdy wcześniej nie doświadczyłem. Takiego poczucia nie daje żaden inny masaż, to jest to! Takiego masażu szukalem!

Piotr:  Na tantrycznym masażu byłem pierwszy raz. Umówiłem się przez telefon i miałem wiele obaw  jak będzie, czy będe umiał się w tym znaleźć i czy dam radę się otworzyć na przyjmowanie i otrzymywanie. Było wspaniale! Zostałem poprowadzony przez całą ceremonię, cały czas miałem pełną uwagę, obecność i ciepło Luny. Czułem się wyjatkowy i szczęśliwy jak nigdy wcześniej. Wyjaśniła wszystkie wątpliwości, opowiedziała na wszystkie pytania  i ja całkowicie oddałem się temu, czego uczyła i co robiła. Czułem się spokojny i spełniony, jakbym wrócił do domu.  Będę wracał po więcej.

Sylwia:   Dzięki kochana. Przede wszystkim czuję się piękna. Jakoś inaczej patrzę na swoje ciało. Niby je lubiłam, ale teraz uwielbiam, patrzę, podziwiam, zachwycam się. Uśmiecham. Dostałam kilka wskazówek od mojego ciała podczas masażu. Przypominam sobie o oddechu i wprowadzam w życie. Wracając poczułam szczególna więź z drzewami. Patrzyłam na ich korę, pościnane pnie i zastanawiałam się, czy tak wiele nas różni, czy nie. Wczoraj u Ciebie Luno czułam się bezpiecznie prowadzona, wzruszająco uhonorowana. Ja, Bogini. Mogłam sobie i tobie pozwolić na tak wiele przyjemności. Mogłam być sobą, naga. A w pareo czułam się trochę jak przebrana, bo wolałam być sobą - taka jaką się narodziłam. Przywitana przez Ciebie tak, jak powinno się być witanym na Świecie. Teraz pewnie trochę innym dla mnie. Dziękuję

Leon:  U Luny byłem wczoraj na ceremonii Swiątynia Ziemi. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Już od wejścia wiedziałem, że dobrze trafiłem. Spotkałem kobietę ciepłą, zmysłową, świadomą siebie i tego, co robi.  Zostałem wprowadzony w piękne miejsce i niezwykły klimat Światyni, muzyki, świec i obecności energii i mocy. Było  zmysłowo, subtelnie, nie myślałem, że można tak odpocząć! Masaż wprowadził mnie w całkowicie inny wymiar patrzenia na siebie i na seksualność. Pełnia szczęścia i dobrze wydane pieniądze. Seans warty ceny i wszelkich pochwał. Pomimo, że jest drogo  dałem wysoki napiwek i wrócę oddać się w Jej ręce. 

Robert:  U Luny znalazłem masaż tantryczny na najwyższym światowym poziomie. Mistrzostwo i wielki szacunek! Mam porównanie bo na tantrycznie masaże chodzę od wielu lat, byłem w różnych krajach Europy i świata i sam zgłębiam tą wiedzę.
Polecam wszystkim, którzy szukają raju, totalnego odlotu i błogości prawdziwej tantry. Będę wracał z radością do tej niezwykłej kobiety!

Damian:  Byłem już nie raz u Luny, chodzę regularnie raz na miesiąc na Świątynię Ziemi i za każdym razem jest mi lepiej! Za każdym razem więcej i gębiej czuję. To jest prawdziwa  Tantra i prawdziwa tantryczna Bogini! Ona ma promieniującą energię w sobie i to przekazuje w masażu. Widać, że ma ogromne doświadczenie i podejście do klienta.  Masaż jest cudowny!  Cudowny orgazm  i płynąca energia podczas całego spotkania!  Piękny klimat i wystrój salonu, zadbany i wszystko przygotowane.  Dziękuję i powodzenia!!!!! 

M45:  Byłem u Luny na dwóch sesjach masażowych uzdrawiania problemów seksualnych. Od pięciu lat byłem impotentem. Pokazała mi, że można inaczej patrzeć na siebie, że nic nie muszę, że mogę być spełniony beż stresu i ciśnienia. Poleciła mi ćwiczenia i praktyki do domu. Stosowałem regularnie i MOGĘ!!! 

UZDRAWIANIE SEKSUALNOŚCI:

Iwona:   Świetna terapeutka i psycholog. Potrafi ruszyć, popchnąć do zmiany i docisnąć. Konsekwentna i stanowcza i wie co robi. Pokazuje inną stronę patrzenia na siebie, na świat, na ludzi i pokazuje inne scenariusze relacji możliwych do zaadoptowania we własnym życiu. Daje konkretne ćwiczenia i zadania które robione muszą przynieść efekty. Bardzo mi pomogła, przestałam żyć dla innych i być ofiarą wykorzystywaną przez innych. Nauczyłam się zadbać o siebie i odmawiać bez poczucia winy. Polecam dla osób które na prawdę chcą pracować i się zmienić, a nie chodzić bez efektu na kolejne terapie. 

Aldona:     Ukochałam Siebie i swoje Ciało. W końcu, po 40 latach życia w próżni. Zaczynam nowe życie.  

Iwona:     Z wielką niecierpliwością czekałam na spotkanie z Luną. Jednocześnie trochę się bałam przyjść do tak charyzmatycznej i silnej kobiety, ale w końcu potrzeba i ciekawość zwyciężyły. I ku mojej ogromnej uldze okazało się, że spotkałam osobę bardzo mi bliską. Poczułam się wysłuchana, zauważona, doceniona. Tak jakby wszystko znikło a została tylko nasza obecność i pełne skupienie uwagi Luny na mnie. Poczułam się ważna i piękna. A potem na masażu poczułam się na prawdę kompletna, jedyna i pełna. Siebie, ciała, mojej kobiecej miękkości. To doświadczenie pozwoliło mi zmienić stosunek do samej siebie i zapisać się na cykl Księżycowej Bogini. Teraz pracuję na otwartym kontaktem ze sobą, nad prawdziwym ukochaniem siebie i nad pełną zgodnością na to jaka jestem. W sferze psycho emocjonalnej i w sferze stawiania granic. I jestem coraz bardziej szczęśliwa! Dziękuję Luna, z każdą sesją tak wiele się zmienia! 

Marta:    Znalazłam Lunę w sieci i pociągnęła mnie jej siła. Niespotykana u kobiety determinacja i zdecydowanie. Zafascynowałam się jej osobowością i postanowiłam spróbować u niej pracować nad sobą. Ciężko mi było uwierzyć , że 12 spotkań pomoże w emocjonalnym stanięciu na własnych nogach. Podjęłam wyzwanie sama z sobą. I dałam radę! Było dużo łez, pierwsze spotkania były wyzwaniem, nie chciałam na nie chodzić, musiałam się zmuszać. Konfrontować się ze sobą, patrzeć na siebie i na swój ból. Walczyłam sama z sobą, z oporem, buntem i z Luną która nie pozwalała mi odpuścić. Chciałam zrezygnować z zajęć i zamknąć się w spokoju i znanym komforcie. Uciec od tego co się działo, ale na szczęście zostałam. Koło połowy procesu wszystko minęło. Nagle pewnego dnia znalazłam spokój i zrozumienie siebie samej. Usłyszałam swoje ciało, swoje głębokie, rodzące się ja, cichutkie jeszcze i mocne jak coś, co rośnie i już nie obumrze. Wykiełkowałam z kamienia, kokonu i wyobrażeń. I rosłam z ciekawością dostając kolejne zadania od Luny. Coraz bardziej pewna i szczęśliwa. Skończyłam cykl z wielką radością i dumą. To była największa podróż w moim życiu! Dziękuję!  

Lena:    Bardzo bałam się przyjść na cykl Księżycowej Bogini. Bardzo bałam się jak będzie i długo - prawie rok zwlekałam z podjęciem decyzji. W końcu zebrałam się na odwagę i przyszłam. Ku mojej wielkiej radości znalazłam się w miejscu z którego nie chciałam wychodzić. Znalazłam bezpieczeństwo i spokój. Świątynia Luny oczarowała mnie ciepłem i niesamowitą energią. I rozpoczęłam podróż do swojej kobiecości. Każde spotkanie dawało mocne i spektakularne efekty. Nieoczekiwanie stwierdziłam, ze po każdym spotkaniu jestem w szoku jak bardzo dużo dało i jak bardzo się zmieniam w dobrym kierunku. Z każdą sesją, z każdą praktyką utwierdzałam się w tym, że jestem w najlepszym dla mnie miejscu i w najlepszych rękach. Moja kobiecość została ukochana i zrozumiana. Ja sama byłam w pełni uszanowana i bezpieczna w tej podróży wgłąb siebie. Z radością i wdzięcznością biegłam na każde kolejne spotkanie dziękując że mogę przychodzić do Luny i z nią pracować. Spotkałam siebie jakiej nigdy nie znałam. Spotkałam siebie jakiej zawsze pragnęłam i czułam że jest gdzieś w mojej duszy. Stanęłam mocno w tej kobiecości - wilczej, mocnej, kwiecistej i delikatnej. I pokochałam swoje serce i boginiczne kobiece ciało. Luna dała mi siebie. Uważnie, mądrze, magicznie. Pokazała i nauczyła jak moge żyć stojąc mocno na własnych nogach i będąc mocno we własnym sercu. Nasza podróż trwa a ja z zachwytem uczę się u Luny tajemniczych świątynnych praktyk Seksualnej Bogini. 

Ewa:   Dziękuję, że jesteś, że stworzyłaś Kala Lunę, że dzielisz się swoją niezwykłą energią. Że dajesz wokół swoją obecność, ciepło i spokój. Dziękuję, że przeprowadziłaś mnie przez cykl Księżycowej Bogini. Doświadczyłam Twojej obecności i poczułam, że to jest coś wielkiego, co objęło mnie całą i zostałam uzdrowiona. Mam teraz siłę, by patrzeć na siebie inaczej, by dawać sobie miłość bez poczucia winy, lęku i wstydu. Mam skrzydła, by wziąć życie w swoje ręce. Mam wiarę we własne serce i siebie całą. Odzyskałam siebie po 30 latach nieobecności i życia dla innych. Teraz mam siłę by uzdrawiać swoje życie.

Ania:    Cytat ze strony: "Przyjdź z radością, uśmiechem i pozytywnym nastawieniem – to wszystko, czego potrzeba z Twojej strony". Przyszłam z lękiem, głębokimi blokadami, wielkim wstydem, ale też z wielką determinacją, że dam radę. Tak jakby to był jakiś egzamin, a jego wyniki dostępne w każdym miejscu. Po trzecim spotkaniu (wszystkich był 12) zaczęłam się otwierać i pomału dochodzić do wniosku, że to jest coś naprawdę niesamowitego co na pewno mi pomoże. Po drodze były oczywiście wątpliwości (tak do 5 spotkania), bunt, negowanie, zaprzeczanie. Wszystko ustąpiło, gdy przeszłam delikatną granicę, granicę strefy komfortu. Nie wierzyłam, że jest możliwe, że będę oddychać głęboko i świadomie. Nawet przez chwilę nie dopuszczałam do siebie myśli, że będę stać na środku pokoju naga i że będę się czuć w takiej chwili komfortowo i swobodnie. Niepojęte było dla mnie, że po 12 spotkaniach będę potrafiła się porozumieć ze swoim ciałem, tak spokojnie, bez stresu i napięcia. A jednak ;-) Tych 12 spotkań wspominam jako najlepszą podróż w głąb samej siebie. Polecam każdemu, kto pragnie na nowo, albo w ogóle spotkać się ze swoim ciałem. Tyle, że tym razem świadomie ;-).

Adam:   To był ekscytujący cykl (Król Słońce)! W życiu nie myślałem, że mogę tyle odczuwać jako mężczyzna! Luna nauczyła mnie rozumieć w nowy sposób moją seksualność - o której myślałem, że wiem wszystko. Pokazała jak prowadzić energię w ciele, jak bez wysiłku sie kontrolować i jak przedłużać przyjemność by stawała się nasyceniem i totalnością. Nauczyła mnie jak doświadczać przeżyć w większości niedostępnych mężczyznom. Poczułem się jak nigdy dotąd. Jakbym ze szczytu góry sfrunął w niezmierzony ocean błogości. Znalazłem w moim ciele bezkres doznań i przeżywania. Przestałem się spieszyć. Zacząłem celebrować każdą chwilę i każdy dotyk. Zobaczyłem i poznałem gdzie mogę dojść jako seksualny mężczyzna. Głęboko uszanowałem swoją seksualność a także seksualność wszystkich moich byłych i przyszłych partnerek.

Jan Marcin D.    Ukończyłem cykl Król Słońce. Polecam wszystkim! Było ciężko, musiałem dokopać się do własnych blokad w seksualności, pokonać lenistwo i wygodnictwo. Pokonałem, bo chciałem. Przepracowałem wszystkie praktyki, przerobiłem wszystkie polecone ćwiczenia. I jestem dziś innym człowiekiem. Znalazłem seksualną świadomość w swoim ciele, znalazłem cel i wewnętrzny sens mojej męskości. Odbudowałem kontakt ze swoją intymnością. Poprawiłem zdolności i możliwości seksualne i ze spokojem patrzę na siebie, jako na mężczyznę rozumiejącego siebie i wdzięcznego za swoją seksualność. Luna była wymagająca i cierpliwa, pełna zrozumienia i konsekwentna. Bez jej wsparcia nie byłbym tym, kim jestem dziś.

Anna:    (sesja energetycznego uzdrawiania Kundalini Healing) Dotknęłam Cudu i odwiecznej Magii... bardzo dziękuję!

CEREMONIE MIŁOŚCI:

Gosia i Sławek:   Wspaniałe warsztaty - Święte Ciało i Ceremonia Joni Lingam! Bardzo dużo się nauczyliśmy i wynieśliśmy ogrom wiedzy podanej rzeczowo, jasno, zrozumiale i bardzo przystępnie. Masaże są cudowne! Proste, łatwe w wykonaniu i bardzo mocne w odczuciach. Dostaliśmy materiały do domu i mogliśmy zapisać wszystko, co było dla nas ważne. Prowadzenie Luny - mistrzostwo i wielki szacunek! Chylimy czoła wobec jej ciepła, wiedzy, profesjonalizmu, doświadczenia i umiejętności prowadzenia pary. Luna doskonale wie, czego uczy, widać jej doświadczenie w uczeniu i w przekazywaniu tej wiedzy. Była czuła, obecna, dokładnie na swoim miejscu i z ogromnym wyczuciem kiedy mówić, kiedy prowadzić dalej, a kiedy dać nam czas na poczucie i bycie ze sobą. Będąc nago i ucząc się masaży intymnych czuliśmy się zaopiekowani i bezpieczni. Było nam bardzo dobrze, bardzo owocnie, bardzo intensywnie, relaksująco i na pewno wrócimy po więcej!

Magda i Piotr:    Czas spędzony u Ciebie był czasem naprawdę świętym. Dla nas obojga razem i każdego z nas osobno. Poznawaliśmy siebie dotykiem z delikatnością i mocą miłości. Twoje prowadzenie dyskretne, uważne, subtelne i wrażliwe pozwalało nam kroczyć ścieżką tantry bez skrępowania naszą nagością, która stała się oczywista i prawdziwie niekrępująca. Uczyłaś nas naszej intymności, jak ją poznawać, korzystać z niej i stawać się sobie coraz bliższymi. Nie mieliśmy pojęcia że w nas samych jest jeszcze tyle do odkrycia. Dziękujemy za Twoją czułą opiekę nad naszymi ciałami. Sprawiłaś że to co naturalne, czyste takie właśnie pozostało a zamieniło się tysiącami barw i świateł dalekich od powszechnie proponowanych praktyk. Twoje masaże płynące po ciele w takt cudownej muzyki są czystą świętością i przeżywaniem nieba tu na ziemi.  A przy tym dają spokój, równowagę i poczucie siły. 

Paula i Marek:    Z głębi serca chcielibyśmy Ci podziękować za piękny warsztat "Święta Seksualność" w Twojej Świątyni. Spotkaliśmy tam kapłankę, która swoją dogłębną miłością i zrozumieniem do wszystkiego co jest, wprowadziła nas bezpiecznie na oświeconą autostradę świadomości własnej mocy i ukochania ponad percepcję zmysłową. Dotąd nasza ścieżka, choć dosyć jasna i pewna, nie dawała tak solidnej ramy do dalszej praktyki i zgłębiania najdalszych zakątków nieświadomości i świadomości, bezwarunkowej miłości oraz akceptacji, odnalezienia boga i bogini w naszych od teraz zjednoczonych świętych ciałach i duszach. Czuliśmy się u Ciebie bezpiecznie, pewnie, pełni zaufania wobec praktyk oraz siebie nawzajem bez jakichkolwiek zahamowań czy też lęków. Nauczyliśmy się czerpać i dawać przyjemność z obcowaniu w tantrycznym, niebiańskim tańcu. Namaste 

Anita i Marek:  (warsztat Tantryczny BDSM i Kink) Wspaniały warsztat! Spędziliśmy cudowne dni na zabawie i nauce, która przerosła nasze najśmielsze oczekiwania! Mnóstwo wiedzy, mnóstwo inspiracji, technik prowadzenia zabaw, które jeszcze dwa dni temu nie przyszły by nam do głowy! Cudownie seksualna wymiana władzy, wspaniała zabawa rolami, odkrywanie seksualnych tożsamości na co dzień niedostępnych, a tu całkowicie rzeczywistych. Ogrom zupełnie nowego spojrzenia na seksualność, bliskość, niezwykłą erotykę wzajemnej kontroli oddechu i wymianę energii... pejczem! Dostaliśmy wiedzę i konkretne umiejętności, które będziemy eksplorować przez długie lata.  Bardzo dziękujemy!

Dalia i Emil:    (warsztat Tantryczny BDSM i Kink)  Świetny warsztat. Jedno wielkie narzędzie do tantrycznego, miłosnego rozwoju. Bardzo piękne praktyki porozumienia i wyznaczania granic. Bardzo mocne ćwiczenia nauki zaufania, powierzania się sobie, i tego jak bardzo odpowiedzialne jest dzierżenie władzy nad drugą osobą. Ten warsztat uświadomił nam, jak bardzo dalekie jest BDSM i Kink od przemocy.

Laura i Dariusz:    (warsztat Święta Dusza) To były 3 cudowne dni. Najpierw masaże, które pokazały nam głębię i zmysłowość tantry, potem warsztat na którym ponownie spotkaliśmy siebie nawzajem. Nauczyliśmy się odkrywać wzajemną miłość, zrozumienie, nauczyliśmy się jak odczuwać obecność i bliskość bez słów, bez zagadania tego, co najważniejsze. Masaże pokazały nam jak potężnym narzędziem jest dotyk i wysłuchanie pragnień. Praktyki uzdrawiania seksualności otworzyły nas na wzajemną uważność w intymności. Rytuały pogłębiły nasze wzajemne oddanie i pokazały jak okazywać sobie uwielbienie. Nauczyły, że w ogromnym stopniu możemy okazywać sobie zachwyt, zaufanie i miłość. 20 lat po ślubie jesteśmy ponownie w sobie zakochani! Dziękujemy!

Agnieszka:   (warsztat Święte Ciało)  Właśnie wysłuchałam audycji w radio Tok Fm, na temat masażu tantrycznego z Luną. Wspaniały wywiad...kilka miesięcy temu, wspólnie z moim partnerem, mężem, zdecydowaliśmy się na indywidualny warsztat masażu tantrycznego, właśnie u Luny <3 Ja właściwie nie wiedziałam, jak będzie wyglądał czas zaplanowany na spotkanie z tantrą - warsztat masażu, okazało się to niesamowitym doświadczeniem! Od pierwszej chwili rozmowy z Luną, poczułam, że jestem we właściwym miejscu! Bezpieczna przestrzeń, świadome podejście to coś co przekonało nas na 100% że to to, czego szukaliśmy! Właściwie do dziś informacje, wiedza oraz uczucia, doświadczenia pozostały z nami, wykorzystujemy je na co dzień w naszym wspólnym życiu. Ja osobiście dla siebie, poczułam po raz pierwszy ulgę, w "puszczeniu" napięć, które nieświadomie posiadałam w ciele, chyba całe moje dotychczasowe życie. Intymny kontakt z samą sobą, poznanie siebie, oraz otwarcie się na siebie całkowicie! Całkowita akceptacja! Polecam Lunę z pełną odpowiedzialnością! To osoba bardzo profesjonalna, podchodząca z pasją do tego co praktykuje. Stworzyła niesamowicie bezpieczną atmosferę i sprzyjającą do tego, by poddać się temu by być...by doświadczać! Nasza relacja z mężem stała się głębsza i dojrzalsza niż wcześniej, bardziej klarowna i świadoma. To wspaniałe uczucie! Dziękuję Luna. 

Magdalena i Piotr:   (warsztat Święte Ciało)    Dziękujemy za nieziemskie masaże, za pomoc w otwarciu nowej przestrzeni życiowej, za ciepło, zaufanie, za dotyk pełen miłości i szkolenie, które z pewnością zaowocuje nowymi doznaniami, akceptacją, siłą i spełnieniem w naszym codziennym życiu. Gorąco polecamy Ciebie wszystkim tym, którzy sie zastanawiają czy warto. Naprawdę warto ;)

Rafał i Małgorzata:    Wiele miesięcy temu byliśmy na warsztacie Święta Seksualność. Przyjechaliśmy na niego z daleka by ponownie spotkać się jako para, jako kochankowie i ukochani, a nie tylko jako mąż, żona i rodzice dla naszych dzieci. Byliśmy już wcześniej na innych tantrycznych warsztatach w Londynie i Berlinie, ale to było przedszkole w porównaniu do tego, co poprowadziła Luna. Tam byli nauczyciele, tu spotkaliśmy mistrzynię, kapłankę i dakinię. Warsztat przerósł nasze oczekiwania. Spędziliśmy 2 dni w świętości i w poczuciu otwartego dla nas sacrum. W rytuałach które przywróciły nam naszą partnerską seksualną miłość. W czułości i zachwycie nad sobą nawzajem. W przypomnieniu kim jesteśmy dla siebie i w ukojeniu. Zabraliśmy do domu miłość, ogromną wdzięczność, energię, obecność Luny i jej przecudowną afrodyzyjną maść do domowych praktyk. 

Dawid i Marta:    Minęły prawie 2 lata od kiedy byliśmy na warsztacie Czarny Diament. Warsztat wciąż dla nas pracuje. Dziękujemy i pozdrawiamy!