english version
Rytuały Ciała

 ŚWIĄTYNNE RYTUAŁY CIAŁA dla Kobiet i Mężczyzn

PIOTR:    Luno, podczas masażu u Ciebie przeżyłem niezwykłe doświadczenie. Czułem, że masz całkowitą kontrolę nad moim ciałem i nade mną całym, emocjonalnie , psychicznie i fizycznie. Było to bardzo  niezwykłe doświadczenie, bo przy tym czułem się absolutnie bezpiecznie. Kompletnie pewny, spokojny, głęboko zaopiekowany. Coś takiego przeżyłem pierwszy raz w życiu i na długo zostanie to w mojej pamięci. Dziękuję! 

MAGDA:    Boskie cudowne doświadczenie! Rytuał woskiem jest obłędny, tego się nie da opisać! Dziękuję Luna!
 
AGNIESZKA:    Gdy mnie związałaś poczułam bezwarunkową miłość. Cała Ceremonia Lin była niezwykłym, emocjonalnym doświadczeniem. Bardzo mocno poczułam, że mogę odpuścić i w końcu kochać.   
 
KLARA:     Płakałam i kochałam całą sobą. Związana w końcu poczułam się bezpiecznie. Pierwszy raz czułam tylko miłość, bo już nic więcej nie zostało. Liny i Luna dały mi moc kochania.
 
LESZEK:    Uwielbiam Ci się oddawać. 
 
 
UZDRAWIAJĄCE RYTUAŁY CIAŁA to niezwykłe, świątynne Ceremonie Czarnej Tantry, inspirowane starożytnymi i transformującymi praktykami ciała. Głębokie, poruszające i emocjonalne, uwolnią miłość, ciepło i wdzięczność. Pomogą Ci głęboko odpocząć, puszczać codzienne napięcia, nerwy i stresy, puszczać kontrolę, powierzać się i przyjmować czułą opiekę. Nauczą świadomie uwalniać emocje, skontaktują Cię z uczuciami i dadzą wgląd w Twoje prawdziwe Ja. Pomogą zbudować pełną zgodę na siebie i dotrzeć do Twojej esencji - źródła, o którym wiesz tylko Ty.
 
 
RYTUAŁY 
 
 
PONOWNE NARODZINY - UZDRAWIAJĄCY RYTUAŁ CIEPŁYM WOSKIEM - Pozwól mi zaprowadzić Cię w świat emocji i doznań, zachwytu i przyjemności. Pozwól mi zabrać Cię w piękno, ciepło i moc. Oddaj się magii rozkoszy w ekstatycznym Rytuale Ponownych Narodzin. Otulę Cię jedwabiem i ciepłem, namaszczę ciało wonnym olejem i zaprowadzę w głęboką i prawdziwą obecność. Ciepłe krople będą spływać po ciele. Będą Cię obejmować i zachwycać. Ciepły wosk otuli ciało i zaprowadzi w zachwyt i błogość. W pełne czucie i stan "zatrzymania" wewnętrznego biegu. A szamaniczny powrót na powierzchnię i rytualne zdjęcie "skorupy" przywróci Cię światu i życiu.Rytuał w intuicyjny sposób będzie współgrał z Twoją energią. Skontaktuje Ciebie z Twoim ciałem, wnętrzem, duszą i sercem. Poczujesz siebie w ponownych, otwierających i uwalniających narodzinach.
 
Ceremonia obejmuje:
- wprowadzenie
- Rytuał Otwarcia Energii Seksualnej w ciele
- Podróż do Głębi - Tantryczny Rytuał Błogości 
-
 
Ekstatyczny Masaż Ciepłym Woskiem
Opcjonalnie:
 Mumifikacja ciepłym woskiem (opcjonalnie częściowa lub całościowa przodu / tyłu ciała)
Ponowne Narodziny - szamanistyczne zdjęcie "skorupy" za pomoca rytualnego noża 
- Święte Masaże Intymne - Rytuał Joni / Lingam
- kontrolowany przebieg energii seksualnej w ciele, kierowania jej na całe ciało
- spokojne i ciepłe rozprowadzenie energii seksualnej w ciele
-
 powrót na powierzchnię
- zbalansowanie energii seksualnej w ciele
 
Czas trwania: do 3h
Cena: 750zł
 
 
WEWNĘTRZNA WOLNOŚĆ - UWALNIAJĄCE "ZNIEWOLENIE"- Przyjdź do mnie, a poprowadzę Cię w krainę niezwykłych doznań. Pozwól się poprowadzić, a zabiorę Cię daleko, głęboko, subtelnie i mocno aż do puszczenia codzienności, kontroli i pełnego, emocjonalnego uwolnienia. Prawdziwa, głęboka i wewnętrzna wolność pojawi się wtedy, gdy przestaniesz walczyć. Gdy pozwolisz sobie na pełnię odczuć i powierzysz się mojej opiece. Prawdziwy spokój pojawi się wtedy, gdy oddasz kontrolę i powierzysz się moim dłoniom, mądrości i prowadzeniu. Prawdziwa zgoda na siebie pojawi się wtedy, gdy pozwolisz sobie przeżywać w pełni siebie. Świadomie, spokojnie, uważnie. Ekstatyczny Rytuał Lin poprowadzi Cię w czułość, bliskość, puszczenie kontroli, opiekę, powierzenie się i skontaktowanie ze sobą i swoim wnętrzem. Spotkasz w nim siebie w bezpieczeństwie, zaufaniu  i wdzięczności.

Ceremonia obejmuje:
-  wprowadzenie
- Rytuał Otwarcia Energii Seksualnej w ciele
- Ekstatyczny Masaż Linami 
- Świątynny Rytuał Lin - doświadczanie bezpiecznej przestrzeni i opieki i puszczenia kontroli w "zniewoleniu"
Opcjonalnie: Doświadczanie "zniewolenia", bezpieczeństwa i głębokiego puszczenia codzienności innymi narzędziami: jedwabnymi szlami / skórzanymi pasami / lańcuchami / kajdanami na nogi i ręce...
- Święte Masaże Intymne - Rytuał Joni / Lingam
- kontrolowany przebieg energii seksualnej w ciele, kierowania jej na całe ciało
- spokojne i ciepłe rozprowadzenie energii seksualnej w ciele
- zbalansowanie energii seksualnej w ciele 
- masaż ciepłymi ręcznikami

 
Czas trwania: do 3h
Cena: 750zł
 
 

CEREMONIA ZMYSŁÓW - UZDRAWIAJĄCY RYTUAŁ DOZNAŃ - Przyjdż do mnie, a rozbudzę Twoje uśpione zmysły. Oddaj się rytuałowi, a otworzę Cię na nieznane poziomy odczuwania i przeżywania siebie. Będzie to  niezwykła podróż. Zaprowadzę  Cię w moc, delikatność, ciężkość, błogość, rytm, dźwięk, zaskoczenie, ruch, miękkość, ostrość, spokój, zdziwienie, ciekawość, zaufanie i odpuszczenie. Rytuał będzie bardzo mocno współgrał z Twoim tempem i  energią. Będzie dostrojeniem się do Ciebie i wsłuchaniem w Twoje ciało i Twoje serce. Doświadczysz pełnej zgody na wszystkie swoje emocje w przyjmowaniu siebie w wewnętrznej, głębokiej i prawdziwej wolności. 

 Ceremonia obejmuje:
- Rytuał Otwarcia Energii Seksualnej w ciele 
- Tantryczny Rytuał Zmysłów z wykorzystaniem intuicyjnej, energetycznej i indywidualnie dobranej do Ciebie kombinacji: strusich piór / futrzanych rękawic / jedwabnych szali / pereł / muszli / kamieni / pędzli / grzebieni / noży / lin / sznurów / łańcuchów / floggerów / dzwonków / szamańskich grzechotek...
Opcjonalnie: elementy wyostrzenia zmysłów, zasłaniania oczu / twarzy / słuchu / użycia masek / kapturów, kontroli oddechu, pogłebiania ekspresji doznań przez aktywację / dezaktywację wybranych zmysłów dla wzmocnienia jeszcze pełniejszego, zmysłowego doświadczenia  
- głębokie otwarcie wszelkich zmysłowych doznań, odczuć i przeżyć
- świadomą obecność w ciele 
- pełną, zmysłową ekspresję
- Święte Masaże Intymne - Rytuał Joni / Lingam
- spokojne i ciepłe rozprowadzenie energii seksualnej w ciele
- kontrolowany przebieg energii seksualnej w ciele, kierowania jej na całe ciało
- spokojne i ciepłe zrównoważenie energii seksualnej w ciele  
 
Czas trwania: do 3h
Cena: 750 zł