english version
Święta Intymność dla Par

ŚWIĘTA INTYMNOŚĆ - ŚWIĄTYNNE - INDYWIDUALNE WARSZTATY DLA PARy. 

Móc kochać - to wielka łaska.
Umieć kochać - to wielka mądrość.
Być kochanym - to błogosławieństwo.

Tantrę dla Par dedykuję Parom w Miłości, które chcą spędzić czas w Świątyni tylko ze sobą. Których związek kwitnie i które czują, że mogą zbudować jeszcze głębszą więź partnerską i intymną. Które pragną w bliskości i czułości spotkać się na jeszcze głębszym poziomie i jeszcze pełniej siebie obdarowywać. 

W pięknej przestrzeni Świątyni, w bezpieczeństwie i uważności będziecie zgłębiać tajemnice Tantrycznego Dotyku, Intymnej Komunikacji przez Ciało, Świątynnych Masaży i Duchowej Seksualności.

Warsztaty są ekskluzywne - indywidualne. Bez innych par, bez osób trzecich. Program zajęć będzie opracowany specjalnie dla Was, w porozumieniu z Waszą gotowością i otwartością. Dostosowany do Waszych możliwości i wewnętrznych potrzeb. Razem dobierzemy orientacyjny zakres tematów / ćwiczeń i praktyk.

W pogłębianiu świętej intymności możemy pracować na trzech poziomach:

- Cielesnym i Seksualnym - świadomym otwarciu się na mądrość cielesności i seksualności 
- Intymnej Komunikacji Partnerskiej - zgodnym i spójnym porozumieniu
- Budzenia Ognia i Odnowienia Seksualnego Pożądania w Związku - ożywienia związku w Kobiecej i Męskiej sferze Seksualnej i przywrócenia psycho - seksualnej równowagi stanu intymnego żaru i głębokiego, seksualnego współtworzenia. 
Jest to tantryczny proces, który
 pozwala znależć przyczyny utraty pożądania w związku i pomaga powrócić do głębokiej i żywej relacji seksualnej. 
Budzenie Ognia jest INDYWIDUALNE DLA KAŻDEJ PARY. Jest to proces rozwojowy, oparty na przekazie Kaulickiej Tantry Cienia, naukach Kamasutry, psychologii Waszej relacji i Waszej seksualnej osobowości. W zgodzie z Waszą otwartością wprowadzi Was w odnowienie intymności i pożądania, głeboką spójność i dorosłą, świadomą seksualność. 

PRZEZ CIAŁO I SEKSUALNOŚĆ MOŻEMY PRACOWAĆ W OBSZARACH:

- Porozumienie Intymne przez Bliskość i Dotyk - wzmocnienie wzajemnej troski, czułości, szacunku, bezpieczeństwa, opieki i więzi. Jak stworzyć wzajemną wdzięczność. Jak budować poczucie głębokiej zgody i opiekować się sobą w intymności. Jak słuchać siebie nawzajem i opiekować się w swojej bezbronności. Jak stworzyć porozumienia oparte na wdzięczności i zaufaniu. Jak okazywać sobie wzajemny szacunek wyrażany przez seksualną intymność.

- Wzajemne poznawanie przez Ciało - szczerość proszenia i dawania - wzajemne zaufanie i zrozumienie. Jak, dużo głębiej, poznawać swoje rzeczywiste / świadome / nieświadome preferencje i potrzeby na poziomie emocjonalnym, fizycznym i psychicznym. Czy to, co robicie, działa? Jak bardziej poznawać  siebie przez ciało - co Wam sprawia przyjemność, co lubicie na prawdę, a czego nie wiecie. Jaki dotyk lubicie, co Was irytuje, co Was ożywia i ekscytuje, jak możecie szukać pełnej przyjemności ciała. Co jest dla Was na prawdę najważniejsze w przeżywaniu i odczuwaniu. 

- Fantazje Seksualne - jak pozbyć się rutyny i nudy.  Poznawanie swojej seksualnej tożsamości i zabawa seksualnymi tożsamościami. Jak w seksie móc pełniej i więcej. Jak w zgodzie ze swoją emocjonalnością wchodzić w eksplorowanie seksualnego świata. Jak poszerzać chęć doświadczania i ciekawości. Jak wspóltworzyć spełnione życie intymne. Jak czuć i przeżywać wiecej.

- Masaże Tantryczne Kundalini - głębokie zjednoczenie w medytacji dotyku - masaże całego ciała i Miejsc Intymnych - nauka męskiej i żeńskiej seksualności. Jak tworzyć intymną bliskość na poziomie cielesnym, energetycznym i duchowym. Jak głęboko pokłonić się swojej wzajemnej seksualności. Jak przyjmować sercem wzajemną seksualność. Jak dotykiem wzmacniać radość  i powierzenie się sobie nawzajem. Jak świadomą  obecnością wprowadzać siebie i  partnera w głęboką błogość i zaufanie. Jak rozumieć różnice w kobiecym i męskim oczekiwaniu wobec dotyku i masażu. Jak podczas masażu prowadzić Kundalini w ciele. 
Jak wykonać masaże: Energetyczny  Masaż Kundalini Ogród Rozkoszy, Tantryczny Uzdrawiający Masaż Kundalini dla głębokiego relaksu i odpoczynku, Tantryczny Masaż Miejsc Intymnych - Joni Kundalini  i Lingam Kundalini.

- Spełniona seksualna relacja BDSM. Czym jest świadomy Kink i BDSM. Jak bezpiecznie Dominować  i ulegać. Jak za obopólną zgodą realizować pragnienie dzierżenia władzy i oddawanie kontroli na poziomie początkującym i zaawansowanym. Jak się w tym  komunikować, wyrażać zgodę i wyznaczać granice. Jak integrować wstyd i ukryte pragnienia seksualne. Jak wchodzić w archetypy ciemnej seksualności i integrować seksualny cień w bezpieczny i wspierający sposób. Jak, w bezpieczny sposób używać BDSMowych akcesoriów seksualnych. 

PRZEZ  ŚWIADOMĄ KOMUNIKACJĘ PARTNERSKĄ MOŻEMY PRACOWAĆ W OBSZARACH: 

- Budowanie wzajemnej bliskości w oparciu o wzajemną współodpowiedzialność i współodpowiadanie - Skuteczna komunikacja oparta na empatii i słuchaniu. Jak mówić, by drugie usłyszało. Jak słuchać, by drugie odważyło się mówić. Jak, przy braku porozumienia  partycypować w relacji z radością.  

- Budowanie wzajemnego zaufania i poczucia bezpieczeństwa w oparciu o umiejętność spełniania pragnień, a nie realizowanie celów. Jak efektywnie prosić o dotyk, jak prosić o więcej, o mniej, o inaczej. Jak świadomie zapraszać do intymności, jak mówić o potrzebach bez poczucia winy i wstydu, jak mówić, gdy już nie chcesz. Jak spełniać potrzeby i pogłębiać wzajemne zaufanie.  

- Stawianie granic i wyrażanie wdzięczności - nauka prawdziwego zaufania, uwolnienie wewnętrznego bachora. Praktyczna nauka - jak stawiać własne granice, jak odmawiać bez poczucia krzywdy i winy, jak odmowy nie brać do siebie, jak przyjmować odmowę bez poczucia zranienia i odrzucenia. 

- Bezpieczna kłótnia - priorytety w relacji i bezpieczne wyrażanie trudnych emocji. Jak zadbać o związek w czasie trudnych emocji. Jak zadbać o bliskość i miłość w czasie nerwów, gniewu i  utraty zaufania. Jak konstruktywnie się kłócić nie zabijając związku. Jak zadbać w kłótni o miłość. Jak utrzymać bliskość i jedność w stresujących i trudnych sytuacjach.


INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Warsztat jest pracą procesową, Waszą wspólną, wewnetrzną podróżą.

Zajęcia obejmują 3 dni: pierwszy dzień od 18.00 - 21.00, dwa kolejne dni od 10.00 - 18.00, z przerwą na obiad. 

Program zajęć będzie opracowany indywidualnie dla Was, w porozumieniu z Waszą gotowością i otwartością. Dostosowany do Waszych możliwości i wewnętrznych potrzeb. Razem, pierwszego dnia  dobierzemy orientacyjny zakres tematów / ćwiczeń i praktyk. 

Warsztaty odbywają się w zaufaniu i intymności. Bez innych par, bez osób trzecich. Jest otwarty dla Par, które są w bliskiej relacji intymnej i dla Par wszystkich orientacji seksualnych.
Podczas warsztatów może być OBECNA NAGOŚĆ, BLISKOŚĆ I INTYMNOŚĆ.

WAŻNE!!!! WARSZTATY NIE SĄ TERAPIĄ RELACJI ANI PARTNERSKIEGO POROZUMIENIA.

Cena: 3200zł / para

 

OPINIE I PODZIĘKOWANIA

GOSIA I MICHAŁ:   To był dla nas święty czas. Niezwykłe spotkanie w nauce czego tak na prawdę pragniemy jako para i jako odrębne osoby. Nauka słuchania siebie. Święte obdarowywanie we wszystkim, o czym zapomnieliśmy w domowej codzienności. Miłość i wielka mądrość Luny w prowadzeniu nas. Niesamowite wyczucie i uszanowanie nas w niewiedzy i nagości. Dziękujemy. Namaste. 

AGNIESZKA I DAWID:   Fantastyczny warsztat! Bardzo nam pomógł w zrozumieniu wzajemnej komunikacji i porozumieniu. Zobaczyliśmy siebie od nowa gdzie siebie słuchamy, gdzie nie słuchamy, gdzie nie widzimy. Świetne ćwiczenia na granice i wzajemną zgodę na siebie. Cudowna komunikacja przez ciało i rewelacyjny czas poszukiwania zmysłowych przyjemności we wszystkim co nam zaproponowałaś. Praktyki które zmieniły naszą świadomość i patrzenie na czucie, ciała i odczuwanie. Odkrywanie siebie w zachwycie i pięknie! Luna, dziękujemy! Polecamy wszystkim parom bo na prawdę warto! Kamienie z Bieszczad były najlepsze! 

Więcej podziękowań nadesłanych mi przez inne Pary możesz poczytać tu:  
https://www.kalalunatemple.com.pl/127,Referencje.html

 

 

Zadzwoń do mnie, porozmawiajmy i zarezerwuj termin 
884 394 568
Jeśli nie odbieram, napisz email: info.kalalunatemple@gmail.com