english version
Święta Seksualność

ŚWIĘTA SEKSUALNOŚĆ I PONOWNE ZAŚLUBINY

Magda i Piotr:  Czas spędzony u Ciebie był czasem naprawdę świętym. Dla nas obojga razem i każdego z nas osobno. Poznawaliśmy siebie dotykiem z delikatnością i mocą miłości. Twoje prowadzenie dyskretne, uważne, subtelne i wrażliwe pozwalało nam kroczyć ścieżką tantry bez skrępowania naszą nagością, która stała się oczywista i prawdziwie niekrępująca. Uczyłaś nas naszej intymności, jak ją poznawać, korzystać z niej i stawać się sobie coraz bliższymi. Nie mieliśmy pojęcia że w nas samych jest jeszcze tyle do odkrycia. Dziękujemy za Twoją czułą opiekę nad naszymi ciałami. Sprawiłaś że to co naturalne, czyste takie właśnie pozostało a zamieniło się tysiącami barw i świateł dalekich od powszechnie proponowanych praktyk. Twoje masaże płynące po ciele w takt cudownej muzyki są czystą świętością i przeżywaniem nieba tu na ziemi.  A przy tym dają spokój, równowagę i poczucie siły. 

Rafał i Małgorzata:    Wiele miesięcy temu byliśmy na warsztacie Święta Seksualność. Przyjechaliśmy na niego z daleka by ponownie spotkać się jako para, jako kochankowie i ukochani, a nie tylko jako mąż, żona i rodzice dla naszych dzieci. Byliśmy już wcześniej na innych tantrycznych warsztatach w Londynie i Berlinie, ale to było przedszkole w porównaniu do tego, co poprowadziła Luna. Tam byli nauczyciele, tu spotkaliśmy mistrzynię, kapłankę i dakinię. Warsztat przerósł nasze oczekiwania. Spędziliśmy 2 dni w świętości i w poczuciu otwartego dla nas sacrum. W rytuałach które przywróciły nam naszą partnerską seksualną miłość. W czułości i zachwycie nad sobą nawzajem. W przypomnieniu kim jesteśmy dla siebie i w ukojeniu. Zabraliśmy do domu miłość, ogromną wdzięczność, energię, obecność Luny i jej przecudowną afrodyzyjną maść do domowych praktyk. 

Święta Seksualność i Ponowne Zaślubiny to najpiękniejsze tantryczne praktyki odnawiania miłosnej bliskości. Dedykowane Parom w głębokiej miłości, które pragną ponownie powiedzieć sobie TAK, przypomnieć sobie o seksualnej więzi i znaleźć czas tylko dla siebie. Które potrzebują odpocząć od codzienności, zrestartować relację i powrócić do świadomego bycia z sobą. Dzięki praktykom, które poznacie, nauczycie się znów siebie zauważać, patrzeć na siebie z miłością i czuć wdzięczność za wspólną obecność. Odnowicie intymną bliskość, wzajemny zachwyt i żar ukochania. Pogłębicie przyjmowanie siebie z sercem i prawdziwą, duchową jednością.   

NA WARSZTACIE NAUCZYCIE SIĘ:

Świętej Przestrzeni Miłości:
Mistycznej i Świętej Seksualności  
Wzajemnego szacunku wyrażanego poprzez Seksualną Intymność
Tworzenia Intymnej Bliskości na poziomie cielesnym, energetycznym i duchowym
Głębokiego pokłonienia się swojej wzajemnej seksualności
Otwartego wyrażania swojej seksualności 
Przyjmowania sercem seksualności partnera / partnerki
Wzmacniania żaru intymności i miłości
Przyjmowania wzajemnej boskości i zachwytu

Otwierania energii seksualnej w ciele i tworzenia głębokich, miłosnych więzi
Głębokiego uznania dla różnic w Kobiecej i Męskiej Seksualności
Pogęboiania Intymnej Blislości Energią Serca
Świątynnych Ceremonii i Rytuałów adorowania Boga i Bogini w sobie nawzajem
Świątynnych Ceremonii składania hołdu Joni i Lingamowi

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Program zajęć będzie opracowany indywidualnie dla Was, w porozumieniu z Waszą gotowością i otwartością. Dostosowany do Waszych możliwości i wewnętrznych potrzeb. Razem, pierwszego dnia ustalimy orientacyjny zakres tematów / ćwiczeń i praktyk. 
Zajęcia odbywają się w zaufaniu, intymności i bezpiecznej przestrzeni Świątyni - bez innych par, bez osób trzecich.
Warsztat jest otwarty dla par, które są w bliskiej relacji intymnej i dla par wszystkich orientacji seksualnych. 
Podczas warsztatu OBECNA JEST nagość, bliskość i intymność. 
Warsztat dedykowany jest parom początkującym i zaawansowanym w tantrycznych praktykach. 

Warsztat obejmuje 3 dni zajęć, pierwszy dzień w od 18.00 - 21.00, kolejne 2 dni od 10.00 - 18.00, z przerwami na obiad. 

Termin warsztatu ustalany jest indywidualnie.

Cena: 3200 zł / para