english version
Mapping Intymny

MAPPING / INTYMNA AKUPRESURA - TANTRYCZNA TERAPIA PRZEZ CIAŁO - SPECJALISTYCZNY MASAŻ JONI / ANUSA dla KOBIET I MĘŻCZYZN.

Anna:   Z Luną przepracowałam coś z czym od lat borykałam się na różnych terapiach. Ze śmiercią moich dzieci. Przyszłam w desperacji, bo nikt nigdzie nie mógł mi pomóc przepracować bólu, żalu, gniewu, żałoby. Z Luną zajęło to 3 sesje masaży z mapingiem. Byłam gotowa i oddałam się w jej ręce. Powiedziałam: rób co chcesz, ja wierze, że mi pomożesz. Podczas sesji krzyczałam i płakałam z bólu wewnętrznego i psychicznego. Emocji i głęboko zakopanych uczuć z których nie zadawałam sobie sprawy. Krzyczałam i śmiałam się na przemian, gdy na chwilę dawała mi odpocząć. Unosiłam się na fali tego co czułam i pod bardzo ścisłym kierunkiem Luny uwalniałam się ze wszystkiego. Z bólu, traum, nieprzespanych nocy, zniszczonego małżeństwa i życia. Po każdej sesji część mnie wracała budząc się do życia. Do całościowego zdrowia. Po całej terapii odżyłam i wróciłam do życia. Do równowagi i sprawczości. Potem do pełno wymiarowej pracy. Ponownie pokochałam swój dom i nawiązałam kontakt z mężem, którego kocham, a od którego odsunęłam się po stracie dzieci. A w końcu poszłam na grób i pierwszy raz nie płakałam. Zaniosłam im kwiaty i wizytówkę Luny, żeby wiedziały kto nam pomógł. Nie wiem jak opisać to co Luna robi dla ludzi. Nie wiem jak podziękować więc dziękuję tak. W imieniu swoim, Kuby, Andżeliki i męża Adama. Namaste. P.S. Teraz mąż chodzi na sesje.

Marlena: To nie jest zwykły masaż, tylko bardzo dobra psychoterapia. 

Justyna i Dawid: Bardzo bardzo tak!!! Dziękujemy za puszczenie lęków = powrót do miłości. Żona puściła bycie ofiarą. Ja strach przed byciem mężczyzną. 

Adam: Podczas sesji przestałem się bać o moją rodzinę, o to czy zapewnie dobrobyt i wszystko czego potrzebują. Strach znikł. Przestałem się bać ze jestem za słaby by zapewnić bezpieczeństwo. 


Mapping Joni i Anusa (dla kobiet) i Anusa (dla mężczyzn), inaczej Akupresura Intymnajest uzdrawiającą metodą terapeutyczną i specjalistycznym masażem wnętrza Joni i Anusa. Polega na rozmasowywaniu i uciskaniu określonych miejsc w Twoim ciele, w których skumulowane są wewnętrzne i zewnętrzne napięcia, stresy, lęki i wszystkie zahamowania, jakie świadomie i nieświadomie (wyparte) nosisz w swoim życiu przez lata. 
Mapping który wykonuję jest MOJĄ AUTORSKĄ METODĄ UZDRAWIAJĄCĄ, wypracowaną w ciągu lat mojej tantrycznej praktyki. Jest częścią całościowej, specjalistycznej i uzdrawiającej ceremonii tantrycznego masażu całego ciała, który prowadzę w głębokiej czułości, empatii i Twoim przyzwoleniu. 

Najważniejsze obszary, które Mapping uzdrawia: 
- blokady psycho - emocjonalne hamujące otwartość i relacje intymne 
- ból i strach przed intymnością ze sobą i z partnerem / partnerką
- obawy przed bliskością i przed stworzeniem intymnej / miłosnej / partnerskiej relacji
- oziębłość seksualną i ból przy współżyciu
- obawy przed aktywnością seksualną

- strach przed dojrzałą dorosłością 
- strach przed nie spełnieniem oczekiwań  i odrzuceniem 
- zgoda na umniejszanie / poświęcanie siebie
- zranienia w wyniku długotrwałego wypierania własnej osobowości / prawdziwości / seksualności
- wewnętrzny przymus perfekcyjności
- osobiste / społeczne / wychowaniowe / rodzinne / religijne lęki i przekonania blokujące odwagę i działanie 

- trudne wspomnienia / doświadczenia z dzieciństwa
- brak rodzicielskiej troski i miłości
- oziębłość uczuciowa i emocjonalna w domu 
- długotrwałe pozostawanie w toksycznych relacjach 
- zgoda na niechcianych seksualnych partnerów 
- przemoc fizyczna / emocjonalna / psychiczna / seksualna w dzieciństwie lub dorosłym życiu

- bolesne wspomnienia po chorobach 
- bolesne wspomnienia po trudnych porodach 
- nie w pełni przeżyta żałoba po rozstaniach 
- nie w pełni przeżyta żałoba po bliskich 
- strach przed ponownym znalezieniem partnera / partnerki
- głęboki lek przed życiem / dalszym życiem w uczuciowej samotności / bez bliskości  i miłości 
 
- i wszelkie inne obciążenia, jakie nosisz w umyśle i emocjach, a które na Ciebie wpływają i blokują Twój swobodny dostęp do pełnego kontaktu ze sobą, ciałem, sercem i energią seksualną.
 
JAK WYGLĄDA SESJA: 
 
Podczas sesji będziesz w głębokim i świadomym kontakcie ze mną. Będziemy w tym razem. Będę Cię wspierać psychologicznie i emocjonalnie. Będę prowadzić cały Twój proces w taki sposób, by wzmacniać Twoje poczucie zaopiekowania i bezpieczeństwa w tym, co przeżywasz. Pozwolisz sobie na zobaczenie, zrozumienie i puszczenie wszystkiego, co nosisz w sobie i co uwalniasz, a ja Ci w tym pomogę.  Poprowadzę i będę wspierać. Nakierowywać na zobaczenie tego co w głębi, na zrozumienie, rozwiązanie i jak najszybsze, świadome uwolnienie tego co Cię blokuje i boli. 
Żeby efekt był jak najgłębszy, poprowadzę Cię w psychiczną i emocjonalną obecność w całym doświadczeniu. Będziesz brać świadomy i czynny udział w swoim uzdrawianiu. W głębokim kontakcie ze sobą i w swojej obecności emocjonalnej będziesz kontaktować się z tym, co ja robiąc masaż uwolnię z Twego ciała.  Podczas sesji będziesz mi mówić o tym, co czujesz, co "widzisz" z ciała, czym są uwalniane emocje / napięcia, czego dotyczą, bo to pomoże Ci je szybciej zintegrować i uwolnić. Dam Ci możliwość wyrażania uczuć na różne, potrzebne Ci sposoby: słowami, przekleństwami, śmiechem, płaczem, krzykiem, spokojnym opowiadaniem i otwartym kontaktem ze swoim głębokim Ja. W zaufaniu do siebie, do ciała i mojej ciepłej, dobrej obecności. 

Po uspokojeniu emocji i wyciszeniu się będzie czas na Twoją decyzję o dalszym przebiegu spotkania. 
W zgodzie ze sobą możesz wybrać np: 
- kontynuowanie głębokiego, kojącego, tantrycznego masażu ciała 
- porozmawianie o tym, co się zadziało
- pobycie w ciszy i nabranie wewnętrznych sił
- wspólne ze mną poszukanie rozwiązań, jeśli sytuacje będą wymagały zmiany, nowego podejścia, nowych rozwiązań lub działania.
 
Może być też tak, że ja zaproponuję Ci dalsze potrzebne praktyki w celu przepuszczenia przez ciało wszystkiego, co Cię spotkało w Mappingu i wypełnienia tych doświadczeń intencyjnie kierowaną energią seksualną. 
 
Czas trwania: ok 3h
Cena: 700 zł