english version
Otwieranie Serca

OTWIERANIE SERCA

Twoje Serce jest domem Kundalini.

Każdy człowiek potrzebuje Gorącego Serca, Zimnego Umysłu i swobodnie płynącej Energii Seksualnej. 

ANNA:   Dotyk Luny mnie zachwycił, rozbroił. Pomimo że bardzo bałam się przyjść jej dotyk rozpuścił wszystkie strachy i lęki, wszystkie wyobrażenia i wstydy. W jej dłoniach jest moc, niesamowita pewność tego, co robi, każdego ruchu, dotyku. Poczułam się jak w rękach kogoś o niezachwianej pewności i było to bardzo uwalniające i bezpieczne. Dzięki tej pewności mogłam sie oddać, poddać i puścić w nieznane. Pozwoliłam sobie na czucie, na wsłuchanie w siebie bo ona wiedziała co robi i mnie "trzymała". Odpłynęłam w rozkosz i odpoczynek jakiego nie zaznałam długie lata. Sesja oprócz masażu była terapeutyczna, głęboko psychologiczna bo Luna poprowadziła mnie we mnie samą, w moje obawy, blokady, dramaty wewnętrzne i pomagała je rozumieć i uwalniać. Nigdy przedtem nie myślałam, że ktoś tak duchowy może być tak mocno stąpającą po ziemi osobą. Dziękuję.

ALICJA:    Luna widzi! Spotkanie z Nią było dla mnie niesamowite. Klnie jak szewc, ale nie jest wulgarna. Patrzy prosto w oczy, mówi co myśli i jest tak prawdziwa w tym że aż nie możliwe. Bezkompromisowa w tym czego uczy. Wymaga myślenia, skupienia, konfrontacji. Nie toleruje strachu i uciekania przed sobą mi też nie pozwoliła uciec. Dzięki temu wytrwałam w bardzo trudnej dla mnie sesji bardzo oczyszczającej. Dałam z siebie wszystko i za to dostałam zwrot w postaci siebie od nowa pojmowanej. Dla Luny wszystko jest proste i dla mnie dzięki temu też było. Jeszcze nigdy nie spotkałam nikogo kto by mówił o swoim cieniu tak normalnie jak o śniadaniu. Przy Niej to co wydawało sie dziwne i nie do przyjęcia jest normalne naturalne dobre oczywiste codzienne. Przestaje być problemem. I dotyk przy masażu. Nikt nigdy nie dotykał mnie tak władczo i delikatnie jednocześnie. Coś cudownego. Dziękuje Luna! 

ŁUKASZ:    Luno, to jak pracujesz, to jak pomagasz ludziom jest niezwykłe. To co robisz dla ludzi wymyka się słowom. Wchodzisz w najgłębsze obszary ludzkiej duszy i się nie wahasz. Nie boisz się tak głęboko dotykać. W ludzkim - nie ludzkim człowieczeństwie jesteś latarnią by żyć świadomie zgodnie ze sobą. Dziękuję że mnie przyjęłaś i że mogłem dotknąć tej mocy życia, jaką emanujesz. To nie jest Twoja praca, to jesteś Ty. Chciał bym mieć choć część Twojej odwagi do życia i mocy. 

W Tantrze Serce jest Twoim osobistym ośrodkiem uczuć i odwagi w każdym życiowym działaniu. Otwarte i gorące jest domem Twojej miłości, Twojej Kundalini i Twojej duszy. Otwarte i gotowe jest bramą do Twojej Ludzkiej - Boskiej Mocy. Ściśnięte i zalęknione ciąży w piersi, boli, płacze i cierpi. 
Otwieranie Serca jest  MOJĄ AUTORSKĄ METODĄ wypracowaną w ciągu lat mojej osobistej tantrycznej praktyki i profesjonalnej pracy z ludźmi, ciałem i cieniem. Uwalnia Serce z wewnętrznej niemocy, lęku, zamknięcia i zahamowań. Otwiera je na miłość, moc i odważne wspieranie Twojej energii seksualnej i mocy sprawczej. Daje świadomą moc ukochania Siebie i pomaga mocno stanąć w dojrzałej, pełnej miłości. Pozwala Ci kochać, tańczyć i latać. 

Otwieranie Serca jest INDYWIDUALNYM INTUICYJNYM PROCESEM i częścią całościowej, specjalistycznej ceremonii tantrycznego masażu całego ciała, który prowadzę w głębokiej czułości, empatii i Twoim przyzwoleniu. Polega na rozmasowywaniu, uciskaniu i uderzaniu obszaru klatki piersiowej w określony sposób, by, na poziomie fizycznym, pobudzić serce do równej, mocnej pracy, a na poziomie psycho - emocjonalnym pomóc Ci spotkać się z tym, co świadomie i nieświadomie nosisz w swoim Sercu ukryte i ściśnięte przez lata. 

JAK WYGLĄDA SESJA:

Podczas sesji będziesz w głębokim i świadomym kontakcie ze sobą i ze mną. Będziemy w tym razem. Będę Cię wspierać psychologicznie i emocjonalnie. Będę prowadzić cały Twój proces w taki sposób, by wzmacniać Twoje poczucie zaopiekowania i bezpieczeństwa w tym, co przeżywasz. Pozwolisz sobie na zobaczenie, zrozumienie i puszczenie wszystkiego, co nosisz w Sercu i co uwalniasz, a ja Ci w tym pomogę.  Poprowadzę i będę wspierać. Nakierowywać na zobaczenie tego co w głębi, na zrozumienie, rozwiązanie i jak najszybsze, świadome uwolnienie tego co Cię blokuje i boli. 
Żeby efekt był jak najgłębszy, poprowadzę Cię w psychiczną i emocjonalną obecność w całym doświadczeniu. Będziesz brać świadomy i czynny udział w swoim uzdrawianiu. W głębokim kontakcie ze sobą i w swojej obecności emocjonalnej będziesz kontaktować się z tym, co ja pomogę Ci uwolnić z Twego ciała.  Podczas sesji będziesz mi mówić o tym, co czujesz, co "widzisz" w Sercu, czym są uwalniane emocje / napięcia, czego dotyczą, bo to pomoże Ci je szybciej zintegrować i puścić. Dam Ci możliwość wyrażania uczuć na różne, potrzebne Ci sposoby: słowami, przekleństwami, śmiechem, płaczem, krzykiem, albo spokojnym opowiadaniem i otwartym kontaktem ze swoim głębokim Ja. W zaufaniu do siebie, do ciała i mojej ciepłej, dobrej obecności. 

Po uspokojeniu emocji i wyciszeniu się będzie czas na Twoją decyzję o dalszym przebiegu spotkania. 

W zgodzie ze sobą możesz wybrać np: 

- kontynuowanie głębokiego, kojącego, tantrycznego masażu ciała 
- porozmawianie o tym, co się zadziało
- pobycie w ciszy i nabranie wewnętrznych sił
- wspólne ze mną poszukanie rozwiązań, jeśli sytuacje będą wymagały zmiany, nowego podejścia, nowych rozwiązań lub działania 

Może być też tak, że ja zaproponuję Ci dalsze potrzebne praktyki w celu przepuszczenia przez ciało wszystkiego, co Ci powiedziało Twoje Serce i wypełnienia tych doświadczeń intencyjnie kierowaną energią seksualną. 

Czas trwania: ok 3h

Cena: 800 zł