english version
Otwieranie Serca

OTWIERANIE SERCA - PSYCHO - EMOCJONALNY PROCES UZDRAWIAJĄCY

Twoje Serce jest domem Kundalini.

Każdy człowiek potrzebuje Gorącego Serca, Zimnego Umysłu i swobodnie płynącej Energii Seksualnej. 

ANNA:   Dotyk Luny mnie zachwycił, rozbroił. Pomimo że bardzo bałam się przyjść jej dotyk rozpuścił wszystkie strachy i lęki, wszystkie wyobrażenia i wstydy. W jej dłoniach jest moc, niesamowita pewność tego, co robi, każdego ruchu, dotyku. Poczułam się jak w rękach kogoś o niezachwianej pewności i było to bardzo uwalniające i bezpieczne. Dzięki tej pewności mogłam sie oddać, poddać i puścić w nieznane. Pozwoliłam sobie na czucie, na wsłuchanie w siebie bo ona wiedziała co robi i mnie "trzymała". Odpłynęłam w rozkosz i odpoczynek jakiego nie zaznałam długie lata. Sesja oprócz masażu była terapeutyczna, głęboko psychologiczna bo Luna poprowadziła mnie we mnie samą, w moje obawy, blokady, dramaty wewnętrzne i pomagała je rozumieć i uwalniać. Nigdy przedtem nie myślałam, że ktoś tak duchowy może być tak mocno stąpającą po ziemi osobą. Dziękuję.

ŁUKASZ   Luno, to jak pracujesz, to jak pomagasz ludziom jest niezwykłe. To co robisz dla ludzi wymyka się słowom. Wchodzisz w najgłębsze obszary ludzkiej duszy i się nie wahasz. Nie boisz się tak głęboko dotykać. W ludzkim - nie ludzkim człowieczeństwie jesteś latarnią by żyć świadomie zgodnie ze sobą. Dziękuję że mnie przyjęłaś i że mogłem dotknąć tej mocy życia, jaką emanujesz. To nie jest Twoja praca, to jesteś Ty. Chciał bym mieć choć część Twojej odwagi do życia i mocy. 

W Tantrze Serce jest Twoim osobistym ośrodkiem uczuć i odwagi w każdym życiowym działaniu. Otwarte i gorące jest domem Twojej miłości, Twojej Kundalini i Twojej duszy. Otwarte i gotowe jest bramą do Twojej Ludzkiej - Boskiej Mocy. Ściśnięte i zalęknione ciąży w piersi, boli, płacze i cierpi. 
Otwieranie Serca jest  MOJĄ AUTORSKĄ METODĄ wypracowaną w ciągu lat mojej osobistej tantrycznej praktyki i profesjonalnej pracy z ludźmi, ciałem i cieniem. Uwalnia Serce z wewnętrznej niemocy, lęku, zamknięcia i zahamowań. Otwiera je na miłość, moc i odważne wspieranie Twojej energii seksualnej i mocy sprawczej. Daje świadomą moc ukochania Siebie i pomaga mocno stanąć w dojrzałej, pełnej miłości. Pozwala Ci kochać, tańczyć i latać. 

Otwieranie Serca jest INDYWIDUALNYM INTUICYJNYM PROCESEM UZDROWIENIOWYM i częścią całościowej, specjalistycznej ceremonii tantrycznego masażu całego ciała, który prowadzę w głębokiej czułości, empatii i Twoim przyzwoleniu. Polega na rozmasowywaniu, uciskaniu i uderzaniu obszaru klatki piersiowej w określony sposób, by, na poziomie fizycznym, pobudzić serce do równej, mocnej pracy, a na poziomie psycho - emocjonalnym pomóc Ci spotkać się z tym, co świadomie i nieświadomie nosisz w swoim Sercu ukryte i ściśnięte przez lata.

PODCZAS SESJI MOŻEMY PRACOWAĆ W OBSZARACH:

- słuchania serca w czułości
- świadomego przyjmowania mądrości serca
- przyjmowania i wybaczania
- pogłębiania czucia miłości przez serce
- transformowania sercem wszystkich swoich doświadczeń
- głębokiej pracy z podświadomością
- uwalniania emocji obciążających / raniących serce
- uwalniania blokującego bólu i strachu
- ożywiania serca Świętą Energią Seksualną
- uzdrawiania mocy serca Świętą Ęnergią Śeksualną

JAK WYGLĄDA SESJA:

Podczas sesji będziesz w głębokim i świadomym kontakcie ze sobą i ze mną. Będziemy w tym razem. Będę Cię wspierać psychologicznie i emocjonalnie. Będę prowadzić cały Twój proces w taki sposób, by wzmacniać Twoje poczucie zaopiekowania i bezpieczeństwa w tym, co przeżywasz. Pozwolisz sobie na zobaczenie, zrozumienie i puszczenie wszystkiego, co nosisz w Sercu i co uwalniasz, a ja Ci w tym pomogę.  Poprowadzę i będę wspierać. Nakierowywać na zobaczenie tego co w głębi, na zrozumienie, rozwiązanie i jak najszybsze, świadome uwolnienie tego co Cię blokuje i boli. 
Żeby efekt był jak najgłębszy, poprowadzę Cię w psychiczną i emocjonalną obecność w całym doświadczeniu. Będziesz brać świadomy i czynny udział w swoim uzdrawianiu. W głębokim kontakcie ze sobą i w swojej obecności emocjonalnej będziesz kontaktować się z tym, co ja pomogę Ci uwolnić z Twego ciała.  Podczas sesji będziesz mi mówić o tym, co czujesz, co "widzisz" w Sercu, czym są uwalniane emocje / napięcia, czego dotyczą, bo to pomoże Ci je szybciej zintegrować i puścić. Dam Ci możliwość wyrażania uczuć na różne, potrzebne Ci sposoby: słowami, przekleństwami, śmiechem, płaczem, krzykiem, albo spokojnym opowiadaniem i otwartym kontaktem ze swoim głębokim Ja. W zaufaniu do siebie, do ciała i mojej ciepłej, dobrej obecności. 

Po uspokojeniu emocji i wyciszeniu się będzie czas na Twoją decyzję o dalszym przebiegu spotkania. W zgodzie ze sobą możesz wybrać np: 

- kontynuowanie głębokiego, kojącego, tantrycznego masażu ciała 
- porozmawianie o tym, co się zadziało
- pobycie w ciszy i nabranie wewnętrznych sił
- wspólne ze mną poszukanie rozwiązań, jeśli sytuacje będą wymagały zmiany, nowego podejścia, nowych rozwiązań lub działania 

Może być też tak, że ja zaproponuję Ci dalsze potrzebne praktyki w celu przepuszczenia przez ciało wszystkiego, co Ci powiedziało Twoje Serce i wypełnienia tych doświadczeń intencyjnie kierowaną energią seksualną. 

Czas trwania: ok 3h

Cena: 800 zł