english version
O mnie

Luna B. Mierzewicz - założycielka Świątyni Kala Luna Temple

Najpierw musiałam uzdrowić Siebie. 
Jeżeli, z jakiegokolwiek powodu boisz się do mnie przyjść, pamiętaj, że ja też przeszłam swoją drogę, by być tu, gdzie jestem.

 
Duchowa Uzdrowicielka. Mistrz Nauczyciel Kaulickich Tantr Kundalini - Tantr Uzdrowienia.

Kundalini Healng Grand Master. 

Przewodniczka i doradczyni w rozwoju osobistym i wewnętrznym.  

Nauczyciel uzdrawiającej i transformacyjnej Pracy z Kundalini dla Profesjonalistów.

Mistrzyni Magii Seksualnej, Bogini i Magini w Temple V

 

Specjalizuję się w uzdrawiającej, psycho- duchowej / seksualnej / emocjonalnej / energetycznej pracy przez ciało na poziomie  osobistym, relacyjnym, zawodowym i  finansowym. 

Od ponad 20 lat pracuję z ludźmi z całego świata. Wspieram w podejmowaniu uzdrowieniowych decyzji i procesów samouzdrowienia w psycho - energetycznej pracy przez ciało i z Kundalini.

 

Jako nauczyciel w duchowej tradycji Czarnych Tantr Kaulickich prowadzę Świątynię w której praktyki wykraczają daleko poza komercyjną i zseksualizowaną  "Neo-tantrę zachodnią". Uczę i prowadzę indywidualnie, przez głębokie wglądy, przekaz duchowy, mądrość i wiedzę przekazaną mi przez moich nauczycieli i mistrzów. Wypracowane, autorskie metody i doświadczenie płynące z mojego głębokiego, osobistego i duchowego rozwoju. Obecność, świadomość, czystość intencji i praktyk i głębokie zrozumienie, a także zgodnie z charakterem, profilem psychologicznym i potrzebami uczniów.

 

Moja droga duchowa:


Bhakti Marga i Duchowa tradycja Czarnych Tantr Kaulickich w tradycji Maha Siddhów - Aghorachara, Vamachara, Kaulachara. 

Od dziecka  z przebudzoną i otwartą Kundalini, praktykując indywidualnie i w odosobnieniach przeszłam najwyższe Inicjacje Śmierci i Przebóstwienia. Praktykę tantrycznego uzdrawiania i Mistrzostwo pracy z Kundalini zdobywałam od najmłodszych lat szkoląc się pod kierunkiem swoich duchowych opiekunów i mistrzów. Praktykowałam w tantrycznej świątyni w Londynie, pracując z ludźmi z wielu religii, narodowości i kultur. 

Moimi nauczycielami, opiekunami duchowymi i przewodnikami są: Abigail Lefey, Lamar Sull, Samael Salamhan, Diedra Williams, Pulla Dajarwati, Namoah Kali, Manish Vyas, Seani Love, a także wielu, wielu moich wspaniałych przyjaciół z Temple V. Sercem dziękuję im wszystkim za obecność, wiedzę i za to, że byli tak wymagający, konsekwentni i cierpliwi.
 

Moje certyfikaty i dyplomy:


Certified Tantric Sacred Massage Healer - Londyn 
Sacred Sexual Healer - Londyn

Certified Vamachara Tantra Therapist - Londyn 
Certified Sacred Massage Therapist - Londyn

Kundalini Healing Grand Master - Londyn

Kundalini Healing Master Teacher - Londyn
"Conscious Kink and Shadow Tantra Practitioner Training" w School of Erotic Misteries, Londyn
Certificate of Completion "ASPEX Training"  - Advanced Sexological Personal Exploration Xperience w Sex Coach University z San Francisco - Warszawa

Certificate of Completion "Clinical Sexology Live Training" w Sex CoachU z San Francisco - Warszawa

Certificate of Completion "The Ultimate SAR Experience" - Sexual Attitudes Re- Assessment & Re- Structuring Training w Institute for Sexual Self Realization z San Francisco - Warszawa

 o mnie