english version
Medytacyjne Sesje w Ciemności

MEDYTACYJNE sesje W CIEMNOŚCIkażde życie i każde istnienie ma swój początek w ciemnej, ufającej ciszy. 

W Tantrach Kaulickich Ciemność to piękna, ciepła, aksamitna i miękka energia. Bezpieczna i otulająca, niczym Łono Matki. Dająca moc, utulenie i uwolnienie od codziennych rozterek i niepewności. Ciemność to źródło narodzin, wzrastania i wewnętrznego rozkwitu. Jest naturalnym miejscem początku, praoceanem i świętą, ukrytą przestrzenią.
Każdy człowiek powstaje w ciemności łona. Każde nasionko kiełkuje w ciemności ziemi. Każde prawdziwe pragnienie pojawia się w osłonie nocy i każda wewnętrzna podróż potrzebuje ciemności, by móc zaistnieć w świetle. Także to, co podświadome wzrasta w ciemności i to, co najcenniejsze, trzymasz w ciemnym ukryciu. Wszystko, co najcenniejsze w Twoim życiu, powstaje w ciemności.

Zapraszam Cię w niezwykłą przestrzeń - miękką, ciemną i ciepłą. W duchowe i mistyczne spotkanie w bezpiecznej, aksamitnej ciemności. 

SESJE W CAŁKOWITEJ CIEMNOŚCI

Medytacyjna / Konsultacyjna Obecność w Ciemności  to sesja, która pozwoli Ci niesamowicie głęboko odpocząć. Uwolnisz się od nadmiaru bodźców i codziennego pędu. Uspokoisz zmysły i wewnętrzny chaos. Wyrzucisz z głowy to, co nie ważne i dasz sobie niezwykłe, głębokie ukojenie. Odwarunkujesz wszystkie MUSZĘ i TRZEBA, uspokoisz umysł i zrównoważysz pracę mózgu. 
Podczas sesji będziesz leżeć, lub siedzieć na materacu, lub ciepłej, miękkiej podłodze. Jeśli zechcesz, dam Ci koc, lub poduszki. 
W tej przestrzeni możemy rozmawiać, lub być w ciszy. Możesz również zostać sam/a . 
Cena: 
sesje do 3 godzin 800zł
sesje dłuższe / całodniowe / łączone - cena do indywidualnego ustalenia
 


Medytacyjna Obecność w Milczeniu to przestrzeń, w której zagłębisz się w ciszę. W Świadome, Uwalniające Milczenie. Wyciszysz umysł i uwolnisz go od słuchania, od bezustannych rozmów, hałasu i głosów. Odpoczniesz od przymusu uwagi i koncentracji na ciągłych, zewnętrznych informacjach. Spotkasz Siebie w Milczeniu, w wyzwaniu nie mówienia lub w odpoczynku od mówienia.
Podczas sesji będziesz leżeć, lub siedzieć na materacu, lub ciepłej, miękkiej podłodze. Jeśli zechcesz, dam Ci koc, lub poduszki. 
W tej przestrzeni spedzisz czas bez żadnych słów, dopóki nie upłynie zaplanowany czas w ciszy. W tej przestrzni mogę być z Tobą, lub m
ożesz zostać sam/a. 
Cena: 
sesje do 3 godzin 800zł
sesje 
dłuższe / całodniowe / łączone - cena do indywidualnego ustalenia 

Tantra Wężowej Mocy - to przestrzeń głębokiego zintegrowania swojej Energii Kundalini. Medytacja i praktyka wznoszenia Kundalini i świadomego wypełniania się tą świętą Mocą. W ciemności i w niezwykłej obecności w ciele, bez innych bodźców i rozpraszaczy. W skupieniu tylko na tym jednym doświadczeniu w ciele, w staniu się energią i Czystą Świadomością. 
Podczas sesji będziesz siedzieć na materacu, lub ciepłej, miękkiej podłodze. Jeśli zechcesz, dam Ci koc, lub poduszki. 
Tą sesję będę dla Ciebie prowadzić. Kierować Ciebie w głębokość, obecność i prawdziwość czucia i przyjmowania. 
Cena: 
sesje do 3 godzin 800zł
sesje dłuższe / całodniowe / łączone - cena do indywidualnego ustalenia
 

GDY CHCESZ GŁĘBIEJ I WIĘCEJ

- Medytacje Prowadzone, Wizualizacje i Inicjacyjne Podróże Duchowe pomogą Ci uwolnić wszystko, co masz w sobie do uwolnienia. Pozwolą zobaczyć wszystko, co potrzebujesz spotkać i dadzą Ci poczuć to, o czym w sercu wiesz i w swojej ciemności marzysz, by spotkać. Dadzą Ci transformacie i wglądy w to, co dla Ciebie najważniejsze. Pomogą w uwalnianiu tego, co w Tobie skrępowane. Zabiorą ciężary z duszy i otworzą Cię na lekkość i nowe narodziny. 
W tej Ciemności poprowadzę Cię w głębie oceanów, w podziemne jaskinie i gwiezdne przestrzenie. Pójdę z Tobą na prastare pustynie i ofiarne stosy. Zabiorę Cię do opuszczonych świątyń i otwartych grobów, megalitycznych budowli i leśnych ostępów. Pójdziemy wszędzie tam, gdzie czeka na Ciebie Moc, Poznanie, Transformacja i Uzdrowienie. 

Cena: 
sesje do 3 godzin 800zł
Sesje mogą być łączone, np Medytacja w Ciszy + Konsultacja lub Podróż Duchowa.

 

ZASADY SESJI:

Możemy pracować w sesjach 3 godzinnych lub całodniowych.
Dla osób indywidualnych i grup 2-4 osobowych.
Strój na sesję: CZARNE / CIEMNE i wygodne, lużne ubranie, siedzimy / leżymy na poduszkach, miękkiej podłodze lub materacu.