english version
Rozbrajanie Ciała i Serca

ROZBRAJANIE CIAŁA I SERCA

Twoje Serce jest domem Kundalini.

Człowiek potrzebuje Gorącego Serca, Zimnego Umysłu i swobodnie płynącej Energii Seksualnej. 

W zbroi jest ciasno, twardo i zimno. 

W Tantrze Serce jest Twoim osobistym ośrodkiem uczuć i odwagi w każdym życiowym działaniu. Otwarte i gorące jest domem Twojej miłości, Twojej Kundalini i Twojej duszy. Czujące i gotowe jest bramą do Twojej Ludzkiej - Boskiej Mocy. Ściśnięte i zalęknione ciąży w piersi, boli, płacze i cierpi.
Otwieranie i Rozbrajanie Serca jest  MOJĄ AUTORSKĄ METODĄ wypracowaną w ciągu lat mojej osobistej tantrycznej praktyki i profesjonalnej pracy z ludźmi, ciałem i cieniem.
Uwalnia Serce z wewnętrznej niemocy, nie wyrażanych emocji, lęku, zamknięcia i zahamowań. Pomaga w pełniejszym przeżywaniu uczuć, bliskości i intymnych relacji. Otwiera je na miłość, moc i odważne wspieranie Twojej energii seksualnej i mocy sprawczej. Daje świadomą moc ukochania Siebie i pomaga mocno stanąć w dojrzałej, pełnej miłości. Pozwala Ci kochać, tańczyć i latać. 

ROZBRAJANIE SERCA polega na energetycznym rozmasowywaniu, uciskaniu, "rozbrajaniu" i "rozbijaniu" obszaru gardła, klatki piersiowej, brzucha i miednicy w określony sposób, by, na poziomie psycho - emocjonalnym pomóc Ci spotkać się z tym, co świadomie i nieświadomie nosisz w swoim ciele nie wyrażone, ukryte i ściśnięte przez lata.
Rozbrajanie to bardzo głęboki proces uwalniający i uzdrawiający. Pomoże Ci trwale uwolnić ze świadomości, podświadomości i ciała wszystkie emocje, uczucia, napięcia, stresy, blokady, lęki, traumy i obciążenia, jakie świadomie i nieświadomie nosisz w sercu. Dzięki Rozbrajaniu puścisz świadome i nieświadome bariery psychiczne i emocjonalne, które ograniczają Twój przepływ odczuć, łatwość relacji intymnych i międzyludzkich, hamują wewnętrzny rozwój i naturalne czucie ciała. 

Rozbrajanie Ciała i Serca może być częścią całościowej, specjalistycznej ceremonii Tantrycznego Uzdrawiającego Masażu Kundalini, który prowadzę w głębokiej czułości, empatii i Twoim przyzwoleniu, lub uzdrawiającą sesją w ubraniu. 

Rozbrajanie ciała, które wykonuję, jest METODĄ TRWAŁĄ. To, co uwolnisz z podświadomości przez ciało nie wróci juz ponownie. Nie odnowi się w kolejnych napięciach i blokadach w ciele.  

PODCZAS SPOTKANIA MOŻEMY PRACOWAĆ W OBSZARACH

- słuchania serca w czułości
- świadomego przyjmowania mądrości serca

- przyjmowania i pełnego wybaczania sobie i innym
- pogłębiania czucia miłości przez serce 
- budzenia pełnego czucia i przeżywania miłosnej relacji z sobą i światem
- uwalniania nie wyrażonych i blokujących emocji
- transformowania sercem wszystkich swoich przeszłych doświadczeń, relacji i związków

- głębokiej pracy z wewnętrzną i podświadomą niemocą
- uwalniania emocji obciążających / raniących serce 
- uwalniania blokującego bólu i strachu

- ożywiania serca Mocą Kundalini
- uzdrawiania energii serca Mocą Kundalini i Energii Seksualnej

JAK WYGLĄDA SESJA:

Podczas sesji będziesz w głębokim i świadomym kontakcie ze sobą i ze mną. Będziemy w tym razem. Będę Cię wspierać psychologicznie i emocjonalnie. Będę prowadzić cały Twój proces w taki sposób, by wzmacniać Twoje poczucie zaopiekowania i bezpieczeństwa w tym, co przeżywasz. Pozwolisz sobie na zobaczenie, zrozumienie i puszczenie wszystkiego, co nosisz w Sercu i co uwalniasz, a ja Ci w tym pomogę.  Poprowadzę i będę wspierać. Nakierowywać na zobaczenie tego co w głębi, na zrozumienie, rozwiązanie i jak najszybsze, świadome uwolnienie tego co Cię blokuje i boli. 
Żeby efekt był jak najgłębszy, poprowadzę Cię w psychiczną i emocjonalną obecność w całym doświadczeniu. Będziesz brać świadomy i czynny udział w swoim uzdrawianiu. W głębokim kontakcie ze sobą i w swojej obecności emocjonalnej będziesz kontaktować się z tym, co ja pomogę Ci uwolnić z Twego ciała.  Podczas sesji będziesz mi mówić o tym, co czujesz, co "widzisz" w Sercu, czym są uwalniane emocje / napięcia, czego dotyczą, bo to pomoże Ci je szybciej zintegrować i puścić. Dam Ci możliwość wyrażania uczuć na różne, potrzebne Ci sposoby: słowami, przekleństwami, śmiechem, płaczem, krzykiem, albo spokojnym opowiadaniem i otwartym kontaktem ze swoim głębokim Ja. W zaufaniu do siebie, do ciała i mojej ciepłej, dobrej obecności. 

Po uspokojeniu emocji i wyciszeniu się będzie czas na Twoją decyzję o dalszym przebiegu spotkania. W zgodzie ze sobą możesz wybrać np: 

- kontynuowanie głębokiego, kojącego, tantrycznego masażu ciała 
- porozmawianie o tym, co się zadziało
- pobycie w ciszy i nabranie wewnętrznych sił
- wspólne ze mną poszukanie rozwiązań, jeśli sytuacje będą wymagały zmiany, nowego podejścia, nowych rozwiązań lub działania 

Może być też tak, że ja zaproponuję Ci dalsze potrzebne praktyki w celu przepuszczenia przez ciało wszystkiego, co Ci powiedziało Twoje Serce i wypełnienia tych doświadczeń intencyjnie kierowaną energią Kundalini lub Energią Seksualną. 

Informacje organizacyjne

Czas trwania: ok 3h
Cena: 700 zł

 

PODZIĘKOWANIA NADESŁANE PO MOICH SESJACH:

ANNA:   Dotyk Luny mnie zachwycił, rozbroił. Pomimo że bardzo bałam się przyjść jej dotyk rozpuścił wszystkie strachy i lęki, wszystkie wyobrażenia i wstydy. W jej dłoniach jest moc, niesamowita pewność tego, co robi, każdego ruchu, dotyku. Poczułam się jak w rękach kogoś o niezachwianej pewności i było to bardzo uwalniające i bezpieczne. Dzięki tej pewności mogłam sie oddać, poddać i puścić w nieznane. Pozwoliłam sobie na czucie, na wsłuchanie w siebie bo ona wiedziała co robi i mnie "trzymała". Odpłynęłam w rozkosz i odpoczynek jakiego nie zaznałam długie lata. Sesja oprócz masażu była terapeutyczna, głęboko psychologiczna bo Luna poprowadziła mnie we mnie samą, w moje obawy, blokady, dramaty wewnętrzne i pomagała je rozumieć i uwalniać. Nigdy przedtem nie myślałam, że ktoś tak duchowy może być tak mocno stąpającą po ziemi osobą. Dziękuję.

Więcej możesz poczytać tu: https://www.kalalunatemple.com.pl/127,Referencje.html

 

Zadzwoń do mnie, porozmawiajmy i zarezerwuj termin sesji
884 394 568
Jeśli nie odbieram, napisz email: info.kalalunatemple@gmail.com