english version
Święty Masaż Tantryczny

ŚWIĘTY MASAŻ TANTRYCZNY - Uświęcenie Ciała i Seksualności i wzmocnienie przepływu energii seksualnej w ciele. Święty Dotyk i Uzdrawianie Przyjemnością. 

Yoni Tantra mówi: Gdy Niebo obejmuje Ziemię, ona otwiera się w rozkoszy. Gdy Ciało obejmuje Duszę, ona wyśpiewuje modlitwę. Gdy Duch obejmuje Jaźń, ona tańczy wśród Bogów.

Nie ma większej rozkoszy dla zmysłów i ciała, niż świadomie przyjmowana przyjemność Świętego Dotyku.
Kaulicki Masaż Tantryczny
to najprzyjemniejszy masaż na świecie i najprzyjemniejsza forma nauki czucia ciała i przyjmowania swojej seksualności, a intencyjne 
rozprowadzanie energii seksualnej w energetyczne kanały ciała jest najgłębszym doświadczeniem spokojnej błogości i wewnętrznej mocy, jakiej możesz doświadczyć. 

Tantryczna Seksualność Świątynna

Masaże tantryczne powstawały w czasach i w społecznościach, w których seksualność była świętą, uświęconą dziedziną ludzkiego życia - była poświęcona Bogom. Uczono jej w świątyniach, które symbolizowały i uosabiały przyjmujące i stwórcze Łono Bogini. Duchowa seksualność tantryczna z całym swoim bogactwem praktyk była niezwykle szanowana, traktowana naturalnie i z ogromnym szacunkiem do ciała. Była Złotym Lotosem i najgłębszą osobistą modlitwą, dzięki której człowiek mógł osiągać mistyczne stany duchowe, dostępować transcendencji, jednoczyć się wewnętrzną boskością i z całym istnieniem. 
Święty Tantryczny Masaż ( w zasadzie grupa masaży Energii Seksualnej i Kundalini ) jest świątynną Inicjacją Uświęcenia całego ciała  kobiety i mężczyzny. Przywróceniem świętości całemu ciału, duszy i zmysłom i starożytną praktyką świątynną, która prowadzi do odnalezienia, doświadczenia i pełnego przyjmowania naszej boskiej doskonałości. Jest harmonijnym i pełnym zjednoczeniem duchowości z intymnością, ciała ze świadomością i boskości z fizycznością. Doskonałym zestrojeniem duszy i serca w pełni jedności, obecności, odczuwania i medytacyjnej obecności. Tantryczny Masaż jest inicjacją i otwarciem samych siebie na głębokie połączenie z własnym ciałem, umysłem, sercem, seksualnością i bramą do doświadczenia pełni spełnienia i rozpłynięcia się w zmysłowej, radosnej błogości.  

Masaż Tantryczny a Masaż Erotyczny 

Wokół masaży tantrycznych narosło wiele mitów. W naszym współczesnym, zachodnim świecie "tantrycznym masażem" określa się w większości masaż erotyczny z bardziej czy mniej "duchowym happy endem", czyli manualnym rozładowaniem seksualnego podniecenia. Jest to wielkie nieporozumienie i brak jasności w tym względzie powoduje to, że szukając prawdziwego tantrycznego masażu często trafiamy na osoby świadczące zupełnie inne usługi. Czym więc różni się masaż erotyczny od Masażu Tantrycznego?

Masaż Erotyczy / Taoistyczny - jest w pewien sposób grą wstępną, ma za zadanie podniecić, przygotować do głębszej erotyki, lub seksualnego rozładowania / spełnienia. Jest budowaniem erotycznego, genitalnego podniecenia, które ma utrzymywać ciało w coraz większej gotowości, aż do kulminacji i manualnego rozładowania - potocznie pojmowanego orgazmu. Taki masaż daje krótkotrwałą i bardzo niepełną przyjemność, ponieważ finalnie wyrzuca całą naszą moc, energetyczny potencjał, witalność i siłę z ciała, zamiast jak najmocniej napełnić się nimi i pozostawić, by płynęły i pracowały w ciele. Czyli, z punktu widzenia tantrycznej pracy z ciałem, jest zaprzeczeniem Masażu Tantrycznego, bo dąży do wyrzucenia energii seksualnej z ciała, a nie do wzmocnienia i utrzymania jej w ciele i wprowadzenia w energetyczne kanały ciała - Idę , Pingalę i Sushumnę, by zapewnić sobie moc, radość, witalność i długotrwały błogostan.  

Kaulicki Masaż Tantryczny - jest intencyjnym otwarciem, wzmocnieniem i połączeniem męskiej i żeńskiej seksualnej energii  w ciele. Żeńskiej, głęboko wypełniającej ciało i błogiej Śiakti i męskiej, ekspansywnej i narastającej Śiva i intencyjnym wprowadzeniem tych energii w energetyczne kanały ciała - Nadis: Idę, Pingalę i Sushumnę.
Taki masaż otwiera i bardzo mocno aktywizuje naszą energetyczność, czucie i cały układ nerwowy i pozwala wprowadzić energię seksualną ciała w długotrwały, a przy kliku sesjach, stały i samo-aktywizujący się przepływ w całym naszym ciele. 
Prawidłowo wykonany masaż tantryczny jest pełnym balansem męskiej i żeńskiej energii w kanałach energetycznych ciała i utrzymaniem jej w całym naszym ciele. Naprzemiennym falowaniem i budzeniem raz jednej, raz drugiej by obie objęły całe ciało, zlały się w boską jedność, wpłynęły w Nadis i całkowicie złączyły się w umyśle i w sercu dając głęboką błogość, poczucie pełni, kompletności i wewnętrznego spełnienia.
I choć masaż obejmuje całe ciało, wraz z miejscami intymnymi i masowane są oba bieguny naszej seksualności, nie jest to masaż erotyczny. Nie służy powszechnie znanemu seksualnemu podnieceniu, rozładowaniu ani zaspokajaniu indywidualnych erotycznych potrzeb, a intencyjnemu i świadomemu skierowaniu energii seksualnej do wewnątrz, do serca i całego naszego ciała, by nasycić się pełnią czucia i pokazać zmysłowość w nowy i niezwykle głęboki sposób.

Najważniejsze korzyści płynące z Tantrycznego Masażu:

Uwalnia napięcia i stresy, likwiduje blokady wewnętrzne w energii, w ciele i świadomości, głęboko relaksuje i rozluźnia ciało. Otwiera i wznosi energię seksualną,wyzwala wewnętrzną moc i siłę, uwalnia od poczucia winy i wstydu związanego z cielesnością i intymnością. Otwiera radość i witalność, wzmacnia wrażliwość, wzmacnia poczucie własnej wartości i piękna. Odmładza ciało, otwiera zmysłowość i czułość, wzmacnia odczuwanie przyjemności w życiu intymnym. Uzdrawia emocjonalność, uzdrawia seksualność, uczy kochać siebie. Wzmacnia poczucie integracji z otaczającym światem i z własnym wnętrzem. Wspomaga uzdrowienia relacji z bliskimi i pomaga w podejmowaniu decyzji. Uzdrawia negatywne doświadczenia i przeżycia, uzdrawia depresje i lęki, uwalnia od wyuczonych schematów i negatywnych wzorców. Otwiera na życie w miłości.
Pełny rozpis korzyści w sferze fizycznej, psychicznej, emocjonalnej, mistycznej i duchowej, jakie daje Masaż Tantryczny i rozprowadzanie energii seksualnej w energetyczne kanały ciała, znajdziesz na dole tej zakładki. 

Rytuał i Ceremonia

Ceremonie Tantrycznych Masaży to praktyki świątynne, święte czyli takie, które z definicji zakładają szacunek dla kobiecości, męskości, naszego boskiego ciała i naszej boskiej esencji. W tradycyjnej tantrze rozumiane jako modlitwa lub głęboka medytacja, są głębokim spotkaniem samych siebie w całkowitej akceptacji i przyjmowaniu siebie w bezwarunkowej miłości i ukochaniu. 
Tu każdy przychodzi spotkać siebie, głęboko poczuć, poznać i przyjąć. Bezwarunkowo i pięknie, w prawdziwości, miłości i ukochaniu. Bez oczekiwań, bez wymagań wobec siebie, bez barier i masek. Puścić napięcia, lęki i przekonania, że jakiekolwiek miejsce ciała jest brudne, wstydliwe czy grzeszne. Pogodzić się z sobą i inicjować w Boginię i Boga. 
Rytuał masażu odbywa się w ciszy, w skupieniu i w głębokim kontakcie ze swoim wnętrzem. 
Masaż wykonywany jest na obszernym, wygodnym materacu, by zapewnić komfort, powierzenie się i skupienie we własnym doświadczeniu. 
Każdą ceremonię otwiera wprowadzenie w naukę prawidłowego przyjmowania masażu, tantrycznego oddechu i świadomego prowadzenia energii w ciele, by wzmocnić odczuwanie, energetyczność, wrażliwość i jak najpełniej przyjąć dary masażu.
Następnie ciało jest namaszczane ciepłym, naturalnym olejem z neuroaktywnymi esencjami, które wzmacniają wrażliwość i pełnię odczuwania energii w ciele i masowane według przebiegu połaczeń energetycznych ciała i ruchu energii w ciele. 
Rytuał nie jest więc tradycyjnie rozumianym masażem relaksacyjnym, a specjalistycznym masażem energetycznym - techniką prowadzenia energii w ciele i rozprowadzania na całe ciało w harmonii i całkowitym balansie. Taki masaż jest jak modlitwa, lub medytacja. Rozpuszcza wszelkie blokady, otwiera serce, bardzo głęboko wycisza i daje poczucie niezwykłej, głębokiej spójności. 

Nagość i Uzdrowienie

Nagość to nasz naturalny stan w którym się rodzimy i w którym, psychicznie, najpełniej odpoczywamy. 
Podczas prawidlowo wykonywanego masażu osoby dająca i przyjmująca masaż są nago, bez względu na płeć, wiek czy rozmiar. Jest to tradycyjna forma wykonywania wszelkich starożytnych masaży energetycznych, nie tylko tantrycznych. Starożytni wierzyli, że ciało jest święte i piękne, nago przedstawiano bogów i czczono nagość jako nasz naturalny stan boskości, wewnętrznej mocy i uzdrowienia. Dla tego masaż wykonywany jest nago, by jak najpełniej uczcić boskość każdego człowieka i zrównoważyć osoby biorące udział w ceremonii, by nikt nie czuł się oceniany czy oglądany w swoim ciele, kształcie, swoich reakcjach i emocjach. 
Masaż tantryczny powinien objąć i obdarzyć dotykiem całe ciało kobiety i mężczyzny - razem z twarzą, piersiami, pośladkami i miejscami intymnymi, by nie odcinać, nie odrzucać i nie pozbawiać masażu żadnej części ciała. By jak najpełniej puścić napięcia, lęki i przekonania, że jakiekolwiek miejsce ciała jest brzydkie, brudne, wstydliwe czy grzeszne. I dać całemu ciału pewność, że całe jest święte, piękne, ważne i zasługuje na całkowite uczczenie. 

Święty Masaż całego Ciała i Miejsc Intymnych 

To, w jaki sposób dawne społeczeństwa traktowały kobiety i mężczyzn, czy w szerszym rozumieniu kobiecość i męskość przejawiało się i obecnie również przejawia się w tym, w jaki sposób mówiło się w nich o męskich i żeńskich miejscach intymnych. W starożytnych Indiach, gdzie seksualność była czczona i szanowana jako nasza najgłębsza esencja, duma, radość i pełny potencjał człowieka, intymne części ciała określano wzniośle, poetycko i pięknie, bez wulgarności i podmiotowości charakterystycznej dla naszych współczesnych czasów. Oto kilka tantrycznych określeń, jakimi obdarzano Waginę i Fallusa:

Lingam (Fallus, a także cały obszar intymny mężczyzny i męskość w sferze emocjonalnej, psychicznej i duchowej) - Berło Światła, Filar Świata, Oś Stworzenia, Jedyny, Niezmienny, Berło Mocy, Przedwieczny, Trwający, Niestworzony, Dusza Mężczyzny, Posłaniec Bogów, Promień Słońca.

Yoni (Wagina, a także cały obszar intymny kobiety i kobiecość w sferze emocjonalnej, psychicznej i duchowej) - Świątynia, Łono Bogini, Brama Miłości, Ogród Rozkoszy, Świętość, Moc, Tajemnica, Dusza Kobiety, Złoty Lotos, Brama Słońca, Perła, Gwiazda Poranna, Brama Światła.

Energia Seksualna - Wewnętrzna Intymność 

Tym, co jest szczególnie ważne w  Tantrycznym Masażu Miejsc Intymnych jest jego głęboka, intencyjna czystość. W żadnym momencie ceremonii nie zostaną naruszone Twoje granice i zaufanie. Nie wydarzy się nic, na co nie wyrazisz zgody i w każdym momencie ceremonii będziesz w zgodzie ze swoją wrażliwością, otwartością i poczuciem bezpieczeństwa.
Podczas moich ceremonii nic nie dzieje się na siłę - w każdym momencie masażu Ty decydujesz o granicach Twojej sesji i o tym, czy i kiedy chcesz przyjąć masaż intymny - na pierwszym, czy na którymś kolejnym spotkaniu. 
W Kaulickiej Tantrze to, że masaż obejmuje całe ciało jest modlitwą i praktyką duchową, dla tego tradycyjna sesja może obejmować olejowy masaż całego ciała i Miejsc Intymnych. Dla wielu kobiet i mężczyzn jest to niezwykłe i poruszające doświadczenie, gdy ktoś masuje ich miejsca intymne, tak samo jak pozostałe części ciała, bez żadnych erotycznych podtekstów i tradycyjnie pojmowanych, seksualnych intencji.  
Święty Dotyk jest specjalistycznym, uzdrawiającym i nieerotycznym masażem, to znaczy, że do jego wykonania nie jest niezbędne podniecenie erotyczne. Masaż nie ma podtekstów seksualnych, niczego nie oczekuje i do niczego nie "przymusza" - nawet do odczuwania przyjemności. To masaż głęboko uzdrawiający seksualność na bardzo wielu poziomach, którego jedyną intencją jest pełna obecność z osobą masowaną, obdarowanie spokojnym, głębokim bezpieczeństwem i uczczenie tego, co w nas boskie.

Tantryczny, Świątynny Masaż  Yoni  

Dla każdej kobiety Masaż Yoni to pełen duchowej czułości kontakt ze swoją kobiecością, ciałem i intymnością. To spotkanie niezwykłe, pozwalające na poczucie że Yoni to świątynia naszego ciała, nasze dusza i "drugie serce", a nie narząd do używania, czy społecznego wartościowania kobiety. To spotkanie swojej kobiecości w pełni przyjęcia  i uwielbienia swojego własnego piękna i mądrości ciała. Głębokie i czułe odnalezienie drogi do serca i wewnętrznego, ukochanego domu.

Jak może wyglądać masaż Yoni?

Masaż Yoni to starożytny,  specjalistyczny, zewnętrzny i wewnętrzny masaż waginy - który działając na poziomie fizycznym, emocjonalnym, psychicznym i energetycznym głęboko uzdrawia, otwiera, budzi, pobudza i ożywia cały intymny obszar kobiecego ciała. 
W zależności od tego, w jakim jesteś miejscu w swoim życiu,  na co czujesz wewnętrzną gotowość i z jaką przychodzisz intencją - może to być poprowadzenie Cię w świat Twojej Joni, pokazanie jak ją masować, budzić i pobudzać z czułością i miłością, albo przyjęcie siebie samej w Świętym Dotyku i w tym, jak jeszcze nigdy w życiu nikt nie dotykał Twoich najświętszych miejsc ciała.
Wtedy czasem jest to dotknięcie, pogłaskanie i potrzymanie dłoni na wzgórku łonowym w wielkim spokoju, objęciu i utuleniu. Czasem jest to ożywiający i niezwykle czuły masaż Płatków Róży, Perły i pełen ciepła i zrozumienia uzdrawiający masaż wewnętrzny. Czasem głęboki, odżywiający i pracujący z energią masaż obszaru G i poznawanie źródła Kobiecej Tajemnicy.  Wtedy jest to intencyjny masaż 
aktywowania energetycznych punktów miejsc intymnych, równomiernego przepływu energetycznego i równoważenia energii w Yoni. Pełne skierowanie równomiernego przepływu energii w górę ciała i w Nadis i bardzo energetyczny masaż przeżywania seksualności energetycznej / całym ciałem. Kierowanie jej w ciele, przyjmowanie do serca i pełnego nasycenia się  totalnością i kobiecym spełnieniem.

Świątynny Tantryczny Masaż Lingam 

Dla każdego mężczyzny Masaż Lingam to niezwykle intymne i głębokie doświadczenie. Pozwala na wszystko to, na co w naszej kulturze mężczyżni nie mają społecznego przyzwolenia: na  pełne spotkanie siebie w głębokim przyjęciu,  poczucie siebie jako mężczyznę w pełni przyjmowanego, mającego możliwość bycia obdarowywanym i mogącego wyłącznie przyjmować, bez konieczności oddawania aktywności czy bycia w stałej gotowości.
Dla mężczyzn to przestrzeń głębokiego, wewnętrznego spokoju i ogromna ulga, gdy w końcu nic nie muszą, gdy mogą w pełni skontaktować się ze swoimi ciałami, skupić na sobie i własnych doznaniach. W takim podejściu do męskości kryje sie nieznana mężczyznom moc, która pozwala męskiemu duchowi odpocząć,  poczuć swoją seksualność uszanowaną i uczczoną. W takiej przestrzeni mężczyzna może doświadczyć bezwarunkowej  czułości i głęboko, pełnie nasycić się swoją energią seksualną i wewnętrzną, duchową mocą. 

A jak wygląda Masaż Lingam? 

Wbrew obiegowej opinii nie jest to "hand job" ani erotyczne zakończenie manualne. Masaż Lingam to starożytny,  specjalistyczny masaż jąder, krocza (perineum) i fallusa, który działając na poziomie fizycznym, emocjonalnym, psychicznym i energetycznym  głęboko uzdrawia, otwiera, budzi, pobudza i ożywia cały intymny obszar mężczyzny. 
W zależności od tego, w jakim jesteś miejscu w swoim życiu, na co czujesz wewnętrzną gotowość i z jaką przychodzisz intencją - może to być poprowadzenie Cię w świat Twojego Lingama, pokazanie jak go masować, budzić i pobudzać z czułością i miłością, albo przyjęcie siebie samego w Świętym Dotyku i w tym, jak jeszcze nigdy w życiu nikt nie dotykał Twoich najświętszych miejsc ciała.
Wtedy czasem jest to dotknięcie i potrzymanie dłoni na Lingamie w wielkim spokoju, objęciu i utuleniu. Czasem jest to ożywiający i niezwykle czuły masaż całego intymnego miejsca i pełen ciepła i zrozumienia uzdrawiający masaż
 jąder, krocza (perineum) i fallusa, który działając na poziomie fizycznym, emocjonalnym i energetycznym głęboko otwiera, budzi i ożywia cały intymny obszar mężczyzny.
Wtedy jest to specjalistyczny masaż aktywowania energetycznych punktów miejsc intymnych, równomiernego przepływu energetycznego i równoważenia energii w Lingamie. Nauka odczuwania kontrolowanego krążenia energii seksualnej w Lingamie, kontrolowania ejakulacji i przepływu nasienia w celu utrzymania witalności i męskiej mocy w ciele,  przeżywania orgazmu dolinowego, orgazmu całym ciałem i seksualności energetycznej, dla prowadzenia energii w górę ciała i nasycanie nią Nadis i serca. 
 

NAJWAŻNIEJSZE KORZYŚCI PŁYNACE Z TANTRYCZNEGO MASAŻU KUNDALINI

W Kaulickich Tantrach i w tradycjach Maha Siddhów Masaż Tantryczny jest integralną częścią rozwoju i głęboką psycho - aktywną sztuką wypełnienia kanałów energetycznych całego ciała - Nadis - energią seksualną i Kundalini. Co zatem daje praca z intencyjnym prowadzeniem energii w ciele na poziomie fizycznym, psychicznym, emocjonalnym, duchowym i mistycznym, przy intencyjnym ukierunkowaniu sesji:

Na poziomie FIZYCZNYM bardzo głęboko relaksuje, uczy bezwarunkowego przyjmowania, wprowadza w błogość i ukojenie, uwalnia napięcia i stresy, głęboko rozluźnia całe ciało, prowadzi Energię Kundalini w ciele, wspomaga w puszczeniu kontroli, uwalnia od poczucia winy i wstydu związanego z cielesnością i intymnością, otwiera radość i witalność, wzmacnia wrażliwość, wzmacnia poczucie własnej wartości i piękna, odmładza ciało, uczy ukochania siebie i głębokiego czucia ciała, otwiera zmysłowość i czułość, wzmacnia odczuwanie przyjemności w życiu intymnym, uzdrawia seksualność.

Na poziomie PSYCHICZNYM likwiduje blokady wewnętrzne w ciele i świadomości, uwalnia od wewnętrznej bezsilności i stanu zgody na niemoc, pomaga puszczać napięcia, blokady i zahamowania z umysłu i ciała, wzmacnia poczucie integracji z otaczającym światem, uzdrawia negatywne doświadczenia i przeżycia, uzdrawia depresje i lęki, uwalnia od wyuczonych schematów i negatywnych wzorców.

Na poziomie EMOCJONALNYM pogłębia samoświadomość, uwalnia na poziomie głębokiej empatii wobec siebie i otwiera na głęboką miłość do siebie, wyzwala wewnętrzną moc i siłę, uzdrawia emocjonalność, uczy kochać siebie, wzmacnia poczucie integracji z własnym wnętrzem, wspomaga wzmocnienie / uzdrowienia relacji z bliskimi.

Na poziomie DUCHOWYM daje wewnętrzną moc i siłę, pomaga przekraczać bariery i trudności wcześniej nie do pokonania, daje odwagę do życia i działania, kontaktuje z duchowymi opiekunami, pomaga w podejmowaniu decyzji, pomaga w świadomym rozumieniu własnej drogi życia, daje świadomość celu, otwiera na życie w miłości.

Na poziomie MISTYCZNYM jest inicjacją własnej boskości w pełnym aspekcie, przyjęciem swojej ludzkiej - boskiej mocy i napełnianiem się całym życiowy potencjałem. Jeśli potrzeba - czułym i mocnym spotkaniem swego cienistego Ja, przełamaniem Tabu i wejściem w wewnętrzną pełnię.  

 

PODZIĘKOWANIA NADESŁANE PO MOICH MASAŻACH:

ALEKSANDER:  Stanąłem przed nią nagi. Dotknęła mnie. Położyła dłonie na moich barkach i powiedziała , żebym puścił. Pokazała, jak oddychać. Jak odczuć, jak pozwolić sobie być. Jak tworzyć miejsce dla energii, która płynie i jest we mnie. Poddałem się i doświadczałem . Byłem obecny. Pozwoliłem trwać teraźniejszości. Wszystko płynęło tak , jak nigdy wcześniej. Każdy ruch był świadomy, każda część mojego ciała uświęcona. Poczułem dotyk tak głęboki ,jak nigdy wcześniej. Doświadczyłem, odczułem, zrozumiałem.

JADWIDGA:   Nikt nigdy tak mnie nie dotykał! Nigdy w życiu nikt wobec mnie nie był tak czuły. Czułam się piękna, czysta, dobra. Całe moje ciało czyste, dobre i piękne. Cała ja się taka poczułam i wszystko co mnie w życiu spotkało stało się spokojne i zaakceptowane. Poczułam się zaopiekowana i utulona. Każda część mnie poczuła się ukochana, potrzebna i pierwszy raz w życiu zauważona. Nikt nigdy nie dotykał mnie z taka troską i uwagą. Luna powiedziała, że jestem ukochana i taka się czułam. W końcu ukochana i przytulona. I uwolniona. To było bardzo, bardzo dobre. Dziękuję. 

Więcej możesz poczytć tu:

https://www.kalalunatemple.com.pl/127,Referencje.html 

 

tantra masaż energetyczny Warszawa