english version
Tantryczne Masaże dla Mężczyzn

Tantryczne Masaże dla Mężczyzn - Przebudzenie Duszy, Uzdrowienie Lingama, Uświęcenie Ciała i Seksualności i Wzmocnienie przepływu Eneregii Seksualnej w ciele.

W tantrycznej filozofii symbolizujesz i uosabiasz Śivę - Świętą Męskość, Żródło Mistycznej Seksualnej Mocy, Samoświadomość, Spójność, Skupienie i Wiedzę. Męską Esencję Duszy i Boskość. Całkowitą doskonałość, męskie piękno i boską siłę umysłu.
I tak, jak każda Bóg, tak i Ty zasługujesz na najwyższe uznanie, adorowanie i czczenie, byś mógł poczuć i poznać tą mistyczną część siebie. 
Każdy z moich masaży jest pełnym miłości i ciepła Rytuałem Uwielbienia Twojej Męskiej Doskonałości. Uświęceniem Twojej Seksualności i przebudzeniem Mistycznej Mocy, która zjednoczy wszystkie Twoje zmysły i poziomy istnienia.
W mojej Świątyni spotkasz Siebie w pełnym czułości uhonorowaniu całego Siebie - ciała i duszy, mądrości i zrozumienia, Serca i Energii Seksualnej i połączeniu tych wszystkich jakości w jedność, czucie i świadome spełnienie.
I żebyś mógł jeszcze głębiej wejść w to uczucie, ofiaruję Ci przepiękną, Świątynną Inicjację Zjednoczenia Energii Seksualnej z całym Ciałem, byś mógł w pełni przyjąć tą Świętą Moc. 


Przed rozpoczęciem masażu usiądziemy i chwilę porozmawiamy. Pozwoli Ci to bezpiecznie poczuć się w nowej sytuacji i miejscu. Razem omówimy intencje masażu i wspólnie wyznaczymy  strukturę i zakres sesji / dotyku i nagości, byś mógł w pełni powierzyć się, uwolnić i przyjmować.

Zanim położysz się na materac, nauczę Cię przyjmowania masażu, byś mógł jak najpełniej wejść w swoją Moc, całkowicie wypełnić się energią i doświadczyć w swoim ciele pełni spójności, czucia i głębi.

Masaże wykonuję naturalnym, ciepłym olejem, w pełni bezpiecznym dla całego ciała. Moje olejki eteryczne sprowadzam z Indii. Są to najwyższej jakości i czystości esencje zapachowe, jakie są dostępne na świecie.

 

 RYTUAŁY MASAŻY TANTRYCZNYCH


RYTUAŁ ZIEMI - obudzenie w sobie miłości do Ciała i Seksualności. 
Wyrusz w niezwykłą podróż rozbudzania zmysłów i doświadczania ciała z pełnej, duchowej perspektywy. Oddaj się przyjmowaniu ciała i seksualności, a obejmę dotykiem całego Ciebie – pięknie, zmysłowo i czule, byś zaufał przyjemności i w pełni otworzył swoją duszę i serce. Obudzę Twoje zmysły, ciało namaszczę ciepłym olejkiem i poprowadzę w krainę bez słów i bez czasu. Doświadczysz płynącej energii, głębi błogości i pełni spełnienia w mocy stwórczej energii i magii. 
Rytuał wzmacnia obudzenie pełnego czucia ciała, pogłębienie relacji ze swoim wewnętrznym Ja, pogłębianie bliskości w relacjach intymnych, otwarcie się na lepsze związki, tworzenie mocniejszych miłosnych więzi.

Ceremonia może obejmować:

- Świątynną Inicjację Zjednoczenia Twojej Energii Seksualnej z całym ciałem
- Delikatne i stopniowe wprowadzenie w nagość i duchowość ciała
- Pełne zaufania wprowadzenie w kontakt z własnym ciałem 
- Bezpieczne wprowadzanie w odczuwanie głębi  tantrycznych masaży
- Psychoenergetyczny Masaż Czakr - uwolnienie się od psychicznego zmęczenia i odpuszczanie napięć i stresów
- Kombinację Tantrycznych Świątynnych Masaży olejowych: Dotyk Bogini, Holistycznego Uzdrawiającego i Masaży Kaszmirskich 
- Świątynny Rytuał Masażu Miejsc Intymnych - Masaż Lingam 
- Kierowanie Energii Seksualnej w ciele, kierowanie przepływu nasienia w celu wzmocniania męskiej mocy w ciele
- Spokojne i ciepłe zrównoważenie energii seksualnej w ciele
- Masaż ciepłymi ręcznikami

Cena sesji: 2h 700zł / 3h 800zł 

 

RYTUAŁ OGNIA - pełne odblokowanie Nadis - energetycznych przepływów ciała i energetycznych punktów Perineum i Sacrum.
Wyrusz w podróż do wnętrza swego ciała i zanurz się w pierwotnej energii przepływającej przez ciało. W tradycyjnym masażu Kundalini (masaż świętych, energetycznych punktów Sacrum) otworzysz się na energetyczny poziom przyjmowania cielesności i seksualnej energii. W masażu Nadis (odblokowującym kanały energetyczne ciała) poczujesz pełny przepływ energii i porzucisz poczucie winy i wstydu. W świątynnym masażu ciała spotkasz siebie w błogości i zaufaniu. W masażu Perineum (krocza), Anusa i Prostaty otworzysz się na miękkość, nieznany poziom relaksu i naturalnej przyjemności. W Świętym Dotyku obudzisz swoją seksualną świadomość i poczujesz się, jakbyś wrócił do wymarzonego domu.
Rytuał wzmacnia przyjęcie Siebie i Ciała po ocenianiu / obwinianiu / oskarżaniu ciała, cieleśnie opresyjnym / pruderyjnym wychowaniu, ponowne przyjęcie swojej Męskości po trudnych relacjach / odrzuceniu / rozstaniu / żałobie, przyjęcie Siebie po doświadcznej przemocy, wybaczenie sobie i innym.

Ceremonia może obejmować:

- Świątynną Inicjację Zjednoczenia Twojej Energii Seksualnej z całym ciałem
- Tantryczny Masaż Kundalini energetycznych punktów Sacrum
- Tantryczny Masaż odblokowujący Nadis - energetyczne kanały ciała
- Tantryczny Świątynny Masaż Dotyk Bogini - olejowy masaż Kundalini całego ciała
- Tantryczny Swiątynny Masaż Czarny Diament - Tantryczny Masaż Analny zewnętrznego i wewnętrznego obszaru anusa, pośladków, perineum (krocza), rozety
- Wewnętrzny Masaż Kundalini i Masaż Prostaty
- Świątynny Rytuał Masażu Miejsc Intymnych - Masaż Lingam
- Kierowanie Energii Seksualnej w ciele i kierowanie przepływu nasienia w celu wzmocnienia męskiej mocy w ciele
- Głębokie, pełne nasycanie się energią seksualną i przeżywanie seksualności energetycznej / całym ciałem  
- Spokojne i ciepłe zrównoważenie energii seksualnej w ciele
- Masaż ciepłymi ręcznikami
Cena sesji: 3h 800zł 


RYTUAŁ WODY - Święta Seksualność Lingam. 
Zapraszam Cię na tantryczną ucztę, która na zawsze pozostanie w Twojej pamięci. W mistyczne zanurzenie się w męską, przyjmującą seksualność. Otuli Cię bliskość pełna ciepła, uważności i spokoju. W sercu poczujesz radość i miłość i uwolnienie. Codzienność zniknie w świątynnym masażu ciała, w którym doświadczysz otwarcia energii w ciele i pełnej, wewnętrznej jedności z własną seksualnością i otaczającym światem. Ten masaż jest przestrzenią otwartości dla całego Ciebie i poznawania siebie i swego ciała. Budzenia, powiększania i ożywiania swojego Lingama, by móc poczuć bardziej tą najświętszą cześć ciała, w głębokim zjednoczeniu z Twoimi potrzebami, sercem, ciałem i męską duszą. W tym Rytuale powrócisz do wewnętrznej kompletności, Świętej Męskości i Świętej Cielesności. 
Rytuał wzmacnia świadomy przepływ energii seksualnej w ciele, poczucie różnicy między Energią Seksualną, a erotyką, poczucie / odzyskanie / wzmocnienie kontaktu ze swoim Lingamem, poczucie wewnętrznej spójności i podążanie za swoim ciałem, sercem i męskim duchem.

Ceremonia może obejmować:

- Świątynną Inicjację Zjednoczenia Twojej Energii Seksualnej z całym ciałem
- Tantryczny Masaż Czakr - pełne zbalansowanie energii w ciele i zestrojenie Serca z całym ciałem i z seksualnością
- Energetyczny Masaż Tantryczny - bardzo głębokie rozluźnienie i odpuszczenie napięć i stresów
- Kombinację Tantrycznych Świątynnych Masaży olejowych: Ogród Miłości, Dotyk Bogini, Holistyczny Uzdrawiający
- Wzmocnienie czucia w Lingamie i Świątynny Masaż Powiększający Linagama  
- Świątynny Rytuał Masażu Miejsc Intymnych - Masaż Energetycznych Punktów Lingama 
- Kierowanie Energii Seksualnej w ciele i kierowanie przepływu nasienia w celu wzmocnienia męskiej mocy w ciele
- Tantryczne, pełne nasycanie się energią seksualną i głębokie przeżywanie seksualności energetycznej / całym ciałem
- Spokojne i ciepłe zrównoważenie energii seksualnej w ciele
- Masaż ciepłymi ręcznikami
Cena sesji: 3h 800zł

 

RYTUAŁ TANDAVA - energetyczna improwizacja i Duchowa Podróż w Zaufanie.
Przyjdź do Świątyni i spotkaj prawdziwego Siebie w głęboko medytacyjnym, olejowym masażu intuicyjnym, nazywanym Tańcem Energii. Rytuał jest improwizacją energetyczną, tworzeniem spersonalizowanego masażu w głębokim wsłuchaniu się w to, co "mówi" Twoje ciało. Masaż będzie bardzo mocno współgrał z Twoją energią, będzie dostrojeniem się do Ciebie i współodczuwaniem. Pełnym skupieniem się i wsłuchaniem w ciało. Całkowitym zestrojeniem się z Tobą i tworzeniem spersonalizowanego masażu w głębokim wsłuchaniu się w Twoje świadome i podświadome Ja.
Ceremonia będzie przepiękną, duchową podróżą w zgodność, otwartość i zaufanie.
Jest to jedyny masaż tantryczny, który nie ma określonej  struktury. Nie wiem, co będę robić podczas ceremonii i nie wiem, co będzie się działo. Rytuał za każdym razem jest inny i nie da się go przewidzieć, ani zaplanować. 
Rytuał wzmacnia wejście w bezwarunkową zgodność / otwartość / zaufanie do siebie, odpuszczenie oczekiwań i odpuszczenie kontroli, bardzo głęboki odpoczynek, bezpieczeństwo i powrót do wewnętrznego Źródła.

Ceremonia MOŻE obejmować, lub NIE obejmować:

- Świątynną Inicjację Zjednoczenia Twojej Energii Seksualnej z całym ciałem 
- Kombinację Tantrycznych Świątynnych Masaży olejowych
- Tantryczny Masaż Kundalini energetycznych punktów Sacrum
- Tantryczny Masaż odblokowujący Nadis - energetyczne kanały ciała
- Tantryczny Masaż Energetyczny - pełne zbalansowanie energii w ciele i zestrojenie Serca z całym ciałem i z seksualnością
- Psychoenergetyczny Masaż Czakr - uwolnienie się od psychicznego zmęczenia i odpuszczanie napięć i stresów
- Kombinację świątynnych Masaży Intymnych  
- Tworzenie masażu intuicyjnego w oparciu o zasady tantrycznej pracy z energią
- Improwizację energetyczną - tworzenie spersonalizowanego masażu w głębokim wsłuchaniu się w to, co "mówi" ciało
- Elementy ciszy, bezruchu, skupienia, medytacji, wizualizacji, medytacji prowadzonych, tantrycznych praktyk oddechowych, towarzyszenia ciału bez dotyku.....
- Spokojne i ciepłe zrównoważenie energii seksualnej w ciele
Cena sesji: 3h 800zł

 

*******************************************


KAŻDY RYTUAŁ MOŻE OBEJMOWAĆ:

- Prowadzenie i pomoc w oddaniu się i przyjmowaniu wszystkiego, co poczujesz i doświadczysz podczas masażu na poziomie cielesnym, energetycznym, emocjonalnym i wewnętrznym
- Bezpieczne przejście przez psychologiczne, emocjonalne, cielesne i seksualne potrzeby / trudności / zahamowania, jeśli takie pojawią sie w czasie masażu
- Elementy ciszy, bezruchu, skupienia, medytacji, wizualizacji, tantrycznych praktyk oddechowych i seksualnych, jeśli będą potrzebne podczas masażu

Zachęcam Cię do skorzystania z kilku sesji masażu, ponieważ regularność praktyk utrwali Twoje umiejętności prowadzenia energii seksualnej w ciele i wzmocni  uzdrawiające działanie energii Kundalini.

Przed i po masażu możesz wziąć prysznic w eleganckiej, komfortowej łazience.   

Ciepło w masażu zapewni Ci specjalistyczne ogrzewanie na podczerwień.
 

TWOJE BEZPIECZEŃSTWO I GRANICE W MASAŻU

Tym, co jest dla mnie szczególnie ważne w pracy z Tobą, jest moja głęboka, intencyjna czystość. W żadnym momencie ceremonii nie zostaną naruszone Twoje granice i zaufanie. Nie wydarzy się nic, na co nie wyrazisz zgody i w każdym momencie ceremonii będziesz w zgodzie ze swoją  wrażliwością, otwartością i poczuciem bezpieczeństwa. Podczas moich ceremonii nic nie dzieje się na siłę - w każdym momencie masażu Ty decydujesz o granicach Twojej sesji i o tym, jak gęboko chcesz wejść w nagość i kiedy chcesz przyjąć masaż intymny - na pierwszym, czy na którymś kolejnym spotkaniu. 

Podczas sesji ja odpowiadam za jakość i przestrzeń, która umożliwi Ci Twoje, jak najgłębsze doświadczenie. 
Ty odpowiadasz za swoją gotowość, zaangażowanie, powierzenie się i głębokość swojego doświadczenia. 

 

PODZIĘKOWANIA NADESŁANE PO MOICH MASAŻACH

Adam: Myślałem że byłem już na tantrycznych masażach. Luno, po masażu u Ciebie zrozumiałem, że nie byłem. Nie byłem nawet blisko tego, czym to jest. Nie umiem opisac tego, czego doświadczyłem, bo żadne słowa nie oddają, więc kłaniam Ci się do stóp. 
Andrzej:  Na masaż tantryczny? Żeby to było na prawdę dobre i prawdziwe, żeby to była faktycznie tantra i duchowe przeżycie? Tylko do Luny. 

Więcej możesz poczytać tu:  
https://www.kalalunatemple.com.pl/127,Referencje.html

 

Zadzwoń do mnie, porozmawiajmy i zarezerwuj termin
884 394 568
Jeśli nie odbieram, napisz email: info.kalalunatemple@gmail.com