english version
Masaże dla Mężczyzn

Masaż LINGAM - KUNDALINI - PROFESJONALNE MASAŻE TANTRYCZNE DLA MĘŻCZYZN

DAREK:   Myślałem że byłem już na tantrycznych masażach. Po masażu u Luny zrozumiałem, że nie byłem. Zaniemówiłem i zamurowało mnie że można tak masować i dotykać człowieka. Nigdy sie tak nie czułem jak u Ciebie. Z nikim, nigdzie. Zabrakło mi słów podziwu dla tego dopiero teraz piszę. Dziękuję, wrócę po to poczucie.   


ADRIAN:   U Ciebie zrozumiałem czym jest energia seksualna i jak bardzo płytko ją wcześniej rozumiałem.


ŁUKASZ:    Luno, to jak pracujesz, to jak pomagasz ludziom jest niezwykłe. To co robisz dla ludzi wymyka się słowom. Wchodzisz w najgłębsze obszary ludzkiej duszy i się nie wahasz. Nie boisz się tak głęboko dotykać. W ludzkim - nie ludzkim człowieczeństwie jesteś latarnią by żyć świadomie zgodnie ze sobą. Dziękuję że mnie przyjęłaś i że mogłem dotknąć tej mocy życia, jaką emanujesz. To nie jest Twoja praca, to jesteś Ty. Chciał bym mieć choć część Twojej odwagi do życia i mocy.    

STEFAN:   Byłem na wielu masażach tantrycznych na całym świecie. Nikt nigdy tak mnie nie przygotował, nie masował, nie prowadził podczas masażu i nie uczył, jak Luna. I nigdzie się tak nie czułem jak u Niej. Wielki szacun i mistrzostwo!

Mariusz    Luno, dziękuję! Twój masaż Dotyk Bogini jest nieziemski! Masaż przechodzi wszelkie wyobrażenie! Znalazłem spokój, głębokie poczucie sensu i miłości. Poczułem i przyjąłem siebie. Przedtem byłem jak mnóstwo pozamykanych pokoi, teraz jestem jak jedna wielka, piękna całość, jak najpiękniejsza sala balowa. Poczułem się kompletny i cały, scalony, bez konieczności spełniania czyichś oczekiwań. Jestem obudzony, napełniony, kochany i cały czas czuję energię płynąca w ciele. To jest prawdziwe spełnienie! Każdy mężczyzna powinien tego doświadczyć!

 

Zapraszam Cię na Profesjonalny Tantryczny Masaż. Co to znaczy profesjonalny? To znaczy, że oddasz się w dobre, doświadczone ręce Tantrycznej Uzdrowicielki  specjalizującej się w świątynnej pracy z ciałem. To znaczy, że Twój masaż będzie rzeczywiście tantryczny, a nie "trochę tantryczny", "tantro podobny", "tantryczny ale w sumie to erotyczny", jak wielokrotnie możesz spotkać w ofertach.
Będzie zgodny z mistyczną tradycją Czarnej Tantry, a nie szkoleniami tantry zachodniej.
Nauczę Cię jak prawidłowo WYPEŁNIAĆ SIĘ SWOJĄ ENERGIĄ SEKSUALNĄ i przyjmować go tak, byś mógł jak najpełniej z niego skorzystać. Jak najgłębiej wejść w swoją Świętą Moc i jak najpełniej doświadczyć tego, czym naprawdę powinna być ta świątynna i święta praktyka.


W tantrycznej filozofii symbolizujesz i uosabiasz Shivę - Świętą Męskość - Źródło Mocy i Stałości, Męską Esencję Duszy i Boskość. Całkowitą doskonałość, męskie piękno i silę mądrego działnia. I tak, jak wszyscy Bogowie, tak i Ty zasługujesz na najwyższe uznanie, adorowanie, czczenie i wielbienie twojej boskości, byś mógł poczuć i poznać tą ukrytą część siebie.

Każdy z moich masaży jest pełnym miłości i ciepła Rytuałem Ukochania Twojej Doskonałości. Ceremonią Twojej Świętej Seksualności i Mistycznej Mocy, która zjednoczy wszystkie Twoje zmysły i poziomy istnienia. W mojej Świątyni spotkasz Siebie w pełnym czułości uhonorowaniu całego Siebie - ciała i duszy, mądrości i zrozumienia, serca i energii seksualnej i połączeniu tych wszystkich jakości w jedność, czucie i świadome spełnienie.

I byś mógł jeszcze głębiej wejść w to uczucie ofiaruję Ci przepiękną Świątynną Inicjację Zjednoczenia Twojej Energii Seksualnej z całym ciałem, byś mógł jak najpełniej przyjąć tą Świętą Moc.

 

Każdą ceremonię rozpoczyna przywitanie, chwila na rozmowę i bezpieczne poczucie się u mnie. 

 

Masaże wykonuję naturalnym olejem, w pełni bezpiecznym dla całego ciała. Moje olejki eteryczne sprowadzam z Indii. Są to najwyższej jakości i czystości esencje zapachowe, jakie są dostępne na świecie.

 

 


  

RYTUAŁY TANTRYCZNYCH MASAŻY:

  

  

RYTUAŁ ZIEMI: Wyrusz w niezwykłą podróż i w doświadczanie ciała z pełnej, duchowej perspektywy. Oddaj się celebracji zgłębiania własnej seksualności, a obejmę dotykiem całego Ciebie – pięknie, zmysłowo i subtelnie, byś zaufał przyjemności i w pełni otworzył swoją duszę i serce. Obudzę Twoje zmysły, ciało namaszczę ciepłym olejkiem i poprowadzę w krainę bez słów i bez czasu. Doświadczysz płynącej energii seksualnej w ciele, głębi orgazmiczności i pełni spełnienia w mocy stwórczej energii i magii. 

Ceremonia może obejmować:

Świątynną Inicjację Zjednoczenia Twojej Energii Seksualnej z całym ciałem 
- Spokojne wprowadzanie w nagość i duchowość ciała
- Pełne zaufania wprowadzanie w kontakt z własnym ciałem 
- Stopniowe wprowadzanie w odczuwanie głębi  tantrycznych masaży
- Tantryczny Świątynny Masaż Dotyk Bogini - olejowy masaż całego ciała
- Świątynny Rytuał Masażu Miejsc Intymnych - Masaż Lingam -Tantryczne głębokie i pełne nasycanie się energią seksualną, budzenie męskiej mocy w ciele, przeżywanie seksualności energetycznej / całym ciałem, kierowanie energii seksualnej w ciele, kierowanie przepływu nasienia w celu utrzymania witalności i męskiej mocy w ciele
- Spokojne i pełne zrównoważenie energii seksualnej w ciele
- Masaż ciepłymi ręcznikami

Czas trwania: 2h, Cena: 550 zł
Czas trwania: 3h, Cena: 650 zł

 

RYTUAŁ OGNIA: Wyrusz w podróż do wnętrza swego ciała i zanurz się w doświadczaniu pierwotnej energii przepływającej przez ciało. W tradycyjnym, tantrycznym masażu Kundalini ( masaż świętych, energetycznych punktów Sacrum) otworzysz się na energetyczny poziom odczuwania i przyjmowania seksualnej energii. W świątynnym masażu ciała spotkasz siebie w błogości i zaufaniu. W masażu anusa poczujesz nieznany poziom rozluźnienia i doświadczania naturalnej przyjemności. Ta ceremonia obudzi i otworzy Twoja świadomość seksualną i poczujesz się jakbyś wrócił do wymarzonego domu.

Ceremonia może obejmować:

Świątynną Inicjację Zjednoczenia Twojej Energii Seksualnej z całym ciałem 
- Kombinację Tantrycznych Masaży Kundalini
- Tantryczny Świątynny Masaż Dotyk Bogini - olejowy masaż Kundalini całego ciała
- Tantryczny Świątynny Masaż Czarny Diament - Tantryczny  Masaż Analny zewnętrznego i wewnętrznego obszaru anusa - perineum (krocza), pośladków, rozety 
 - Masaż Prostaty i Wewnętrzny Masaż Kundalini 
- Świątynny Rytuał Masażu Miejsc Intymnych - Masaż Lingam - Tantryczne głębokie i pełne nasycanie się energią seksualną, budzenie męskiej mocy w ciele, przeżywanie seksualności energetycznej / całym ciałem, kierowanie energii seksualnej w ciele, kierowanie przepływu nasienia w celu utrzymania witalności i męskiej mocy w ciele
- Spokojne i pełne zrównoważenie energii seksualnej w ciele
- Masaż ciepłymi ręcznikami

Czas trwania: 3h
Cena: 700 zł

 

RYTUAŁ WODY:  Zapraszam Cię na tantryczną ucztę, która na zawsze pozostanie w Twojej pamięci. Oddaj się magii głębokiego relaksu, pełnego rozluźnienia, uwolnienia i odpoczynku. W tej ceremonii uwolnisz się od codziennego ciężaru i bagażu napięć i stresów.  Otuli Cię bliskość pełna ciepła, uważności i opieki. W sercu poczujesz radość i miłość, spokój i uwolnienie. Codzienność zniknie w świątynnym masażu ciała, w którym  doświadczysz otwarcia energii seksualnej w ciele i poczucia pełnej, wewnętrznej jedności z własną seksualnością i otaczającym światem. Ta ceremonia obudzi i otworzy twoją świadomość seksualną i stworzy ciało mlekiem i miodem płynące. 

Ceremonia może obejmować:

 Świątynną Inicjację Zjednoczenia Twojej Energii Seksualnej z całym ciałem 
- Tantryczny Masaż Czakr - pełne zbalansowanie energii w ciele i zestrojenie Serca z całym ciałem i z seksualnością
- Energetyczny Masaż Tantryczny - bardzo głębokie rozluźnienie i odpuszczenie napięć i stresów
- Intuicyjną kombinację Tantrycznych Świątynnych Masaży: Dotyk Bogini, Ogród Miłości, Holistyczny Uzdrawiający...
- Świątynny Rytuał Masażu Miejsc Intymnych - Masaż Lingam - Tantryczne głębokie i pełne nasycanie się energią seksualną, budzenie męskiej mocy w ciele, przeżywanie seksualności energetycznej / całym ciałem, kierowanie energii seksualnej w ciele, kierowanie przepływu nasienia w celu utrzymania witalności i męskiej mocy w ciele
- Spokojne i pełne zrównoważenie energii seksualnej w ciele
- Masaż ciepłymi ręcznikami

Czas trwania: 3h
Cena: 700 zł


RYTUAŁ TANDAVA - Przyjdź do Świątyni i spotkaj prawdziwego Siebie w głęboko medytacyjnym, olejowym  masażu intuicyjnym, nazywanym Tańcem Energii. Rytuał jest Improwizacją energetyczną - tworzeniem spersonalizowanego masażu w głębokim wsłuchaniu się w to, co "mówi" Twoje ciało. Masaż będzie bardzo mocno współgrał z Twoją energią, będzie dostrojeniem się do Ciebie i współodczuwaniem. Pełnym skupieniem się i wsłuchaniem w ciało. Ceremonia poprowadzi Cię w bezwarunkową zgodność, otwartość i zaufanie, odpuszczenie oczekiwań  i odpuszczenie kontroli.

 Jest to jedyny masaż tantryczny, który nie ma określonej  struktury. Nie wiem, co będę robić podczas ceremonii i nie wiem, co będzie się działo. Rytuał za każdym razem jest inny i nie da się go przewidzieć, ani zaplanować. 

 

Ceremonia MOŻE obejmować, lub NIE obejmować:

 

Świątynną Inicjację Zjednoczenia Twojej Energii Seksualnej z całym ciałem 

- Kombinację Tantrycznych Świątynnych Masaży olejowych 

- Kombinację Świątynnych Masaży Intymnych 

- Tworzenie masażu intuicyjnego w oparciu o zasady tantrycznej pracy z energią

- Elementy ciszy, bezruchu, skupienia, modlitwy, medytacji, wizualizacji, medytacji prowadzonych, tantrycznych praktyk, towarzyszenia ciału bez dotyku.....

- Spokojne i ciepłe zrównoważenie energii seksualnej w ciele

 

Czas trwania: od 2h - do 3h
Cena:
800 zł

 

 

RYTUAŁ MASAŻU KASZMIRSKIEGO:  Ceremonia Masażu Kaszmirskiego jest rytuałem w którym doświadczysz siebie w niezwykłej, wewnętrznej niewinności. Sprowadzi Cię do stanu emocjonalnego, wewnętrznego dziecka - w poczucie spokoju, zaopiekowania się, ukochania, zaufania, bezbronności, głębokiego bezpieczeństwa, a także do głębokiego powierzenia siebie i całkowitego oddania. 
P
rzeznaczona jest dla moich stałych klientów i dla tych z Was, którzy praktykują tantrę, mają doświadczenie w przyjmowaniu tantrycznego masażu. Ze względu na niestandargowe i inne, niż w tradycyjnych masażach pozycje podczas sesji, intymny charakter czułości, dotyku i bliskości ciał przy masażu, proponuję go tym z Was, którzy pracują ze swoją energią seksualną, praktykuja kontrolę ejakulacji i pragną pogłębiać poznawanie tantrycznych praktyk.
B
ardzo proszę osoby praktykujące - ale nowe u mnie o przyjęcie którejś z pozostałych Ceremonii Masaży, zanim spotkamy się w Rytuale Kaszmirskim.   

Ceremonia może obejmować:

Świątynną Inicjację Zjednoczenia Twojej Energii Seksualnej z całym ciałem 
- Otwarcie energii seksualnej w ciele
- Rytuał Masażu Kaszmirskiego 
- Spokojne i ciepłe zrównoważenie energii seksualnej w ciele

Czas trwania: 3h
Cena: 800 zł