english version
Masaże dla Mężczyzn

MASAŻE TANTRYCZNE DLA MĘŻCZYZN

 

Andrzej:    Żadne słowa nie oddają tego, co czułem podczas Ceremonii Ognia. Jestem pod wielkim wrażeniem masażu, wyczucia, profesjonalizmu i umiejętności Luny. Ona na prawdę zna sie na tym, co robi. Wie, co robi i prowadzi w sposób bardzo świadomy.    

Stefan:   Byłem na wielu masażach tantrycznych na całym świecie. Nikt nigdy tak mnie nie przygotował, nie masował, nie prowadził podczas masażu i nie uczył, jak Luna. I nigdzie się tak nie czułem jak u Niej. Wielki szacun i mistrzostwo!

 

Mariusz    Luno, dziękuję! Twój masaż Dotyk Bogini jest nieziemski! Masaż różami przechodzi wszelkie wyobrażenie! Znalazłem spokój, głębokie poczucie sensu i miłości. Poczułem i przyjąłem siebie. Przedtem byłem jak mnóstwo pozamykanych pokoi, teraz jestem jak jedna wielka, piękna całość, jak najpiękniejsza sala balowa. Poczułem się kompletny i cały, scalony, bez konieczności spełniania czyichś oczekiwań. Jestem obudzony, napełniony, kochany i cały czas czuję energię płynąca w ciele. To jest prawdziwe spełnienie! Każdy mężczyzna powinien tego doświadczyć!

 

Boski Mężczyzno, zapraszam Cię na profesjonalny Tantryczny Masaż. Co to znaczy profesjonalny? To znaczy, że oddasz się w dobre, doświadczone ręce mistrzyni Tantry specjalizującej się w tantrycznej pracy z ciałem. To znaczy, że Twój masaż będzie rzeczywiście tantryczny, a nie "trochę tantryczny", "tantro podobny", "tantryczny ale w sumie to erotyczny", jak wielokrotnie możesz spotkać w ofertach. To znaczy, że będzie zgodny z mistyczną tradycją Czarnej Tantry, a nie szkoleniami tantry zachodniej. To znaczy, że nauczę Cię jak prawidłowo przyjmować go tak, byś mógł jak najpełniej z niego skorzystać. W mojej, rytualnie otwartej świątyni doświadczysz tego, czym naprawdę powinna być ta świątynna i święta praktyka.

W tantrycznej filozofii każdy Mężczyzna symbolizuje i uosabia Shivę
- Świadomość, Obecność, Animusa, Męską Esencję i męski aspekt Boga, całkowitą doskonałość, męskie piękno i moc stwórczą. I Ty, jak każde bóstwo zasługujesz na najwyższe adorowanie i czczenie, byś mógł poczuć i poznać tą ukrytą część siebie, dla tego każdy z moich masaży jest Tantryczną, Świątynną i niezwykłą Celebracją Męskiej Doskonałości. Ceremonią Boskiej Seksualności, która zjednoczy wszystkie Twoje zmysły i poziomy istnienia. Spotkasz siebie w pełnym miłości uhonorowaniu ciała, duszy, serca i energii seksualnej i w połączeniu tych wszystkich boskich jakości w jedność i świadome spełnienie. A jeśli zapragniesz jeszcze głębiej wejść w to uczucie ofiaruję Ci niezwykły Rytuał Przywitania i Uhonorowania Boskości. Jest to piękna, starożytna świątynna inicjacja zjednoczenia energii seksualnej z całym ciałem, którą ofiarowuję każdemu Bogu w mojej Świątyni.

 

Każdą ceremonię rozpoczyna przywitanie, chwila na rozmowę i bezpieczne poczucie się u mnie. Każdy Rytuał otwiera nauka prawidłowego przyjmowania masażu, kierowania energii w ciele i tantrycznego oddechu, byś jak najpełniej mógł przyjąć dary rytuału. 

Każda z Ceremonii obejmuje:

- Przyjęcie swego Świętego Ciała
- Naukę i praktykę prawidłowego i jak najpełniejszego przyjęcia masażu
- Profesjonalną pracę z energią seksualną całego ciała
- Pomoc i prowadzenie w głębokim i całościowym odczuwaniu
- Naukę i praktykę prawidłowego prowadzenia energii seksualnej w ciele
- Inicjację w Twoją Męską Moc
- Duchowe i cielesne zjednoczenie Twoich Trzech Serc - Lingama - Serca i Umysłu

- Mistyczną Unię Twego Świętego Ciała, Świętej Duszy i Świętej Świadomości
 

Masaże wykonuję naturalnym olejem, w pełni bezpiecznym dla całego ciała. Moje olejki eteryczne sprowadzam z Indii. Są to najwyższej jakości i czystości esencje zapachowe, jakie są dostępne na świecie.

 

 


  

RYTUAŁY TANTRYCZNYCH MASAŻY:

  

  

RYTUAŁ ZIEMI: Wyrusz w niezwykłą podróż i w doświadczanie ciała z pełnej, duchowej perspektywy. Oddaj się celebracji zgłębiania własnej seksualności, a obejmę dotykiem całego Ciebie – pięknie, zmysłowo i subtelnie, byś zaufał przyjemności i w pełni otworzył swoją duszę i serce. Obudzę Twoje zmysły, ciało namaszczę ciepłym olejkiem i poprowadzę w krainę bez słów i bez czasu. Doświadczysz płynącej energii seksualnej w ciele, głębi orgazmiczności i pełni spełnienia w mocy stwórczej energii i magii. 

Ceremonia może obejmować:

- Rytuał Przywitania i Uhonorowania Boskości 
- Spokojne wprowadzanie w nagość i duchowość ciała
- Pełne zaufania wprowadzanie w kontakt z własnym ciałem 
- Stopniowe wprowadzanie w odczuwanie głębi  tantrycznych masaży
- Tantryczny Świątynny Masaż Dotyk Bogini - olejowy masaż całego ciała
- Świątynny Rytuał Masażu Miejsc Intymnych - Masaż Lingam -Tantryczne głębokie i pełne nasycanie się energią seksualną, budzenie męskiej mocy w ciele, przeżywanie seksualności energetycznej / całym ciałem, kierowanie energii seksualnej w ciele, kierowanie przepływu nasienia w celu utrzymania witalności i męskiej mocy w ciele
- Spokojne i pełne zrównoważenie energii seksualnej w ciele
- Masaż ciepłymi ręcznikami

Czas trwania: 2h, Cena: 550 zł
Czas trwania: 3h, Cena: 650 zł

 

RYTUAŁ OGNIA: Wyrusz w podróż do wnętrza swego ciała i zanurz się w doświadczaniu pierwotnej energii przepływającej przez ciało. W tradycyjnym, tantrycznym masażu Kundalini ( masaż świętych, energetycznych punktów Sacrum) otworzysz się na energetyczny poziom odczuwania i przyjmowania seksualnej energii. W świątynnym masażu ciała spotkasz siebie w błogości i zaufaniu. W masażu anusa poczujesz nieznany poziom rozluźnienia i doświadczania naturalnej przyjemności. Ta ceremonia obudzi i otworzy Twoja świadomość seksualną i poczujesz się jakbyś wrócił do wymarzonego domu.

Ceremonia może obejmować:

- Rytuał Przywitania i Uhonorowania Boskości 
- Kombinację Tantrycznych Masaży Kundalini
- Tantryczny Świątynny Masaż Dotyk Bogini - olejowy masaż Kundalini całego ciała
- Tantryczny Świątynny Masaż Czarny Diament - Tantryczny  Masaż Analny zewnętrznego i wewnętrznego obszaru anusa - perineum (krocza), pośladków, rozety 
 - Masaż Prostaty i Wewnętrzny Masaż Kundalini
- Akupresura Intymna i Mapping Analny - odblokowywanie i rozpuszczanie napięć, blokad i zranień skumulowanych w anusie
- Świątynny Rytuał Masażu Miejsc Intymnych - Masaż Lingam - Tantryczne głębokie i pełne nasycanie się energią seksualną, budzenie męskiej mocy w ciele, przeżywanie seksualności energetycznej / całym ciałem, kierowanie energii seksualnej w ciele, kierowanie przepływu nasienia w celu utrzymania witalności i męskiej mocy w ciele
- Spokojne i pełne zrównoważenie energii seksualnej w ciele
- Masaż ciepłymi ręcznikami

Czas trwania: 3h
Cena: 700 zł

 

RYTUAŁ WODY:  Zapraszam Cię na tantryczną ucztę, która na zawsze pozostanie w Twojej pamięci. Oddaj się magii głębokiego relaksu, pełnego rozluźnienia, uwolnienia i odpoczynku. W tej ceremonii uwolnisz się od codziennego ciężaru i bagażu napięć i stresów.  Otuli Cię bliskość pełna ciepła, uważności i opieki. W sercu poczujesz radość i miłość, spokój i uwolnienie. Codzienność zniknie w świątynnym masażu ciała, w którym  doświadczysz otwarcia energii seksualnej w ciele i poczucia pełnej, wewnętrznej jedności z własną seksualnością i otaczającym światem. Ta ceremonia obudzi i otworzy twoją świadomość seksualną i stworzy ciało mlekiem i miodem płynące. 

Ceremonia może obejmować:

 - Rytuał Przywitania i Uhonorowania Boskości 
- Tantryczny Masaż Czakr - pełne zbalansowanie energii w ciele i zestrojenie Serca z całym ciałem i z seksualnością
- Energetyczny Masaż Tantryczny - bardzo głębokie rozluźnienie i odpuszczenie napięć i stresów
- Intuicyjną kombinację Tantrycznych Świątynnych Masaży: Dotyk Bogini, Ogród Miłości, Holistyczny Uzdrawiający...
- Świątynny Rytuał Masażu Miejsc Intymnych - Masaż Lingam - Tantryczne głębokie i pełne nasycanie się energią seksualną, budzenie męskiej mocy w ciele, przeżywanie seksualności energetycznej / całym ciałem, kierowanie energii seksualnej w ciele, kierowanie przepływu nasienia w celu utrzymania witalności i męskiej mocy w ciele
- Spokojne i pełne zrównoważenie energii seksualnej w ciele
- Masaż ciepłymi ręcznikami

Czas trwania: 3h
Cena: 700 zł


RYTUAŁ TANDAVA - Przyjdź do Świątyni i spotkaj prawdziwego Siebie w głęboko medytacyjnym, olejowym  masażu intuicyjnym, nazywanym Tańcem Energii. Rytuał jest Improwizacją energetyczną - tworzeniem spersonalizowanego masażu w głębokim wsłuchaniu się w to, co "mówi" Twoje ciało. Masaż będzie bardzo mocno współgrał z Twoją energią, będzie dostrojeniem się do Ciebie i współodczuwaniem. Pełnym skupieniem się i wsłuchaniem w ciało. Ceremonia poprowadzi Cię w bezwarunkową zgodność, otwartość i zaufanie, odpuszczenie oczekiwań  i odpuszczenie kontroli.

 Jest to jedyny masaż tantryczny, który nie ma określonej  struktury. Nie wiem, co będę robić podczas ceremonii i nie wiem, co będzie się działo. Rytuał za każdym razem jest inny i nie da się go przewidzieć, ani zaplanować. 

 

Ceremonia MOŻE obejmować, lub NIE obejmować:

 

- Rytuał Przywitania i Uhonorowania  Boskości 

- Kombinację Tantrycznych Świątynnych Masaży olejowych 

- Kombinację Świątynnych Masaży Intymnych / Analnych

- Tworzenie masażu intuicyjnego w oparciu o zasady tantrycznej pracy z energią

- Masaże Egipskie 

- Tantryczne Masaże Energetyczne

- Elementy ciszy, bezruchu, skupienia, modlitwy, medytacji, wizualizacji, medytacji prowadzonych, tantrycznych praktyk, towarzyszenia ciału bez dotyku.....

- Spokojne i ciepłe zrównoważenie energii seksualnej w ciele

 

Czas trwania: od 2h - do 3h
Cena:
800 zł

 

 

RYTUAŁ MASAŻU KASZMIRSKIEGO:  Ceremonia Masażu Kaszmirskiego jest rytuałem w którym doświadczysz siebie w niezwykłej, wewnętrznej niewinności. Sprowadzi Cię do stanu emocjonalnego, wewnętrznego dziecka - w poczucie spokoju, zaopiekowania się, ukochania, zaufania, bezbronności, głębokiego bezpieczeństwa, a także do głębokiego powierzenia siebie i całkowitego oddania. 
P
rzeznaczona jest dla moich stałych klientów i dla tych z Was, którzy praktykują tantrę, mają doświadczenie w przyjmowaniu tantrycznego masażu. Ze względu na niestandargowe i inne, niż w tradycyjnych masażach pozycje podczas sesji, intymny charakter czułości, dotyku i bliskości ciał przy masażu, proponuję go tym z Was, którzy pracują ze swoją energią seksualną, praktykuja kontrolę ejakulacji i pragną pogłębiać poznawanie tantrycznych praktyk.
B
ardzo proszę osoby praktykujące - ale nowe u mnie o przyjęcie którejś z pozostałych Ceremonii Masaży, zanim spotkamy się w Rytuale Kaszmirskim.   

Ceremonia może obejmować:

- Rytuał Przywitania i Uhonorownia Boskości
- Otwarcie energii seksualnej w ciele
- Rytuał Masażu Kaszmirskiego 
- Spokojne i ciepłe zrównoważenie energii seksualnej w ciele

Czas trwania: 3h
Cena: 800 zł