Jak lepiej poznać siebie poprzez fantazje seksualne?

fantazje seksualne

W Tantrze fantazje seksualne, to Twoje wielkie, osobiste skarby.

Dzięki nim spotkasz się z sobą prawdziwym, ale tylko wtedy, gdy zgodzisz się w sobie na wszystko, co ukrywasz w najgłębszym poziomie duszy. Opowiem Ci więcej o tym, jak tego dokonać.

Pragnienia seksualne wiodą Cię w najgłębszy i często najmniej Ci znany obszar siebie. Ujawniają najskrytsze marzenia i  najskrytszą prawdę o Tobie. Pokazują Ci Twoja naturę, największą intymność i psycho -emocjonalną nagość.  Pokazują Ci Twoją najgłębszą tożsamość i osobisty, personalny sposób wyrażania Twego prawdziwego Ja.

Gdy swoich fantazji nie znasz, wypierasz lub nie dopuszczasz do głosu, stanowią zapalnik, który, nie kontrolowany, może odpalić lawinę niepotrzebnych lub tragicznych zdarzeń w Twoim życiu partnerskim, osobistym, zawodowym i intymnym.

Dlaczego fantazje seksualne są takie cenne?

Świadome fantazje seksualne to otwarta brama do Twojej świadomości i pełnego samopoznania.

Fantazje uczą Cię Spotykać Siebie w innym wymiarze doznań. W przenikaniu, miłosnej spójności i zrozumieniu. Uczą Cię nieskrępowanej wyobraźni, eksplorowania form doświadczania twojej przyjemności i samodzielnego kierowania własnym spełnieniem. Pomagają Ci w pełni przeżywać Siebie całościowo i bez ograniczeń. Są Twoim najgłębszym doświadczeniem wewnętrznym  osobistą, świętą seksualnością.

Uczą Cię samojedności, wewnętrznej pełni i samozrozumienia. Pomagają przekraczać bariery mentalne i łamać obciążające Cię tabu. Pozwalają na w pełni prawdziwe poznanie siebie i rozpoznanie, co tak na prawdę leży u podstawy Twego prawdziwego pragnienia i pożądania.

 

Co więcej, fantazje seksualne są bezpiecznym sposobem na eksplorowanie tego, czego nie koniecznie chcesz doświadczyć w realu. Pozwalają wchodzić w obszary dzikie i zakazane, niebezpieczne, lub nie możliwe do zrealizowania w świecie fizycznym.

W fantazjach możesz wszystko. Wszędzie, z każdym i w jakikolwiek sposób zechcesz, możesz tworzyć pikantny scenariusz i dostosowywać go do swoich potrzeb. Rozciągać go w dowolne strony i eliminować elementy niechciane, tworzyć scenerie i dodawać dowolne odczucia wzmacniające Twoje pożądanie i podniecenie.

Twoje fantazje mogą dziać się wszędzie, w miejscach, które nie istnieją na prawdę, ale również tam, gdzie na co dzień nie masz dostępu: na sali operacyjnej, w statku kosmicznym, na rajskiej wyspie, w grobowcu, na antycznym ołtarzu, w haremie, w więziennej celi, w wymarzonej sypialni, czy w jakimkolwiek innym miejscu, które już samo w sobie tworzy w Tobie rozkosz. W Twoich fantazjach może uczestniczyć  każdy, kogo wymyślisz i o kim zamarzysz.  I z kim zechcesz być w erotycznej przestrzeni  w każdy sposób, jakiego zapragniesz i który jest dla Ciebie najbardziej poruszający, podniecający i obiecujący spełnienie.

W fantazjach nie masz granic etycznych, moralnych, społecznych i religijnych. To obszar Twojej całkowitej wolności, seksualnej samorealizacji pełnego wewnętrznego uwolnienia. To obszar, w którym, jeśli potrzebujesz, możesz eksplorować niemożliwe i zakazane. Zapuszczać się w rejony zabronione moralnie, społecznie lub prawnie i oglądać siebie w niestandardowej aktywności seksualnej. Doświadczać własnych emocji i pożądania w poczuciu, że tu zasady i normy nie mają mocy sprawczej i wszystko czego pragniesz jest dozwolone, lub więcej – chętnie i mile widziane.

11 pytań z tantrycznej praktyki Raw Experience, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć Twoje fantazje seksualne i twoją seksualną osobowość.

Znajdź spokojny czas i miejsce w ciszy. Bez przeszkadzaczy i osób trzecich. Jeśli jesteś w domu, lub w innym bezpiecznym miejscu, możesz być nago, albo w ulubionym, seksownym stroju. Jeżeli lubisz, puść ulubioną muzykę, lub w inny sposób zadbaj o swój seksualny nastrój. Usiądź wygodnie, skontaktuj się ze sobą głęboko, puść wodze erotycznych fantazji  i zadaj sobie pytania:

 • W jakim stanie emocjonalnym najbardziej pożądam?
 • Jaki stan uczuciowy jest dla mnie najbardziej podniecający?
 • Jaki stan psychiczny warunkuje moją seksualność?
 • Jaki ładunek emocjonalny najbardziej mnie podnieca?
 • Jakie zwroty werbalne?
  Jakie czynności cielesne?
 • Co czuję w momencie wielkiego podniecenia, czego w tym potrzebuję psycho emocjonalnie, czy jest jeszcze jakaś głębsza potrzeba ukryta pod tym, co znam?
 • Jakie emocje, jakie uczucia moje i partnera / partnerki kręcą mnie najbardziej?
 • Jakie moje czynności i partnera / partnerki najmocniej wzmacniają moje podniecenie
 • Jakie doznania psycho emocjonalne są niezbędne do wzmacniania mojej seksualnej rozkoszy?
 • Co jest dla mnie najsilniejszym stymulantem fizycznym, emocjonalnym lub psychicznym?
  Który fragment fantazji wystarcza mi sam w sobie i jest najsilniejszy?

 

 

logo Kala Luna Temple

Kala Luna Temple - Wszelkie prawa zastrzeżone.

+48 884 394 568

info.kalalunatemple@gmail.com

Call Now Button
Facebook Instagram Youtube Linedin