Regulamin

REGULAMIN:

W trosce o wzajemne zaufanie i porozumienie, a także jako prowadząca profesjonalne zajęcia dbam o sprawnie działający grafik i przejrzystość reguł, które Ja i moi Klienci akceptujemy podejmując współpracę. Bardzo proszę o zapoznanie się z regulaminem, by nasze spotkania przebiegały we wzajemnym szacunku i zrozumieniu.

 

Zdrowie:

Osoby uczestniczące w zajęciach biorą całkowitą odpowiedzialność za stan swojego zdrowia fizycznego i emocjonalnego.

Rezerwacja sesji jest jednoznaczna z deklaracją uczestnika, że jest on zdrowy i stabilny psychicznie i jego stan zdrowia pozwala na uczestnictwo w zajęciach.

Uczestnik deklaruje, że nie jest pod stałym wpływem leków psychotropowych.

Uczestnik deklaruje sie poinformować prowadzącą, jeśli jest pod stałym wpływem leków antydepresyjnych. Nie wyklucza to z udziału w zajęciach, ale muszę o tym wiedzieć, ponieważ:
– niektóre praktyki energetyczne w sposób psycho-aktywny, czasowo poszerzają / zmieniają świadomość.
– niektóre olejki aromaterapeutyczne nie będą mogły być używane.

Uczestnik zobowiązuje się poinformować prowadzącą o jakichkolwiek nerwicach, fobiach, czy innych zaburzeniach emocjonalno – nerwowych. Nie wyklucza to z udziału w zajęciach, ale muszę o tym wiedzieć, planując dla danej osoby praktyki, przed rozpoczęciem zajęć.

Uczestnik zobowiązuje się poinformować prowadzącą o jakimkolwiek leczeniu psychologicznym, terapeutycznym, psychiatrycznym czy farmakologicznym, któremu podlegał w ostatnich 3 miesiącach, lub podlega obecnie. Nie wyklucza to z zajęć, ale muszę wiedzieć o ewentualnych granicach np w głębokości wejścia w proces.

Zapisy i rezerwacje:

Zapisy przyjmuję drogą mailową, telefoniczną, lub przez facebook – messenger.

Nie rezerwuję spotkań z numerów zastrzeżonych.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, jaką mogę zaoferować, by jakość mojej pracy była niezmiennie najwyższa, bardzo proszę o rezerwowanie sesji z jak największym wyprzedzeniem. Umożliwi mi to sprawne zarządzanie grafikiem sesji, a Wam dostanie się na dogodny termin.

Ze względu na dużą ilość osób, które pytają o miejsce u mnie, potwierdzeniem REZERWACJI TERMINU jest wpłata bezzwrotnego zadatku na konto, które podaję po kontakcie telefonicznym / mailowym. Wpłata zadatku  rezerwuje TERMIN SESJI – MIEJSCE W DANYM DNIU I O USTALONEJ GODZINIE. A także zabezpiecza obie strony przed zerwaniem umowy / rezerwacji terminu.

Zadatek na sesje indywidualną: 300 zł.

Dane do przelewu podaję po rozmowie mailowej / telefonicznej.

W tytule przelewu proszę wpisać datę i godzinę rezerwowanej sesji. 

Wpłata zadatku / opłata za zajęcia jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Rezerwacje nie potwierdzone zadatkiem nie zostają uwzględnione w grafiku.

Wpłata pozostałej kwoty należności za sesję może być dokonana przelewem przed sesją, lub u mnie w świątyni przed rozpoczęciem sesji, w gotówce, lub przelewem przez telefon.

W przypadku rezygnacji z kontynuowania udziału w sesjach indywidualnych i warsztatach dla par, po ich rozpoczęciu / w czasie ich trwania opłaty nie są zwracane.

Ze strony Klienta, w przypadku rezygnacji z zarezerwowanego  terminu zadatek nie jest zwracany, a także nie przechodzi na nowy termin sesji, ponieważ od momentu potwierdzonej wpłaty zadatku odmawiam tego terminu innym zainteresowanym. 

Ze strony Klienta, w przypadku nie możności przyjścia na sesję, wykupioną rezerwację można przekazać przyjaciołom / innym zainteresowanym osobom, po wcześniejszym skontaktowaniu się i ustaleniu mailowym.

Ze strony Prowadzącej, w przypadku odwołania przez prowadzącą sesji zarezerwowanej zadatkiem uczestnik otrzyma pełny zwrot wpłaconej kwoty.

Zasady współpracy:

Uczestnik, zapisując się na zajęcia, jest świadomy obowiązującego regulaminu i konsekwencji niedotrzymania terminów oraz zasad w nim zawartych.

Prowadząca zastrzega sobie prawo usunięcia z zajęć uczestnika, który narusza zasady zawarte w regulaminie, lub przekracza ustalone granice zachowania lub bezpieczeństwa. W przypadku usunięcia uczestnika z zajęć opłata nie jest zwracana.

Punktualność:

Bardzo proszę moje Klientki i Klientów o szacunek dla mnie, mojej pracy i mojego czasu. Punktualne przychodzenie na umówione spotkania usprawni moją pracę i zapewni nam wszystkim relaks i komfort.

logo Kala Luna Temple

Kala Luna Temple - Wszelkie prawa zastrzeżone.

+48 884 394 568

info.kalalunatemple@gmail.com

Call Now Button
Facebook Instagram Youtube Linedin