Kostnica w Ślubnym Prezencie

kostnica w ślubnym prezencie

Kostnica w Ślubnym Prezencie

Czy dziś już ubrałaś swoją maskę pożądania?

Czy założyłaś maskę zaangażowania w relację i miłość?

Czy założyłaś już twarz, w której udajesz, że zachwycasz się cielesnością partnera?

W której udajesz rozkosz?

Którą zakrywasz Siebie?

Czy już nosisz zaręczynowy pierścionek, bo przecież już trzeba,  chodzicie razem dość długo. Wystarczająco długo, więc już wiesz, że jest fajnym przyjacielem, kumplem, wsparciem, ale seks macie chujowy. A właściwie Ty masz chujowy, a przed Nim udajesz. Albo jeszcze lepiej, leżysz jak kłoda i nie możesz się zdobyć na to, by Go dotknąć. A on zadowala się tylko tym, bo Cię pokochał i nie chce Cie skrzywdzić. Wciąż czeka, aż się obudzisz i nie rozumie, czemu tak robisz. I ma nadzieję, że kiedyś Go zechcesz i Mu to okażesz.  

MAPPING 3 MISTRZÓW pomaga zrozumieć Siebie

Czy już wiesz, że w ten sposób, z czasem, będziesz Go „kochać” coraz mniej?  A to, co nazywasz miłością będzie coraz bardziej żałosne. A on będzie spełniał na Tobie swoje seksualne potrzeby, bo przecież wyszłaś za niego, to chyba go chcesz. A potem, pewnego dnia, gdy już nie wytrzyma, przyjdzie do mnie i powie z rozpaczą, że nie rozumie, czemu  nie chcesz się z nim kochać, skoro wyszłaś za niego za mąż. I powie, że nie wie, czemu tak jest, bo o seksie nigdy z nim nie rozmawiasz.  

Czy może już obudziłaś się w pustym życiu, przeżytym koło niekochanego człowieka.
W znienawidzonej, wymuszonej seksualności.
W wycofaniu i wewnętrznym bólu.
W kostnicy, jaką dałaś sobie i Jemu w ślubnym prezencie.

Jeżeli właśnie to robisz w łóżku, to natychmiast przestań!

MAPPING 3 MISTRZÓW POMAGA uwolnić się z takiego działania

Powiedz mi, z kim się kochasz?  Z kim się obłędnie ruchasz, dziko pieprzysz, uprawiasz seks i dzielisz codzienną intymność. Powiedz mi, czy sama Go wybrałaś, czy On Ciebie wybrał, a Ty zaczęłaś przebierać nogami, bo ktoś Ciebie zechciał i jeszcze był taki zamożny!

Powiedz mi, czy to jest człowiek, który na prawdę Ci się podoba? Czy Go wyrwałaś ambicjonalnie innej suce sprzed nosa i udowodniłaś sobie, że będzie Twój? Że sama jesteś tak dobrą suką, że Jego złapałaś? A teraz Go masz i masz problem, bo wszystko fajnie, tylko seks Cię obrzydza.

MAPPING 3 MISTRZÓW pomaga puścić te nieświadome wzorce

Uprawiasz przedwczesne stosunki? Takie, kiedy ciałem jeszcze nie jesteś gotowa, ale nie chcesz „zawieść” partnera? Albo niechciane seksy, w których nie chcesz tego mężczyzny w sobie, ale w końcu się godzisz, no bo ile możesz odmawiać? Przecież go kochasz… tylko, już po latach bycia razem, seksu z nim nie chcesz.

Powiedz mi, czy to jest człowiek, którego kochasz? Czy pragniesz Go całym ciałem? Czy chcesz mieć Go w sobie całego? Czy to jest człowiek, z którym kochasz się kochać? Czy to jest ktoś, komu z radością mówisz codziennie: KOCHAM SIĘ Z TOBĄ KOCHAĆ!

A może nie jesteś w stanie Mu tego powiedzieć, bo nie taka jest prawda. A może jesteś w stanie Mu to powiedzieć, bo i tak oszukujesz Jego, siebie i wszystkich na co dzień? Bo nie masz pojęcia co to jest prawda i miłość. Bo to wymaga być sobą, a Ty nie masz pojęcia kim jesteś.

Powiedz mi, z kim dzielisz życie? Z kimś, kogo kochasz, czy oszukujesz?
A może tu jest potrzebne inne pytanie: Za co sprzedałaś swoje intymne szczęście?

MAPPING 3 MISTRZÓW POMAGA puścić te niszczące schematy

Jesteś z nim, bo nie chcesz być sama!
Przychodzisz do mnie, mówisz, że Twój partner „nie taki”, po dwóch latach razem już seks nie ten sam. Już wcale Go nie chcesz, nic z Nim nie czujesz. Kochać się z Nim też już nie lubisz. Jesteś z Nim, bo nie chcesz być sama, bo już byłaś sama… Kogoś przecież trzeba mieć, no przecież nie będziesz sama. Więc udajesz, albo leżysz w łóżku jak kłoda, jak ryba i czekasz, aż On skończy się „kochać” z Tobą. Bo Ty nie, Ty już nie lubisz Tego z Nim robić. Rozmawiać o tym też nie, bo o tym się nie rozmawia. Ty jesteś porządna….
Poza tym i tak już Cię zdradza, więc wszystko to Jego wina….

Teraz odwróć role

Czy chcesz, żeby Twój partner przyszedł tu dziś do mnie i powiedział:
Jestem z nią, bo nie chce być sam.
Ona już jest „nie taka”, po dwóch latach razem już seks nie ten sam. Już wcale Jej nie chcę, nic z Nią nie czuję. Kochać się z Nią też już nie lubię, bo nawet nie wiem, czy jej się podobam, czy ona coś czuje, bo leży jak kłoda jak się kochamy. A jak pytam, to mówi, że o tym się nie rozmawia. Jestem z Nią, bo nie chcę być sam, bo już byłem sam… Kogoś przecież muszę mieć. Kocham się z Nią, a właściwie to ją rucham, bo mam potrzeby, ale „kochać” z Nią to już nie chcę. Już nie lubię Tego z Nią robić, ale jest moją żoną / dziewczyną, to uprawiam seks.
Więc ją zdradzam, bo choć na chwilę chcę mieć partnerkę, która wiem, że mnie chce i pragnie.

Jak się czujesz?
Czemu Go oszukujesz i zwodzisz?
Czemu jesteś z kimś, kogo nie chcesz?
Czemu sobie i Jemu to robisz?

MAPPING 3 MISTRZÓW POMAGA uwolnić się z dzieciństwa

Jak myślisz, gdzie będziesz za rok od dziś, jeżeli nie weźmiesz się do działania i nie przepracujesz swojego bagażu z dzieciństwa. Albo z poprzedniego, trudnego związku. Albo z koszmarnej pracy.
Jak bardzo pogorszy się Twój związek, jeżeli wciąż będziesz wnosić do niego wszystkie swoje destruktywne wzorce z dzieciństwa? Branie wszystkiego do siebie, awantury, milczenie i emocjonalne jazdy?
 Jak zmieni się na gorsze Twoje życie intymne, jeżeli wciąż będziesz tkwić w niechcianym seksie i uwikłaniach? W tym samym zmuszaniu się, udawaniu chęci i wyparciu prawdziwego czucia?
Jak bardzo popsuje się Twój kontakt z Twoim duchowym Ja, jeśli już teraz prawie go nie słyszysz i nie potrafisz iść za jego głosem?
Jak jeszcze rozwalisz swoje resztki szacunku do siebie zaciskając zęby i trwając w okłamywaniu siebie, że to co codziennie znosisz nie jest takie najgorsze? I że jeszcze wytrzymasz?
Jak będzie wyglądało Twoje życie za rok, jeżeli nadal będziesz kontynuować upychanie całego swojego gówna w szafie?  Pod łóżkiem? I w sercu?
Jak będziesz się czuć za rok od teraz, jeżeli pogrążysz się w tym wszystkim jeszcze bardziej?
Co dasz swoim dzieciom? Co dasz swoim bliskim? Czego ich nauczysz i czego ich pozbawisz, być może na zawsze, bo nie chce Ci się ruszyć dupy i zejść z góry kłamstw i iluzji komfortu?
jak bardzo jeszcze się sprzedasz?

Zastanów się. Poczuj. Pomyśl. 

MAPPING 3 MISTRZÓW POMAGA uzdrowić miłość i seksualność

Wszyscy, z doświadczeniem trudnego dzieciństwa, mamy w sobie deficyty. Bagaż życia, w którym byliśmy nie kochani, odrzucani i traktowani zimno i przemocowo. Mając takie doświadczenie musimy sobie zdać sprawę, że wchodząc w relacje intymne wniesiemy z sobą ten bagaż. Tą nieumiejętność otwartości, zaufania, przytulania się, proszenia o wsparcie, a także aktywno – pasywną agresywność.

Więc gdy zaczynamy tantryczną pracę, to najpierw uświadamiamy sobie to, że wielu rzeczy nie umiemy. Stajemy przed tym nadzy i traktujemy to nie jako ocenę, a fakt, z którym będziemy pracować.

A potem, krok po kroku, razem uczymy się tych brakujących umiejętności.

Więc powiedz mi, co wnosisz w swoje życie uczuciowe, partnerskie, intymne?
Chaos? Pretensje? Awantury? Branie wszystkiego do siebie? Manipulacje? Przemoc? Okłamywanie?
Udawanie orgazmu? Niszczenie psychiczne? Karanie wymuszanym, lub wydzielanym seksem?
Przypierdalanie się? Obwinianie? Wyrzucanie go / jej z domu przy każdej kłótni?

A może ciepło i czułość? Radość z bycia razem? Pełne przyjmowanie partnera? Zachwyt nad Jego / Jej ciałem i osobowością? Miłość i dbanie? Wolność, wdzięczność i światło?

To, co miałeś w domu jako dziecko, czego doświadczyłeś i czego byłeś mimowolnym odbiorcą, uczestnikiem i świadkiem – to, świadomie i nieświadomie wniesiesz do swojej intymnej relacji, dorosłości i życia. Z tym wejdziesz w intymność i miłość. To dasz partnerowi i dzieciom w swoim zestawie startowym. Tym obciążysz swój związek i dom, lub go wzmocnisz i stworzysz bezpiecznym i pięknym.
Dlatego, jeżeli miałeś ciężkie, traumatyczne i obciążone dzieciństwo, musisz przyjąć za pewnik, że jako dorosły, cały ten bagaż wniesiesz do swojego związku. W swoją relację domową, w intymność i miłość. W traktowanie i przenoszenie swoich dziecięcych zachowań na partnera i dzieci.
Czy tego
chcesz, czy nie, tak sie stanie, jeżeli nie zauważysz w porę i nie zahamujesz swoich emocjonalnych / impulsywnych reakcji i destruktywnych zachowań swoich rodziców.

Więc, żeby zminimalizować potencjalne straty w swoim związku, usiądź i zastanów się na spokojnie:

Co miałeś w domu?
Jakie miałeś dzieciństwo?
Co tam się działo?
Jak było, tak naprawdę, bez
różowych okularów?
Jak spędzałeś dzieciństwo, na zabawie, czy na słuchaniu rodzinnego pijaństwa,
przemocy i wojen?

I jeżeli to drugie miało miejsce, choć tego bardzo nie chcesz pamiętać, to zawczasu zadbaj o dobro
swoje i swojej rodziny i przyjdź na terapię, która pomoże uwolnić to wszystko ze świadomości, podświadomości, duszy i ciała. Czyli sprawi, że znajdziesz w sobie swoje destruktywne domowe wzorce i przestaniesz się nimi kierować. Uwolnisz je ze swojej podświadomości, czyli przestaniesz w nieświadomy i emocjonalnie impulsywny sposób nimi się kierować.
Dzięki temu uwolnieniu
unikniesz wielu trudnych i krzywdzących zachowań w swojej relacji. Uchronisz siebie i swoją rodzinę przed nieświadomą przemocą i krzywdą. Przed ranieniem i powielaniem Twoich domowych uwarunkowań.

Więc na początek zadaj sobie pytania:

Co, w odniesieniu do rodzinnego domu wnosisz do swojego związku? 
Czego przez to nie umiesz w wyrażaniu i przyjmowaniu bliskości?
Jakie umiejętności masz niewykształcone w komunikacji?
O co nie umiesz prosić?
Czego nie umiesz mówić?
Czego nie umiesz nazwać i opanować w emocjach?
Jakie triggery Tobą powodują?
Jakie zachowania są dla Ciebie spustowe?
Jakich emocji się boisz i przed czym panicznie uciekasz reagując strachem, agresją, krzykiem i wycofaniem?

MAPPING 3 MISTRZÓW POMAGA odbudować bliskość

Każda wymuszona na sobie aktywność emocjonalna, życiowa i seksualna pozostawia w nas ślad i coraz bardziej znieczula. Zamyka i robimy się twardzi. Znieczuleni, odcięci na czucie, przyjmowanie i przeżywanie.
Więc im dłużej tak się „kochamy”, tym bardziej szkodzimy sobie, swoim ciałom, swoim partnerom i swojej intymności. Blokujemy prawdziwość i szczerość wobec siebie samych.
I im dłużej taki stan w sobie wzmacniamy, tym mniej czujemy miłości i tym bardziej stajemy się zimni. W życiu i w łóżku.
Bo nie możemy wiecznie udawać, że  obdarzamy czułością kogoś, kogo nie chcemy mieć w sobie w miłości.

Mapping 3 Mistrzów i moja tantryczna terapia poprzez ciało pozwala odmrozić siebie. Przywrócić sobie miękkość, czucie i ciepło. I odbudować swoje intymne czucie i radość.

 Zapraszam na sesje, pomogę 🙂

 

Przeczytaj również:  Jak wygląda masaż Yoni i masaż Lingam

logo Kala Luna Temple

Kala Luna Temple - Wszelkie prawa zastrzeżone.

+48 884 394 568

info.kalalunatemple@gmail.com

Call Now Button
Facebook Instagram Youtube Linedin