Mapping, czyli intymna akupresura

czym jest mapping

Mapping 3 Mistrzów – moja autorska, psycho – seksualna terapia poprzez Yoni (dla kobiet) i Anus (dla mężczyzn). Jest uzdrawiającą metodą terapeutyczną i specjalistycznym masażem wnętrza Yoni i Anusa.

Na poziomie manualnym, Mapping 3 Mistrzów polega na rozmasowywaniu i uciskaniu określonych miejsc w Twoim ciele, w których skumulowane są wewnętrzne napięcia, stresy, lęki i wszystkie zahamowania, jakie świadomie i nieświadomie nosisz w swoim życiu przez lata.

Na poziomie psycho – seksualnym Mapping 3 Mistrzów jest trwałą terapią seksualności, traum, blokad i wszystkich wewnętrznych obciążeń i zahamowań, które nosisz w sobie od życia płodowego, poprzez dzieciństwo i dorosłość.

Na poziomie psycho – energetycznym Mapping 3 Mistrzów jest specjalistyczną metodą Intymnej Bioenergoterapii, która aktywuje energię Kundalinii – najsilniejszą moc uzdrawiającą w człowieku, która w niesamowity sposób wzmacnia i przyspiesza cały proces uzdrowienia.

 

Co uwalnia mapping?

Mapping pomaga uwolnić wiele problemów. Mogą to być na przykład obawa przed bliskością i przed stworzeniem intymnej relacji, ból przy współżyciu, oziębłość seksualna lub obawa przed aktywnością seksualną. Także strach – przed dojrzałą dorosłością, przed niespełnienie oczekiwań i odrzuceniem, przed niedoskonałością.

W wyniku mappingu możesz pożegnać zgodę na umniejszanie siebie i zranienia, które powstały w wyniku długotrwałego wypierania własnej osobowości. Możesz uwolnić trudne doświadczenia z dzieciństwa, uporać się z brakiem rodzicielskiej troski i miłości, oziębłą atmosferą w domu, a także z długotrwałym pozostawaniem w toksycznych relacjach.

Mapping pomaga też uzdrowić doświadczenie przemocy w dzieciństwie lub w dorosłym życiu – w tym przemocy seksualnej. Uwalnia bolesne wspomnienia po chorobach i trudnych porodach, nie w pełni przeżytą żałobę po rozstaniu lub po utracie bliskiej osoby. Koi strach przed ponownym znalezieniem partnerki lub partnera i lęk przed życiem w uczuciowej samotności.

Mapping uwalnia też wszelkie inne obciążenia, jakie nosisz w umyśle i emocjach, a które na Ciebie wpływają i blokują Twój swobodny dostęp do pełnego kontaktu ze sobą, ciałem, sercem i energią seksualną.

Jak wygląda sesja mappingu?

Podczas sesji będziesz w głębokim i świadomym kontakcie ze mną. Będziemy w tym razem. Będę Cię wspierać psychologicznie i emocjonalnie. Będę prowadzić cały Twój proces w taki sposób, by wzmacniać Twoje poczucie zaopiekowania i bezpieczeństwa w tym, co przeżywasz. Pozwolisz sobie na zobaczenie, zrozumienie i puszczenie wszystkiego, co nosisz w sobie i co uwalniasz, a ja Ci w tym pomogę.  Poprowadzę i będę wspierać. Nakierowywać na zobaczenie tego co w głębi, na zrozumienie, rozwiązanie i jak najszybsze, świadome uwolnienie tego co Cię blokuje i boli.

Żeby efekt był jak najgłębszy, poprowadzę Cię w psychiczną i emocjonalną obecność w całym doświadczeniu. Będziesz brać świadomy i czynny udział w swoim uzdrawianiu. W głębokim kontakcie ze sobą i w swojej obecności emocjonalnej będziesz kontaktować się z tym, co ja robiąc masaż uwolnię z Twego ciała.  Podczas sesji będziesz mi mówić o tym, co czujesz, co „widzisz” z ciała, czym są uwalniane emocje i napięcia, czego dotyczą, bo to pomoże Ci je szybciej zintegrować i uwolnić. Dam Ci możliwość wyrażania uczuć na różne, potrzebne Ci sposoby, słowami, przekleństwami, śmiechem, płaczem, krzykiem, spokojnym opowiadaniem i otwartym kontaktem ze swoim głębokim Ja. W zaufaniu do siebie, do ciała i mojej ciepłej, dobrej obecności.

Po uspokojeniu emocji i wyciszeniu się będzie czas na Twoją decyzję o dalszym przebiegu spotkania. Możesz wybrać kontynuowanie głębokiego, kojącego, tantrycznego masażu ciała, albo porozmawianie o tym, co się zadziało. Możesz pobyć w ciszy i nabrać wewnętrznych sił, lub wspólne ze mną poszukać rozwiązań, jeśli sytuacje będą wymagały zmiany, nowego podejścia, nowych rozwiązań lub działania.

Może być też tak, że ja zaproponuję Ci dalsze potrzebne praktyki w celu przepuszczenia przez ciało wszystkiego, co Cię spotkało w Mappingu i wypełnienia tych doświadczeń intencyjnie kierowaną energią seksualną.

Jak możesz się poczuć?

Jest ciepło. Masaż ukoił całe ciało. Nasycił błogością i odpuszczeniem. Czujesz pewność i głębokie powiedzenie sobie TAK. Spokój i zaufanie do siebie. Do swego ciała i wszystkiego, co czujesz. Głęboki masaż obejmuje Ciebie jak ciepły mistyczny poranek. Słońce i ciepłu olej rozpływa się po Twoim ciele miękko i czule. Obejmuje Cię odurzająco gęstym zapachem olejków, wschodnich pieśni  i świętością moich dłoni.

Czas stoi w miejscu. Spokojnie i głęboko oddychasz. Pozwalasz mi siebie prowadzić w ciszę. W obecność, w zachwyt, w jęk i krzyk. Pozwalasz mi siebie prowadzić w uzdrowienie. W odblokowanie napięć. W rozmasowanie lęków i blokad, które nosisz w sobie. W bezpieczeństwo w dobrych, doświadczonych rękach. W zrozumienie, zdziwienie i ulgę, że to jest takie proste: spotkanie Ciebie z Twoją świętą duszą i świętym ciałem.

 

logo Kala Luna Temple

Kala Luna Temple - Wszelkie prawa zastrzeżone.

+48 884 394 568

info.kalalunatemple@gmail.com

Call Now Button
Facebook Instagram Youtube Linedin