Masaż Energetyczny Dotyk Bogini

masaż energetyczny - co to jest?

Masaż energetyczny DOTYK BOGINI jest po to, byś stał się tym, kim jesteś. 

Kim byłeś zawsze, od urodzenia. Byś wrócił do siebie, do Źródła.
Masaż energetyczny DOTYK BOGINI jest po to, byś zapomniał o swoich wszystkich negatywnych przekonaniach o ciele i seksualności. Byś uwolnił się od swoich wszystkich ocen o swojej wartości. I zrezygnował ze swoich wszystkich złych myśli o sobie.
DOTYK BOGINI jest po to, byś przypomniał sobie, że urodziłeś się piękny i czysty. Cielesny i święty. Bez rozdzielenia serca, duszy i ciała. Bez wybierania pomiędzy miłością i seksem. I bez wewnętrznego podziału czy słuchać siebie, czy innych.
MASAŻ ENERGETYCZNY DOTYK BOGINI jest po to, byś przestał walczyć ze sobą. Byś zrezygnował z wewnętrznej niepewności i strachu. I powrócił na swoją drogę. Na swoje miejsce w życiu i świętą mądrość serca.

Dlaczego Masaż DOTYK BOGINI jest inny, niż masaże neo-tantry zachodniej?

Bo jest najpotężniejszym narzędziem do nauki siebie, a nie masażem, jako celem samym w sobie.
Jest uzdrowieniem i rozmową ze swoim Świętym Ja poprzez siebie, czyli ciało. Jest oparty na wiedzy, którą daje, a nie tylko na czuciu i odczuwaniu.
DOTYK BOGINI to jest Masaż Energetyczny, który jest indywidualną, duchową drogą. Wewnętrznym procesem, który prowadzi do swojej wrażliwości i siły. Do miłości dla siebie, zrozumienia siebie, do czułości dla siebie i wysłuchania siebie. Do słuchania swojej własnej mocy i słuchania swoich miejsc intymnych.

 

Masaż Energetyczny – co to oznacza w praktyce?

Masaż energetyczny oznacza to, że nauczysz się czuć siebie na prawdę.  Świadomie kierować swoją psycho-seksualną energią ciała, a potem zaczniesz uważnie i świadomie słuchać swojej intuicji i podświadomości ukrytych w twoich miejscach intymnych. Zaczniesz je pytać o radę, prosić o wsparcie i dostawać pomoc. I znajdziesz w nich swoją siłę – wewnętrzną wiedzę i mądrość od swojego Lingama i Yoni. Nauczysz się uzdrawiać siebie i kierować się ich świętą mocą.

Podczas masażu energetycznego, w pierwszej sesji nauczysz się jak tą naukę przyjmować, jak być w rytuale i jak zrobić to w pełni. Potem jak być ciałem, a potem jak słuchać swoich miejsc intymnych. Potem, co tak na prawdę emocjonalnie lubisz w swojej intymności. A na koniec nauczysz się jak w życiu kierować się tą świętą mocą.

 

Masaż Energetyczny pozwoli ci poczuć, zrozumieć i przyjąć to, że Twoje ciało intymne, to twój skarb i największy przyjaciel.

Twoje ciało intymne zna ciebie lepiej, niż ty siebie i wie o tobie wszystko. Pamięta to, czego ty nie potrafisz, nie możesz, lub wypierasz. Zna ciebie od pierwszego dnia twego życia i może cię uczyć i pomagać, jeśli tylko na to pozwolisz. Masaż Energetyczny pozwoli ci to w pełni poczuć. Jeśli zapragniesz posłuchać i uznać jego mądrość i wiedzę. Twoje ciało intymne na ciebie czeka. Zawsze, w każdym momencie, bez względu na to, jak je traktujesz i jak się o nim wyrażasz. Czeka na ciebie, na twoje ukochanie i głęboką czującą relację. Twoje ciało intymne nigdy nie kłamie. To część ciebie, która zawsze, w każdej sytuacji i w każdym temacie poprowadzi cię w dobre dla ciebie rozwiązania, jeśli tylko zechcesz usłyszeć i przyjąć to, co pragnie ci dać. Twoje ciało intymne pragnie ciebie. Twojego umysłu, twojej jaźni i twojego mentalnego otwarcia. Twoje ciało intymne potrzebuje od ciebie wszystkiego, czego ty potrzebujesz dla siebie jako pełny, czujący człowiek.

Więc jeśli ty potrzebujesz czułości wyrażanej dotykiem i słowami, to twoje ciało intymne też potrzebuje takiej czułości od ciebie. Jeśli ty potrzebujesz nie erotycznego przytulenia, to twoje ciało intymne też go potrzebuje od ciebie. Jeśli ty potrzebujesz słyszeć, że jesteś kochany, to twoje ciało intymne też potrzebuje to słyszeć od ciebie. Jeśli ty potrzebujesz od siebie nie wymagać, twoje ciało intymne też potrzebuje, byś od niego nie wymagał. Jeśli ty pragniesz być traktowany z szacunkiem i miłością, to tego samego od ciebie potrzebują twoje miejsca intymne.

Wszystko, czego potrzebujesz dla siebie najpierw daj swojej intymności. Jeżeli chcesz stworzyć piękną relację ze swoim ciałem, a potem, dzięki temu z innymi ludźmi, wysłuchaj swoją intymność. Sprezentuj jej swoją czułość, swoją dojrzałość, swoją dorosłość i swoją miłość. Daj sobie Siebie. Usłuchaj, obdaruj, ukochaj.

 

Intymny Dom Obfitości.

Pracuję z energią seksualną – co to znaczy? To znaczy, że przychodzą do mnie ludzie, którzy poprzez Tantryczny Masaż Energetyczny pragną uczyć się świadomej i prawidłowej pracy ze swoją życiowa mocą. Energia seksualna jest nieerotyczną mocą miejsc intymnych. To stała energia życiowa naszego ciała. W tantrycznych praktykach jest wielbiona jako nasze naturalne narzędzie do poznawania siebie, rozwijania się i wzrastania.
Dzięki mojej tantrycznej wiedzy i odpowiednim praktykom uczę kontaktu z tą energią. Pokazuję jak ją zauważać, czuć przyjmować i rozprowadzać po ciele. Jak jej słuchać i słyszeć, co mówi. Jak ją w sobie wzmacniać i rozpoznawać w umyśle i sercu.
Prawidłowo prowadzona energia seksualna zasila wszystkie życiowe działania. Wzmacnia inteligencję, wyobraźnię, poznawczość i twórczość. Wspiera realizację planów i pomysłów. Aktywuje umysł i energetyczne połączenia w mózgu.
Sercu daje spokój. Pogłębia integralność i miłość. Daje poczucie życiowego kierunku i celu. Wzmacnia świadome bycie i powołanie.
Całemu ciału daje miękkość, poczucie ciepła i stan ukojenia. Pomaga zwolnić i poczuć. Zatrzymać się w sobie i znaleźć swoje wewnętrzne źródło i indywidualną, wewnętrzną moc.

Poprzez Tantryczny Masaż Energetyczny wprowadzam w świętość ciała i świętość czucia. W świadome spotkanie i przyjęcie siebie. Prawidłowa praca z energią seksualną daje niesamowite poczucie wewnętrznej bliskości ze sobą. Ze sobą w sobie. To stan emocjonalnej spójności i psychicznej pełni. Nasycenie ciała i duszy spokojem i głęboką pewnością wewnętrznej, duchowej przynależności.
Moje masaże wprowadzają w wewnętrzną cisze i ukojenie. Dają moc i siłę, ale spokojną, bez spiny i walki. Pomagają poczuć moc płynącą z pewności, a nie rywalizacji i osiągania.
Na moich sesjach prowadzę w taką siłę płynącą z ciała i ducha. Uczę jak wyciszyć i skupić umysł, by pomagał w całym procesie. Namaszczam ciało świętymi olejami i prowadzę w cielesną, świętą moc ciałoczucia.

 

BONUS: CZYM JESZCZE MOŻE BYĆ TANTRYCZNY MASAŻ ENERGETYCZNY

ZMYSŁY NASYCONE OSTROŚCIĄ
W ten weekend prowadziłam prywatny warsztat dla Pary o budzeniu zmysłów i wzajemnym poznawaniu ciał w miłosnej relacji. Budziliśmy zmysły i czucie delikatnością, czułością i dotykiem jedwabi. Miękkością piór, aromatem olejków i aksamitnym olejowym masażem, Poznawaliśmy ciała nasycając je dżwiękiem tybetańskich mis, grzechotek i dzwonków. Otwieraliśmy czucie ciężkim zimnem kamieni i elektryzującym włosiem masażowych pędzli. Wzmacnialiśmy czucie i bliskość szorstką miękkością lin w obłędnym masażu energetycznym sznurami do shibari.
A potem okazało się, że do ekstatycznego przeżywania pełnych, świadomych emocji i pełnego przebudzenia ciała potrzebny jest  skórzany kaptur na głowie, podduszanie i ograniczony dostęp powietrza, który wzmacnia obecność i odczuwanie. Delikatność noża sunącego po ciele i nieuchronność unieruchomienia. Magia „ostrego” zgrzebła i delikatność specjalistycznych, leciutko kłujących narzędzi do uwrażliwiania ciała. Ciężkość zimna łańcuchów w masażu kundalini i niesamowita delikatność jedwabiu na pobudzonym ciele.

Bo Tantryczny Masaż Energetyczny ma dać wiedzę o tym, co w nas otwiera emocjonalną pełnię, zachwyt i błogość. Bo zmysły mają swoje prawa i swoje potrzeby, a dobry masaż może być robiony wszystkim, co daje przyjemność, rozkosz, obecność i uwolnienie.

 

logo Kala Luna Temple

Kala Luna Temple - Wszelkie prawa zastrzeżone.

+48 884 394 568

info.kalalunatemple@gmail.com

Call Now Button
Facebook Instagram Youtube Linedin