Ekspert w uzdrawianiu seksualności – MASAŻ YONI I MASAŻ LINGAM

masaż lingam i masaż Yoni

EKSPERT W UZDRAWIANIU SEKSUALNOŚCI – MASAŻ YONI I MASAŻ LINGAM

Gdy, wiele lat temu, postanowiłam zostać ekspertem w uzdrawianiu seksualności poprzez ciało i wyspecjalizować się w uzdrawiającym masażu kobiecych i męskich miejsc intymnych, nie myślałam, że będzie to tak niezwykła podróż mego życia!

Bardzo często jest tak, że jak rozmawiam z nowo poznanymi osobami i opowiadamy sobie kto co robi, i ja mówię, że masuję kobiece i męskie miejsca intymne, to patrzą na mnie z całkowitym niedowierzaniem. A potem wybuchają śmiechem. I w pierwszym momencie wyobrażają sobie masaż jako „masaż”.

A ja sobie spokojnie czekam, aż się wyśmieją i uporają ze swoimi wyobrażeniami, bo jak skończą się śmiać i poczują, że mówię poważnie, to wywiąże się między nami niezwykła i fascynująca rozmowa. Która z rozbawienia i niedowierzania przejdzie w zastanowienie i ciekawość, a potem w chęć zrozumienia i poczucia tematu głębiej.

Przez zmysły i ciało.

Dla każdego człowieka, profesjonalny i świątynny masaż miejsc intymnych i całego ciała jest niezwykłym i bardzo głębokim przeżyciem.

Dla każdej kobiety Masaż Yoni jest pełnym duchowej czułości kontaktem ze swoją kobiecością, ciałem i intymnością. Całkowicie niezwykłym masażem, który pozwala na poczucie, że Yoni to świątynia jej ciała, dusza kobiety i energetyczne serce, a nie narząd do rozrodu, mechanicznego używania, zaspokajania czyichś potrzeb, czy narzędzie społecznego wartościowania kobiety.

Święty Dotyk, to spotkanie swojej kobiecości w wielkim zdziwieniu, a potem w czułości i w pełni przyjęcia, bo zazwyczaj jest tak, że jeszcze nikt, nigdy w życiu, w taki sposób nie dotykał jej intymnych miejsc ciała.

Bo masaż masuje, a nie pobudza. Unerwia, a nie podnieca.

Ożywia głębokie czucie w całej Yoni i  w miejscach o obniżonej czułości i otwiera je na pełne czucie dotyku i energii w ciele. I wtedy dzieje się magia, bo ciało w końcu czuje bez blokad i barier.

Tak samo, dla każdego mężczyzny świątynny i profesjonalny Masaż Lingam jest niezwykłym i głębokim doświadczeniem. Pozwala mężczyżnie na wszystko to, na co w naszej kulturze nie ma on społecznego przyzwolenia: na  pełną zgodę na siebie,  poczucie siebie jako mężczyznę w pełni przyjmowanego, mającego możliwość bycia obdarowywanym i mogącego wyłącznie przyjmować. Przyjmować czucie, wyrażać swoje emocje i być w pełnej obecności w swoim ciele, bez konieczności oddawania dotyku, aktywności, czy bycia w stałej ocenie i gotowości.

W masażu Lingam mężczyzna może w pełni skontaktować się ze swoimi ciałem, skupić na sobie i na tym, co właściwie czuje w ciele, w emocjach i w całym sobie.

Poczuć siebie całkowicie uszanowanym i uczczonym.

Bo masaż daje moc i czucie. Ożywia, a nie pobudza. Unerwia i rozmasowuje całe miejsce intymne, by odblokować miejsca zastałe, ściśnięte, skurczone i te o obniżonej czułości i przewrócić naturalne, pełne czucie dotyku i energii w ciele.

 

Masaż Yoni, Masaż Lingam

logo Kala Luna Temple
Kala Luna Temple - Wszelkie prawa zastrzeżone.

+48 884 394 568

info.kalalunatemple@gmail.com

Call Now Button
Facebook Instagram Youtube Linedin