Masaż Yoni i masaż Lingam – Co to jest i jak wygląda

Masaż Lingam Warszawa

MASAŻ LINGAM I MASAŻ YONI – EKSPERT W UZDRAWIANIU SEKSUALNOŚCI. 

Gdy, wiele lat temu, postanowiłam zostać ekspertem w uzdrawianiu seksualności poprzez ciało i wyspecjalizować się w uzdrawiającym masażu Yoni i masażu Lingam czyli masażu kobiecych i męskich miejsc intymnych, nie myślałam, że będzie to tak niezwykła podróż mego życia!

Bardzo często jest tak, że jak rozmawiam z nowo poznanymi osobami i opowiadamy sobie kto co robi, i ja mówię, że masuję kobiece i męskie miejsca i n t y m n e , to patrzą na mnie z całkowitym niedowierzaniem. A potem wybuchają śmiechem. I w pierwszym momencie wyobrażają sobie masaż jako „masaż”.

A ja sobie spokojnie czekam, aż się wyśmieją i uporają ze swoimi wyobrażeniami, bo jak skończą się śmiać i poczują, że mówię poważnie, to wywiąże się między nami niezwykła i fascynująca rozmowa. Która z rozbawienia i niedowierzania przejdzie w zastanowienie i ciekawość, a potem w chęć zrozumienia i poczucia tematu głębiej.

Przez zmysły i ciało.

Dla każdego człowieka, profesjonalny i świątynny masaż miejsc intymnych i całego ciała jest niezwykłym i bardzo głębokim przeżyciem.

Masaż Yoni dla każdej kobiety jest pełnym duchowej czułości kontaktem ze swoją kobiecością i ciałem. Całkowicie niezwykłym masażem, który pozwala na poczucie, że Yoni to świątynia jej ciała, dusza kobiety i energetyczne serce, a nie narząd do rozrodu, mechanicznego używania, zaspokajania czyichś potrzeb, czy narzędzie społecznego wartościowania kobiety.

Święty Dotyk, to spotkanie swojej kobiecości w wielkim zdziwieniu, a potem w czułości i w pełni przyjęcia, bo zazwyczaj jest tak, że jeszcze nikt, nigdy w życiu, w taki sposób nie dotykał jej tamtych miejsc ciała.

Bo masaż masuje, a nie pobudza. Unerwia, a nie podnieca.

Ożywia głębokie czucie w całej Yoni i  w miejscach o obniżonej czułości i otwiera je na pełne czucie dotyku i energii w ciele. I wtedy dzieje się magia, bo ciało w końcu czuje bez blokad i barier.

Tak samo, dla każdego mężczyzny świątynny i profesjonalny Masaż Lingam jest niezwykłym i głębokim doświadczeniem. Pozwala mężczyżnie na wszystko to, na co w naszej kulturze nie ma on społecznego przyzwolenia: na  pełną zgodę na siebie,  poczucie siebie jako mężczyznę w pełni przyjmowanego, mającego możliwość bycia obdarowywanym i mogącego wyłącznie przyjmować. Przyjmować czucie, wyrażać swoje emocje i być w pełnej obecności w swoim ciele, bez konieczności oddawania dotyku, aktywności, czy bycia w stałej ocenie i gotowości.

W masażu Lingam mężczyzna może w pełni skontaktować się ze swoimi ciałem, skupić na sobie i na tym, co właściwie czuje w ciele, w emocjach i w całym sobie.

Poczuć siebie całkowicie uszanowanym i uczczonym.

Bo masaż daje moc i czucie. Ożywia, a nie pobudza. Unerwia i rozmasowuje całe Yoni i Lingama, by odblokować miejsca zastałe, ściśnięte, skurczone i te o obniżonej czułości i przewrócić naturalne, pełne czucie dotyku i energii w ciele.

 

Masaże Yoni i masaże Lingam Warszawa

MASAŻ YONI I MASAŻ LINGAM – Co to jest i jak wygląda?

W Kaulickiej Tantrze to, że masaż obejmuje całe ciało jest modlitwą i praktyką duchową, dlatego tradycyjna sesja może obejmować olejowy masaż całego ciała oraz Yoni i Lingama.

Dla wielu kobiet i mężczyzn jest to niezwykłe i poruszające doświadczenie, gdy ktoś masuje ich Yoni oraz Lingam, tak samo jak pozostałe części ciała, bez żadnych erotycznych podtekstów i tradycyjnie pojmowanych, seksualnych intencji.

Święty Dotyk jest specjalistycznym, uzdrawiającym i nieerotycznym masażem, to znaczy, że do jego wykonania nie jest niezbędne podniecenie erotyczne. Masaż Yoni i masaż Lingam nie ma podtekstów seksualnych, niczego nie oczekuje i do niczego nie „przymusza” – nawet do odczuwania przyjemności. To masaż głęboko uzdrawiający seksualność na bardzo wielu poziomach, którego jedyną intencją jest pełna obecność z osobą masowaną, obdarowanie spokojnym, głębokim bezpieczeństwem i uczczenie tego, co w nas boskie.

Co oznacza Yoni i Lingam.

Lingam / Fallus – Berło Mocy, Boska Świadomość i Dusza Mężczyzny, czyli męskie narządy płciowe, ale także cały obszar intymny mężczyzny i cała męskość dorosła i kompletna. Mocna i pewnie osadzona w sferze emocjonalnej, psychicznej, wewnętrznej i duchowej. Czysta, męska świadomość intencji i duchowego celu swojej seksualności, świadomość wyboru życiowej realizacji Siebie i poprzez energię seksualną nadanie jej jasnego kierunku i Mocy.

Yoni / Wagina – Świętość, Moc, Tajemnica, Boska Świadomość, Dusza Kobiety, czyli kobiece narządy płciowe, a także cały obszar intymny kobiety i kompletna, dorosła kobiecość. Świadomie osadzona w sferze wewnętrznej, emocjonalnej, psychicznej i duchowej. Czysta, kobieca świadomość intencji i duchowego celu swojej seksualności, świadomość wyboru życiowej realizacji Siebie i poprzez energię seksualną nadanie jej jasnego kierunku i Mocy.

Masaż Yoni

Tantryczny, Świątynny Masaż Yoni

Dla każdej kobiety Masaż Yoni to pełen duchowej czułości kontakt ze swoją kobiecością i ciałem. To spotkanie niezwykłe, pozwalające na poczucie że Yoni to świętość naszego ciała, nasza dusza i serce, a nie narząd do używania, czy społecznego wartościowania kobiety. To spotkanie swojej kobiecości w pełni przyjęcia i uwielbienia swojego własnego piękna i mądrości ciała. Głębokie i czułe odnalezienie drogi do serca i wewnętrznego, ukochanego domu.

Jak może wyglądać Masaż Yoni?

Masaż Yoni to starożytny, specjalistyczny, zewnętrzny i wewnętrzny masaż waginy – który działając na poziomie fizycznym, emocjonalnym, psychicznym i energetycznym głęboko uzdrawia, otwiera, budzi, pobudza i ożywia cały i n t y m n y  obszar kobiecego ciała.

W zależności od tego, w jakim jesteś miejscu w swoim życiu, na co czujesz wewnętrzną gotowość i z jaką przychodzisz intencją – może to być poprowadzenie Cię w świat Twojej Yoni, pokazanie jak ją masować, budzić i pobudzać z czułością i miłością, albo przyjęcie siebie samej w Świętym Dotyku i w tym, jak jeszcze nigdy w życiu nikt nie dotykał Twoich najświętszych miejsc ciała.

Wtedy czasem jest to dotknięcie, pogłaskanie i potrzymanie dłoni na wzgórku łonowym w wielkim spokoju, objęciu i utuleniu. Czasem jest to ożywiający i niezwykle czuły masaż Płatków Róży, Perły i pełen ciepła i zrozumienia uzdrawiający masaż wewnętrzny. Czasem głęboki, odżywiający i pracujący z energią masaż obszaru G i poznawanie źródła Kobiecej Tajemnicy. Wtedy jest to intencyjny masaż aktywowania energetycznych punktów miejsc i n t y m n y c h , równomiernego przepływu energetycznego i równoważenia energii w Yoni. Pełne skierowanie energii w górę ciała i w Nadis.

Masaż Lingam Warszawa

Zapraszam Cię do Świątyni Kala Luna Temple na uzdrawiający masaż miejsc intymnych. 

Świątynny Tantryczny Masaż Lingam

Dla każdego mężczyzny Masaż Lingam to niezwykle intymne i głębokie doświadczenie. Pozwala na wszystko to, na co w naszej kulturze mężczyźni nie mają społecznego przyzwolenia: na pełne spotkanie siebie w głębokim przyjęciu, poczucie siebie jako mężczyznę w pełni przyjmowanego, mającego możliwość bycia obdarowywanym i mogącego wyłącznie przyjmować, bez konieczności oddawania aktywności czy bycia w stałej gotowości.

Dla mężczyzn to przestrzeń głębokiego, wewnętrznego spokoju i ogromna ulga, gdy w końcu nic nie muszą, gdy mogą w pełni skontaktować się ze swoimi ciałami, skupić na sobie i własnych doznaniach. W takim podejściu do męskości kryje się nieznana mężczyznom moc, która pozwala męskiemu duchowi odpocząć, poczuć swoją seksualną osobowość uszanowaną i uczczoną. W takiej przestrzeni mężczyzna może doświadczyć bezwarunkowej czułości i głęboko, pełnie nasycić się swoją energią seksualną jako wewnętrzną, duchową mocą.

A jak wygląda Masaż Lingam?

Wbrew obiegowej opinii nie jest to „hand job” ani erotyczne zakończenie manualne. Masaż Lingam to starożytny, specjalistyczny masaż jąder, krocza (perineum) i fallusa, który działając na poziomie fizycznym, emocjonalnym, psychicznym i energetycznym głęboko uzdrawia, otwiera, budzi, pobudza i ożywia cały i n t y m n y  obszar mężczyzny.

W zależności od tego, w jakim jesteś miejscu w swoim życiu, na co czujesz wewnętrzną gotowość i z jaką przychodzisz intencją – może to być poprowadzenie Cię w świat Twojego Lingama, pokazanie jak go masować, budzić i pobudzać z czułością i miłością, albo przyjęcie siebie samego w Świętym Dotyku i w tym, jak jeszcze nigdy w życiu nikt nie dotykał Twoich najświętszych miejsc ciała.

Wtedy czasem jest to dotknięcie i potrzymanie dłoni na Lingamie w wielkim spokoju, objęciu i utuleniu. Czasem jest to ożywiający i niezwykle czuły masaż całego i n t y m n e g o  miejsca i pełen ciepła i zrozumienia uzdrawiający masaż jąder, krocza (perineum) i fallusa, który działając na poziomie fizycznym, emocjonalnym i energetycznym głęboko otwiera, budzi i ożywia Lingam cały pobliski obszar.

Wtedy Masaż Lingam jest to specjalistyczny masaż aktywowania energetycznych punktów na ciele mężczyzny, równomiernego przepływu energetycznego i równoważenia energii w Lingamie. Pełne skierowanie energii w górę ciała i w Nadis.

Tym, co jest szczególnie ważne w Tantrycznym Masażu Yoni i masażu Lingam jest jego głęboka, intencyjna czystość. W żadnym momencie ceremonii nie zostaną naruszone Twoje granice i zaufanie. Nie wydarzy się nic, na co nie wyrazisz zgody i w każdym momencie ceremonii będziesz w zgodzie ze swoją wrażliwością, otwartością i poczuciem bezpieczeństwa.

Podczas moich ceremonii nic nie dzieje się na siłę – w każdym momencie masażu Ty decydujesz o granicach Twojej sesji i o tym, czy i kiedy chcesz przyjąć masaż– na pierwszym, czy na którymś kolejnym spotkaniu.

logo Kala Luna Temple

Kala Luna Temple - Wszelkie prawa zastrzeżone.

+48 884 394 568

info.kalalunatemple@gmail.com

Call Now Button
Facebook Instagram Youtube Linedin