O mnie

O mnie

Luna Kaulamarga

Wielbię Boskość w każdym człowieku.

– Mistrz Nauczyciel Kaulickiej Tantry Mistycznej, pracy z ciałem, energią seksualną i z Kundalini. Inicjowana Kapłanka Tantrycznej, Świątynnej Seksualności i Mistrzyni Uzdrowicielka Seksualności.

– Specjalista w psycho-emocjonalnej transformacji poprzez ciało. 

– Założycielka świątyni Kala Luna Temple – pierwszej w Polsce Tantrycznej Świątyni Uzdrawiania Seksualności poprzez Ciało i jedynej w Polsce Świątyni Czarnych Tantr Kaulickich.

– Magini, Mistyczka, Szamanka, Chirurg Duszy i Curandera. Artystka i performerka. Psychopompos i podróżniczka między światami.  Uzdrowicielka poprzez głębokie duchowe wglądy.

Moja droga duchowa
– Codzienna praktyka Bhakti – dziękczynne powierzenie się Boskiemu Prowadzeniu.

– Duchowa tradycja Czarnych Tantr Kaulickich w tradycji Maha Siddhów – Aghorachara, Vamachara, Kaulachara.

– Mistyczna droga Samoofiarowania, by nieść ludziom Moc, Uzdrowienie i Światło.

Moim duchowym powołaniem jest rozjaśniać drogę w wewnętrznej ciemności.
Pomagać wszędzie tam, gdzie w niewiedzy i niezrozumieniu sami nie potrafimy wnieść w nią Jasności, Mocy i Światła.

 

Tantry uczyłam się w Świątyni

Całe swoje dorosłe życie, ponad 20 lat, pracuję z ludzką seksualnością, psycho-somatycznym uzdrawianiem poprzez ciało i psycho-emocjonalnym uzdrawianiem poprzez tantryczne praktyki rozwoju i przemiany świadomości.

Najpierw, przez wiele lat codziennej nauki i pracy w Świątyni Vamachara Sadhana w Londynie, jako Świątynna Kapłanka Tantrycznej Seksualności.

Potem w Wewnętrznym Kręgu Temple V, jako tantryczna uzdrowicielka poprzez ciało.

Od 8 lat w swojej świątyni Kala Luna Temple, jako Mistrzyni Uzdrowicielka, Kundalini Healer i Curandera, gdzie trzymam przestrzeń dla bardzo głębokich i uzdrawiających procesów w obszarach pełnego spektrum seksualności i emocjonalnego uwalniania poprzez ciało trudnej przeszłości, nadużyć, przenoszonych emocji, blokad i traum.

Jak i z kim pracuję?

O mnie

 

Pracuję z osobami indywidualnymi i z parami w trybie sesji pojedynczych, transgresywnej terapii krótkoterminowej i procesowych spotkaniach wielosesyjnych.

Specjalizuję się w otwierającej, uwalniającej, uzdrawiającej i transformującej pracy
po
przez ciało, seksualność i świadomość.

Moje specjalizacje:

 

 • Certyfikowana specjalistka w Masażach Tantrycznych i pracy z ciałem, w szczególności z Energią Seksualną i z Kundalini, Tantrycznych Rytuałach Świątynnych i pracy z Dobrym Dotykiem.
 • Ekspert w psycho-emocjonalnej, trwałej terapii seksualności poprzez ciało.
 • Certyfikowana specjalistka w uzdrawianiu seksualności poprzez Mapping – psycho-emocjonalne i psycho-somatyczne uwalnianie blokad i traum poprzez Ciało.
 • Certyfikowana specjalistka w psycho-emocjonalnej pracy poprzez Rozbrajanie Ciała i Rozbrajanie Serca – energetyczne uwalnianie przenoszonych emocji i uzdrawiającej pracy z Wewnętrznym Bólem i Lękiem – oswajaniu lęku i domykaniu przeszłości.
 • Specjalista w Psychologicznym Kontakcie – Improwizacji, transformacyjnej metodzie pracy ze świadomością i podświadomością poprzez ciało, przekaz niewerbalny i pracę na szczelinach świadomości i podświadomości.
 • Doradca i mentor w przyjmowaniu pełnego spektrum własnej seksualnej osobowości, budowaniu własnej autonomii i przyjmowaniu psychicznej, emocjonalnej i seksualnej dorosłości.
 • Doradca prowokatywny i transgresywny w nurcie Psychologii Pozytywnej i Psychologii Self w pracy skierowanej na rozwiązania w docieraniu do prawdziwych przyczyn i potrzeb.
 • Specjalista w szybkich metodach transgresji świadomości i przeformatowania / odwarunkowania umysłu w sferze przekonań, wewnętrznych wglądów, psychologicznego puszczenia, emocjonalnych porwań, wychowaniowych / rodzinnych wdruków mentalnych.
 • Ekspert w  transformacyjnej pracy z seksualnym, emocjonalnym i wewnętrznym Cieniem i w przyjmowaniu seksualności nienormatywnej – Shadow Tantra, BDSM i KINK.

Wszystkie sesje prowadzę bardzo indywidualnie i intuicyjnie poprzez głębokie wglądy, przekaz duchowy
i wiedzę przekazaną mi przez moich nauczycieli i mistrzów.

 • Wspieram się wpracowanymi przez lata metodami i doświadczeniem płynącym z mojego osobistego i duchowego rozwoju.
 • Utrzymuję klarowność, obecność, świadomość, czystość intencji i głębokie zrozumienie.
 • Wielokrotnie improwizuję i tworzę metody dostosowane do gotowości, profilu psychologicznego osoby i bieżącego etapu uzdrawiającego procesu.
tantra masaż energetyczny warszawa

Jestem taka, jak Ty

Mnóstwo ludzi pyta mnie, jak wyglądało moje dzieciństwo, w jakim domu zostałam wychowana i jak znalazłam swoją drogę do pracy z seksualnością i trzymania tak głębokich, uzdrawiających procesów?
Nie było to łatwe, ale życie pobłogosławiło mnie dwoistym doświadczeniem.

 

Wychowałam się w ultrakatolickiej rodzinie pełnej lęku, wstydu, niezrozumienia
i opresyjności dla ciała i seksualności.

W której karano za cielesność i egzorcyzmowano za naturalną, dziecięcą masturbację.

W której była zgoda na ciągłe zastraszanie, seksualną przemoc, poniżanie i odbieranie godności.

I w której codziennością była stała odmowa miłości za bycie sobą.

Było trudno i ciężko, a gdy już się wyprowadziłam, by uczyć się żyć po swojemu, musiałam jeszcze raz spotkać się w sobie ze wszystkim, co tam się działo i siebie uzdrowić.

Przebyć swoją drogę do samej siebie i stanąć w swojej miłości, mocy i prawdzie.

I teraz, dzięki temu domowi i pracy, która musiałam sama wykonać, by siebie uzdrowić, nie boję się pracować z najtrudniejszymi procesami innych ludzi.

Mogę trzymać bezpieczną przestrzeń, wspierać i pokazywać drogę, którą trzeba przebyć, by odzyskać swoje życie, seksualność, spokój, własną wartość i ukojenie.

jestem taka jak ty

Równocześnie życie obdarowało mnie Tantrą Indyjską – Kaulicką.

Od najmłodszych lat, na rodzinnych obiadach, dzięki cioci, która wiele lat mieszkała w Indiach, słyszałam opowieści o tantrze i tantrycznych świątyniach.

Joginach wznoszących w sobie Kundalini i Kaplankach Devdasi.

Seksualności jako duchowym rytuale, bramie do boskiej jaźni i jej udziale w duchowym przebóstwieniu.

O świętych mnichach Aghori, którzy medytują na polach kremacyjnych i piją z ludzkich czaszek.

O świętym powitaniu Namaste, codziennych Pudżach i ofiarach składanych na przydrożnych ołtarzach.

O czczeniu Śiakti we wszystkim co jest i świadomości Śivy w każdym człowieku.

O pięknej Matce Kali, która swoją mocą uzdrawia świat i o Czarnej Tantrze, uważanej za najbardziej mistyczną ścieżkę na świecie.

I kiedy domownicy się dziwowali i oburzali na tak „obrzydliwe” praktyki, moje ciało chłonęło w siebie każde ich słowo. Wpisywało je w umysł, w pamięć i w serce.

 

I w takim domu, od kiedy pamiętam, żyłam z przebudzoną i otwartą Kundalini.

Ze świadomością przenikającej mnie duchowości, medytacją mistycznych wglądów i z umiejętnością swobodnego posługiwania się tą siłą.
W domu nie było to mile widziane, ale moje wewnętrzne czucie mówiło mi, że to jest dobra i słuszna droga.

 

Dlatego, jeszcze będąc dzieckiem, podjęłam decyzję o wejściu na Drogę Duchowego Przebóstwienia
i dokonałam wyboru Ścieżki.

Praktykę rozpoczęłam intensywnym treningiem świadomego umysłu, medytacyjną modlitwą, nauką świadomego oddechu, prowadzenia energii seksualnej w ciele

i Mahamudrą – całkowitym ofiarowaniem i oddaniem całej siebie, mojego Serca, Duszy i Życia w Boskie Prowadzenie, dla przebóstwienia i duchowego rozwoju.

Kilka lat później, jako młodociana osoba potwierdziłam ten wybór na całe moje życie i wyprowadziłam się z domu, by szukać Czarnej Tantry, uzdrowić swoją przeszłość, uwolnić się z traumatycznego bagażu dzieciństwa i na własnych zasadach uczyć się siebie, cielesności, seksualności, duchowości i głębokiej, wewnętrznej miłości.

Tantra masaż świątynia tantry

Praktykę Świątynnej Kapłanki Seksualnej, umiejętności Tantrycznego i Duchowego Uzdrawiania, Mistrzostwo w pracy z Energią Seksualną, z Kundalini i z Cieniem

zdobywałam szkoląc się pod kierunkiem swoich duchowych opiekunów i mistrzów.

Praktykowałam w tantrycznej świątyni Vamachara Sadhana w Londynie, a następnie w wewnętrznym, Tantrycznym Kręgu Temple V , pracując z ludźmi z wielu religii, narodowości i kultur.

Indywidualnie i w odosobnieniach przeszłam najwyższe Inicjacje Śmierci i Przebóstwienia i przyjęłam świeckie życie duchowe.

Dziś prowadzę Świątynię i wspieram ludzi na drodze do ich wewnętrznego przebóstwienia. Uwalniam od wewnętrznego bólu, by mogli być bardziej żywi, szczęśliwsi, bardziej świadomi i pełni własnego potencjału i mocy.

 

Moja droga duchowa i codzienna Sadhana

Codzienna praktyka Bhakti – powierzenia się Boskiemu Prowadzeniu w bliskości, uwielbieniu i zaufaniu.
Duchowa tradycja Czarnych Tantr Kaulickich w tradycji Maha Siddhów – Aghorachara, Vamachara, Kaulachara.
Mistyczna droga Samoofiarowania, by nieść ludziom Moc, Uzdrowienie i Światło.

Świątynia tantry - masaże tantryczne

 

Nauczyciele, Opiekunowie Duchowi i Mentorzy, którzy stoją za mną

Moimi nauczycielami, opiekunami duchowymi i przewodnikami są: Abigail Lefey, Lamar Sull, Samael Salamhan, Diedra Williams, Pulla Dajarwati, Namoah Kali, Manish Vyas, Seani Love, Alejandro Yodorowsky, Curandera Helleth, a także wielu, wielu moich wspaniałych przyjaciół z Temple V. Sercem dziękuję im wszystkim za obecność, wiedzę i za to, że byli tak wymagający, konsekwentni i cierpliwi.

 

Moje certyfikaty i dyplomy

 • Kauli Tantra Master Teacher – London
 • Kundalini Healing Grand Master – Londyn
 • Kundalini Healing Master Teacher – Londyn
 • Sexual Magic and Energy Healer Grand Master Teacher – Londyn
 • Certified Tantric Sacred Massage Healer – Londyn
 • Sacred Sexual Healer – Londyn
 • Certified Vamachara Tantra Therapist – Londyn
 • Certified Sacred Massage Therapist – Londyn
 • „Conscious Kink and Shadow Tantra Practitioner Training” w School of Erotic Misteries, Londyn
 • Certificate of Completion „ASPEX Training” – Advanced Sexological Personal Exploration Xperience w Sex Coach University z San Francisco – Warszawa
 • Certificate of Completion „Clinical Sexology Live Training” w Sex CoachU z San Francisco – Warszawa
 • Certificate of Completion „The Ultimate SAR Experience” – Sexual Attitudes Re- Assessment & Re- Structuring Training w Institute for Sexual Self Realization z San Francisco – Warszawa
 • Certyfikowany Kurs Zawodowy – Bioenergoterapia – Ośrodek Szkolenie Bioton – Warszawa
 • Certyfikowany Kurs Zawodowy- Hipnoterapia – Ośrodek Szkolenie Bioton – Warszawa
logo Kala Luna Temple
Kala Luna Temple - Wszelkie prawa zastrzeżone.

+48 884 394 568

info.kalalunatemple@gmail.com

Call Now Button
Facebook Instagram Youtube Linedin