Kim jestem i jak pracuję

O mnie

Luna Kaulamarga

Wszystko jest święte.

Założycielka Kala Luna Temple – najstarszej w Polsce Tantrycznej Świątyni Uzdrawiania Seksualności. Duchowy Nauczyciel i uzdrowicielka Aghori.

 

Mistrzyni Kaulickiej Tantry Uzdrowienia i ekspert w:
– Tantrycznej psycho-emocjonalnej terapii umysłu, seksualności i cienia poprzez ciało  
– Tantrycznym Uzdrawianiu Seksualności i Traum poprzez ciało
– Pracy z Podświadomością i Uzdrawianiem Przedświadomym / Płodowym
– Tantrycznym uzdrawianiu przenoszonego bólu i lęku
Bioenergoterapii Intymnej

Grand Master Kundalini Healing –
energetycznej pracy z Kundalini i seksualnością w Bioenergetycznym Odblokowaniu energii czucia połączeń nerwowych całego Ciała i Miejsc Intymnych.

Mistrz nauczyciel Świętej Seksualności Czarnej Tantry – pracy ze świadomym kierowaniem Energii Seksualnej i Duchową Mocą Miejsc Intymnych.

Mentor w pełnej integracji seksualnej osobowości, w tym Psycho-Seksualnego Cienia w seksualności BDSM / Kink / Dominacja-uległość / Sadyzm-masochizm / fetysze / seksualność graniczna  

Twórca tantrycznych procesów – Przebóstwienie, Tantra 3 Mistrzów, Gurudewa, Mapping 3 Mistrzów, Kapala, Atma Bhakti.
I wcześniejszych – Księżycowa Bogini i Berło Mocy.

Twórca Tantrycznych Rytuałów Masażu Dotyk Bogini, Tandava i Bagmati.
Twórca Tantry Prowokatywnej.
Doradca w budowaniu świadomej autonomii self i świadomej dorosłości.

Całe swoje dorosłe życie pracuje z ludzką seksualnością. Tantryczna terapeutka z ponad 25 letnim stażem osobistej praktyki tantrycznej i ponad 20 letnim stażem w pracy z ludzką seksualnością w trwale uzdrawiającej pracy poprzez ciało. 

Wprowadziła do Polski metody Tantrycznego Uzdrawiania Ciała, Seksualności i Cienia poprzez Ciało, otworzyła Świątynię i zaczęła przyjmować wszystkich potrzebujących. Pracuje z osobami indywidualnymi i parami w bardzo mocnych, transgresywnych sesjach trwałej zmiany.

Tantry uczyła się w Świątyni.

Praktykowała, uczyła się i mieszkała w tantrycznej świątyni Vamachara Sadhana w Londynie, a następnie w wewnętrznym Kręgu Temple V. W ciągu 25 lat swojej osobistej praktyki przeszła najwyższe Tantryczne Inicjacje i przyjęła świeckie życie duchowe w ścieżce Tantrycznych Maha Siddhów – Kaulachara – Aghorachara – Atma Bhakti.

„Tantra 3 Mistrzów to metoda, która uzdrawia każdego, kto się jej uczy, lub miał z nią kontakt.
Dlatego chcę, żeby jak najwięcej ludzi doświadczyło tej niezwykłej mocy uzdrowienia.
I przebudziło się do życia w głębokiej, wewnętrznej miłości.” Luna

O mnie

Jak będziemy pracować

Potoczne przekonanie mówi, że jedyna droga do uzdrowienia, to powolny, długi i trudny proces, który musi trwać latami. Ale to nie jest moja prawda. 

Metody, którymi pracuję, działają w czasie rzeczywistym, dlatego od razu czuć ich efekty. Trwale uwalniają z blokad i trwale uzdrawiają psychikę, czucie, emocje i ciało. Dzięki temu na moich sesjach ludzie bardzo często doświadczają natychmiastowego, duchowego  przebudzenia i natychmiastowego uzdrowienia poprzez niezwykle głęboką, transcendentalną pracę z ciałem i świadomością. Bo praktyki Tantr Kaulickich najmocniej otwierają serce, w pełni oczyszczają umysł i najszybciej utrwalają się w naszym układzie nerwowym, duchowości, świadomości i w ciele.

Moja Tantra to MOC, która przynosi rzeczywiste i namacalne efekty. To, co robię, trwale pomaga, bo tak chcę pracować. Takim jestem człowiekiem, że chcę, żeby wszystko, co robię miało jak najwyższą wartość i jakość. Dlatego pracuję po to, żeby POMÓC – a nie pomagać, UZDROWIĆ, a nie uzdrawiać i NAUCZYĆ, a nie uczyć. I dlatego stworzyłam Przebóstwienie i Tantrę 3 Mistrzów, bo daje metody, które tak działają.

Moim celem jest pomóc ci prosto i skutecznie, w jednej, lub kilku sesjach, byś już nie musiał / musiała szukać innych terapii, warsztatów i metod. Tylko zrobić robotę, uzdrowić siebie i szczęśliwie przeżyć swoje życie.

Więc ze mną nie będziesz pracować latami i kręcić się dookoła rzeczywistego tematu, tylko od razu na pierwszej, a często jedynej potrzebnej  sesji zajmiemy się tym, co jest faktycznie do uzdrowienia. Tak, żeby jak najszybciej ci pomóc.  

O mnie Luna

I dlatego w mojej świątyni dzieją się cuda.

Żeby cały proces pracował dla ciebie z jak najwyższą jakością, będziemy pracować w bardzo głębokich sesjach osobistych, dopasowanych dokładnie do Ciebie.

– Każda twoja sesja będzie całkowicie i absolutnie niepowtarzalnym, osobistym procesem Twojego uzdrowienia.

– Każda metoda i każde słowo, którego użyję, będzie potrzebne dokładnie do tego, by jak najszybciej i w pełni Ci pomóc w całkowitym uzdrowieniu / rozwiązaniu problemu i nauczeniu Cię tego, czego potrzebujesz.

– Każdy moment transformacji będzie skrojony dokładnie na Twoją miarę i dostosowany dokładnie do Ciebie w tym danym momencie w którym jesteś, by dać Ci natychmiastowe i trwałe efekty.

– I każdy duchowy wgląd w Ciebie, każdy etap energetycznego  uzdrowienia będzie pochodził z Najwyższej Świadomości, by najszybciej jak to jest możliwe, poprowadzić Cię do twojego pełnego Przebóstwienia.

Tantra masaż świątynia tantry

Dlaczego to zadziała?

Dlatego, że mam jasność widzenia sedna problemu. Pełną obecność i wyostrzoną świadomość, która daje mi moc patrzenia w ciemność, do głębi, do dna i jednocześnie umiejętność patrzenia na wszystko z wysoka, z lotu ptaka. Dzięki temu widzę prawdziwe przyczyny sytuacji, w jakiej się znajdujesz i prawdziwe obszary do zmiany i uzdrowienia. Dlatego pracuję w sposób, który od razu definiuje faktyczne potrzeby i daje najlepsze i najszybsze rozwiązania.

I dlatego na sesji może być tak, że będziemy pracować z zupełnie innym tematem, niż to, z czym świadomie przychodzisz. Bo będziemy pracować z rzeczywistym powodem, trudnością i potrzebą, którą widzę głębokim, duchowym wglądem.  

Dzieje się tak, ponieważ Tantra 3 Mistrzów pochodzi z najstarszych, hinduskich tantrycznych tradycji Kaulickich, które wciąż, przez wiele tysięcy lat są przekazywane bez-pośrednio i bez-przerwy przez Duchowych Nauczycieli, którzy niosą światło: Przebóstwionych Mistrzów – Maha Siddhów, świętych mnichów – uzdrowicieli Aghori, czcicieli seksualnego mistycyzmu – Kapalików i duchowość Wama Marga i Atma Bhakti.

To wielkie, tantryczne tradycje, które uczą zupełnie innych praktyk pracy z ciałem, seksualnością, energią, umysłem i świadomością, niż współczesna „neo-tantra zachodnia”.  Dlatego pracuję metodami tych Wielkich, tantrycznych Mistrzów i przeprowadzam ludzi przez pełny proces transformacji we wszystkich obszarach, które chcą w sobie uzdrowić.

„Gdyby wszyscy ludzie na świecie nauczyli się Tantry 3 Mistrzów, świat byłby Rajem na Ziemi”. Luna

Więcej o tym, w jakim domu się wychowałam i jak wyglądała moja droga do Tantry, a także o samej Tantrze i jej starożytnych poraktykach, mojej pracy i nauce Tantrycznego Uzdrawiania w Kaulickiej Świątyni, możesz poczytać w zakładce „Tantra-Blog”.  A o jakości moich sesji w „Referencje i  Podzękowania”.

Tantra masaż świątynia tantry

Moi Mistrzowie, Nauczyciele, Opiekunowie i Duchowi Mentorzy, którzy stoją za mną w mojej drodze Tradycyjnej Tantry Kaulickiej duchowego i zawodowego rozwoju:

Abigail Lefey, Lamar Sull, Samael Salamhan, Diedra Williams, Pulla Dajarwati, Namoah Kali, Curandera Helleth, Manish Vyas, Seani Love, Alejandro Yodorowsky, a także wielu, wielu moich wspaniałych przyjaciół z Temple V. Sercem dziękuję im wszystkim za obecność, wiedzę i za to, że byli tak wymagający, konsekwentni i cierpliwi.

Certyfikaty Mistrzostwa Kaulickich Metod Tantrycznego Uzdrawiania:

Kaula Tantra Master Teacher – London
Kundalini Healing Grand Master – Londyn
Kundalini Healing Master Teacher – Londyn
Certified Tantric Sacred Massage Healer – Londyn
Sacred Sexual Healer – Londyn
Certified Vamachara Tantra Therapist – Londyn
Certified Sacred Massage Therapist – Londyn

Cetryfikaty Szkoleń Zachodniego Uzdrawiania Seksualności:

„Conscious Kink and Shadow Tantra Practitioner Training” w School of Erotic Misteries, Londyn
Certificate of Completion „ASPEX Training” – Advanced Sexological Personal Exploration Xperience w Sex Coach University z San Francisco – Warszawa
Certificate of Completion „Clinical Sexology Live Training” w Sex CoachU z San Francisco – Warszawa
Certificate of Completion „The Ultimate SAR Experience” – Sexual Attitudes Re- Assessment & Re- Structuring Training w Institute for Sexual Self Realization z San Francisco – Warszawa

Certyfikaty Bioenergoterapeutycznej Pracy z Energią:

Certyfikowany Kurs Zawodowy – Bioenergoterapia – Ośrodek Szkolenie Bioton – Warszawa
Certyfikowany Kurs Zawodowy- Hipnoterapia – Ośrodek Szkolenie Bioton – Warszawa

jestem taka jak ty
logo Kala Luna Temple

Kala Luna Temple - Wszelkie prawa zastrzeżone.

+48 884 394 568

info.kalalunatemple@gmail.com

Call Now Button
Facebook Instagram Youtube Linedin