MAPPING 3 MISTRZÓW i Bioenergoterapia Intymna

MAPPING 3 MISTRZÓW i BIOENERGOTERAPIA INTYMNA Kundalini Healing – autorska, wzmocniona forma Mappingu Intymnego. Trwałe pozbycie się wszystkich życiowych obciążeń z przeszłości. Tantryczna, psycho-emocjonalna terapia seksualności i traum poprzez ciało dla Kobiet i Mężczyzn. Odblokowanie energii, podświadomości i układu nerwowego ciała.

Uzdrawianie seksualności i intymności z nie czucia, zamrożenia i emocjonalnego wyparcia. Uwalnianie z blokad, napięć, bólu i nadużyć. Uzdrawianie braku odczuwania przyjemności i orgazmiczności.

” Mapping Luny jest jak Katharsis, to nowe narodziny, by wreszcie być SOBĄ. Kluczem nie jest nawet sam masaż, a to, jak Luna energetycznie wyszukuje blokady i prowadzi osobę na sesji”

MAPPING 3 MISTRZÓW i BIOENERGOTERAPIA INTYMNA – specjalistyczny Masaż Yoni / Anusa (dla kobiet) i Anusa (dla mężczyzn) to bardzo głęboki proces uwalniający i uzdrawiający.

Zabiera całą naszą trudną przeszłość i traumy wyniesione z dzieciństwa, wychowania, lub poprzednich związków.
Uzdrawia wszystkie psycho – emocjonalne blokady i lęki, jakie wciąż wpływają na nas od początku życia, włącznie z okresem niemowlęcym i  życiem płodowym.
Rozpuszcza wewnętrzną niemoc i wszystkie energetyczne zahamowania, które czujemy w sobie, a nie potrafimy świadomie do nich dotrzeć i przepracować.
Uwalnia ciało, ducha, energię, seksualność i podświadomość ze wszystkiego, co w sobie nosimy, a co nas ciągle obciąża, hamuje i boli.
Puszcza wszystkie przeżyte, graniczne doświadczenia,  które w tamtych momentach życia były dla nas zbyt mocne i zbyt trudne, do których nie mamy świadomego dostępu, są wyparte, lub ich nie pamiętamy.

Dzięki MAPPINGOWI 3 MISTRZÓW  puścisz wszystkie bariery, które nieświadomie warunkują Twoje reaktywne (nawykowe) zachowania i wciąż ograniczają Twój przepływ mocy, sprawczości i poczucie swojego Ja. Zabierają radość z życia i z pełnego czucia intymności i orgazmiczności. Utrudniają łatwość tworzenia relacji intymnych i międzyludzkich i hamują Twój wewnętrzny rozwój i naturalne czucie spójności energii, ducha  i ciała.

MAPPING 3 MISTRZÓW, który wykonuję, jest METODĄ TRWAŁĄ, wypracowaną w ciągu 25 lat mojej osobistej tantrycznej praktyki i profesjonalnej pracy z ludźmi, ciałem i cieniem. To, co na sesji uwolnisz z podświadomości i ciała, nie wróci już nigdy więcej.

Pomagam w obszarach:

– Zamrożenia w intymnym czuciu, braku podniecenia, bólu w intymnym czuciu i w seksie, braku odczuwania orgazmu i przyjemności.
– Psychicznego i emocjonalnego zamknięcia na miłość, intymność i związki.
– Doświadczenie partnerów niechcianych, seksu@lności przedwczesnej / z obowiązku i nie chcianej,  wymuszonej na sobie, w niegotowości emocji i ciała.

– Traumy alkoholowego wychowania, domowej przemocy, awantur, stałego poczucia wstydu i degradacji.
– Nieświadomego zamknięcia się na życiowe działanie, stałego poczucia wewnętrznej blokady, niemocy, nierozpoznanego braku, lub obciążenia.
– Wewnętrznie zakodowanej, stałej zależności od rodziców  / partnerów, stałego przymusu spełniania oczekiwań.
– Rozpaczy niekochania i wciąż działających wzorców dziecięcych zachowań, wyuczonych w zimnych i niekochających rodzinach.

– Wstydu, lęku, zahamowań, emocjonalnego wyparcia i degradacji seksu@lności z powodu religijnie opresyjnego i pruderyjnego wychowania.
– Nadużyć i seksualnej przemocy w dzieciństwie, wykorzystywania i molestowania w dzieciństwie i dorosłości.

– Bólu żałoby, rozstania i utraty związków / partnerów / rodziców / dzieci, żałoby po aborcjach i poronieniach.

– Zakodowanych form reaktywnego / impulsywnego działania, powielania powtarzających się psychoemocjonalnych destrukcyjnych schematów, które powracają przez całe życie.
-Wszystkiego, co jest w nas wyparte do podświadomości, czego nie pamiętamy świadomie, a ciągle czujemy obciążenie, co przeczuwamy w sobie, a nie widzimy wyraźnie i nie umiemy zdefiniować i „złapać”.

Jak wygląda sesja?

oferta mapping intymny

PRZYJDŹ Z CIEKAWOŚCIĄ, MOCNĄ POTRZEBĄ PRZEMIANY I OTWARTYM SERCEM

Gdy przyjdziesz do mojej Świątyni, najpierw usiądziemy i chwilę porozmawiamy. Pozwoli Ci to bezpiecznie poczuć się w nowym miejscu. Razem omówimy intencje uzdrawiania i opowiem Ci o wszystkim, co potrzebujesz wiedzieć, by jak najpełniej skorzystać z tej metody uzdrawiania.

Zazwyczaj, w całym procesie mieścimy się pomiędzy 1 – 3 sesjami, ponieważ każdy człowiek inaczej czuje i w innym tempie uwalnia się ze swoich obciążeń. W procesie dążymy do tego, by uwolnić umysł, psychikę i ciało całkowicie, ze wszystkich noszonych blokad i zahamowań.

Do sesji nie musisz się przygotowywać, ani mieć wcześniejszego doświadczenia. We wszystkim Ci pomogę i poprowadzę. Nauczę Cię prawidłowego puszczania wszystkich blokad, by pomóc Ci jak najpełniej wejść w swoją Moc i jak najgłębiej wszystko odpuścić.

Podczas sesji będziesz w głębokim i świadomym kontakcie ze mną.
Będziemy w tym razem. Dzięki specjalistycznemu prowadzeniu, wprowadzę Cię w stan wewnętrznego kontaktu ze sobą i umożliwię dotarcie do wszystkich miejsc, które potrzebujesz uzdrowić w podświadomości i w ciele.  Ja będę Cię prowadzić, a Ty będziesz wprowadzać nieświadome obszary siebie w swoje świadome czucie i pod moim kierunkiem – bezpiecznie i łatwo uwalniać. Nakierowywać siebie na zobaczenie tego, co czujesz w głębi. Na zrozumienie, rozpoznanie i jak najszybsze, świadome pozbycie się tego, co Cię blokuje i boli.
Dzięki temu, w głębokim kontakcie ze sobą, w zaopiekowaniu, miłości i sprawczym, świadomym działaniu puścisz wszystko, co nosisz w sobie i co uwalniasz. Na bardzo głębokim poziomie uwolnisz się z nigdy nie wyrażonych emocji: tłumionego gniewu, żalu, złości, odrzucenia, smutku i lęku.
I dasz Sobie świadomą moc ukochania Siebie i mocno staniesz w dojrzałej, pełnej miłości.

A potem poczujesz sie niezwykle lekko, szczęśliwie i pięknie. Może nawet, po raz pierwszy w życiu, w końcu  poczujesz się Sobą. 

Ja poprowadzę cały Twój proces w taki sposób, by wzmacniać Twoje poczucie zaopiekowania i bezpieczeństwa w tym, co przeżywasz.
Będę Cię wspierać psychologicznie i emocjonalnie. W całym procesie dam Ci możliwość wyrażania uczuć na różne, potrzebne sposoby: słowami, przekleństwami, śmiechem, płaczem, krzykiem, spokojnym opowiadaniem i otwartym kontaktem ze swoim głębokim Ja.
W zaufaniu do siebie, do ciała i energii w ciele.

A po uspokojeniu emocji i wyciszeniu się będzie czas na porozmawianie o tym, co się zadziało, pobycie w ciszy i nabranie wewnętrznych sił, lub wspólne ze mną poszukanie rozwiązań, jeśli sytuacje będą wymagały zmiany, nowego podejścia, nowych rozwiązań lub działania.

Przed i po sesji możesz wziąć prysznic w eleganckiej, komfortowej łazience.

Ciepło i komfort zapewni Ci specjalistyczne ogrzewanie na podczerwień.

TWOJE BEZPIECZEŃSTWO I GRANICE – INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Tym, co jest dla mnie szczególnie ważne w pracy z Tobą, jest moja głęboka, intencyjna czystość. W żadnym momencie sesji nie zostaną naruszone Twoje granice i zaufanie.
Nie wydarzy się nic, na co nie wyrazisz zgody i w każdym momencie będziesz w świadomym kontakcie i zgodzie ze swoją wrażliwością, otwartością i poczuciem bezpieczeństwa.

Proces dla każdej osoby jest inny, indywidualny i spersonalizowany.  

Całość praktyki obejmuje 1 – 3 sesje, w zależności od osoby i przebiegu procesu.
Każde spotkanie trwa 3 godziny. 
Podczas całej podróży pomagam, opiekuję się, kieruję, prowadzę i wspieram.

Opłata: 800 zł / sesja 3h

RABAT!!!

Pakiet 3 sesji: 2100, ( rabat 300 zł, płatne w całości na pierwszym spotkaniu ). Jeżeli będzie tak, że wykupisz 3 sesje, a będziesz potrzebować np. dwóch, to pozostała przechodzi na dalsze sesje procesu Przebóstwienia. 

 

A jeżeli chcesz dowiedzić się jeszcze więcej w czym MÓJ BIOENERGETYCZNY MAPPING POMAGA:

W CZYM JESZCZE MÓJ MAPPING POMAGA

Gdy pragniesz bardziej być sobą:

Wzmocnić świadomość swego ciała i nawiązać głęboki kontakt ze swoim wewnętrznym Ja. Poczuć siebie przez ciało w połączeniu z sercem, duszą i usłyszeć swój wewnętrzny głos. Wzmocnić samoświadomość i pewność siebie. Poczuć wewnętrzną radość i wzmocnić ciepły kontakt ze swoją seksualnością i czuciem. Wzmocnić radość z seksu i seksualności swojej i partnera / partnerki. Wzmocnić przepływ energii seksualnej i Kundalini w ciele. Obudzić swoją kobiecość / męskość. Uzdrowić blokady i zahamowania, które czujesz w sobie, a nie potrafisz do nich dotrzeć i przepracować.

Gdy czujesz strach i zahamowanie przed spełnioną seksualnością i chcesz przepracować:

Brak radości z seksu. Trudności w przeżywaniu seksualnej przyjemności i czerpania radości z orgazmu. Ściśniecie w ciele i strach przed intymnością ze sobą i z partnerem / partnerką. Obawy przed bliskością i przed stworzeniem intymnej / miłosnej / partnerskiej relacji. Oziębłość seksualną lub nadmierną seksualność (hiperseksualność). Dyskomfort, ból i blokady przy współżyciu. Obawy przed aktywnością seksualną. Obawy przed własną seksualną wartością. Trudność w kochaniu siebie i swego ciała. Wstyd przed własną nagością i cielesnością. Trudności z zajściem w ciążę. Brak radości życia i depresyjność.

Gdy czujesz wstyd i niską samoocenę i chcesz w sobie uzdrowić:

Strach przed dojrzałą dorosłością. Strach przed nie spełnieniem oczekiwań i odrzuceniem. Trudność w okazywaniu uczuć i ciepła emocjonalnego i fizycznego. Zgodę na umniejszanie i poświęcanie siebie. Zranienia w wyniku długotrwałego wypierania własnej osobowości, potrzeb, prawdziwości i seksualności. Wewnętrzny przymus perfekcyjności. Osobiste / społeczne / wychowaniowe / rodzinne / religijne lęki i przekonania blokujące odwagę i działanie. Brak wiary we własną wartość. Trudność i opór w kontaktach z ludźmi.

Gdy dźwigasz, a pragniesz puścić:

Ciężary psychiczne i emocjonalne noszone przez lata. Noszone przez lata i nigdy nie wyrażane emocje. Trudne wspomnienia i doświadczenia z dzieciństwa. Brak rodzicielskiej troski i miłości. Oziębłość uczuciową i emocjonalną doświadczoną / wyniesioną z domu. Długotrwałe pozostawanie w toksycznych relacjach. Zgodę na niechcianych seksualnych partnerów. Przemoc fizyczną / emocjonalną / psychiczną / seksualną w dzieciństwie lub dorosłym życiu.

Gdy czujesz ból, żal, żałobę i potrzebujesz uwolnić:

Brak troski o siebie i zaopiekowania się sobą. Noszony przez lata, nie uleczony ból w ciele, sercu i duszy. Bolesne wspomnienia po chorobach. Bolesne wspomnienia po trudnych porodach. Nie w pełni przeżytą żałobę po rozstaniach. Nie w pełni przeżytą żałobę po bliskich. Strach przed ponownym znalezieniem partnera / partnerki. Głęboki lek przed życiem / dalszym życiem w uczuciowej samotności / bez bliskości i miłości. A także wszelkie inne obciążenia, jakie nosisz w umyśle i emocjach, a które na Ciebie wpływają i blokują Twój swobodny dostęp do pełnego kontaktu ze sobą, ciałem, sercem i energią seksualną.

 

 

Zadzwoń do mnie, porozmawiajmy i zarezerwuj termin pierwszej sesji, wprowadzającej w dalszy proces
884 394 568
Jeśli nie odbieram, napisz email: info.kalalunatemple(at)gmail.com

logo Kala Luna Temple

Kala Luna Temple - Wszelkie prawa zastrzeżone.

+48 884 394 568

info.kalalunatemple@gmail.com

Call Now Button
Facebook Instagram Youtube Linedin