KAPALA i ATMA BHAKTI – Tantryczny Rytuał Śmierci i Duchowe Narodziny.

KAPALA i ATMA BHAKTI – TANTRYCZNY RYTUAŁ ŚMIERCI I DUCHOWE NARODZINY. Powrót do Źródła i spotkanie z Czarną Matką.

„Gdyby wszyscy ludzie nauczyli się Tantry 3 Mistrzów, świat byłby rajem na ziemi.”

Atma to nasz Boski Duch, Dusza – Jaźń i Duchowe, Najwyższe Ja. Nasza święte, seksualna osobowość. To Ja, z którym się rodzimy i które czujemy w sercu jako naszą wewnętrzną moc, radość i wdzięczność.
Bhakti to uwielbienie. Oddanie się w prowadzenie, powierzenie się tej seksualnej mocy i Najwyższemu, Świętemu Ja.

Atma Bhakti jest pełnym uwielbienia oddaniem się swojemu Najwyższemu, Seksualnemu, Świętemu Ja, by poprzez ciało i seksualność na zawsze powrócić do tej części Siebie. A Rytuał Kapala, osadzony w tej tradycji, to Śmierć i Duchowe Narodziny.

Tantryczny Rytuał Śmierci – Kapala.

Kapala, czyli Czaszka.
Śmierć w Tantrze to najpiękniejsza część twego życia. Przyjaciółka i towarzyszka obecna w każdej chwili twojej wędrówki po ziemi. Czarna Matka, która cię wspiera, ochrania i prowadzi do celu. Twoja bliźniacza siostra i bezwarunkowy przyjaciel.

W Tantrach Kaulickich śmierć i ciemność, to duchowy dom twojej Seksualnej Energii Życia. Jest naturalnym miejscem początku, praoceanem i świętą, ukrytą mocą w każdym człowieku. Źródłem narodzin, wzrastania i wewnętrznego rozkwitu.

I dlatego każde życie ma swój początek w ciemnej, ufającej ciszy. Każde nasionko kiełkuje w ciemności ziemi i  każdy człowiek powstaje w ciemności łona matki. Każde prawdziwe pragnienie pojawia się w osłonie nocy i każda wewnętrzna podróż potrzebuje ciemności, by móc zaistnieć w świetle. Także to, co podświadome, wzrasta w ciemności i to, co w tobie jest najcenniejsze, też powstaje w ciemności. Dlatego twoje Przebóstwienie musi powstać w ciemności, bo w niej Śmierć i Narodziny będą miały niezwykłą moc i najwyższy, duchowy potencjał.

Tantryczny Rytuał Kapala – ceremonia spotkania się z Czarną Matką jest jedną z niezbędnych, duchowych praktyk na drodze do wewnętrznego Przebóstwienia. Rozmowa z nią, poczucie jej i  poznanie. Oswojenie się z Jej ciepłem, czułością i troską. I pójście za nią w duchową Śmierć i Narodziny. Bo tylko przez Jej obecność możesz się narodzić. Tylko ona jedna może dać ci moc życia, bo tylko ona w pełni nie boi się Życia.

Rytuał jest w pełni bezpieczną prowadzoną ceremonią śmierci, medytacją, wizualizacją i duchową podróżą w ciemności. Podczas ceremonii opiekuję się, prowadzę, pomagam i wspieram.  

 

Informacje organizacyjne:

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Indywidualny, spersonalizowany Rytuał kończy proces Przebóstwienia.
Czas trwania 3 godziny.

Jako Uczeń, w całyRytuał wchodzisz świadomie i za zgodą. I bierzesz odpowiedzialność za swoją pracę i zaangażowanie.
Ja, jako Nauczyciel, podczas całego procesu opiekuję się Tobą, uczę, pomagam, prowadzę i wspieram. Daje narzędzia i uczę jak ich używać.

PŁATNOŚĆ:

Świątynna opłata za Rytuał 900zł. 

 

logo Kala Luna Temple
Kala Luna Temple – Wszelkie prawa zastrzeżone.

Call Now Button
Facebook Instagram Youtube Linedin