Tantra dla Par

Warsztaty Tantry. TANTRA DLA PAR – Święta Intymność. Świątynne warsztaty indywidualne.

„Luno, po warsztacie u Ciebie mieliśmy najlepszy seks w życiu! Dziękujemy!”

Tantrę dla Par dedykuję Parom w Miłości, które chcą spędzić czas w Świątyni tylko ze sobą. Odnowić intymność. Wzmocnić bliskość i spotkać się na jeszcze głębszym poziomie miłosnego porozumienia. Umocnić się dzięki tantrycznej seksualności i jeszcze pełniej siebie obdarowywać.

W pięknej przestrzeni Świątyni, w bezpieczeństwie i uważności będziecie zgłębiać tajemnice:

Tantrycznego Dotyku i Intymnej Komunikacji przez Ciało
Świątynnych Masaży całego ciała i Tantrycznych Masaży Miejsc Intymnych
Duchowej Seksualności i Porozumienia przez Świadomą Intymność

W tantrze, świadoma i zgodna relacja intymna to dar i błogosławieństwo Bogów. W pogłębianiu świętej intymności możemy pracować na czterech poziomach:

CIELESNYM I SEKSUALNYM – świadomym otwarciu się na mądrość cielesności i seksualności

INTYMNEJ KOMUNIKACJI PARTNERSKIEJ – zgodnym i spójnym porozumieniu

USTANOWIENIA DUCHOWEGO PORZĄDKU W RELACJI  – tantrycznego ustawienia związku w kobieco – męskiej i matriarchalno – patriarchalnej sferze relacji.

BEZPIECZNEJ KŁÓTNI I USTANOWIENIU PRIORYTETÓW W KRYZYSIE – tantrycznego zadbania o związek w trudnych emocjach, kłótniach, gniewie i zdradzie.

Warsztaty są ekskluzywne – indywidualne. Bez innych par, bez osób trzecich.

Warsztay Tantryczne są indywidualnym, rozwojowym procesem dla każdej pary. 

Program zajęć będzie opracowany specjalnie dla Was, w porozumieniu z Waszą gotowością i otwartością. Dostosowany do Waszych możliwości, wewnętrznych potrzeb, psychologii Waszej relacji i Waszej seksualnej osobowości.
Praktyki wprowadzą Was w rozpoznanie / wzmocnienie / odnowienie intymności i pożądania, głęboką spójność i dorosłą, świadomą seksualność.
Praktyki, którymi możemy pracować, są oparte na przekazie Kaulickiej Tantry Atma Bhakti, naukach Kamasutry, naukach Tantry Aghori i tantrycznych tradycji Vama Marga, Tantry Prowokatywnej i Tantry Cienia.

Jak możecie się uczyć?

PRZEZ CIAŁO I SEKSUALNOŚĆ MOŻEMY PRACOWAĆ W OBSZARACH

– Ustanowienie Duchowego Porządku w relacji – tantryczne ustawienie związku w kobieco-męskiej i matriarchalno-patriarchalnej sferze relacji. Jest to natychmiastowa metoda transformacji związku, która przywraca psycho – seksualną równowagę intymnego żaru i głębokiego, seksualnego współtworzenia.

– Porozumienie Intymne przez Bliskość i Dotyk – wzmocnienie wzajemnej troski, czułości, szacunku, bezpieczeństwa, opieki i więzi. Jak stworzyć wzajemną wdzięczność. Jak budować poczucie głębokiej zgody i opiekować się sobą w intymności. Jak słuchać siebie nawzajem i opiekować się w swojej bezbronności. Jak stworzyć porozumienia oparte na wdzięczności i zaufaniu. Jak okazywać sobie wzajemny szacunek wyrażany przez seksualną intymność.

– Wzajemne poznawanie siebie poprzez Ciało – szczerość proszenia i dawania – wzajemne zaufanie i zrozumienie. Jak, dużo głębiej, poznawać swoje rzeczywiste / świadome / nieświadome preferencje i potrzeby na poziomie emocjonalnym, fizycznym i psychicznym. Czy to, co robicie, działa? Jak bardziej poznawać siebie przez ciało – co Wam sprawia przyjemność, co lubicie na prawdę, a czego nie wiecie. Jaki dotyk lubicie, co Was irytuje, co Was ożywia i ekscytuje, jak możecie szukać pełnej przyjemności ciała. Co jest dla Was na prawdę najważniejsze w przeżywaniu i odczuwaniu.

Tantryczne Masaże Ciała i Miejsc Intymnych – głębokie zjednoczenie w miłosnym dotyku – masaże całego ciała i Masaż intymny – nauka męskiej i żeńskiej seksualności. Jak tworzyć intymną bliskość na poziomie cielesnym, energetycznym i duchowym. Jak głęboko pokłonić się swojej wzajemnej seksualności. Jak przyjmować sercem wzajemną seksualność. Jak dotykiem wzmacniać radość i powierzenie się sobie nawzajem. Jak świadomą obecnością wprowadzać siebie i partnera w głęboką błogość i zaufanie. Jak rozumieć różnice w kobiecym i męskim oczekiwaniu wobec dotyku i masażu. Jak podczas masażu prowadzić energię seksualną i Kundalini w ciele.
Jak wykonać Masaż Energetyczny całego ciała.

– Fantazje Seksualne – jak pozbyć się rutyny i nudy. Poznawanie swojej seksualnej tożsamości i zabawa seksualnymi tożsamościami. Jak w seksie móc pełniej i więcej. Jak w zgodzie ze swoją emocjonalnością wchodzić w eksplorowanie seksualnego świata. Jak poszerzać chęć doświadczania i ciekawości. Jak współtworzyć spełnione życie intymne. Jak czuć i przeżywać więcej.

– Spełniona seksualność w BDSM – Shadow Tantra i ogień w  Relacji Władzy. Czym jest świadomy Kink i BDSM. Jak bezpiecznie Dominować i ulegać. Jak za obopólną zgodą realizować pragnienie dzierżenia władzy i oddawanie kontroli na poziomie początkującym i zaawansowanym. Jak się w tym komunikować, wyrażać zgodę i wyznaczać granice. Jak integrować wstyd i ukryte pragnienia seksualne. Jak wchodzić w archetypy ciemnej seksualności i integrować seksualny cień w bezpieczny i wspierający sposób. Jak, w bezpieczny sposób używać BDSMowych akcesoriów seksualnych.

Przez Świadomą Komunikację Partnerską:

Tantra dla par

PRZEZ ŚWIADOMĄ KOMUNIKACJĘ PARTNERSKĄ MOŻEMY PRACOWAĆ W OBSZARACH

– Budowanie wzajemnej bliskości w oparciu o wzajemną współodpowiedzialność i współodpowiadanie – Skuteczna komunikacja oparta na empatii i słuchaniu. Jak mówić, by drugie usłyszało. Jak słuchać, by drugie odważyło się mówić. Jak, przy braku porozumienia partycypować w relacji z radością.

– Budowanie wzajemnego zaufania i poczucia bezpieczeństwa w oparciu o umiejętność spełniania pragnień, a nie realizowanie celów. Jak efektywnie prosić o dotyk, jak prosić o więcej, o mniej, o inaczej. Jak świadomie zapraszać do intymności, jak mówić o potrzebach bez poczucia winy i wstydu, jak mówić, gdy już nie chcesz. Jak spełniać potrzeby i pogłębiać wzajemne zaufanie.

– Stawianie granic i wyrażanie wdzięczności – nauka prawdziwego zaufania, uwolnienie wewnętrznego bachora. Praktyczna nauka – jak stawiać własne granice, jak odmawiać bez poczucia krzywdy i winy, jak odmowy nie brać do siebie, jak przyjmować odmowę bez poczucia zranienia i odrzucenia.

– Kryzys w związku i bezpieczna kłótnia – priorytety w kryzysie i bezpieczne wyrażanie trudnych emocji. Jak zadbać o związek w czasie kryzysu związku / zdrady i trudnych emocji. Jak zadbać o bliskość i miłość w czasie nerwów, gniewu i utraty zaufania. Jak konstruktywnie się kłócić nie zabijając związku. Jak zadbać w kłótni o miłość. Jak utrzymać bliskość i jedność w stresujących i trudnych sytuacjach.

Tantra dla par

TANTRA DLA PAR – INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Warsztat jest pracą procesową, Waszą wspólną, wewnętrzną podróżą.

Zajęcia obejmują 3 dni: pierwszy dzień od 18.00 – 21.00, dwa kolejne dni od 10.00 – 18.00, z przerwą na obiad.

Program zajęć będzie opracowany indywidualnie dla Was, w porozumieniu z Waszą gotowością i otwartością. Dostosowany do Waszych możliwości i wewnętrznych potrzeb. Razem, pierwszego dnia dobierzemy orientacyjny zakres tematów / ćwiczeń i praktyk.

Warsztaty odbywają się w zaufaniu i intymności. Bez innych par, bez osób trzecich. Warsztat jest otwarty dla Par, które są w bliskiej relacji intymnej i dla Par wszystkich orientacji seksualnych.
Podczas warsztatów może być OBECNA NAGOŚĆ, BLISKOŚĆ I INTYMNOŚĆ.

Cena: 4900zł / para

 

Zadzwoń do mnie, porozmawiajmy i zarezerwuj termin
884 394 568
Jeśli nie odbieram, napisz email: info.kalalunatemple(at)gmail.com

logo Kala Luna Temple

Kala Luna Temple - Wszelkie prawa zastrzeżone.

+48 884 394 568

info.kalalunatemple@gmail.com

Call Now Button
Facebook Instagram Youtube Linedin