Pozytywna i negatywna matryca płodowa

pozytywna i negatywna matryca płodowa

Dzieci chciane i nie chciane. 

Gdy na Mapping 3 Mistrzów przychodzi człowiek, który irracjonalnie, panicznie boi się żyć, manifestować siebie i działać, to wiem, że na 90% będziemy pracować z pamięcią płodową.
I gdy podczas sesji słyszę, uwolnione z ciała:
– Kurwa, pamiętam to, jak ona mnie strasznie nie chciała mieć, bo będę jej kulą u nogi! Jak się modliła o poronienie! A ja to w niej słyszałem!
Albo
– Ojciec mnie nie chciał. Bił matkę po brzuchu, żeby mnie poroniła. Ona też mnie nie chciała. Pamiętam, jak oboje krzyczeli, że może jakoś urodzę się martwy!

 

To jestem z tym małym, nienarodzonym dzieckiem, w tym dużym, dorosłym mężczyźnie. Trzymam Go, głaskam, pomagam, żeby w tej sesji był moim, chcianym dzieckiem. By tak się poczuł, kochanym oczekiwany i chciany. I wtedy jest jeszcze łatwiej, gdy mówię spokojnie i ciepło: PUŚĆ TO, ODDAJ IM TO. TO JEST ICH PROBLEM, NIE TWÓJ. TO JEST ICH BAGAŻ, NIE TWÓJ. TY JESTEŚ KOCHANY I CHCIANY.

Co się wtedy dzieje? Mam łzy w oczach i naprawdę czuję w Nim swoje ukochane dziecko. A On czuje to we mnie i puszcza cały swój ciężar. Uwalnia i przyjmuje Siebie.

Jak bardzo to jest ważne?

Kaulicka Tantra uczy, że rozwój płodowy determinuje całe przyszłe życie, dlatego, że w tym czasie tworzy się pierwotna, impulsywna osobowość, dzięki której ukształtujemy nasze przyszłe, życiowe i społeczne umiejętności. A także nasz system emocjonalny, uczuciowy i energetyczny z jakim się urodzimy i z jakim będziemy się rozwijać przez całe życie.
Nasza pamięć płodowa ukierunkuje naszą samo wartość, a przez to cały start życiowy, życiowe postawy, otwartość na możliwości i wybory. Na nasze widzenie siebie samych i otoczenie, przyszłe kontakty międzyludzkie, decyzyjność, akceptację i własną sprawczość.

Dzieje się tak, ponieważ emocjonalna jakość seksualnego aktu naszych rodziców, podczas którego doszło do naszego zapłodnienia, okres ciąży i nastawienie rodziców, a w szczególności matki do dziecka, ciąży i do porodu, tworzą MATRYCĘ  – wzorzec osobowościowo-energetyczny, z którego tworzy się nasza każda komórka ciała, narządy, umysł, emocje, psychika, układ nerwowy, czucie i odczuwanie. Tworzymy się cali, z gotową matrycą czucia i działania na całe życie.

Dlaczego to jest takie ważne? Bo jeżeli powstaliśmy z całościowego / częściowego negatywnego, destrukcyjnego wzorca strachu, niechęci, nienawiści i przemocy, bardzo trudno jest go zauważyć i odwrócić. Bardzo trudno jest odwrócić to, z czego dosłownie, zostaliśmy zrobieni.

Jak wcześnie to się dzieje?

Pamięć płodowa / komórkowa jest zapisem od momentu poczęcia, więc przez całe życie płodowe wzorce są zatrzymywane w ciele i układzie nerwowym. I dlatego cały okres ciąży jest czasem całkowitego, psycho-emocjonalnego wpływu stanu matki na dziecko. Przez cały okres ciąży tworzy się jedność i więź, lub świadomość bycia dzieckiem nie chcianym i jednocześnie, ze strony dziecka, całkowita i świadoma zależność od matki.

Dlatego, gdy poprzez Mapping 3 Mistrzów – bioenergetyczny, specjalistyczny masaż miejsc intymnych, w procesie uwalniania matryc płodowych docieramy do pamięci całego okresu płodowego, resetujemy ustawienia strachu, lęku, nienawiści, żalu i gniewu.   

Co się dzieje w życiu człowieka, który był nie chcianym dzieckiem?

Przede wszystkim odczuwa trwały i irracjonalny lęk, który towarzyszy mu przez całe życie. A także brak wewnętrznego, silnego poczucia wlanej sprawczości i własnej wartości. Przez całe życie bardzo się stara, ale nie umie tworzyć i osiągać. Nie umie zbudować więzi, miłości i dobrego związku. Nie umie polegać na sobie, ani ufać innym. Nie potrafi żyć w pełni. Zawsze, bez realnej przyczyny, czuje się na miejscu, nie chciany, nie adekwatny, gorszy, słabszy. I chociaż bardzo się stara, nie rozumie, czemu wszystkie starania wciąż sprowadzają go do punktu wyjścia, niewidzialnej szyby, której nie może przebić.

Kto jest dzieckiem nie chcianym, czyli nosi w sobie częściową / całościową matrycę negatywną?

– dzieci z wpadki
– dzieci dla ratowania związku rodziców
– dzieci z oczekiwań społecznych / rodziny / męża
– dzieci dla podniesienia wartości rodziny
– dzieci ze strachu przed samotnością matki
– dzieci do opieki na starość
– dzieci seksualnej przemocy
– dzieci których matka / rodzice nie byli gotowi
– dzieci, których matka zgodziła się na ciążę pod presją swoich własnych przekonań o ciąży / macierzyństwie jako wartości siebie jako kobiety / pełni swojej kobiecości
– dzieci, które uniknęły aborcji w skutek zmiany decyzji rodziców / matki
– dzieci, których nie udało się usunąć
– dzieci nie planowane ilościowo, gdy urodziło się za dużo
– dzieci, które w życiu płodowym doznały mocnego / śmiertelnego zagrożenia, np. zatrucie, pokarmy szkodzące płodowi, nie dbanie matki etc 

POZYTYWNA MATRYCA PŁODOWA

EKSTATYCZNE, CHCIANE ZAPŁODNIENIE – życiowa matryca dla dziecka:
Życie jest radością, otwartością, bezpieczeństwem, życie mnie chce!

RADOŚĆ Z INFO O CIĄŻY – życiowa matryca dla dziecka:
Radość i miłość to moja moc kreacyjna i stwórcza. Kocham, czuję więzi, jestem i chcę!

RADOŚĆ Z CIĄŻY I DZIECKA, DBANIE O CIĄŻĘ – życiowa matryca dla dziecka:
Mam otwarte nastawienie do życia, jestem chciany, przyjmowany, waży, mam tu swoje miejsce. Mam łatwość kontaktów i relacji międzyludzkich. Przynależę i jestem kochany!

SPOKÓJ PRZED PORODEM – życiowa matryca dla dziecka:
Nowe sytuacje nie są straszne ani trudne, są szansami i bramami do poznawania i otrzymywania nowych możliwości. Zawsze otrzymam pomoc i spokój!

RADOSNE OCZEKIWANIE PORODU – życiowa matryca dla dziecka:
Radośnie przyjmuję życie, mam swoje miejsce na świecie, biorę pełnymi garściami. Jest łatwo i pięknie!

NEGATYWNA MATRYCA PŁODOWA

NEGATYWNE / NIECHCIANE / PRZEDMIOTOWE /TRAUMATYCZNE / NIEŚWIADOME ZAPŁODNIENIE – życiowa matryca dla dziecka:
Życie jest zagrożeniem, niebezpieczeństwem, przemocą, życie mnie nie chce! Nie będę kochany!

ROZPACZ Z INFO O CIĄŻY – życiowa matryca dla dziecka:
Życie będzie straszne! Destrukcja, zniszczenie, dramat, rozpacz, zahamowania to moja kreacyjna energia. Boję się, nie dam rady!

ROZPACZ Z CIĄŻY, NIE DBANIE O CIĄŻĘ, PRÓBY USUNIECIA – życiowa matryca dla dziecka:
Nikt nie chce żebym żył, nie mam żadnej wartości, nie ma tu dla mnie miejsca, przyzwolenia, akceptacji, nikt mnie nie chce, nie mam nic i nikogo, nie należę tu. Nie mam przynależności zbiorowej, kontaktów i relacji międzyludzkich. Nie mam bliskości, zaufania i więzi. Jestem tu na siłę. Żeby przeżyć w tym strasznym świecie, muszę walczyć.

STRACH PRZED PORODEM – życiowa matryca dla dziecka:
Nowe sytuacje są skrajnie niebezpieczne, niepewne, straszne, ogromnie trudne, są wyzwaniem nie do przejścia. Egzystencja i rozwój  jest czymś, czego muszę unikać.

BRAK OCZEKIWANIA, NEGOWANIE PORODU – życiowa matryca dla dziecka:
Nie mam tu miejsca dla siebie, lepiej żebym się nie urodził, nikogo nie obchodzę, lepiej żeby mnie nie było, jestem za słaby, moją podstawową emocją jest agresja i alienacja.

 

logo Kala Luna Temple

Kala Luna Temple - Wszelkie prawa zastrzeżone.

+48 884 394 568

info.kalalunatemple@gmail.com

Call Now Button
Facebook Instagram Youtube Linedin