Rozbrajanie ciała i serca

ROZBRAJANIE CIAŁA I SERCA

Twoje Serce jest domem Kundalini.

Człowiek potrzebuje Gorącego Serca, Zimnego Umysłu i swobodnie płynącej Energii Seksualnej.

W zbroi jest ciasno, twardo i zimno.

W Tantrze Serce jest Twoim osobistym ośrodkiem uczuć i odwagi w każdym życiowym działaniu. Otwarte i gorące jest domem Twojej miłości, Twojej Kundalini i Twojej duszy. Czujące i gotowe jest bramą do Twojej Ludzkiej – Boskiej Mocy. Ściśnięte i zalęknione ciąży w piersi, boli, płacze i cierpi.
Otwieranie i Rozbrajanie Serca jest MOJĄ AUTORSKĄ METODĄ wypracowaną w ciągu lat mojej osobistej tantrycznej praktyki i profesjonalnej pracy z ludźmi, ciałem i cieniem. Uwalnia Serce z wewnętrznej niemocy, nie wyrażanych emocji, lęku, zamknięcia i zahamowań. Pomaga w pełniejszym przeżywaniu uczuć, bliskości i intymnych relacji. Otwiera je na miłość, moc i odważne wspieranie Twojej energii seksualnej i mocy sprawczej. Daje świadomą moc ukochania Siebie i pomaga mocno stanąć w dojrzałej, pełnej miłości. Pozwala Ci kochać, tańczyć i latać.

ROZBRAJANIE SERCA polega na energetycznym rozmasowywaniu, uciskaniu, „rozbrajaniu” i „rozbijaniu” obszaru gardła, klatki piersiowej, brzucha i miednicy w określony sposób, by, na poziomie psycho – emocjonalnym pomóc Ci spotkać się z tym, co świadomie i nieświadomie nosisz w swoim ciele nie wyrażone, ukryte i ściśnięte przez lata.
Rozbrajanie to bardzo głęboki proces uwalniający i uzdrawiający. Pomoże Ci trwale uwolnić ze świadomości, podświadomości i ciała wszystkie emocje, uczucia, napięcia, stresy, blokady, lęki, traumy i obciążenia, jakie świadomie i nieświadomie nosisz w sercu. Dzięki Rozbrajaniu puścisz świadome i nieświadome bariery psychiczne i emocjonalne, które ograniczają Twój przepływ odczuć, łatwość relacji intymnych i międzyludzkich, hamują wewnętrzny rozwój i naturalne czucie ciała.

Rozbrajanie Ciała i Serca może być częścią całościowej, specjalistycznej ceremonii Tantrycznego Uzdrawiającego Masażu Kundalini, który prowadzę w głębokiej czułości, empatii i Twoim przyzwoleniu, lub uzdrawiającą sesją w ubraniu.

Rozbrajanie ciała, które wykonuję, jest METODĄ TRWAŁĄ.To, co uwolnisz z podświadomości przez ciało nie wróci już ponownie. Nie odnowi się w kolejnych napięciach i blokadach w ciele.

 

PODCZAS SPOTKANIA MOŻEMY PRACOWAĆ W OBSZARACH

– słuchania serca w czułości
– świadomego przyjmowania mądrości serca
– przyjmowania i pełnego wybaczania sobie i innym
– pogłębiania czucia miłości przez serce
– budzenia pełnego czucia i przeżywania miłosnej relacji z sobą i światem
– uwalniania nie wyrażonych i blokujących emocji
– transformowania sercem wszystkich swoich przeszłych doświadczeń, relacji i związków
– głębokiej pracy z wewnętrzną i podświadomą niemocą
– uwalniania emocji obciążających / raniących serce
– uwalniania blokującego bólu i strachu
– ożywiania serca Mocą Kundalini
– uzdrawiania energii serca Mocą Kundalini i Energii Seksualnej

rozbrajanie ciała

JAK WYGLĄDA SESJA:

Podczas sesji będziesz w głębokim i świadomym kontakcie ze sobą i ze mną. Będziemy w tym razem. Będę Cię wspierać psychologicznie i emocjonalnie. Będę prowadzić cały Twój proces w taki sposób, by wzmacniać Twoje poczucie zaopiekowania i bezpieczeństwa w tym, co przeżywasz. Pozwolisz sobie na zobaczenie, zrozumienie i puszczenie wszystkiego, co nosisz w Sercu i co uwalniasz, a ja Ci w tym pomogę. Poprowadzę i będę wspierać. Nakierowywać na zobaczenie tego co w głębi, na zrozumienie, rozwiązanie i jak najszybsze, świadome uwolnienie tego co Cię blokuje i boli.
Żeby efekt był jak najgłębszy, poprowadzę Cię w psychiczną i emocjonalną obecność w całym doświadczeniu. Będziesz brać świadomy i czynny udział w swoim uzdrawianiu. W głębokim kontakcie ze sobą i w swojej obecności emocjonalnej będziesz kontaktować się z tym, co ja pomogę Ci uwolnić z Twego ciała. Podczas sesji będziesz mi mówić o tym, co czujesz, co „widzisz” w Sercu, czym są uwalniane emocje / napięcia, czego dotyczą, bo to pomoże Ci je szybciej zintegrować i puścić. Dam Ci możliwość wyrażania uczuć na różne, potrzebne Ci sposoby: słowami, przekleństwami, śmiechem, płaczem, krzykiem, albo spokojnym opowiadaniem i otwartym kontaktem ze swoim głębokim Ja. W zaufaniu do siebie, do ciała i mojej ciepłej, dobrej obecności.

Po uspokojeniu emocji i wyciszeniu się będzie czas na Twoją decyzję o dalszym przebiegu spotkania. W zgodzie ze sobą możesz wybrać np:

– kontynuowanie głębokiego, kojącego, tantrycznego masażu ciała
– porozmawianie o tym, co się zadziało
– pobycie w ciszy i nabranie wewnętrznych sił
– wspólne ze mną poszukanie rozwiązań, jeśli sytuacje będą wymagały zmiany, nowego podejścia, nowych rozwiązań lub działania

Może być też tak, że ja zaproponuję Ci dalsze potrzebne praktyki w celu przepuszczenia przez ciało wszystkiego, co Ci powiedziało Twoje Serce i wypełnienia tych doświadczeń intencyjnie kierowaną energią Kundalini lub Energią Seksualną.

Informacje organizacyjne

Czas trwania: ok 3h
Cena: 700 zł

Zadzwoń do mnie, porozmawiajmy i zarezerwuj termin pierwszej sesji, wprowadzającej w dalszy proces
884 394 568
Jeśli nie odbieram, napisz email: info.kalalunatemple(at)gmail.com

logo Kala Luna Temple
Kala Luna Temple - Wszelkie prawa zastrzeżone.

+48 884 394 568

info.kalalunatemple@gmail.com

Call Now Button
Facebook Instagram Youtube Linedin