Seks tantryczny i samo zgodność ze sobą. Tantra seksualna

Seks tantryczny i tantra seksualna

Seks Tantryczny – na czym polega? 

Jak trudno jest nam przyjąć siebie i swój seksualny cień! Ile razy na sesjach słyszę:

 • Nie chcę takiej swojej seksualności!
 • Nie mogę być gejem, bo mnie ojciec wyśmieje!
 • Nie mogę pokazać mężowi swojej przyjemności, bo jestem porządna!
 • Nie mogę być uległa, bo to wstyd!
 • Nie mogę inicjować zbliżeń z mężem, bo to męska rola!
 • Nie mogę być masochistką, bo jestem silna! 
 • Nie mogę być fetyszystą, bo nie!
 • Nie mogę samodzielnie dbać o swoją seksualność, bo co ludzie pomyślą!
 • Nie mogę być lesbijką, bo się nie zgadzam na taką seksualność!
 • Nie mogę pokazać, że chcę seksu, bo tak mnie wychowali!
 • Nie mogę być dominująca, bo jestem kobietą!
 • Nie mogę być uległym, bo mam biznes!
 • Nie mogę być taka, bo wolę sobie zaprzeczać! 
 • Nie mogę mieć takich relacji intymnych, bo co ja powiem w domu!
 • Nie chcę, żeby podniecało mnie to, co mnie podnieca!
 • Nie chcę takiej / takiego siebie!

Tantra seksualna i Seks Tantryczny – co to jest?

Popularny, internetowy „seks tantryczny„, wykreowany przez neo-tantrę zachodnią kojarzy się z jednym: heteroseksualną parą, ubraną etnicznie w hippisowskim stylu boho: koraliki, piórka we włosach, spódnice i oczywiście „uwolniona” nagość. Parą, która siedzi naprzeciw siebie, lub ona na nim, trzymają się za rączki i robią duchowo-erotyczne ochy i achy. Bo siebie „poczuli” w „tantrycznej przestrzeni miłości”. Bo tu jest pięknie i „duchowo”, nie tak, jak w domu i w codziennym, szarym życiu. Bo tu jest kolorowo i ślicznie, a tam została cała niezadbana intymność, problemy, agresja, złość, smutek, żal i pustka. 

Żeby mieć dobry seks i żeby on mógł zmienić się w seks tantryczny, trzeba przyjąć swoją seksualność. Taką, jaka jest w nas na prawdę.
Więc:

 • Możesz ze sobą walczyć.
 • Możesz uciekać od swego ciała.
 • Możesz zatracać się w iluzjach siebie.
 • Możesz żyć w wewnętrznej niezgodzie.
 • Możesz wypierać siebie i swoją seksualność.
 • Możesz na siłę próbować się zmienić.
 • Możesz od siebie uciekać.
 • Ale możesz też wrócić z tej drogi.
 • Możesz się do siebie uśmiechnąć.
 • Możesz znaleźć w sobie odwagę i mądrość.
 • Możesz zbudować w sobie wiarę i dobro.
 • Możesz odnaleźć swoją cielesność.
  Możesz uznać jej boską siłę.
 • Możesz dać się jej poprowadzić.

 

Seks Tantryczny. Wybór zależy od Ciebie.

Jak możesz praktykować seks tantryczny? W praktyce Kaulickiej Tantry wiedza o sobie i swoich intymnych potrzebach, to najwyższa mądrość i pragnienie duszy, jakie możemy w sobie poczuć i odnaleźć. Ponieważ daje pełne poznanie siebie i klucz do kochania siebie. Do odważnego podążania za sobą i dojrzałego rozmiłowania się w sobie. Do stanu wewnętrznej prawdy i zgody, w której już nie potrzebujemy oszukiwać i okłamywać  siebie.

Jedną z najważniejszych praktyk Kaulickiej Tantry, jakiej mogę Cię nauczyć, byś mógł praktykować seks tantryczny, jest czuła troska o seksualną samo zgodność ze sobą. A w niej o rozwijanie swoich intymnych talentów, pasji, zdolności i kompetencji, bo to najszybsza droga do tantrycznej, świętej seksualności i pełnego zaufania do siebie.

Tym, co może Ci pomóc jak  najszybciej je w sobie rozwijać jest porzucenie wyuczonego przymusu i zmiana wyrobionego nawyku podążania w intymności i seksualności wbrew sobie. Abyś mógł w pełni praktykować seks tantryczny, konieczne jest zaprzestanie kochania się wbrew ciału i Twoim pragnieniom. Porzucenie zaspokajania partnerów / partnerek swoim kosztem i zakończenie wewnętrznej walki z własnymi potrzebami, pragnieniami, fantazjami i duchowym – seksualnym wnętrzem.

 

Podzielę się teraz z Tobą czymś, co mnie samej bardzo pomogło na mojej rozwojowej, tantrycznej i seksualnej ścieżce:

Jedną z moich pierwszych, świadomych i najlepszych decyzji w sferze mojej intymności było postanowienie o nie zmuszaniu się do niczego.
Odrzucenie wszelkich działań podejmowanych pod społecznym – wyuczonym przymusem i odmowa uczestniczenia w czymkolwiek, czego nie chcę.
Świadoma rezygnacja z uczestniczenia w intymności ( np. dla kogoś), uczenia się seksualnych technik, które mnie nie zachwycają, wykonywania czynności, których nie chcę i trwania w stereotypowych / uznanych społecznie, a dla mnie destrukcyjnych „miłosnych” relacjach.
Odpuszczenie wspierania w sobie czegokolwiek, co jest mi narzucone i odgórnie wymagane, a co podcina mi skrzydła, hamuje i ogranicza.

Wielokrotnie w życiu słyszałam, że taka decyzja to będzie problem i dramat, bo jak to, nie będę żyć „normalnym życiem”? W którym z zasady „powinnam” poddać się odgórnym wymogom i oczekiwaniom, jak „powinno wyglądać” moje intymne i seksualne szczęście.
Jednak dla mnie ta moja świadoma i odważna decyzja, by cały seks w moim życiu, to był seks tantryczny, była błogosławieństwem i niezwykłym darem dla siebie, bo dzięki niej zaczęłam wybierać ścieżki i rozwiązania w całości zgodne ze mną.
I dzięki niej nadal mogę podejmować świadome decyzje, by zawsze iść w intymności w to, co mnie ożywia, wzmacnia, totalnie ekscytuje i wspiera. Co jest dla mnie i moje, bez względu na wszystko. Wspierać moje związki, relacje i seksualność w głębokiej osobistej i tantrycznej zgodności.

 

A teraz, żeby już zacząć swoją praktykę przemiany w kochanie siebie, zacznij od puszczenia brzucha.

Zacznij swoją praktykę miłości od puszczenia brzucha. Puść brzuch w domu, w łóżku, w intymności. Puść na ulicy i w pracy. Puść w wieczorowej sukni i w garniturze. Puść nago przy Nim i przy Niej. Puść.

Zacznij swoją praktykę odwagi od puszczenia brzucha. Przestań hamować siebie razem z wciąganiem brzucha. Przestań ściskać swoją osobowość ściskając brzuch. Przestań krzywdzić siebie poprzez swój brzuch. Przestań. 

Zacznij swoją praktykę własnej wartości od puszczenia brzucha. Razem z puszczeniem brzucha uwolnij swoją inteligencję. Razem z puszczeniem brzucha doceń swoje talenty.  Razem z puszczeniem brzucha rozwiń swoją wyjątkowość. Razem.

Zacznij swoją praktykę intymności od puszczenia brzucha. Przyjmij swoją pierwotną seksualność, którą czujesz w brzuchu. Przyjmij swoją rozkosz, która zaczyna się w brzuchu. Przyjmij swoje erotyczne fantazje, które mieszkają w brzuchu. Przyjmij. 

Zacznij swoją praktykę dorosłości od puszczenia brzucha. Puść brzuch i ogarnij swoją emocjonalność. Puść brzuch i zbuduj swoją decyzyjność. Puść brzuch i obejmij swoją odpowiedzialność. Puść.

 

>> Zobacz także:
Terapia Traumy – jak przepracować traumę
Uzdrawianie energią

tantra seksualna i seks tantryczny

SEKS TANTRYCZNY I TANTRA SEKSUALNA, CZYLI UZDRAWIANIE SKRZYWDZONEJ SEKSUALNOŚCI  – PRZYJEMNOŚĆ, A NIE PODNIECENIE. 

Dużo osób pyta mnie, na czym polega Tantra Seksualna i Tantryczny Masaż Miejsc Intymnych. Czy to jest masaż, czy „masaż”, albo jeszcze lepiej, „masażyk”. Otóż kochani, to jest MASAŻ. Specjalistyczne rozmasowanie całych miejsc intymnych człowieka.

Nie ma większej rozkoszy dla zmysłów i ciała, niż świadomie przyjmowana radość, przyjemność i błogość. Tantryczny masaż energetyczny DOTYK BOGINI to jest najprzyjemniejszy masaż na świecie i najprzyjemniejsza forma nauki czucia ciała i przyjmowania swojej całej cielesności.

Dobry Dotyk to masaż, w którym w pełni możesz być sobą. Całkowicie otworzyć się na swoje czucie, przyjmowanie, doświadczanie i bycie pełną, duchowo-cielesną całością. To praktyka, w której w końcu możesz skupić się na sobie, na swoim cielesnym i duchowym odczuwaniu. Uwolnić zahamowania, puścić bariery i nareszcie móc być tylko dla siebie, czuć ciało tylko dla siebie i niczego nie oddawać, ani nie udowadniać. To medytacja ciała, w której wreszcie możesz świadomie poczuć co czujesz, jak czujesz i jak ta Twoja osobista przyjemność płynie w ciele. Gdzie jesteś obecnością i jak możesz to zintensyfikować, pokierować i zwiększyć.

 

TANTRA SEKSUALNA I ZDROWIE SEKSUALNE

Tantra seksualna uczy o tym, że tantryczne zdrowie seksualne to nie tylko diagnostyka prawidłowego funkcjonowania intymnego obszaru ciała, ale również zadbanie o pełne cielesne i energetyczne czucie w tych miejscach.

W codziennym pędzie życia musisz pamiętać o tym, że każda część twojego ciała potrzebuje masażu i uzdrawiającego dotyku, który pomaga w głębokim odbudowaniu pełnego, energetycznego czucia. Zrelaksowaniu napięć mięśni, rozmasowaniu skurczonych powięzi, ukrwieniu ciała i odblokowaniu całego układu nerwowego, by w pełni czuć i odczuwać energetyczny i cielesny dobrostan. Tak samo twoje miejsca intymne potrzebują profesjonalnego masażu i zaopiekowania się ich dobrostanem, bo jeżeli nigdy nie były profesjonalnie masowane, to nawet nie wiesz, że masz w nich napięcia, energetyczne blokady i nie czujące „martwe” obszary.

To, czego potrzebujesz, by uzdrowić intymne części swojego ciała, przywrócić w nich pełnię życia i dać sobie dużo głębsze czucie przyjemności, aby móc praktykować w pełni seks tantryczny, to profesjonalne rozmasowanie i odblokowanie w nich tych zastałych, bolesnych, lub nieczujących miejsc.
W profesjonalnie rozmasowanych i obudzonych miejscach intymnych poczujesz więcej świadomego czucia. Bardziej skupisz skupić się na odczuwanej przyjemności, lepiej wejdziesz w odczuwanie całego ciała i dużo mocniej skontaktujesz się z tym, jak twoja przyjemność płynie w całym twoim ciele. Bardziej poczujesz siebie i z większą radością będziesz kochać siebie i swoich bliskich.

 

TANTRA SEKSUALNA – PROFESJONALNY MASAŻ

Dla obu płci:
Masaż pośladków, krocza i całego obszaru unerwienia tego miejsca. Pachwin, połączeń nerwowych na kościach biodrowych, odblokowania punktów Sacrum umiejscowionych w okolicach kości ogonowej i rozmasowania wzgórka łonowego.

W tym miejscu:

U Kobiet: Masaż zewnętrzny obszaru G
U Mężczyzn: rozmasowanie górnych, wewnętrznych wiązań penisa.
U obu płci: unerwienie całego obszaru ciała i odblokowanie punktów energetycznych łączących Nadis – kanały nerwowe biegnące wzdłuż całego ciała – od stóp, przez punkty energetyczne w miejscach intymnych, aż do ramion, szyi i głowy.

Dalej dla Kobiet: specjalistyczny masaż całego zewnętrznego obszaru Yoni, unerwienie, ukrwienie i delikatne rozmasowanie całej waginy, większych i mniejszych warg, łechtaczki i jej wiązań w ciele, odblokowanie połączeń energetycznych i nerwowych w kroczu i wejściu do Yoni. Dalej delikatne rozmasowanie wnętrza Yoni, obudzenie połączeń nerwowych całego jej obszaru i unerwienie nie czujących miejsc, tzw. „martwych” obszarów ciała, by stały się żywe, pulsujące i czujące. Dalej, masaż całego obszaru G. Przywrócenie pełnego krwiobiegu do Yoni, pełnego czucia i mocniejszego energetycznego przepływu.

Dalej dla Mężczyzn: specjalistyczny, rozciągający masaż moszny i jąder, odblokowujący napięcia masaż krocza i zewnętrznego obszaru prostaty. Głęboki masaż wiązań penisa, jego powięzi i wewnętrznego umocowania w ciele. Masaż odblokowujący czucie i uaktywnienie połączeń nerwowych w nie czujących i tzw. „martwych” punktach penisa. Unerwienie i rozmasowanie całego obszaru, przywrócenie pełnego krwiobiegu i energetycznego przepływu.

Dzięki masażom możliwe będzie uzdrowienie intymne części Twojego ciała oraz odblokowanie nieczułych miejsc, przywracając w nich pełnię życia, abyś mógł lub mogła w pełni praktykować seks tantryczny

 

CZY TO PODNIECA? CZY TO JEST PRZYJEMNE? CZY TO BOLI?

Taki masaż jest przede wszystkim niesamowicie przyjemny. Daje przeogromny relaks i błogość. Jest bardzo spokojny i pozwala głęboko, wewnętrznie odpocząć. To jest dotyk, jakiego większość z nas nigdy nie zaznała. Faktyczny MASAŻ, po którym całe ciało odzyskuje naturalną, pierwotną niewinność i poczucie głębokiego, czułego zadbania.

Taki masaż nie ma na celu wywołania stanu erotycznego podniecenia, bo nie jest usługą seksualną. Mówiąc o przyjemności mam na myśli dokładnie to, co to słowo oznacza – przyjemność – dobrostan, spokój i błogość, a nie ukryte podniecenie erotyczne.

Taki masaż zazwyczaj nie boli, bo swoją mocą jest dostosowany do ciała. Ale jeżeli pojawiają się bolesne miejsca, to jest to wskazanie, że nosimy w sobie bardzo głęboki, psychoemocjonalny ból, urazy i blokady. I wtedy, by to uwolnić, umawiamy się na specjalistyczną sesję trwałego uwalniania blokad i całej trudnej przeszłości, na Mapping 3 Mistrzów.

 

MAPPING 3 MISTRZÓW, CZYLI TRWAŁE UZDRAWIANIE CAŁEJ NASZEJ OBCIĄŻAJĄCEJ PRZESZŁOŚCI.

Trudnych i bolesnych wspomnień, zazwyczaj wypartych z pamięci traumatycznych doświadczeń, niesionych przez lata lęków, braku miłości, wewnętrznej bezsilności, niemożności działania, braku zgody na siebie, czy nienawiści do ciała.
Wszystkiego, czego się wstydzimy, o czym nie mamy odwagi mówić, co wciąż wywołuje silne emocje i chęć wewnętrznej ucieczki. Lub przeciwnie, o czym świadomie nie wiemy, bo na tamten moment, w świadomej czy nie świadomej trosce o siebie, zdecydowaliśmy się wyprzeć i zapomnieć. Czyli uzdrawianie tego wszystkiego, czego negatywnie doświadczyliśmy w życiu, a co nas w nieuchronny sposób ukształtowało.

 

KSZTAŁTUJĄ NAS TYLKO DOŚWIADCZENIA GRANICZNE.

Co to jest doświadczenie graniczne? To każde doświadczenie z życia płodowego, dzieciństwa, lub dorosłości, które było tak mocne, że trwale nas zmieniło na resztę życia. Pozytywnie lub negatywnie zmieniło nasze myślenie, czucie, reakcje i działanie, czyli trwale zapisało się w mózgu i zmieniło przebieg neuronów. Stworzyło nowe ścieżki psychoemocjonalnego działania i tym samym zmieniło nasz układ nerwowy. I ta zmiana, od czasu swojego powstania, działa w nas jako nowy imprint, dopóki, w przypadku negatywnych wdruków, nie zostanie w specjalistyczny sposób odwrócona i wypisana.
Na szczęście można uwolnić się z całej swojej trudnej przeszłości. Od warunkować całe psychoemocjonalne, reaktywne czucie, myślenie i działanie. Uwolnić się z trwałego działania szkodliwych, hamujących i niszczących doświadczeń. Raz na zawsze uwolnić się od przenoszonych zahamowań, blokad i traum. I trwale wypisać z siebie wychowanie, nawyki i wszystkie negatywne doświadczenia graniczne, które zostały w nas zapisane i wciąż działają podświadomie i niszczą nas od środka.
Do tego służy mój autorski Mapping 3 Mistrzów. To metoda stworzenia trwałej zmiany w układzie nerwowym i przywrócenie fabrycznych ustawień, sprzed negatywnych doświadczeń granicznych i świadomej, lub nieświadomej traumy.

 

SEKS TANTRYCZNY i TANTRA SEKSUALNA

logo Kala Luna Temple

Kala Luna Temple - Wszelkie prawa zastrzeżone.

+48 884 394 568

info.kalalunatemple@gmail.com

Call Now Button
Facebook Instagram Youtube Linedin