english version
FAQ

 

Jak odróżnić prawdziwy masaż tantryczny od masaży, które samowolnie używają nazwy "tantra"?
Pierwsza rzecz to wiek masażystek w takich salonach. Jeśli są na zdjęciach wyłącznie panie 18+, zasłaniające twarze, to wiadomo, jaka to "tantra". Druga wskazówka to doświadczenie personelu - w prezentacji takich "masażystek" nie ma nic o indywidualnym rozwoju i wykształceniu tantrycznym, duchowym i osobistym. Nie interesują się tantrą,nie praktykują tantry, nie są świadome duchowego sensu praktyk i nie potrafią odpowiedzieć na najprostsze pytania. Nie mają żadnych certyfikatów ukończenia tantrycznych, międzynarodowych szkół, czy szkoleń. Nie mają wykształcenia, wiedzy, ani praktyki z zakresu profesjonalnej pracy z seksualnością, ciałem i energią. A bez wewnętrznej, wieloletniej praktyki nie można zrobić masażu tantrycznego. Trzecia wskazówka to zwyczajowa zakładka "Praca" na takich stronach - proszę zwrócić uwagę, że wymagana jest ładna prezencja, wiek do lat 30 i chęć wysokich zarobków. 

Nigdy nie byłem na takim masażu, co mam zabrać ze sobą i jak się przygotować? 
Przyjdź z radością, uśmiechem i pozytywnym nastawieniem – to wszystko, czego potrzeba z Twojej strony. Nic więcej nie trzeba przygotowywać, ani zabierać. Świątynia jest w pełni zaopatrzona we wszystko, co może być potrzebne podczas masaży i praktyk.

Jak mam się umówić na spotkanie?
Najlepiej zarezerwować termin przez telefon lub email. Ze względu na ogromne zainteresowanie Tantrą i moimi praktykami konieczne jest rezerwowanie terminów z jak największym wyprzedzeniem. Idealnie jest, gdy rezerwacja jest chociaż kilka dni wcześniej. Planując wizytę w mojej Świątyni przygotuj sobie spokojny czas na masaż / sesję, głęboki relaks, rozmowę i na spokojny prysznic.

Czy trzeba mieć doświadczenie tantryczne, żeby przyjść na masaż?

Nie trzeba mieć doświadczenia. Każdy, kto przychodzi po raz pierwszy jest krótko wprowadzany w tamatykę i krok po roku prowadzony przez całą ceremonię.

Czy możliwa jest aktywność w stronę masażystki?
Absolutnie nie. Podczas masażu osoba masowana pozostaje w całkowicie przyjmującej roli. Istotą tantrycznego masażu jest to, by jak najpełniej oddać się w moje ręce i doświadczać przyjmowania, otwartości, płynącej energii, relaksu i błogości.

Czy muszę być lesbijką, żeby przyjść na masaż do kobiety?
Nie, orientacja seksualna nie ma wpływu na masaż - z równym szacunkiem i otwartością  masuję kobiety i mężczyzn, bez względu na orientację seksualną.  

Czy na masażu nie będę krępować się swojej nagości?
Nie, ponieważ spotkania pomyślane są tak, by nikt, bez względu na wiek, czy wygląd nie krępował się własnego ciała. Zgodnie z tantryczną tradycją i z szacunku dla nagości klientów Świątyni masuję nago, by nikt nie czuł się oglądany, ani oceniany w swoich seksualnych reakcjach na masaż.

Jestem dojrzałą kobietą wychowaną wstydliwie. Chcę zrobić coś dobrego dla siebie  – czy mogę przyjść na masaż? Czy będę się czuła bezpiecznie?
Tak! Tantryczny masaż jest idealny dla kobiet, które pragną być przytulone, objęte i otulone ciepłem i bezpieczeństwem. Jeśli chcesz, możesz spotkać się ze mną wcześniej i porozmawiać o swoich obawach i oczekiwaniach.

Czy są jakieś ograniczenia wiekowe, żeby przyjść na masaż? Jesteśmy starszymi ludźmi – oboje mmamy ponad 65 lat, czy to jest masaż dla nas?
Tak! Wszyscy w pełni zasługują na doświadczanie przyjemności i zmysłowości. Jedynym ograniczeniem wiekowym jest konieczność ukończenia 18 lat.

Mam problemy ze sprawnością / oziębłością seksualną, czy masaż mi pomoże?
Tak, masaż w naturalny sposób odblokowuje napięcia seksualne umiejscowione w ciele, emocjach i psychice tak u kobiet, jak i u mężczyzn. Jeśli dodatkowo jest potrzeba, po masażu polecam odpowiednie ćwiczenia i techniki pomagające w powrocie do seksualnego zdrowia.

Czy mogę mieć  erekcję?
Tak, ponieważ tantryczny dotyk jest zmysłowy, pełen ciepła i czułości. Podczas masażu energia seksualna budzi się i unosi w ciele i naturalną reakcją może być erekcja i podniecenie.

Jestem mężczyzną. Czy mogę mieć wytrysk?
Tak, jeśli będzie to naturalna reakcja ciała. W żadnym wypadku nie wymagam od moich klientów umiejętności kontroli ejakulacji, czy tantrycznych technik zarządzania seksualnością. Jednak doprowadzenie do wytrysku nie jest celem masażu intymnego, ale w naturalny sposób może być jego  zwieńczeniem.

Czy mogę się nauczyć tantrycznych technik pogłębiających seksualność i wznoszących energię seksualną?
Tak, jak najbardziej, prowadzę cykliczne spotkania indywidualne dla Kobiet, Mężczyzn i Par wszystkich orientacji.

Czy na warsztatach dla Par para uprawia seks?
Nie, podczas praktyk nie dochodzi do zjednoczenia seksualnego, nie jest to konieczne przy uczeniu intymności.

Czy jest możliwy trójkąt z masażystką?
Nie, absolutnie. Nie jestem partnerką seksualną i nie wchodzę w kontakty intymne z klientami / klientkami.