Święta Intymność dla Par

TANTRA DLA PAR – ŚWIĘTA INTYMNOŚĆ – ŚWIĄTYNNE – INDYWIDUALNE WARSZTATY DLA PARy.

 

Yoni Tantra mówi:
Móc kochać – to wielka łaska.
Umieć kochać – to wielka mądrość.
Być kochanym – to błogosławieństwo.

 

Tantrę dla Par dedykuję Parom w Miłości, które chcą spędzić czas w Świątyni tylko ze sobą.

Których związek kwitnie i które czują, że mogą zbudować jeszcze głębszą więź partnerską i intymną. Które pragną w bliskości i czułości spotkać się na jeszcze głębszym poziomie i jeszcze pełniej siebie obdarowywać.

W pięknej przestrzeni Świątyni, w bezpieczeństwie i uważności będziecie zgłębiać tajemnice

– Tantrycznego Dotyku –

– Intymnej Komunikacji przez Ciało –

– Świątynnych Masaży całego ciała –

– Tantrycznych Masaży Miejsc Intymnych –

– Duchowej Seksualności –

Świadoma i zgodna relacja intymna to dar i błogosławieństwo Bogów. W pogłębianiu świętej intymności możemy pracować na trzech poziomach:

– Cielesnym i Seksualnym – świadomym otwarciu się na mądrość cielesności i seksualności

– Intymnej Komunikacji Partnerskiej – zgodnym i spójnym porozumieniu

Budzenia Ognia i Odnowienia Seksualnego Pożądania w Związku – tantrycznego ustawienia związku w Kobiecej i Męskiej sferze Seksualnej i Matriarchalno – Patriarchalnej sferze Relacji.  – Przywrócenia psycho – seksualnej równowagi stanu intymnego żaru i głębokiego, seksualnego współtworzenia.
Jest to tantryczny proces, który pozwala znaleźć przyczyny utraty pożądania w związku i pomaga powrócić do głębokiej i żywej relacji seksualnej.

Budzenie Ognia jest INDYWIDUALNYM, ROZWOJOWYM PROCESEM DLA KAŻDEJ PARY.

Oparty na przekazie Kaulickiej Tantry Cienia, naukach Kamasutry, psychologii Waszej relacji i Waszej seksualnej osobowości. W zgodzie z Waszą otwartością wprowadzi odnowienie intymności i pożądania, głeboką spójność i dorosłą, świadomą seksualność.

Program zajęć będzie opracowany specjalnie dla Was, w porozumieniu z Waszą gotowością i otwartością. Dostosowany do Waszych możliwości i wewnętrznych potrzeb. Razem dobierzemy orientacyjny zakres tematów / ćwiczeń i praktyk.

Warsztaty są ekskluzywne – indywidualne. Bez innych par, bez osób trzecich.

Jak możecie się uczyć?

święta intymność dla par

PRZEZ CIAŁO I SEKSUALNOŚĆ MOŻEMY PRACOWAĆ W OBSZARACH

 

– Porozumienie Intymne przez Bliskość i Dotyk – wzmocnienie wzajemnej troski, czułości, szacunku, bezpieczeństwa, opieki i więzi. Jak stworzyć wzajemną wdzięczność. Jak budować poczucie głębokiej zgody i opiekować się sobą w intymności. Jak słuchać siebie nawzajem i opiekować się w swojej bezbronności. Jak stworzyć porozumienia oparte na wdzięczności i zaufaniu. Jak okazywać sobie wzajemny szacunek wyrażany przez seksualną intymność.

 

– Wzajemne poznawanie siebie poprzez Ciało – szczerość proszenia i dawania – wzajemne zaufanie i zrozumienie. Jak, dużo głębiej, poznawać swoje rzeczywiste / świadome / nieświadome preferencje i potrzeby na poziomie emocjonalnym, fizycznym i psychicznym. Czy to, co robicie, działa? Jak bardziej poznawać siebie przez ciało – co Wam sprawia przyjemność, co lubicie na prawdę, a czego nie wiecie. Jaki dotyk lubicie, co Was irytuje, co Was ożywia i ekscytuje, jak możecie szukać pełnej przyjemności ciała. Co jest dla Was na prawdę najważniejsze w przeżywaniu i odczuwaniu.

 

– Fantazje Seksualne – jak pozbyć się rutyny i nudy. Poznawanie swojej seksualnej tożsamości i zabawa seksualnymi tożsamościami. Jak w seksie móc pełniej i więcej. Jak w zgodzie ze swoją emocjonalnością wchodzić w eksplorowanie seksualnego świata. Jak poszerzać chęć doświadczania i ciekawości. Jak wspóltworzyć spełnione życie intymne. Jak czuć i przeżywać wiecej.

 

– Tantryczne Masaże Mistyczne – głębokie zjednoczenie w miłosnym dotyku – masaże całego ciała i Miejsc Intymnych – nauka męskiej i żeńskiej seksualności. Jak tworzyć intymną bliskość na poziomie cielesnym, energetycznym i duchowym. Jak głęboko pokłonić się swojej wzajemnej seksualności. Jak przyjmować sercem wzajemną seksualność. Jak dotykiem wzmacniać radość i powierzenie się sobie nawzajem. Jak świadomą obecnością wprowadzać siebie i partnera w głęboką błogość i zaufanie. Jak rozumieć różnice w kobiecym i męskim oczekiwaniu wobec dotyku i masażu. Jak podczas masażu prowadzić Kundalini w ciele.
Jak wykonać masaże: Energetyczny Masaż Kundalini Ogród Rozkoszy, Tantryczny Uzdrawiający Masaż Kundalini dla głębokiego relaksu i odpoczynku, Tantryczny Masaż Miejsc Intymnych – Joni Kundalini i Lingam Kundalini.

 

– Spełniona seksualność w BDSM – Shadow Tantra i ogień w  Relacji Władzy. Czym jest świadomy Kink i BDSM. Jak bezpiecznie Dominować i ulegać. Jak za obopólną zgodą realizować pragnienie dzierżenia władzy i oddawanie kontroli na poziomie początkującym i zaawansowanym. Jak się w tym komunikować, wyrażać zgodę i wyznaczać granice. Jak integrować wstyd i ukryte pragnienia seksualne. Jak wchodzić w archetypy ciemnej seksualności i integrować seksualny cień w bezpieczny i wspierający sposób. Jak, w bezpieczny sposób używać BDSMowych akcesoriów seksualnych.

święta intymność dla par

PRZEZ ŚWIADOMĄ KOMUNIKACJĘ PARTNERSKĄ MOŻEMY PRACOWAĆ W OBSZARACH

 

– Budowanie wzajemnej bliskości w oparciu o wzajemną współodpowiedzialność i współodpowiadanie – Skuteczna komunikacja oparta na empatii i słuchaniu. Jak mówić, by drugie usłyszało. Jak słuchać, by drugie odważyło się mówić. Jak, przy braku porozumienia partycypować w relacji z radością.

 

– Budowanie wzajemnego zaufania i poczucia bezpieczeństwa w oparciu o umiejętność spełniania pragnień, a nie realizowanie celów. Jak efektywnie prosić o dotyk, jak prosić o więcej, o mniej, o inaczej. Jak świadomie zapraszać do intymności, jak mówić o potrzebach bez poczucia winy i wstydu, jak mówić, gdy już nie chcesz. Jak spełniać potrzeby i pogłębiać wzajemne zaufanie.

 

– Stawianie granic i wyrażanie wdzięczności – nauka prawdziwego zaufania, uwolnienie wewnętrznego bachora. Praktyczna nauka – jak stawiać własne granice, jak odmawiać bez poczucia krzywdy i winy, jak odmowy nie brać do siebie, jak przyjmować odmowę bez poczucia zranienia i odrzucenia.

– Bezpieczna kłótnia – priorytety w relacji i bezpieczne wyrażanie trudnych emocji. Jak zadbać o związek w czasie trudnych emocji. Jak zadbać o bliskość i miłość w czasie nerwów, gniewu i utraty zaufania. Jak konstruktywnie się kłócić nie zabijając związku. Jak zadbać w kłótni o miłość. Jak utrzymać bliskość i jedność w stresujących i trudnych sytuacjach.

intymność dla par

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Warsztat jest pracą procesową, Waszą wspólną, wewnętrzną podróżą.

Zajęcia obejmują 3 dni: pierwszy dzień od 18.00 – 21.00, dwa kolejne dni od 10.00 – 18.00, z przerwą na obiad.

Program zajęć będzie opracowany indywidualnie dla Was, w porozumieniu z Waszą gotowością i otwartością. Dostosowany do Waszych możliwości i wewnętrznych potrzeb. Razem, pierwszego dnia dobierzemy orientacyjny zakres tematów / ćwiczeń i praktyk.

Warsztaty odbywają się w zaufaniu i intymności. Bez innych par, bez osób trzecich. Jest otwarty dla Par, które są w bliskiej relacji intymnej i dla Par wszystkich orientacji seksualnych.
Podczas warsztatów może być OBECNA NAGOŚĆ, BLISKOŚĆ I INTYMNOŚĆ.

WAŻNE!!!! WARSZTATY NIE ZASTĘPUJĄ TERAPII RELACJI ANI PARTNERSKIEGO POROZUMIENIA, ale mogą być wsparciem i pomocą w terapii.

Cena: 3200zł / para

 

Zadzwoń do mnie, porozmawiajmy i zarezerwuj termin
884 394 568
Jeśli nie odbieram, napisz email: info.kalalunatemple(at)gmail.com

logo Kala Luna Temple
Kala Luna Temple - Wszelkie prawa zastrzeżone.

+48 884 394 568

info.kalalunatemple@gmail.com

Call Now Button
Facebook Instagram Youtube Linedin