Trauma, ból w seksie i uzdrowienie.

trauma ból w seksie i uzdrowienie

Święta Śmierć dla bólu i traumy. 

Trauma to jest każde zdarzenie w ciągu całego życia, które ciebie skrzywdziło, zahamowało i zablokowało. Stworzyło w tobie ból i psycho – emocjonalno – seksualny CIEŃ, czyli zmieniło twoje naturalne, swobodne życiowe czucie, kochanie i działanie.
Każda przeżyta trauma, bez względu na to, czy ją pamiętasz, czy nie, zapisała się w twoim ciele fizycznym tak samo, jak w świadomym i nieświadomym umyśle. Stworzyła blokady, a przez to dosłownie ukształtowała twój układ nerwowy i hormonalny, tak samo, jak mięśnie, postawę i ruchy. W najdoskonalszy, bo niewidoczny sposób wpłynęła na twoje myślenie i „ustawiała” wszystkie decyzje, działania, porażki i osiągnięcia. 

Podprogowo, czyli nieświadomie zdeterminowała twoje życie i zniszczyła twój przed traumowy, pierwotny, boski potencjał. Zahamowała to, co powinno być naturalne, lekkie i łatwe. I stworzyła problem, który przeniknął całe twoje życie, którego skali najczęściej nawet nie umiesz w sobie w pełni wyobrazić.
Na szczęście, po każdej przebytej traumie możesz wrócić do czystego, pełnego potencjału. Odzyskać to, co ona zabrała i odbudować to, co w tobie zostało zniszczone.

Specjalistyczny Masaż Intymny – pomoc i rozwiązanie. 

Wiem, że trudno jest Ci się kochać, gdy dotyk intymny boli. Trudno kochać Ukochanego, gdy obawa przed bólem paraliżuje ciało i odbiera przyjemność i zaufanie. Trudno kochać siebie i swoje intymne ciało, gdy czujesz, że ono krzyczy i płacze.
Wiem, że Cię boli, gdy się kochasz. Wiem, że chciała byś przyjąć Go w pełni, ale strach ci nie pozwala. Chciała byś kochać się obficie, ale ból paraliżuje całą przyjemność.
Wiem, że próbowałaś z tym walczyć, próbowałaś się leczyć. Zaciskałaś zęby i chciałaś przetrwać, bo Go kochasz. Kochasz Jego dotyk, Jego ciało, Jego dłonie i męskość.
Ale trudno Go pragnąć, gdy intymność sprawia ci ból.  Wasz związek na tym traci. Wasza miłość płacze. Wasza relacja umiera. Wystawiona na próbę, zamiast na błogość bliskość. Ucieleśniona  w cierpieniu, zamiast w pięknej, namiętnej rozkoszy. Uwięziona w strachu, zamiast w obfitości kochania.

To bolą nie wyrażone emocje. Przebyte życiowe burze. „Wytrzymane” stare cierpienia. Przenoszeni i nie uwolnieni rodzice. Zranienia i wszystkie krzywdy zadane duszy. I cała masa tego, czego doświadczyłaś, błądząc przez życie w ciemności.
Wiem, że próbowałaś już wszystkiego, by sobie pomóc i nic nie pomogło, bo nie tu jest przyczyna.  

Zapraszam cię. Pomogę ci to uwolnić, tak, że nigdy więcej nie wróci. To jest możliwe w ciągu zaledwie kilku sesji. A potem poczujesz niesamowitą ulgę i błogość.
Będziesz mogła się kochać swobodnie. Witać Ukochanego w swoim ciele. Kochać się z Nim z coraz większym zachwytem. Będziesz czuła  przyjemność i bliskość. I odbudujesz swoją miłosną relację.

Czerwona Brama – Mapping 3 Mistrzów

Czerwona Brama to moment, w którym pozwolisz oceanowi się rozstąpić i moment, w którym on wyznaczy ci drogę. Gdy powiesz TAK, chcę tego, co będzie, a nie tego, co byś chciała, żeby było. 
Czerwona Brama to jest proces bogini Kali, w którym, by spalić w sobie to, co hamuje, musisz wejść w Jej proces i  pozwolić sobie być sobą. Tak, jak w intuicyjnym malowaniu. Jak w intuicyjnym śpiewie i jak w intuicyjnym kochaniu i umieraniu.
Całą sobą.
Możesz poczuć tą siłę tylko wtedy, gdy z zaufaniem wejdziesz w moc i podążysz jej drogą. A ona bezpiecznie poprowadzi Cię na drugi brzeg.
Bo ocean się dla ciebie rozstąpi, a ty, jeśli zechcesz tej mądrości i mocy, to zaufasz i pójdziesz na drugi brzeg. Szczególnie wtedy, kiedy nie wiesz, co na nim znajdziesz.

Zstąpienie w Czerwony Ocean to będzie Twój indywidualny proces, który wypali wszystkie blokady, zahamowania i  deficyty, jakie spotkały cię w ciągu życia. Bo to jest coś, przez co musisz przejść, żeby od nowa żyć. Żeby mogło się wydarzyć to, co potrzeba, czego potrzebujesz na prawdę.
Ja, przez ten proces przejdę razem z tobą. Będę ci towarzyszyć. Pójdę z tobą i pomogę ci w każdym momencie, ale nie będę kierować.
Bo tym procesem nie można kierować, a każda próba ingerencji go zniszczy. Bezpowrotnie zabije to, co tylko objęte zaufaniem stanie się święte.

Mała Śmierć i Uzdrowienie

Wiem, że boisz się tej zmiany. Porzucenia tego, co stare i wejścia w nowe, w nieznane. Wiem, że twoje ciało i serce się boi, a rozum krzyczy: to może jutro zrobimy?!
Ale też wiem, jak bardzo tego chcesz. Jak twoja dusza płacze, gdy w środku tęsknisz za prawdziwą wolnością. Za miękkim czuciem i lekkim pójściem do przodu.
Więc żeby przełamać ten strach, pomogę ci i wprowadzę cię na Świętą Ścieżkę Śmierci.
Naturalną i piękną drogę cyklicznego wzrostu i umierania tego, co w Tobie już stare i nie służy.

Wyobraź sobie węża, który ze strachu przed wylinką nie chce zrzucić swojej starej, za małej i obumarłej skóry. Jak by żył i jak by rósł, gdyby nie mógł się z niej wydostać i jej zostawić?
Wyobraź sobie drzewo, które w obawie przed nagością gałęzi nie chce zrzucić starych i obumarłych liści. Jak by za rok zakwitło, gdyby nie zrobiło miejsca na młode pędy na wiosnę? Wyobraź sobie dziecko, które w strachu przed dorastaniem i dorosłością nie chce urosnąć. Jak by dojrzewało i poznawało siebie?
Wyobraź sobie siebie, jak rezygnujesz z podążania do przodu ze strachu przed śmiercią tego, co w tobie i tak już dawno jest obumarłe i stare. A może nie wyobrażaj sobie, tylko spójrz w lustro.

Żeby rozkwitać i wzrastać, musisz wejść na drogę śmierci. Pokochać w sobie śmierć tego, co stare. Pokochać umieranie w sobie tego, co już ci nie służy. Pokochać radość zrzucania obumarłej skóry i liści.

Na moich tantrycznych sesjach pomogę ci w tym procesie. Poprowadzę, zaopiekuję się, dam ci  narzędzia i nauczę, jak ich używać.

logo Kala Luna Temple

Kala Luna Temple - Wszelkie prawa zastrzeżone.

+48 884 394 568

info.kalalunatemple@gmail.com

Call Now Button
Facebook Instagram Youtube Linedin