Oferta – Sesje Indywidualne

OFERTA – SESJE INDYWIDUALNE – spotkania jednorazowe, transgresywna terapia krótkoterminowa i praca w procesie wielosesyjnym.

Gdy Niebo obejmuje Ziemię, ona otwiera się w rozkoszy. Gdy Ciało obejmuje Duszę, ona wyśpiewuje modlitwę. Gdy Duch obejmuje Jaźń, Ona tańczy wśród Bogów. By tego doświadczyć, potrzebujesz w pełni POZNAĆ SIEBIE, w pełni PRZYJĄĆ SIEBIE i odnaleźć SWOJĄ SEKSUALNOŚĆ. 

Przez wszystkie lata treningu i nauki u moich duchowych mistrzów to, czego się uczyłam, to jak, poprzez tantrę, wprowadzić poszukującego w stan coraz głębszego kontaktu ze swoim wnętrzem i swoją prawdziwą naturą. Swoim prawdziwym Ja.

Moi tantryczni mistrzowie zawsze powtarzali, że są 2 ścieżki rozumienia tantry.
Jedna – zachodnia, współczesna, grupowo – warsztatowa, popularna i komercyjna, nastawiona na przyjemność i „duchowo-seksualne” rozładowanie. W której „tantrą” nazywa się wszystko, co ma jakikolwiek związek z cielesnością i seksualnością.

I druga – hinduska, starożytna, wewnętrzna i indywidualna, która zabiera praktykującego daleko poza codzienność, rozkojarzenie i umysł.
I ta głęboka ścieżka tantryczna służy najważniejszemu, duchowemu celowi. Bo przez nią poszukujący integruje cień swojej osobowości, budzi Kundalini i wchodzi w coraz głębszy kontakt ze swoją wewnętrzną mądrością, sercem i Źródłem. Swoim Duchowym, Najwyższym Ja.

Wg tej najgłębszej, duchowej nauki, każdy, kto chce doświadczyć mocy prawdziwej Tantry, potrzebuje Gorącego Serca, Zimnego Umysłu i swobodnie płynącej Energii Seksualnej.

Ponieważ Świadomość i serce nie przebudzi się bez Energii Seksualnej i bez niej nie będzie Oświecenia.

Dlatego w mojej Świątyni prowadzę wyłącznie indywidualne zajęcia, skoncentrowane na głębokim samorozwoju i samopoznaniu, by Kundalini i Energia Seksualna mogły płynąć swobodnie i przebóstwiać na drodze do Oświecenia.

Pracuję z osobami indywidualnymi i parami w trybie sesji pojedynczych, transgresywnej terapii krótkoterminowej i procesowych spotkaniach wielosesyjnych.

Każda sesja jest całościowym i domkniętym procesem.

Zapraszam ciepło

Namaste

logo Kala Luna Temple
Kala Luna Temple – Wszelkie prawa zastrzeżone.

Call Now Button
Facebook Instagram Youtube Linedin