Oferta

Spotkania jednorazowe, transgresywna terapia krótkoterminowa i praca w procesie wielosesyjnym.

Gdy Niebo obejmuje Ziemię, ona otwiera się w rozkoszy. Gdy Ciało obejmuje Duszę, ona wyśpiewuje modlitwę. Gdy Duch obejmuje Jaźń, Ona tańczy wśród Bogów. 

By tego doświadczyć, potrzebujesz w pełni POZNAĆ SIEBIE i w pełni PRZYJĄĆ SIEBIE i swoją SEKSUALNOŚĆ. 

Moi tantryczni mistrzowie zawsze powtarzali, że są 2 ścieżki rozumienia tantry.

Jedna – zachodnia, współczesna, grupowo – warsztatowa, popularna i komercyjna, nastawiona na przyjemność i „duchowo-seksualne” rozładowanie. W której „tantrą” nazywa się wszystko, co ma jakikolwiek związek z cielesnością i seksualnością i która, przez mistrzów Aghori, nie jest uznawana za tantrę.

Tej „tantry” tutaj nie znajdziesz.

I druga – hinduska, starożytna, wewnętrzna i indywidualna, którą praktykują tantrycy Aghori i która zabiera praktykującego daleko poza codzienność, rozkojarzenie i umysł.
I ta głęboka ścieżka tantryczna służy najważniejszemu, duchowemu celowi. Bo przez nią poszukujący integruje cały cień swojej osobowości i seksualności i wchodzi w coraz głębszy kontakt ze swoją Wewnętrzną Mądrością, Sercem i Źródłem. Swoim Świętym, Najwyższym Ja.

I do tej Tantry Ciebie zapraszam.

Przez wszystkie lata treningu i nauki u moich Tantrycznych Mistrzów to, czego się uczyłam, to jak wprowadzić siebie, a potem innych adeptów w stan coraz głębszego kontaktu ze swoim wnętrzem i swoją prawdziwą, duchową naturą.  

I przez te lata osobistej praktyki wypracowałam metody, które najszybciej i najpełniej uzdrawiają wszystko, co co stoi nam na drodze i oddziela nas od tej najświętszej, wewnętrznej mądrości. I wypracowałam metody, które uczą nas życia w Przebóstwieniu – w swoim Świętym, Najwyższym Ja.

Każda sesja jest całościowym i pełnym procesem.

Zapraszam ciepło

Namaste

logo Kala Luna Temple
Kala Luna Temple – Wszelkie prawa zastrzeżone.

Call Now Button
Facebook Instagram Youtube Linedin