TERAPIA PROWOKATYWNA – pozytywny kop na rozpęd!

TERAPIA PROWOKATYWNA – (pozytywny) kop na rozpęd!
I Twój WEWNĘTRZNY GŁOS.

Autorskie sesje transformacji OUT OF BOX – szybkie rozwiązania, myślenie nieszablonowe i twórcza praca poza schematami w obszarach: duchowym, osobistym, rozwojowym, relacyjnym, intymnym, zawodowym i biznesowym.

„Luna, pozytywnie rozjebałaś mi mózg!”

Kopnij Klienta!

Terapia Powokatywna to jest niezwykły styl terapeutycznej pracy, który jest kompletnym zaprzeczeniem wszystkiego, co masz w głowie myśląc o wewnętrznym rozwoju i dobrej terapii.

Bo sesje terapii prowokatywnej, to jest ZASKOCZENIE, ABSURD I PIORUNUJĄCA SKUTECZNOŚĆ.

Swoboda, elastyczność, błyskawiczny kontakt i dotarcie do tego, co ważne. Prowokowanie do pożądanych, terapeutycznych zmian i wspieranie w ich życiowej realizacji. 

Brama i przejście ze stanu walki w stan WEWNĘTRZNEGO SPOKOJU. Ze stanu niewiedzy w stan WEWNĘTRZNEJ MĄDROŚCI. I ze stanu krzywdzenia w stan DOJRZAŁEJ MIŁOŚCI. I przełamywanie wszystkich wzorców, wszystkich barier i wszystkich ograniczeń, jakie masz w siebie wdrukowane i wbite świadomie, nieświadomie i podświadomie do głowy.

To jest praca z podświadomością, bo to ona nami rządzi. I to z tym podświadomym obszarem trzeba pracować, by uzyskać uzdrowienie. Wyrzucić te wzorce, blokady i urojenia mocno, natychmiast i trwale. Usunąć obciążający, lub nawracający trans objawów i wejść w wolę zmiany i uzdrowienia. Czyli odwarunkować te wzorce z Twojej nieświadomej jaźni i stworzyć w Tobie realną, świadomą zmianę. I zmienić  Twoje działania w świadomym, realnym świecie.

Terapia prowokatywna – Na sesjach: Dla Życia

Natychmiast zobaczysz to, co do tej pory było ukryte, niewypowiedziane i nienazwane
Szybko znajdziesz prawdziwe przyczyny trudności we wszystkich sferach życia
Poznasz szybkie metody tworzenia nowych, dobrych rozwiązań
Szybko przeformatujesz swoje przekonania z wychowana, religijne, rodzinne, rozwojowe, duchowe, społeczne…
Poznasz natychmiastowe metody psychicznego samo-zarządzania

Nauczysz się metod natychmiastowego opanowania chaosu w głowie, uspokojenia myśli i wewnętrznego krytyka
Poznasz metody szybkiego uspokojenia emocjonalnych porwań
Poznasz natychmiastowe metody skupienia i wyciszenia umysłu 

Nauczysz się szybkiego podejmowania decyzji o zmianie w kontakcie ze swoim ciałem i seksualnością
Natychmiastowo wyjdziesz z ramy problemu i wejdziesz w rozwiązania
Poznasz metody psychologicznego puszczenia i pozbycia się wewnętrznych ciężarów i zablokowań
Poznasz metody integrowania wewnętrznej energii, świadomości i nieświadomego umysłu w oparciu o tantryczną psychologię i neurobiologiczną pracę mózgu

I jeszcze więcej: Dla Duszy

Odnajdziesz dobrą drogę do siebie i nauczysz się siebie kochać
Nauczysz się traktować siebie z dobrą, zdrową miłością.
Staniesz się swoim Największym Przyjacielem
Nauczysz się słuchać swojego Wewnętrznego głosu
Odnajdziesz siebie i przypomnisz sobie, kim jesteś
Odnajdziesz to, co zgubiłeś w pędzie życia, socjalizacji i społecznym wychowaniu
Znajdziesz odpowiedzi na wszystko, z czym wewnętrznie i życiowo utknąłeś.
Uzdrowisz wszystkie nabyte wzorce i przekonania, które Cię hamują i krzywdzą.
Odbudujesz swoją wewnętrzną siłę i własną wartość.
Obudujesz wiarę w siebie i zaufanie do siebie.
Odzyskasz swoją wewnętrzną władzę nad sobą, którą oddałeś.
I w czytelnych, podświadomych obrazach przeprogramujesz swoją podświadomość i zobaczysz, co musisz w sobie zmienić i to zrobisz.

 

Terapia prowokatywna

Już w końcu chcesz ruszyć, ale wciąż czujesz ciężar, niewidzialną ścianę i opór.

 

Już widzisz ścianę, ale nie widzisz drogi i rozwiązania.

 

Chcesz iść do przodu, ale nie możesz znaleźć wewnętrznej siły.

 

Brakuje Ci OGNIA,

 

energetycznego NAPĘDU,

 

KIERUNKU działania

 

i  MOCY. 

W tym szaleństwie jest metoda!

Terapia Prowokatywna to jest cudowna praca z ciałem, śmiechem, sarkazmem, wyśmianiem, komedią, improwizacją, odgrywaniem ról, scenek, wewnętrznych obrazów, psychodramą, duchową podróżą, wewnętrznym głosem, ciemnością, lustrem z czaszek i kości i wszystkimi absurdalnymi i zwariowanymi metodami, jakie tylko zdołam wymyślić.

I jeszcze z dobrą złością, dobrym gniewem i radosnym, terapeutycznym „sadyzmem”, przyprawionym bezpieczeństwem i ogromną, bezwarunkową miłością.

Terapia Prowokatywna to również praca ze wszystkimi psycho – emocjonalnymi narzędziami do tego, by dokopać się do Twojej podświadomości i jak najszybciej uzyskać efekt Twojego przebudzenia i zmiany.

Bo te wszystkie narzędzia Cię obudzą. Wywalą z butów i pomogą iść do przodu. Dadzą Ci moc, by mierzyć się z sobą i wygrywać osobiste bitwy. Uzdrawiać siebie i osiągać swoje dobroczynne cele.

Tu znajdziez terapeutę – potwora :)))

W podejściu prowokatywnym nie ma głaskania, ani terapeuty, który jest delikatny w tym, co robi i mówi. Tu nie ma terapeuty, który w zawoalowany sposób sugeruje zmianę. Tu nie ma terapeuty, którego musisz lubić prawie jak przyjaciela, żeby była dobra praca.

Tu jest terapeuta, który ma jeden cel – jak najszybciej wybudzić Ciebie z transu Twoich trudności, Twoich blokad i Twoich urojeń, które inni terapeuci współczująco i empatycznie wspierali. Tu jest terapeuta, który wali porosto z mostu i z buta, bo już byłeś głaskany i wiemy, że to nic nie dało. Tu jest terapeuta, który klnie jak szewc i rzuca mięsem, bo miło i grzecznie to już było, a Ty wciąż masz te same tematy do rozwiązania. I tu je rozwiążesz, bo to jest mój cel w pracy z Tobą. 

 

Terapia prowokatywna – Dalej znajdziesz informacje organizacyjne:

WAŻNE INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Każda moja sesja terapii prowokatywnej jest trwale uzdrawiającym procesem i trwa 3h, więc na spokojnie jest czas zrobić wszystko, co potrzeba.

Efekty każdej sesji są widzialne i odczuwalne od razu, w czasie rzeczywistym, więc nie trzeba czekać na „zintegrowanie się”, ani na to, że dopiero przyjdą z czasem.

One już są, bo moje metody tak działają. Natychmiastowo uzdrawiają wszystkie przyczyny trudności, blokad i zahamowań i uczą metod, które w prosty sposób działają od razu.

I co najważniejsze, których efekty nie mijają po sesji, tylko wzmacniają się. Rosną, rozkwitają i rozwijają swoje uzdrawiające działanie.

Cały proces jest tak zaprojektowany, że poszczególne sesje można robić dzień po dniu ( jeśli w ogóle są potrzebne!). I taką formę wybiera bardzo dużo ludzi, którzy do mnie przyjeżdzaja, szczególnie jak są z daleka.

Koszt trwale uzdrawiającej sesji 1000zł.

 

logo Kala Luna Temple
Kala Luna Temple – Wszelkie prawa zastrzeżone.

Call Now Button
Facebook Instagram Youtube Linedin