TERAPIA PROWOKATYWNA – pozytywny kop na rozpęd!

TERAPIA PROWOKATYWNA – przebudzenie i (pozytywny) kop na rozpęd!
Głęboki powrót do siebie i wsłuchanie się w swój WEWNĘTRZNY GŁOS.

Autorskie sesje transformacji OUT OF BOX – szybkie rozwiązania, myślenie nieszablonowe i twórcza praca poza schematami w obszarach: duchowym, osobistym, rozwojowym, relacyjnym, intymnym, zawodowym i biznesowym.

„Luna, pozytywnie rozjebałaś mi mózg!”
„Zobaczyłam siebie głębiej”.

Kopnij Klienta!

Tantryczna Terapia Powokatywna to jest cykl kilku sesji i niezwykły styl świątynnej, terapeutycznej pracy, który jest kompletnym zaprzeczeniem wszystkiego, co masz w głowie myśląc o wewnętrznym rozwoju i dobrej terapii.

Bo sesje terapii prowokatywnej, to jest ZASKOCZENIE, SZCZEROŚĆ I PIORUNUJĄCA SKUTECZNOŚĆ.

Bezpośredniość, swoboda, elastyczność, błyskawiczny kontakt i dotarcie do tego, co ważne. Prowokowanie do pożądanych, wewnętrznych zmian i wspieranie w ich życiowej realizacji. 

 

W czym pomaga Tantryczna Terapia Prowokatywna:

Dla Życia:

Natychmiast zobaczysz to, co do tej pory było ukryte, niewypowiedziane i nienazwane
Szybko znajdziesz prawdziwe przyczyny trudności we wszystkich sferach życia
Poznasz szybkie metody tworzenia nowych, dobrych rozwiązań
Szybko przeformatujesz swoje przekonania z wychowana, religijne, rodzinne, rozwojowe, duchowe, społeczne…
Poznasz natychmiastowe metody psychicznego samo-zarządzania

Nauczysz się metod natychmiastowego opanowania chaosu w głowie, uspokojenia myśli i wewnętrznego krytyka
Poznasz metody szybkiego uspokojenia emocjonalnych porwań
Poznasz natychmiastowe metody skupienia i wyciszenia umysłu 

Nauczysz się szybkiego podejmowania decyzji o zmianie w kontakcie ze swoim ciałem i seksualnością
Natychmiastowo wyjdziesz z ramy problemu i wejdziesz w rozwiązania
Poznasz metody psychologicznego puszczenia i pozbycia się wewnętrznych ciężarów i zablokowań
Poznasz metody integrowania wewnętrznej energii, świadomości i nieświadomego umysłu w oparciu o tantryczną psychologię i neurobiologiczną pracę mózgu

I jeszcze więcej – Dla Duszy

Odnajdziesz dobrą drogę do siebie i nauczysz się siebie kochać
Nauczysz się traktować siebie z dobrą, zdrową miłością.
Staniesz się swoim Największym Przyjacielem
Nauczysz się słuchać swojego Wewnętrznego głosu
Odnajdziesz siebie i przypomnisz sobie, kim jesteś
Odnajdziesz to, co zgubiłeś w pędzie życia, socjalizacji i społecznym wychowaniu
Znajdziesz odpowiedzi na wszystko, z czym wewnętrznie i życiowo utknąłeś.
Uzdrowisz wszystkie nabyte wzorce i przekonania, które Cię hamują i krzywdzą.
Odbudujesz swoją wewnętrzną siłę i własną wartość.
Obudujesz wiarę w siebie i zaufanie do siebie.
Odzyskasz swoją wewnętrzną władzę nad sobą, którą oddałeś.
I w czytelnych, podświadomych obrazach przeprogramujesz swoją podświadomość i zobaczysz, co musisz w sobie zmienić i to zrobisz.

Na sesjach:

Tantra Prowokatywna to jest brama i przejście ze stanu wewnętrznej walki w stan WEWNĘTRZNEGO SPOKOJU.
Ze stanu niewiedzy w stan WEWNĘTRZNEJ MĄDROŚCI.
I ze stanu krzywdzenia siebie w stan DOJRZAŁEJ MIŁOŚCI.
I przełamywanie wszystkich wzorców, wszystkich barier i wszystkich ograniczeń, jakie stoją nam na tej drodze. Jakie mamy w siebie wdrukowane i wbite świadomie, nieświadomie i podświadomie do głowy.

To, co będziemy robić na sesjach, to jest bardzo mocna i szybka praca z przekonaniami i podświadomością, bo to one, razem nami rządzą. I to z tym przekonaniowym – podświadomym obszarem trzeba pracować, by uzyskać uzdrowienie.
Będziemy wyrzucać te wszystkie wzorce, blokady i urojenia wbite nam do głowy. Wywalać mocno zakorzenione, krzywdzące „prawdy”. I jak najszybciej uzdrawiać siebie z wyuczonych poglądów, wychowania i transu przyjętego myślenia. Z tego, co wierzymy, że nam wolno, co wypada, co powinniśmy i co jest słuszne, bo ono nam szkodzi. Zabiera nam naszą prawdziwą wewnętrzną radość, zabiera otwartość na życie, zabiera odwagę świętej intymności i wsłuchanie się w siebie. Zabija w nas sprawczość, szczerość, działanie i prawdę o sobie. I zabija głębokie, duchowe samopoznanie.
I to będziemy zrobić natychmiast i trwale. Będziemy u
suwać obciążający nas, lub nawracający trans iluzji społecznej, trans rodzinnej i seksualnej poprawności i otwierać w sobie w wolę zmiany i uzdrowienia. Czyli odwarunkowywać te wzorce z nieświadomej jaźni i tworzyć w sobie realną, świadomą zmianę. I zmieniać  swoje działania w świadomym, realnym świecie.

 

Terapia prowokatywna

TERAPIA PROWOKATYWNA w KALA LUNA TEMPLE

Już w końcu chcesz ruszyć, ale wciąż czujesz ciężar, niewidzialną ścianę i opór.

 

Już widzisz ścianę, ale nie widzisz drogi i rozwiązania.

 

Chcesz iść do przodu, ale nie możesz znaleźć wewnętrznej siły.

 

Brakuje Ci OGNIA,

 

energetycznego NAPĘDU,

 

KIERUNKU działania

 

i  MOCY. 

W tym szaleństwie jest metoda!

Terapia Prowokatywna to jest cudowna praca z ciałem, śmiechem, sarkazmem, wyśmianiem, komedią, improwizacją, odgrywaniem ról, scenek, wewnętrznych obrazów, psychodramą, nagością, duchową podróżą, wewnętrznym głosem, wewnętrznym ogniem, ciemnością, bezwarunkową szczerością, lustrem z czaszek i kości i wszystkimi absurdalnymi i zwariowanymi metodami, jakie tylko zdołam wymyślić.

I jeszcze z dobrą złością, dobrym gniewem i radosnym, terapeutycznym „sadyzmem”, przyprawionym bezpieczeństwem i ogromną, bezwarunkową miłością. Źeby jak najszybciej przejść swoje trudności, zobaczyć głębiej, zobaczyć nienazwane, przeskoczyć blokady i wejść w stan trwałej transformacji. Żeby jak najszybciej sobie pomóc.

Terapia Prowokatywna to również jest praca ze wszystkimi psycho – emocjonalnymi narzędziami do tego, by dokopać się do Twojej podświadomości i jak najszybciej uzyskać efekt przebudzenia i zmiany.

Bo te wszystkie narzędzia Cię obudzą. Wywalą z butów i pomogą iść do przodu. Dadzą Ci pozytywnego kopa i moc, by mierzyć się z sobą i wygrywać osobiste bitwy. Uzdrawiać siebie, rozwijać skrzydła i osiągać swoje szczyty i cele.

Tu znajdziez terapeutę – potwora :)))

W podejściu prowokatywnym nie ma głaskania, ani terapeuty, który jest delikatny w tym, co robi i mówi tak, by było miło. Tu nie ma terapeuty, który w zawoalowany sposób sugeruje zmianę. Tu nie ma terapeuty, którego musisz lubić prawie jak przyjaciela, żeby była dobra praca.

Tu jest terapeuta, który ma jeden cel – jak najszybciej wybudzić Ciebie z transu Twoich trudności, Twoich blokad, Twoich iluzji i Twoich urojeń, które inni terapeuci współczująco i empatycznie wspierali. Tu jest terapeuta, który wali porosto z mostu i z buta, bo głaskany już byłeś i wiemy, że to nic nie dało. Tu jest terapeuta, który klnie jak szewc i rzuca mięsem, bo miło i grzecznie to już było, a Ty wciąż masz te same tematy do rozwiązania.
I tu je rozwiążesz, bo to jest mój cel w pracy z Tobą. 

 

Terapia prowokatywna – Dalej znajdziesz informacje organizacyjne:

WAŻNE INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Każda moja sesja terapii prowokatywnej jest trwale uzdrawiającym procesem i trwa 3h, więc na spokojnie jest czas zrobić wszystko, co potrzeba.

Efekty każdej sesji są widzialne i odczuwalne od razu, w czasie rzeczywistym, więc nie trzeba czekać na „zintegrowanie się”, ani na to, że dopiero przyjdą z czasem.

One już są, bo moje metody tak działają. Natychmiastowo uzdrawiają wszystkie przyczyny trudności, blokad i zahamowań i uczą metod, które w prosty sposób działają od razu.

I co najważniejsze, których efekty nie mijają po sesji, tylko wzmacniają się. Rosną, rozkwitają i rozwijają swoje uzdrawiające działanie.

Cały proces jest tak zaprojektowany, że poszczególne sesje można robić dzień po dniu. I taką formę wybiera bardzo dużo ludzi, którzy do mnie przyjeżdzaja, szczególnie jak są z daleka.

Koszt trwale uzdrawiającej sesji terapii prowokatywnej 1000zł.

 

logo Kala Luna Temple
Kala Luna Temple – Wszelkie prawa zastrzeżone.

Call Now Button
Facebook Instagram Youtube Linedin