Terapia traumy. Nieprzepracowane traumy. Trauma, to nie jest to, co myślisz.

Terapia traumy - nieprzepracowane traumy

Terapia Traumy w Kala Luna Temple – jak przepracować traumę

Terapia traumy

Gdy mówisz o traumie, to od razu masz w głowie obraz strasznych wydarzeń, napaści, wojen, seksualnej przemocy, czy koszmaru typowo patologicznych rodzin.

A gdy, w kontekście uzdrowieniowym i terapeutycznym, myślisz o traumie, to zaraz szukasz w sobie przemocowych zdarzeń, molestowania, przemocy domowej, lub czegoś, co by było w ten sposób czytelne. I przed oczami widzisz emocjonalnie ciężką terapię, która, po latach, może da jakieś efekty.

Tymczasem trauma to nie jest to, co cię spotkało.

Nie te trudne i straszne wydarzenia, tylko to, jak Ty w sobie przekształciłeś te trudne, krzywdzące i graniczne doświadczenia. Jak Ty je w sobie ułożyłeś. Jak Ty je w sobie rozwinąłeś i na co przetransformowałeś.

Bo na to, jak przekształcamy w sobie nasze zranienia, krzywdy, graniczne doznania i kontrapunkty, wszyscy mamy wpływ, nawet, jako dzieci.

I dlatego, jedni ludzie, po koszmarnym dzieciństwie, lub strasznych i trudnych zdarzeniach, nie mają w sobie traum. Są wewnętrzne zintegrowani, stabilni, żyją swobodnie i mają wspaniałe, spełnione życie.

A inni, po takim samym wychowaniu, lub po takich samych zdarzeniach, są wyniszczeni i wewnętrzne poblokowani. I hodują w sobie tożsamość ofiary, żal do całego świata i rozwijają swoje traumy.

Nieprzepracowane traumy

Dzieje się tak, bo jedni i drudzy, potrafią świadomie kierować tym, co ich spotkało i świadomie kontrolować to, jak to w sobie przetwarzają.

I ci pierwsi, pomimo przebytych trudnych doświadczeń, wybrali swoje dobro i nie stworzyli sobie traumy. Wybrali olać te doświadczenia i kochać siebie, więc one ich nie obciążają.

A ci drudzy nie wybrali siebie, ani kochania siebie, ani swojego dobra. Tylko wyniszczanie siebie, autodestrukcję i rozwijanie swoich doświadczeń w traumy i psychiczne hołdowanie sprawcom. I dlatego tworzą w sobie tożsamość ofiar i stan coraz większego wyniszczenia.
Nieprzepracowane traumy wyniszczają ich, stale pogłębiając problem.

Czy temu można zaradzić? Można. Wszystkiemu można zaradzić i wszystko można uzdrowić, bo człowiek jest neuroplastyczny. Może kształtować siebie i siebie zmieniać.
A jak to robić? O tym przeczytasz dalej.

TANTRYCZNA TERAPIA TRAUMY – JAK SKUTECZNIE PRZEPRACOWAĆ TRAUMĘ?

O tantrycznym uzdrawianiu, terapii traum i wewnętrznych blokad i zahamowań napisano już wiele i wiele znajdziesz w internetowych ofertach.
Najczęściej, o różnych terapiach traumy usłyszysz i wyczytasz, że to musi być długi i trudny proces. W którym nie wiadomo, kiedy będą efekty i że cała praca zajmie Ci kilka lat terapii. i będziesz tam chodzić w nieskończoność.

Ale ja powiem Ci jedno. Ja tak nie pracuję.

Bo taka „terapia”, to jest utrzymywanie Ciebie w traumie, grzebanie się w traumie, ciągłe rozgrzebywanie wewnętrznego bólu, pod pozorem udrawiania nowych odkrytych zranień i ciągłe wbijanie Cię w tożsamość ofiary.
I w mojej ocenie, a także wg. psychologii tantrycznej i wg. terapii prowokatywnej, to nie jest terapia, tylko utrzymywanie Ciebie w problemie.
Bo, w mojej ocenie, uzdrowienie traumy i terapia traumy i jakakolwiek terapia, powinna polegać na pomocy człowiekowi. A pomocą jest wyeliminowanie traumy i skutków traumy, a nie grzebanie się w bólu.
W mojej ocenie, uzdrowieniem jakiejkolwiek choroby, ciała, czy duszy, jest zlikwidowanie przyczyn choroby, a nie leczenie i zaleczanie skutków choroby.
I tak pracuję. Inaczej, iż większość uzdrowicieli i dlatego moja Terapia Traumy jest zupełnie inna. Jest szybka, bo trwa kilka sesji i koniec. Jest po robocie.

Jak przepracowac traumę

Żeby faktycznie uzdrowić i przepracować traumę i uzdrowić siebie ze swoich blokad, nadużyć, wstydu, lęku, wyparcia i zahamowań, musisz wybrać metodę, która uzdrawia poprzez ciało. Która jest psycho-seksualną terapią podświadomości poprzez ciało. Bo wszystkie wykształcone traumy, blokady i zahamowania nosisz w podświadomości i stamtąd one Tobą kierują. I dlatego, żeby się ich trwale pozbyć, musisz je uzdrawiać przez ciało i przez ciało z siebie „wypisać”. Odwarunkować z podświadomości, bo inaczej nie uzdrowisz ich w pełni.  Bo ciałem jesteś i Twoje traumatyczne doświadczenia w oderwaniu od ciała nie istnieją.

Tantra Aghori, a w niej Kundalini Healing i Mapping 3 Mistrzów, to jest właśnie taka metoda.

Moja autorska, specjalistyczna metoda bardzo głębokiej i bardzo spokojnej, psycho-seksualnej terapii seksualności, blokad i traum, poprzez ciało, która daje trwałe pozbycie się wszystkich intymnych trudności. A także wszystkich wewnętrznych blokad i świadomych i nieświadomych zahamowań. I wszystkich traum, blokad i zahamowań  płodowych, dzieciństwa i dorosłości.

I działa natychmiastowo, w czasie rzeczywistym, czyli to, co jest uzdrowione na sesji, jest uzdrowione trwale, bo tak dzial1amy, jak organozm. Jako świadomość – pamięć świadoma, podświadomość – wewnętrzna wiedza nieuświadomiona i cały układ nerwowy – instynkty, reakcje, emocje, biochemia mózgu i ciała i, zależne od tego, całe życiowe działanie.

Cały proces tego, jak przepracować traumę, składa się tylko z 3 części:

 • Terapia Prowokatywna – szybkie wybudzenie z traumatycznego transu objawów i z kompulsywnego pogłębiania ich w sobie.
 • Przez ciało, psych0 – seksualną terapię poprzez ciało i bioenergoterapię intymmną – uzdrawiającą, bezpieczną pracę z ciałem i nagością. Poprzez specjalistyczny, terapeutyczny i uzdrawiający dotyk ciała i miejsc intymnych, który odblokowuje całą zranioną i wypartą podświadomość. I co ważniejsze, poprzez moje specjalistyczne prowadzenie całego procesu, w którym krok po kroku prowadzę Cię w uzdrowienie się od wszystkich traum.
 • I już po uzdrowieniu – przez naukę nowego życia po uzdrowieniu. Jak nie wchodzić w stare schematy, jak słuchać siebie i jak troszczyć się o siebie. I naukę metod nowego, dobrego dla siebie działania.

Tak prowadzę moich Podopiecznych.
Więc, jeśli, pod moją opieką, chcesz dołączyć do Uzdrowionych, którzy pozbyli się swoich traum i nauczyli się jak żyć bez nich, napisz do mnie. Albo zadzwoń. Spotkamy się w mojej przepięknej świątyni. Usiądziemy, chwilę porozmawiamy i razem dobierzemy najlepsze metody uzdrawiania, by jak najszybciej Ci pomóc.

 

Nieprzepracowanie traumy - Terapia

Terapia traumy – jak przepracować traumę.

JAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ TWOJA SESJA UZDRAWIANIA WEWNĘTRZNYCH BLOKAD I TRAUM?
NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA.

– Jak będzie wyglądać moja sesja Tantrycznego Uzdrawiania?
– Pięknie. Bo to jest bardzo spokojna praca przez ciało. A ciałem jesteś, więc jest to bardzo naturalne. Najpierw nauczę Cię jak w tej sesji dobrze oddychać, bo to ułatwi i przyspieszy twoje uzdrowienie, a potem położysz się na materacu. A ja usiądę koło ciebie i poprowadzę Cię w cały pełny proces.

– A dlaczego to się robi przez miejsca intymne?
– Bo Mapping 3 Mistrzów i Kundalini Healing to jest terapia traumy poprzez bioenergoterapię miejsc intymnych. Bardzo specjalistyczna bioenergoterapia, bo połączona z psycho-seksualnym i psycho-energetycznym eliminowaniem wszystkich traum, blokad i zahamowań, jakie w sobie nosisz całe życie. Czyli to, co nosisz w swojej podświadomości ja umiem znaleźç w twoich miejscach intymnych i wydobyć, wyrzucić z ciebie.

– Dlaczego blokady, traumy i zahamowania są ukryte w miejscach intymnych?
– Bo tak jesteśmy biologicznie zbudowani. To, co mamy w codziennych stresach, nosimy w spiętych mięśniach i powięziach. A to, co mamy w sobie traumatycznego, niesiemy w swojej  podświadomości, ukryte w miejscach intymmnych. I dlatego jest to jedyna skuteczna i najszybsza metoda, żeby się do nich dostać i powyrzucać.

– Czy to chodzi o emocjonalne wyrzucanie, jak na różnych warsztatach? Ze trzeba krzyczeć, płakać, wracać do tych wspomnień, jeszcze raz je przeżywać i to emocjonalnie bardzo boli?
– Nie, w mojej metodzie uzdrawiania to tak nie wygląda. Moje uzdrawianie daje doborstan i radość i spokój, a nie ból.To będzie bardziej jak film, jak rzeka, która płynie i spokojnie przepływa, a nie jak ponowne traumatyzowanie się. To będzie dobre dla ciebie.

– Czy będę się wstydzić?
– Nie, to będzie bardzo bezpieczne i bardzo spokojne. Bo Terapia Tantry Aghori nie polega na retraumatyzacji siebie, a na spokojnym oczyszczeniu się ze wszystkich, noszonych w sobie blokad.

JAK WYGLĄDAJĄ UZDROWIONE I NIEPRZEPRACOWANE TRAUMY?

Nie ma czegoś takiego, jak uzdrowione traumy. Albo trauma jest, albo jej nie ma.
Jak jesteśmy uzdrowieni, to traumy w nas nie istnieją. Po prostu ich nie ma. I na tym polega prawidłowe uzdrowienie, żeby nie było w nas traum, a nie, żeby były w nas „uzdrowione” traumy.
Wielu ludzi wierzy w to, że poświęcenie się i wewnętrzne cierpienie ich uszlachetnia, czyni ich wyjątkowymi i w pewnen sposób lepszymi, od innych. Bo poświęcają się, cierpią i są w stanie znieść swoje cierpienie, a nawet je w sobie pogłębiać. I wciąż poświęcają się coraz bardziej i wciąż dają radę! Są dumni ze swojej cierpiętniczej siły i rozwijają ją w sobie.

Tylko, że ci ludzie nie wiedzą, że to nie siła nimi kieruje, a autodestrukcja. Nie wartość, a nieprzepracowane traumy i wewnętrzne zniszczenie.Bo wewnętrzne cierpienie nikogo nie uszlachetnia, nie buduje i nie wzmacnia. Wewnętrzne cierpienie boli, hamuje i zamyka. I jak cierpisz, to Twój świat staje się coraz mniejszy, trudny i smutny. I w końcu już tak jest skurczony i zamknięty w cierpieniu, że nie widzisz końca, ani rozwiązania.

W pewnym stopniu wszyscy nosimy w sobie wewnętrzne cierpienia i nieprzepracowane traumy, które objawiająją się w nas w różny sposób.

 • Poczuciem, że życie nie płynie.
 • Ciągłym zmęczeniem, nieustannym lękiem i trudnością w działaniu.
 • Życiem wyłącznie dla innych i pomaganiem wszystkim na siłę.
 • Poczuciem, że wszystko niby jest dobrze, ale w sobie czujesz, że wszystko jest źle.
 • Kompulsywną potrzebą bycia potrzebnym i dla kogoś ważnym.
 • Odkładaniem wszystkiego na później, albo nie kończeniem zaczętych spraw.
 • Poczuciem, że wciąż jedziesz na jakimś wewnętrznym hamulcu i wciąż wpdasz na trudności i na skały.
 • Albo nie dotrzymywaniem zobowiązań, uciekaniem od życia i sabotowaniem swoich związków.
 • Albo trudnością w seksie, uciekaniem od miłości i od dobrych partnerów.
 • Albo kompulsywnyn seksem na siłę i ładowaniem się w toskyczne związki.
 • Tym, że wciąż kręcisz się w kółko, jak koń na sznurku, powtarzasz te same sytuacje i wciąż wracasz do punktu wyjścia.
 • Albo hipochondrią, wiecznym chorowaniem i potwierdzaniem swojego cierpienia.

Te wszystkie nasze zachowania są wynikiem wewnętrznych blokad i traumatycznych, granicznych doświadczeń, które nas kształtowały. I które nas nauczyły, że tak mamy robić, pomimo, że na rozum widzimy, że to nie działa dobrze i w niczym nie pomaga.

Na szczęście Uzdrawianie Tantrą Aghori na to wszystko pomaga.

Bo to metoda, która skutecznie eliminuje z nas te wszystkie wdruki, te wszystkie nawykowe i blokujące obciążenia i zachowania. Bo tego wszystkiego nie mamy w sobie uzdrowić tylko z siebie wyrzucić. Trwale i na zawsze wyeliminować ze swojej psychiki, emocji, ciała, seksualności i podświadomości. I żyć szczęśliwie bez tego bagażu i trucizn.

Jak przepracować traumę - Terapia Traumy

JAK WYGLĄDA UZDROWIONE Z TRAUM ŻYCIE?

Jak piękna, górska rzeka, która w nas płynie. I jak woda, dociera w każde miejsce, pod każdy kamień i pieści go i obmywa. I jest przecudowna.

I ten stan pięknie obrazuje Bajka o Drzewie:

Jak jesteśmy uzdrowieni, to życie w nas płynie jak piękna, górska rzeka.
I jak woda, dociera w każde miejsce, pod każdy kamień i pieści go i obmywa.
I jest przecudowna.
A jak jesteśmy nie uzdrowieni, to traumy w nas działają.
I chociaż były dawno, to wciąż rozrastają się i rosną.
Są jak raz zasadzone drzewo, które rośnie i puszcza nowe gałęzie.
I cały rok pięknie kwitnie, tylko, że te kwiaty i ten zapach, to dla nas trucizna.
I wtedy trzeba zadbać o to, żeby pozbyć się drzewa.
Chociaż jesteśmy do niego przyzwyczajeni i je kochamy, trzeba je wyciąć z korzeniami.
Bo trujące drzewo zawsze będzie nas niszczyć i codziennie, powoli zabijać.
Ale, jeżeli ulegniemy pokusie, i jednak pożałujemy drzewo, bo takie nasze i było od zawsze. I zdecydujemy się dbać o truciznę, a nie o siebie, to ono, w podzięce, zacznie nas niszczyć coraz szybciej.
Zacznie mocniej kwitnąć trującymi kwiatami i wydawać jeszcze bardziej trujące owoce.
I gdy już w końcu widzimy, że nie da się uratować drzewa nie zabijając przy tym siebie, to mamy ostatnią szansę na pomoc sobie.
Bo gdy wyrwiesz z siebie trujące drzewo z korzeniami, to otworzysz swoje życie. Otworzysz radość i lekkość, nawet w życiowych trudnościach.
I otworzysz swoje ciało i wszystko będzie inne i łatwiej.

Na sesjach RADYKALNEGO UZDRAWIANIA pomagam w pozbyciu się drzewa. Pomagam w „wycięciu” z siebie wszystkich traum i w uzdrowieniu wszystkich zranień, które przez to powstały. Więc jeżeli potrzebujesz bardzo szybkiej – kilka sesji – i bardzo skutecznej terapii traumy, to zadzwoń do mnie, lub napisz. Porozmawiamy, znajdziemy termin i zrobimy robotę.

logo Kala Luna Temple

Kala Luna Temple - Wszelkie prawa zastrzeżone.

+48 884 394 568

info.kalalunatemple@gmail.com

Call Now Button
Facebook Instagram Youtube Linedin