Tantryczne Uzdrawianie Energią

Uzdrawianie energią

Uzdrawianie Energią w Kala Luna Temple

Uzdrawianie Energią, Tantryczne sesje uzdrawiania – Tantra, która daje Nadzieję.

Seksualność to energia twojej osobowości. Cień to energia twojej mocy. A Uzdrawianie Energią to przebudzenie w nas uzdrawiającej, boskiej mocy.

Kaulicka Tantra to najstarszy system duchowy na świecie, który został stworzony po to, by rozjaśniać naszą wewnętrzną ciemność. I z niezachwianą mocą działać wszędzie tam, gdzie trzeba odnaleźć wewnętrzny spokój i właściwą drogę.
Uzdrowić wewnętrzną walkę z ciałem, umysłem, seksualnością i cieniem. I usunąć absolutnie wszystkie trudności, blokady i traumy, jakich doświadczyliśmy w ciągu całego życia, które nas oddzieliły od Wewnętrznej Spójności, Miłości, Seksualności i Przebudzonego Ducha.  Czyli stworzyły w nas ukryty, psycho – emocjonalno – seksualny CIEŃ, który zahamował nasze Przebóstwienie i naturalne, swobodne życiowe działanie.  

Tantra, która Transformuje.

W swojej duchowej naturze Tantra  jest jak Bogini Kali:
Kochająco – Destrukcyjna, Miłująco – Ognista i Morderczo – Skuteczna. 
To Kochający Niszczyciel i Kochający Przyjaciel, który działa z wielkim wdziękiem,
ale bez litości.

W Indiach mówią, że Tantra Aghori to Magia.
Energia ODWAGI, PRAWDY, SIŁY, NIEZWYCIĘŻONOŚCI, INTEGRALNOŚCI, ŚWIADOMOŚCI, JASNOŚCI MYŚLI I NIEUSTRASZONEGO DZIAŁANIA.
Energetyczna praca z Umysłem, Seksualnością i Cieniem w pełnej, kompletnej transformacji.
Uzdrawianie energią pozwala obudzić w nas boską moc.

Dlatego Tantra transformuje, uzdrawia i „niszczy”, ale robi to zawsze w Dobrym Celu.

Jak Bogini Kali, działa zawsze dla dobrej miłości, kochania siebie, własnej wartości, partnerskiej bliskości, dobrego seksu, dobrego biznesu, uzdrowienia, wewnętrznego bogactwa, mądrego działania, piękna i głębokiego rozwoju.

Z Niezachwianą Miłością rozwala, wypala i dezintegruje wszystko, co w każdej z tych dziedzin stoi nam na drodze. Tnie mieczem i natychmiastowo usuwa z drogi wszystko, co przeszkadza nam być swoim Świętym Ja. I daje moc, by Uzdrowienie, Przebudzenie i Miłość mogły się w nas jak najszybciej wydarzyć.
Daje Narodziny, po których w pełni możemy być Sobą.

Przed moim lustrem z kości dzieje się magia.

Dziś była kolejna sesja i Tantryczne Uzdrawianie Energią. Bo gdy w tym życiu godzimy się na trudność, ból i nie kochanie, to odrabiamy swoją lekcję. A gdy już odrobimy w tym życiu swój dług i poświęcenie, to musimy puścić wszystko z tym związane, by móc pójść dalej. I już budować swoje życie w miłości. 

Dziś był dobry i święty czas. Przed moim lustrem z kości zasiadł Mężczyzna, który przyszedł poznać swoje Święte Ja. Swojego Wewnętrznego Mistrza, Nauczyciela, Przyjaciela, Opiekuna, Mentora, Kochanka i Brata. Nauczyć się Go słuchać i powierzyć mu siebie. Oddać się swojemu Wyższemu Prowadzeniu. Było to piękne spotkanie. Ciepłe, miękkie, mistyczne. Głębokie w czucie i wzruszenie. Pełne zaufania i mądrości. I bogate w troskę i miłość.

Na kolejnej Tantrycznej sesji uzdrawiania energią będzie się uczył rozmawiać ze swoim Wewnętrznym Nauczycielem w zaplanowany i konkretny sposób, by dostawać od Niego jasne odpowiedzi. Bo rozmowa z Mistrzem, żeby była rzeczywistym wewnętrznym prowadzeniem, musi mieć określoną formę, a nie „flow”. Wtedy Święte Ja zawsze da wszystkie potrzebne odpowiedzi.

Tantryczne sesje Uzdrawiania Energią

Umysł ma podążać drogą serca. Myśli mają słuchać świadomej woli. Emocje mają służyć i pomagać. Pragnienia mają wzmacniać ambicję. Potrzeby inspirować, a rozkosz ma być codziennością. Duch ma się opiekować, a ciało obdarzać miłością.

Tantryczne uzdrawianie energią i Przebóstwienie jest dla tych, którzy chcą być dobrzy dla siebie. Bezwarunkowo i szczerze. Więc gdy już przestaniesz ze sobą walczyć o to, jak bardzo chciał byś być inny, niż jesteś. Gdy już przestaniesz chcieć się zmieniać dla innych. Gdy już wreszcie zechcesz cieszyć się sobą, zamiast ciągle narzekać na siebie, to zauważysz, że siebie nie znasz. Zupełnie nie wiesz jaki jesteś, bo nigdy nie poświęciłeś czasu, by siebie poznać. Nigdy nie zainteresowałeś się tym, jaki jesteś, tylko tym, jak siebie poprawić. Nigdy nie zachwyciłeś się sobą, tylko szukałeś metod, by w imię „rozwoju”,  na siłę, stać się kimś innym, niż jesteś. Rozwinąć się w kogoś, kim nie jesteś.
Więc gdy już zobaczysz w sobie ten brak, i zechcesz poznać tego siebie, którym się nigdy nie zająłeś, to będzie twój pierwszy krok w Tantryczne Uzdrawianie Energią i Przebóstwienie. W psychiczny i duchowy odpoczynek od wojny ze sobą. W osobistą ścieżkę prawdziwego rozwoju. W uzdrowienie swojej intymności, poznanie swojej seksualności i zrezygnowanie ze wszystkiego, czym nie jesteś. A potem w słuchanie duchowej mocy swoich miejsc intymnych i Najwyższego – Świętego Ja.

W Indiach mówią, że Tantra Aghori to Magia.

Gdy w Tantrze Przebóstwienia zamieniamy swój strach na ciekawość, niechęć na wdzięczność i walkę na rozkosz, dzieje się magia. Dzieje się proces, który daje błogość, spójność i miłość. Czas oczyszczenia, uwolnienia i podjęcia nowych życiowych decyzji.  

Gdy uczę ludzi Przebóstwienia i cudownej drogi 3 Mistrzów, to znaczy, że uczę tego, że mamy w sobie Święte, Wewnętrzne Przewodnictwo. Mądrość, Spójność, Wiedzę, Kierunek i Cel. Duchowe, Najwyższe Ja, które zawsze wie i nigdy się nie myli. Boską mądrość, której możemy w pełni zaufać, że zawsze, gdy jej posłuchamy, skieruje nas tam, gdzie będzie dla nas najlepiej.

3 Mistrzowie to nauka konkretnych metod powrotu do siebie. Nauka biegłości w używaniu narzędzi, które mamy w sobie, ale nigdy nie używaliśmy. Trening zaufania sobie i przyjęcia swojej Wewnętrznej Mądrości.
Gdy uczę słuchać tej Wewnętrznej Mądrości, dzieje się magia. Bo nagle okazuje się, że już nie trzeba o nic walczyć, bo wszystko jest na swoim miejscu. Jest Duch, który się opiekuje, seksualne ciało, które obdarza miłością i umysł, który podąża drogą serca.

By tak się stało, najpierw szybko i sprawnie robimy porządek z fundamentami, na których zbudowaliśmy nasze życie. Uwalniamy hamującą przeszłość, szkodliwe uwarunkowania i wszystkie stare obciążenia, bo gnijący szkielet nie utrzyma pięknego ducha. A gdy już mamy jasność i porządek w fundamentach, to uczymy się dobrego usłyszenia siebie. Poznajemy metody, które dają wewnętrzna jasność i pewność w zarządzaniu umysłem i emocjami. Praktyki, które uczą pełnego spokoju i zaufania do siebie. I nabieramy biegłości w stawaniu się najpiękniejszym obrazem siebie i swojego świadomego Ja.  

Córka – Kobieta – Bogini. Mapping i Uzdrawianie Energią

Córka. Zaraz po urodzeniu psychicznie i emocjonalnie odrzucona przez matkę. W dzieciństwie przyjęta przez ojca, również seksualnie. Wyróżniona i doceniona. Odrzucona ponownie, gdy ich seksualna relacja dobiegła końca.
Kobieta. Pełna pretensji do obojga rodziców za podwójne odrzucenie. Pełna żalu i gniewu. Pełna wstydu i tęsknoty za miłością matki i obecnością ojca.
Bogini. Przyszła do mojej świątyni na Mapping 3 Mistrzów i Uzdrawianie Energią, by puścić przeszłość. Zawalczyć o siebie i spotkać się z tym wszystkim. To była trudna sesja i dobry czas wewnętrznej walki, którą wygrała.
Gratuluję, kochana!

logo Kala Luna Temple

Kala Luna Temple - Wszelkie prawa zastrzeżone.

+48 884 394 568

info.kalalunatemple@gmail.com

Call Now Button
Facebook Instagram Youtube Linedin