Czy każdy może być moim Klientem

Świątynia Kala Luna Temple

– Tyle ci płacę, to masz mi pomóc poczuć się bosko!

Chcę poczuć swoją seksualność! Chcę poczuć przyjemność! Chcę poczuć się duchowo! Za co ja ci płacę tyle pieniędzy? Chcę…..

Nie zdążyła dodać kolejnego żądania, bo przerwałam.

– Nie spełniam oczekiwań Klientów. Jestem nauczycielem duchowym i specjalistą w psycho-emocjonalnym uzdrawianiu seksualności i cienia poprzez ciało, a nie sprzedawcą „przyjemności i duchowych” doznań.

 

PŁACĄC MI:

 • Dajesz sobie możliwość pracy ze mną nad sobą.
 • Dajesz sobie możliwość przyjrzenia się swoim obszarom do uzdrowienia, rozwinięcia i zmiany.
 • Dajesz sobie możliwość zobaczenia i zrozumienia gdzie jest problem, a co samodzielnie trudno jest Ci zobaczyć i nazwać.
 • Dajesz sobie możliwość rozpoznania, przepracowania i pójścia do przodu.
 • Płacąc, emocjonalnie, fizycznie i duchowo przyjmujesz swoją sesję. Godzisz sie na nią. Zapłata, czyli że za to płacisz, czyni to Twoim.
 • Płacąc – kupujesz wszystko, co się zadziało i czego się nauczyłeś.
 • Umacniasz w sobie zgodę na to, że wszystko zabierasz do domu. Jest to już wyłącznie Twoje. Bierzesz za to odpowiedzialność.
 • Płacąc – zabierasz do domu wszystkie techniki, porady i wglądy, jakich się nauczyłeś na sesji. I możesz ich używać do końca życia.
 • Płacąc – dziękujesz za moją pracę, obecność z Tobą, za moją wiedzę, doświadczenie, narzędzia i prowadzenie.
 • Płacąc – dziękujesz mi za to, że chcę z tobą pracować i że możesz pracować Sam nad Sobą – pod moim kierunkiem.

I NAJWAŻNIEJSZE:

Nie płacisz mi za ZROBIENIE ROBOTY ZA CIEBIE.

Nie płacisz mi za POLUKROWANIE TWOJEGO GÓWNA.

Nie płacisz mi za UDAWANIE, ŻE TWOJE GÓWNO NIE ŚMIERDZI

Ja, podczas sesji prowadzę cały Twój proces i znajduję skuteczne rozwiązania, ponieważ jestem specjalistą w swojej dziedzinie. Dzięki mojemu 25 letniemu doświadczeniu w pracy z ludźmi, pomysłowości, wiedzy i wglądom w Ciebie popycham cały proces do przodu. Wzmacniam go i przyspieszam, by był jak najszybszy i jak najbardziej skuteczny. Dobieram najlepsze dla Ciebie narzędzia, by to, co robimy, miało jak najlepsze efekty. By dało Ci jak najwięcej dobrego.

 

CZY KAŻDY MOŻE ZE MNĄ PRACOWAĆ?

Na szczęście prawie każdy. Bo nie pracuję wyłącznie z jedną grupą ludzi – z ofiarami.
Bo ofiary lubią być ofiarami i nie chcą się zmienić. A co ważniejsze, nie angażują się w pracę i nie biorą za siebie odpowiedzialności na sesji. I zawsze, z każdego porządnego człowieka zrobią „sprawcę”, którego będą prowokować i któremu w niewyobrażalny sposób pozwolą się „krzywdzić”. A potem będą się nad nim pastwić, bo już „mogą” się odegrać, bo przecież taki „wpierdol” dostały.
A mnie, w ramach pracy z ludźmi nie interesuje ewentualna manipulacja moją osobą. 

Więc pracuję ze wszystkimi, którzy rzeczywiście pragną zmienić swoje życie. Wejść w proces prawdziwego, głębokiego doświadczenia i trwałego, wartościowego rezultatu.

 • Pracuję z ludźmi, którzy chcą zmienić swoje życie, bo oni angażują się w pełni i wtedy ja też mogę zaangażować się w pełni. I wtedy dzieje się magia i przenosimy góry.
 • Pracuję z ludźmi, którzy, poprzez tantrę pragną rozjaśniać swoją wewnętrzną ciemność i w tym procesie szukają konkretnej wiedzy, pełnego doświadczenia i skutecznych rozwiązań.
 • Pracuję z ludźmi, którzy chcą w pełni zaangażować się w proces transformacji i dać z siebie wszystko, by wynieść 100% z każdej sesji.
 • Pracuję z ludźmi, dla których najwyższa jakość mojej pracy, w połączeniu z ich gotowością, jest gwarancją przeprowadzonej, trwałej zmiany.

Dlatego pracuję wyłącznie tymi metodami, które dają najmocniejsze, najpełniejsze i najszybsze efekty – systemem i praktykami Tantr Kaulickich, bo to najmocniejsza i najpiękniejsza ze wszystkich tantr na świecie. Najszybciej uczy pracy z ciałem, seksualnością i z energią seksualną. Najbardziej pozwala poznać siebie. Najpełniej uzdrawia i uwalnia z blokad. Najłatwiej budzi Kundalini i daje czystą świadomość.
W tym celu przeprowadzam ludzi przez pełny proces transformacji we wszystkich obszarach, które, dzięki tantrycznej pracy z ciałem i energią seksualną, chcą w sobie otworzyć, wzmocnić lub uzdrowić. Dlatego na moich sesjach ludzie doświadczają bardzo głębokiej i transcendentalnej pracy z ciałem, energią i świadomością, bo praktyki Tantr Kaulickich najszybciej utrwalają się w naszym układzie nerwowym, świadomości i w ciele.

 

CZY NA TANTRYCZNEJ TERAPII ZAWSZE JEST MIŁO?

Nie, nie zawsze, ale zawsze to jest wspaniały proces! Tantryczna terapia, to czasem śmierdzące gówno. Trup w szafie i martwa blondynka w kanapie. Niby nie widać, ale się rozkłada i śmierdzi. To nasze wszystkie stare fundamenty, zbudowane na socjalizacji i nie zawsze dobrym i mądrym wychowaniu. Więc żeby zbudować tantryczną jakość życia, bliskości i miłości, trzeba się ich pozbyć. Bo na zgniłych fundamentach nie można budować nowej i czystej świadomości.
Na szczęście w  tantrycznej terapii, jak mamy w sobie „gówno”, to je znajdziemy i wyrzucimy. Znajdziemy w sobie to, co zbudowaliśmy w sobie i w całym swoim życiu. Zweryfikujemy swój osobisty plac zabaw.
Rzeczywiście czasami to jest trudne, chociaż zazwyczaj jest ekscytujące!. Ale na tym polega proces, by to oczyścić, wywietrzyć i wymyć. Bo trup zawsze wali i trudno zaprosić gości. A bez trupa pod łóżkiem i w szafie żyje się lepiej.     

 

I JESZCZE TERMIN 

Co to znaczy, że rezerwujesz u mnie termin – to znaczy, że rezerwujesz KONKRETNĄ DATĘ – DZIEŃ I GODZINĘ, a nie sesję. To znaczy, że ja w tym konkretnym terminie będę dostępna TYLKO dla Ciebie i będę czekać na Ciebie w mojej Świątyni. To znaczy, że jak zabukujesz u mnie termin, to NIE DAM GO ŻADNEJ INNEJ OSOBIE, bez względu na to ile pieniędzy mi zaproponuje. Odmówię go innym, chociaż będą dzwonić i prosić o sesję akurat na ten dzień i godzinę, bo akurat będą w Warszawie i będą mogli przyjść. Nie dam im go, bo on będzie już Twój, WYKUPIONY.

ALE:
Jeśli Ty zawalisz i nie przyjdziesz na swój termin sesji, to on ci przepada. Jeśli Ty nie zdążysz na pociąg, nie załatwisz sobie wolnego czasu by u mnie być, lub zapomnisz o swoich innych zobowiązaniach w tym czasie, to trudno. Jeżeli nie zadbasz o to, by wykorzystać swój termin i przez swoje zaniedbanie nie przyjdziesz na sesję, to trudno. Twój wybór, ale nie proś mnie o przełożenie sesji, bo to tak nie działa.
Bo ja dla Ciebie będę w umówionym czasie. Nie zapomnę o Twojej sesji, nie odwołam jej  i nie spóźnię się na nią.
Bo Twoja sesja jest dla mnie ważna. Ty jesteś dla mnie ważny. I moja odpowiedzialność wobec Ciebie jest dla mnie ważna.
Więc szanuj mnie i siebie rezerwując u mnie termin. Szanuj mój czas i wiedzę, jaką mam dla Ciebie.  

logo Kala Luna Temple

Kala Luna Temple - Wszelkie prawa zastrzeżone.

+48 884 394 568

info.kalalunatemple@gmail.com

Call Now Button
Facebook Instagram Youtube Linedin