Osobista Moc vs wyuczona bezradność

osobista moc vs wyuczona bezradność

Stoisz na główce od szpilki i to jest maleńka, samotna wyspa.

Twój cały osobisty wszechświat. To, co dałeś sobie. A dookoła tej wyspy jest czarna przepaść i niekończąca się otchłań. Całe Twoje życie, które poświęciłeś na bycie i życie dla innych. I jakkolwiek duża, czy mała jest ta Twoja główka od szpilki, czy masz na niej mnóstwo miejsca i wielki dobrobyt, czy ledwo mieszczą się Twoje stopy, to mam dla Ciebie prezent.

SKOCZ!

Skocz w tą czarną przepaść, bo to Twoja odwaga jest taka czarna. Ty jesteś tą ciemnością.
Skocz w otchłań i sprawdź, czy będziesz spadać, czy latać. 
Skocz i sprawdź, czy jest w niej ciepło, czy zimno.
Skocz i sprawdź, jak w Tobie jest głęboko.

A gdy już skoczysz, mam dla Ciebie kolejny prezent.

W TEJ OTCHŁANI MOŻESZ SPADAĆ I LATAĆ! 

Jak ptak, albo jak demon, albo nietoperz, albo jak elf, albo jak anioł. Albo jak lekko spadające piórko. I sprawdzić co jest na dnie. Dokąd dolecisz miękko, dokąd opadniesz spokojnie, albo przyspieszysz w całej swojej mocy i w ostatniej chwili zwolnisz, żeby wylądować bezpiecznie. Albo rozbłyśniesz, jak spadająca gwiazda. Albo przywalisz z rozpędu w swoje osobiste dno. I nadal jest ok, bo na tym dnie nic Ci się  nie stanie. Bo to jest Twoje dno, Twoja ciemność i Twoja znajoma, czarna prawda.

Więc jak już wylądowałeś, to mam dla Ciebie kolejny prezent. 

POCZUJ. 

Na czym stoisz, co masz pod stopami. Co to za dno. Czy jest twarde i martwe. Czy jest miękkie i lepkie. A może się rusza i wije wokół stóp? A może szumi najczystszym, podziemnym strumieniem?
Więc gdy już wiesz, na czym stoisz, rozejrzyj się. Obróć się w lewo, w prawo, zobacz co jest z tyłu i co masz przed sobą.

Spójrz w górę i w dół, bo mam dla Ciebie kolejny prezent.

ZNAJDŹ LUSTRO. 

Bo na tym dnie, dla Ciebie, zawsze jest lustro. Małe, duże, samochodowe, ozdobne, surowe, roztrzaskane, magiczne, srebrne, lub czarne. Zwierciadło Ciebie.  Podejdź do niego, usiądź i patrz. Bo w nim jest to, czego nie umiesz. To, czego się boisz i czego zabrakło. Czego pragniesz i za czym tęsknisz. Przed czym uciekasz i o co walczysz. Co osiągasz i co odpuszczasz. To, co dajesz i co przyjmujesz. Twoje magiczne narzędzia i skarby.

***************************************

Uzdrawiające Masaże Tantryczne pomagają

Tantra i wszystkie inne hinduskie ścieżki duchowego rozwoju zostały stworzone po to, byś mógł odkryć, poznać i przyjąć prawdziwą naturę siebie. Odpowiedzieć sobie na pytanie KIM JESTEŚ NA PRAWDĘ.

Byś mógł dowiedzieć się i z naleźć w sobie to, kim na prawdę jesteś w głębi swojej duszy i serca. Jaki jesteś w swojej naturalnej osobowości, gdy zdejmiesz z siebie czyjeś wychowanie, nałożone wzorce i przekonania. Jaki jesteś, gdy wyrzucisz z siebie wymuszone czynności, powinności i zachowania. Jaki jesteś, gdy odrzucisz lęki i zahamowania. Jak będziesz żyć i jakie stworzysz relacje, gdy odrzucisz wyuczone formy „bliskości”. Jakim będziesz człowiekiem, gdy przestaniesz już żyć dla innych i oddasz swoje życie Sobie – swojej mądrości, duchowości, sercu i zrozumieniu.

 

Wtedy kundalini i energia seksualna płynie

Gdy podczas tantrycznego procesu rozwojowego, mądrze i celowo łamiesz i przekraczasz swoje MUSZĘ, POWINNAM, TRZEBA, NIE WIEM, NIE MOGĘ, POWINIENEM, WYPADA, TAK SIĘ ROBI, TAK ROBIĄ WSZYSCY, TAK JEST, TAK MNIE WYCHOWALI.

Gdy w kontrolowany i dobry dla siebie sposób przekraczasz swoje wewnętrzne bariery, zasady i granice, gdy łamiesz ustanowione reguły i schematy – SPOTYKASZ SIEBIE W SWOJEJ INTYMNOŚCI I PRAWDZIE.

Takiego, jakim jesteś od urodzenia, w swojej osobowości i swoim duchowym istnieniu. I takiego, jakim jesteś w wewnętrznej zgodzie dla siebie, a dopiero potem dla innych.

W pierwszym momencie może być tak, że ta prawdziwość Cię przerazi i onieśmieli. Czasem od razu zachwyci i zainspiruje. Czasem natychmiast da Ci moc i ożywi. Ale bez względu na to, jaki byłby początek tej drogi, na koniec zawsze zaprowadzi Cię do wielkiego spokoju i wewnętrznej spójności. Do poznania, poczucia i pełnej wdzięczności za siebie. Słuchania ciała, szczerości wobec siebie i swojego wyższego Ja. Do duchowej błogości i swojej duchowej mocy.  

Bóg – człowiek, a nie liść na wietrze.

 • Tantra, której uczę w mojej Świątyni, jest ścieżką dla ludzi Woli. Odważnych. Takich, jak Ja i Ty. Zdeterminowanych, upartych pasjonatów, którzy ponad wszystko chcą poznawać i stwarzać siebie. Takich, dla których pragnienie prawdziwego życia staje się priorytetem i najgłębszą potrzebą.
  Tantra Kaulicka jest dla ludzi, którzy wszystko, czego pragną, chcą mieć już teraz, najszybciej jak to jest możliwe. Jest ścieżką dla mistrzów, którzy we wszystkim, co robią, chcą dojść najdalej, jak można. Którzy nie spoczną, dopóki każda upragniona umiejętność nie będzie pełna, nasycona i wypełniona.
  Tantra na moich zajęciach jest dla ludzi dojrzałych emocjonalnie, którzy z radością biorą pełną odpowiedzialność za to, co z własnego wyboru stwarzają. Którzy uwielbiają stwarzać. Którzy rozkochują sie w swojej mocy stwórczej! Więc, jeśli chcesz duchowości w całym codziennym życiu, to ją stwórz.
  Teraz!
 • Jeśli chcesz własnej wewnętrznej prawdy, to po nią sięgnij i weź wszystko, co Twoje!
 • Jeżeli chcesz pełnej obecności, to ją wyćwicz do perfekcji i się nią rozkoszuj!
 • Jeżeli chcesz żyć bez masek, to je nieodwracalnie zdejmij i przestań kłamać!
 • Jeśli przeszkadzają ci twoje ograniczenia, to je zniszcz i naucz się postępować inaczej!
 • Jeżeli pragniesz samodzielnego myślenia, to naucz się w pełni kontrolować swój umysł!
 • Jeżeli pragniesz totalnej szczerości ze swoim cieniem, to odważnie się nim zachwycaj!
 • Jeśli przeszkadza ci Twój codzienny pęd, to siądź na dupie i wstań dopiero, jak stworzysz w sobie spokój, bez względu na okoliczności!
 • Działaj, osiągaj, nie czekaj, aż ktoś ci podetrze tyłek!
 • Bądź dumny z własnych osiągnięć!
 • Idź z dumą przez życie jak BÓG – CZŁOWIEK, a nie liść na wietrze.

 

Pomogę ci to stworzyć, bo uwielbiam stwarzać i tworzyć.

Uwielbiam dawać Ci radość i patrzeć jak tworzysz swoje szczęście. Spełnienie, błogość i wewnętrzną wolność.
Uwolnienie.
Uwielbiam Cię uczyć głębokiej wolności. Przyzwolenia na siebie. Spójności, wdzięczności i prawdy. Uwielbiam patrzeć, jak sobie ufasz, jak siebie słuchasz, jak spokojnie oddychasz. Uwielbiam prowadzić Cię w spokój, w odpuszczenie, w rozluźnienie. W głęboki, wewnętrzny kontakt i odpoczynek.
W Twoje TAK i w Twoje NIE. W Twoje NIE WIEM i DZIĘKUJĘ. W pozwolenie sobie na czucie i nie czucie. Na mądrość i nie zrozumienie. Na emocje i wyhamowanie. Na wzruszenie i świadome zimno. Na przyjęcie siebie i wycofanie.
Uwielbiam patrzeć, jak przestajesz się bać. Krytyki, oceny, krzyku i durnych wymagań.
Uwielbiam jak uwalniasz się z bagażu doświadczeń. Przeszłości, wspomnień, ograniczeń i wychowania. Uwielbiam, jak pozbywasz się wypierania. Zaprzeczania sobie, rezygnacji i uciekania.
Uwielbiam jak zaczynasz żyć i decydować o sobie. Doceniać siebie i zachwycać się sobą. Stawać na własnych nogach. Zapuszczać korzenie i iść za sobą. Za potrzebami, emocjami, pragnieniami i swoją ambicją – ego. Za psychiką, potrzebami i dziecięcymi marzeniami.
Za seksualnością i świętym ciałem. Za miłością do siebie i zrozumieniem.
Uwielbiam jak zaczynasz siebie szanować. Mówić o swojej wartości i swojej ważności. Stawiać granice i żyć dla siebie.
Budować Moc.   

logo Kala Luna Temple

Kala Luna Temple - Wszelkie prawa zastrzeżone.

+48 884 394 568

info.kalalunatemple@gmail.com

Call Now Button
Facebook Instagram Youtube Linedin