english version
Tantryczna Hijama

TANTRYCZNA HIJAMA

Hijama - Starożytny Rytuał Krwi, Intencyjny Proces Uzdrawiający i Rytuał Przejścia. Pochodzi z Bliskiego Wschodu, Arabii i duchowych tradycji Sufickich. Wspołcześnie praktykowana na całym świecie i ceniona w holistycznym uzdrawianiu, głownie w medycynie ajurwedyjskiej, chińskiej, taoistycznej i arabskiej, w metodach opartych na intencyjnym kierowaniu przepływu energi w ciele. 
TANTRYCZNA HIJAMA jest INDYWIDUALNYM INTUICYJNYM PROCESEM i całościową, specjalistyczną ceremonią, którą prowadzę w głębokiej czułości, empatii i Twoim przyzwoleniu.
Na poziomie FIZYCZNYM wzmacnia odporność, stymuluje produkcję szpiku kostnego i przyspiesza produkcję erytrocytów.
Na poziomie PSYCHICZNYM  uwalnia od wewnętrznej bezsilności, potrzeby choroby i stanu zgody na niemoc. 
Na poziomie EMOCJONALNYM pogłębia samoświadomość, pomaga puszczać napięcia, blokady i zahamowania z umysłu i ciała. Uwalnia na poziomie głębokiej empatii wobec siebie i otwiera na głęboką miłość do siebie. 
Na poziomie DUCHOWYM daje wewnętrzną moc i siłę. Pomaga przekraczać bariery i trudności wcześniej nie do pokonania. Daje odwagę do życia i działania. 
Na poziomie MISTYCZNYM jest Rytuałem Przejścia. Ceremonią Krwi i Samostworzenia. Mocnym spotkaniem swego cienistego Ja, przełamaniem Tabu i wejściem w wewnętrzną pełnię.  
 
EMOCJONALNOŚĆ CEREMONII
Podczas Hijamy będziesz w głębokim i świadomym kontakcie ze sobą i ze mną. Będziemy w tym razem. Będę Cię wspierać psychologicznie i emocjonalnie. Będę prowadzić cały Twój proces w taki sposób, by wzmacniać Twoje poczucie zaopiekowania i bezpieczeństwa w tym, co przeżywasz.
Pozwolisz sobie na zobaczenie, zrozumienie i puszczenie wszystkiego, co uwalniasz w Hijamie, a ja Ci w tym pomogę.  Poprowadzę i będę wspierać. Nakierowywać na zobaczenie tego co w głębi, na zrozumienie, rozwiązanie i jak najszybsze, świadome uwolnienie tego co Cię blokuje i boli. 
Żeby efekt był jak najgłębszy, poprowadzę Cię w psychiczną i emocjonalną obecność w całym doświadczeniu. Będziesz brać świadomy i czynny udział w swoim uzdrawianiu. W głębokim kontakcie ze sobą i w swojej obecności emocjonalnej będziesz kontaktować się z tym, co ja pomogę Ci uwolnić z Twego umysłu i ciała.  Podczas sesji będziesz mi mówić o tym, co czujesz, co "widzisz", czym są uwalniane emocje / napięcia, czego dotyczą, bo to pomoże Ci je szybciej zintegrować i puścić. Dam Ci możliwość wyrażania uczuć na różne, potrzebne Ci sposoby: słowami, przekleństwami, śmiechem, płaczem, krzykiem, albo spokojnym opowiadaniem i otwartym kontaktem ze swoim głębokim Ja. W zaufaniu do siebie, do ciała i mojej ciepłej, dobrej obecności.

Po uspokojeniu emocji i wyciszeniu się będzie czas na Twoją decyzję o dalszym przebiegu spotkania. 
W zgodzie ze sobą możesz wybrać np: 
- kontynuowanie głębokiego, kojącego, tantrycznego masażu ciała 
- porozmawianie o tym, co się zadziało
- pobycie w ciszy i nabranie wewnętrznych sił
- wspólne ze mną poszukanie rozwiązań, jeśli sytuacje będą wymagały zmiany, nowego podejścia, nowych rozwiązań lub działania.
 
Może być też tak, że ja zaproponuję Ci dalsze potrzebne praktyki w celu przepuszczenia przez ciało wszystkiego, co Cię spotkało w Hijamie i wypełnienia tych doświadczeń intencyjnie kierowaną energią seksualną.  

RYTUAŁ - WYKONANIE, BEZPIECZEŃSTWO I HIGIENA
Tantryczna Hijama jest naturalną, holistyczną metodą uzdrawiania. W zgodzie z Twoją intencją działa w harmonii ciała, psychiki, emocji i ducha. 
Pierwszym etapem jest wybranie odpowiednich miejsc na ciele i przyssanie baniek, by ukrwić i obudzić to miejsce. 
Drugim etapem jest zdjęcie baniek, a następnie delikatne nacięcie / nakłucie tych miejsc skalpelem lub igłą. Następnie ponowne nałożenie baniek i podniesienie w nich ciśnienia. 
Trzecim etapem jest zdjęcie baniek i zdjęcie z ciała zebranej krwi.

ILOŚĆ BANIEK I ROZMIESZCZENIE ICH NA TWOIM CIELE zależy od Twojej gotowości, poczucia potrzeby (np w danym miejscu). Ja mogę doradzić i pomóc, ale ostateczną decyzję podejmujesz Ty. Bańki są różnej wielkości i wyprofilowania, dostosowane do poszczególnych zaokrągleń ciała.
   
HIGIENA I STERYLNOŚĆ: Rytuał wykonuję w czystej, bezpiecznej przestrzeni.
Do dezynfekcji sprzętu i ciała używam profesjonalnych płynów.
Rekawiczki, skalpele i igły są jednorazowego użytku, zapakowane sterylnie i bezpieczne w użyciu.
Bańki, których używam są specjalistycznym setem do Hijamy firmy Meridius. Są PRZYSTOSOWANE DO STERYLIZACJI W AUTOKLAWIE. Jest to profesjonalne urządzenie medyczne do sterylizacji narzędzi mających kontakt z wydzielinami ciała i krwią. Używa się go w szpitalach, gabinetach, studiach tatuażu i piercingu. 
 
 
Czas trwania: do 3h
Cena: 600 zł