english version
Masaż Tantryczny - Przebudzenie Duszy

TANTRYCZNY MASAŻ KUNDALINI - UZDROWIENIE DUSZY

Profesjonalny Masaż Tantryczny

Zapraszam Cię na profesjonalny Tantryczny Masaż. Co to znaczy profesjonalny? To znaczy, że oddasz się w dobre, doświadczone ręce tantrycznej uzdrowicielki, specjalizującej się w psychoenergetycznej pracy z ciałem. To znaczy, że Twój masaż będzie rzeczywiście tantryczny, a nie "trochę tantryczny", "tantro - podobny", "tantryczny, ale w sumie to erotyczny", jak wielokrotnie możesz spotkać w innych ofertach. Będzie zgodny z tradycją Czarnych Tantr Kaulickich i będzie tym, czym powinien być -  PRZEBUDZENIEM UZDROWIENIA W CIELE

Przebudzenie Duszy

Tantryczny Masaż Kundalini jest specjalistycznym masażem psycho - aktywnym i psycho - energetycznym, praktyką wzmacniania i prowadzenia uzdrawiającej energii Kundalini w ciele. Przyjecia i rozprowadzania jej na całe ciało w świadomy i bezpieczny sposób. Dla tego każdą moją ceremonię otwiera wprowadzenie w naukę prawidłowej pracy z energią i prawidłowego przyjmowania masażu, ponieważ ze strony osoby przyjmującej musi to być świadome i w pełni zgodne działanie. 
Przy wprowadzeniu w masaż tłumaczę psycho-energetykę ciała. Wyjaśniam jak przebiega proces uzdrowieniowy w ciele. Pokazuję na czytelnych przykładach, jak prawidłowe prowadzenie energii w ciele wpływa na naszą międzyludzką otwartość, biologię, emocjonalność, układ energetyczny, nerwowy i wszystkie życiowe funkcje ciała. Uczę prawidłowego przyjmowania tej energii, by każdy Tantryczny Masaż był, dla osoby przyjmującej, świadomym i pełnym doświadczeniem, a nie przypadkowym doznaniem.
Tantryczny Masaż to jedyny masaż na świecie, w którym osoba przyjmująca nie jest bierna, a w pełni odpowiedzialna za głębokość i jakość swojego doznania. Więc, żeby tą jakość stworzyć, musi w pełni rozumieć co w sobie wznosi i stwarza.  

Tak prowadzony masaż jest uzdrawiającą modlitwą i medytacją. Rozpuszcza wszelkie blokady, otwiera serce, bardzo głęboko wycisza, wypełnia energią i daje poczucie niezwykłej, głębokiej spójności. Pomaga spotkać siebie, głęboko poczuć, poznać i przyjąć. Bezwarunkowo - bez oczekiwań, bez wymagań, barier i masek. Pogodzić się z sobą i inicjować w głęboką, wewnętrzną samoświadomość.
Rytuał masażu odbywa się w ciszy i w głębokim kontakcie ze swoim wnętrzem. Masaż wykonywany jest na obszernym, wygodnym materacu, by zapewnić komfort, powierzenie się i skupienie we własnym doświadczeniu. Ciało jest namaszczane ciepłym, naturalnym olejem z neuroaktywnymi esencjami, które  wzmacniają odczuwanie, energetyczność, wrażliwość i pełnię uzdrowienia w ciele. 

Nagość i Uzdrowienie

Nagość to nasz naturalny stan w którym się rodzimy. 
Podczas prawidlowo wykonywanego masażu osoby dająca i przyjmująca masaż są nago, bez względu na płeć, wiek czy rozmiar. Pozwala to w pełny sposób zrównoważyć osoby biorące udział w ceremonii, by nikt nie czuł się oceniany czy oglądany w swoim ciele, kształcie, swoich reakcjach i emocjach. 
Masaż tantryczny powinien objąć i obdarzyć dotykiem całe ciało kobiety i mężczyzny - razem z twarzą, piersiami, pośladkami i miejscami intymnymi, by nie odcinać, nie odrzucać i nie pozbawiać masażu żadnej części ciała. By jak najpełniej puścić napięcia, lęki i przekonania, że jakiekolwiek miejsce ciała jest brzydkie, brudne, wstydliwe czy grzeszne. I dać całemu ciału mocną informację, że całe jest święte, piękne, ważne i zasługujące na najwyższy zachwyt i wdzięczność. 

Masaż całego ciała i Miejsc Intymnych 

Dla wielu kobiet i mężczyzn jest to niezwykłe i poruszające doświadczenie, gdy ktoś masuje ich miejsca intymne, tak samo jak pozostałe części ciała, bez żadnych erotycznych podtekstów i tradycyjnie pojmowanych, seksualnych intencji.  
Tantryczny Intymny Masaż Kundalini jest specjalistycznym, uzdrawiającym i nieerotycznym masażem. Nie ma podtekstów seksualnych, niczego nie oczekuje i do niczego nie przymusza - nawet do odczuwania przyjemności. To masaż głęboko uzdrawiający na bardzo wielu poziomach, którego jedyną intencją jest pełna obecność z osobą masowaną, obdarowanie specjalistycznym dotykiem i spokojnym, głębokim bezpieczeństwem. 

Bezpieczeństwo i granice 

Tym, co jest szczególnie ważne w  tantrycznym masażu miejsc intymnych jest jego głęboka, intencyjna czystość. W żadnym momencie ceremonii nie zostaną naruszone Twoje granice i zaufanie. Nie wydarzy się nic, na co nie wyrazisz zgody i w każdym momencie ceremonii będziesz w zgodzie ze swoją  wrażliwością, otwartością i poczuciem bezpieczeństwa. Podczas moich ceremonii nic nie dzieje się na siłę - w każdym momencie masażu Ty decydujesz o granicach Twojej sesji i o tym, czy i kiedy chcesz przyjąć masaż intymny - na pierwszym, czy na którymś kolejnym spotkaniu. 

NAJWAŻNIEJSZE KORZYŚCI PŁYNACE Z TANTRYCZNEGO MASAŻU KUNDALINI

W Kaulickich Tantrach i w tradycjach Maha Siddhów Masaż Tantryczny Kundalini jest integralną częścią rozwoju i głęboką psycho - aktywną sztuką wypełnienia całego ciała energią Kundalini. Co zatem daje praca z Kundalini na poziomie fizycznym, psychicznym, emocjonalnym, duchowym i mistycznym, przy intencyjnym ukierunkowaniu sesji:

Na poziomie FIZYCZNYM bardzo głęboko relaksuje, uczy bezwarunkowego przyjmowania, wprowadza w błogość i ukojenie, uwalnia napięcia i stresy, głęboko rozluźnia całe ciało, prowadzi Energię Kundalini w ciele, wspomaga w puszczeniu kontroli, uwalnia od poczucia winy i wstydu związanego z cielesnością i intymnością, otwiera radość i witalność, wzmacnia wrażliwość, wzmacnia poczucie własnej wartości i piękna, odmładza ciało, uczy ukochania siebie i głębokiego czucia ciała, otwiera zmysłowość i czułość, wzmacnia odczuwanie przyjemności w życiu intymnym, uzdrawia seksualność.

Na poziomie PSYCHICZNYM likwiduje blokady wewnętrzne w ciele i świadomości, uwalnia od wewnętrznej bezsilności i stanu zgody na niemoc, pomaga puszczać napięcia, blokady i zahamowania z umysłu i ciała, wzmacnia poczucie integracji z otaczającym światem, uzdrawia negatywne doświadczenia i przeżycia, uzdrawia depresje i lęki, uwalnia od wyuczonych schematów i negatywnych wzorców.

Na poziomie EMOCJONALNYM pogłębia samoświadomość, uwalnia na poziomie głębokiej empatii wobec siebie i otwiera na głęboką miłość do siebie, wyzwala wewnętrzną moc i siłę, uzdrawia emocjonalność, uczy kochać siebie, wzmacnia poczucie integracji z własnym wnętrzem, wspomaga wzmocnienie / uzdrowienia relacji z bliskimi.

Na poziomie DUCHOWYM daje wewnętrzną moc i siłę, pomaga przekraczać bariery i trudności wcześniej nie do pokonania, daje odwagę do życia i działania, kontaktuje z duchowymi opiekunami, pomaga w podejmowaniu decyzji, pomaga w świadomym rozumieniu własnej drogi życia, daje świadomość celu, otwiera na życie w miłości.

Na poziomie MISTYCZNYM jest inicjacją własnej boskości w pełnym aspekcie, przyjęciem swojej ludzkiej - boskiej mocy i napełnianiem się całym życiowy potencjałem. Jeśli potrzeba - czułym i mocnym spotkaniem swego cienistego Ja, przełamaniem Tabu i wejściem w wewnętrzną pełnię.  

 

A tu możesz poczytać opinie i podziękowania, nadesłane mi przez moje Klientki i Klientów:
https://www.kalalunatemple.com.pl/127,Referencje.html 

 

tantra masaż energetyczny Warszawa