english version
Masaż Tantryczny

ŚWIĘTE MASAŻE TANTRYCZNE - TANTRA MASAŻ

 

Patryk:   Nie potrafię znaleźć słów by opisać to, czego doświadczyłem. Czuję ogromny szacunek i wdzięczność wobec Luny. 

Ola:    Byłam wczoraj na masażu u Luny - i jestem pod wrażeniem delikatności, czułości i mocy jej dotyku. Najpierw wzruszyła i otworzyła mnie duchowa ceremonia boskiej seksualności a potem odleciałam w kosmiczną błogość pieszczona piórami, jedwabiami, perłami a potem dłońmi i gorącym olejem...Całe ciało dostało uzdrawiającą pieszczotę i dotyk...... Piękna celebracja pierwszego dnia wiosny....... Dzięki Luna :)) 

Masaże tantryczne powstawały w czasach i w społecznościach, gdzie seksualność była świętą, uświęconą dziedziną ludzkiego życia - była poświęcona Bogom. Uczono jej w świątyniach które symbolizowały i uosabiały przyjmujące i stwórcze Łono Bogini. Duchowa seksualność tantryczna z całym swoim bogactwem praktyk była niezwykle szanowana, traktowana naturalnie i z ogromnym szacunkiem do ciała.  Była Złotym Lotosem, najgłębszą osobistą modlitwą, dzięki której człowiek mógł osiągać mistyczne stany duchowe, dostępować transcendencji, jednoczyć się wewnętrzną boskością i z całym istnieniem.  

Święty Tantryczny Masaż ( w zasadzie grupa masaży energii seksualnej) jest całkowitym i bezinteresownym uczczeniem kobiety i mężczyzny. Pięknym uhonorowaniem całego ciała, duszy i zmysłów i starożytną praktyką świątynną, która prowadzi do odnalezienia, doświadczenia i pełnego przyjmowania naszej boskiej doskonałości. Jest harmonijnym i pełnym zjednoczeniem duchowości z intymnością, ciała ze świadomością i boskości z fizycznością.  Doskonałym zestrojeniem duszy i serca w pełni jedności, obecności, odczuwania i błogości. Tantryczny Masaż jest otwarciem samych siebie na głębokie połączenie z własnym ciałem, umysłem, duszą i seksualnością, bramą do doświadczenia pełni spełnienia i rozpłynięcia się w zmysłowej, radosnej błogości.

Tantra masaż - Masaż Tantryczny a masaż erotyczny

Wokół masaży tantrycznych narosło wiele mitów. W naszym współczesnym świecie "tantrycznym masażem" określa się w większości masaż erotyczny z "happy endem", czyli rozładowaniem seksualnego podniecenia. Jest to wielkie nieporozumienie i brak jasności w tym względzie powoduje to, że szukając prawdziwego tantrycznego masażu często trafiamy na osoby świadczące zupełnie inne usługi. Czym więc różni się masaż erotyczny od tantrycznego? 

Masaż erotyczny jest w pewien sposób grą wstępną, ma za zadanie podniecić, zbudować napięcie, przygotować do głębszej erotyki i seksualnego spełnienia. Pracuje tylko z jedną energią w ciele - męską energią Yang, która ma trzymać ciało w coraz większej gotowości aż do kulminacji i chwilowego rozładowania, czyli wyrzucenia całej naszej mocy, energetycznego potencjału, witalności i siły. 

Przeciwieństwem tego są masaże w SPA - skoncentrowane na negacji energii Yang w ciele i pracujące tylko z energią Yin - żeńską, relaksującą. Dające mocny impuls podświadomości, że my sami to "czyste" i "nieczyste" obszary, podzielone na dotyk godny i zakazany. Dzieje się tak przez zakrywanie intymnych części ciała, dzielenie ciała na miejsca zasługujące na masaż i te pozbawione dotyku i odrzucania ciała jako holistycznej i świętej całości.

Masaż tantryczny jest spotkaniem i połączeniem Yin i Yang, tańcem tych dwóch energii w ciele - żeńskiej, głęboko relaksującej i błogiej Yin i męskiej, ekspansywnej i narastającej Yang. Prawidłowo wykonany masaż tantryczny jest pełnym balansem tych sił w całym naszym ciele, naprzemiennym falowaniem i budzeniem raz jednej, raz drugiej by obie objęły całe ciało, zlały w boską jedność i całkowicie złączyły się w sercu dając głęboką błogość, poczucie pełni, kompletności i wewnętrznego spełnienia. I choć masowane są oba bieguny naszej seksualności, nie jest to masaż erotyczny.

Nie służy powszechnie znanemu seksualnemu rozładowaniu ani zaspokajaniu indywidualnych erotycznych potrzeb, a intencyjnemu i świadomemu skierowaniu energii seksualnej do wewnątrz, do serca i całego naszego ciała, by nasycić pełnią i pokazać zmysłowość w nowy i niezwykle głęboki sposób. 

Najważniejsze korzyści płynące z masażu tantrycznego:

Uwalnia napięcia i stresy, likwiduje blokady wewnętrzne w ciele i świadomości, głęboko relaksuje i rozluźnia ciało, otwiera i wznosi energię seksualną, wyzwala wewnętrzną moc i siłę, uwalnia od poczucia winy o wstydu związanego z cielesnością i intymnością, otwiera radość i witalność, wzmacnia wrażliwość, wzmacnia poczucie własnej wartości i piękna, odmładza ciało, uczy ukochania siebie i głębokiej akceptacji ciała, otwiera zmysłowość i czułość, wzmacnia odczuwanie przyjemności w życiu intymnym, uzdrawia emocjonalność, uzdrawia seksualność, uczy kochać siebie, wzmacnia poczucie integracji z otaczającym światem, wzmacnia poczucie integracji z własnym wnętrzem, wspomaga uzdrowienia relacji z bliskimi, pomaga w podejmowaniu decyzji, uzdrawia negatywne doświadczenia i przeżycia, uzdrawia depresje i lęki, uwalnia od wyuczonych schematów i negatywnych wzorców, otwiera na życie w miłości.

Tantra masaż - Ceremonia:

Ceremonie Tantrycznych Masaży to praktyki świątynne, święte czyli takie, które z definicji zakładają szacunek dla kobiecości i męskości, naszego boskiego ciała i naszej boskiej esencji. W tradycyjnej tantrze rozumiane jako modlitwa lub głęboka medytacja, są głębokim spotkaniem samych siebie w całkowitej akceptacji i przyjmowaniu siebie w bezwarunkowej miłości i ukochaniu. Tu każdy przychodzi spotkać siebie, głęboko poczuć, poznać i przyjąć. Poczuć siebie pięknie, w prawdziwości, miłości i ukochaniu - bez oczekiwań, bez wymagań wobec siebie, bez barier i masek. Puścić napięcia, lęki i przekonania, że jakiekolwiek miejsce ciała jest brudne, wstydliwe czy grzeszne. Pogodzić się z sobą i inicjować w Boginię i Boga.

Rytuał masażu odbywa się w ciszy, w skupieniu i w głębokim kontakcie ze swoim wnętrzem. Masaż wykonywany jest na obszernym, wygodnym materacu, by zapewnić komfort i relaks zarówno osobie masowanej, jak i dającej masaż. Każdą ceremonię otwiera przywitanie i krótkie wprowadzenie z nauką tantrycznego oddechu i osiągania głębokiego relaksu by wzmocnić odczuwanie, energetyczność, wrażliwość i jak najpełniej przyjąć dary masażu. Następnie ciało jest namaszczane ciepłym, naturalnym olejem z aromatycznymi esencjami i masowane według przebiegu połączeń energetycznych i ruchu energii w ciele.

Nie jest więc tradycyjnie rozumianym masażem relaksacyjnym, a specjalistycznym masażem energetycznym - techniką prowadzenia energii w ciele, transportowania jej i rozprowadzania na całe ciało w harmonii i całkowitym balansie. Taki masaż rozpuszcza wszelkie blokady, otwiera serce, bardzo głęboko wycisza i daje poczucie niezwykłej, głębokiej przyjemności.
 
Podczas masażu osoby dająca i przyjmująca masaż są nago, bez względu na płeć, wiek czy rozmiar. Jest to tradycyjna forma wykonywania wszelkich starożytnych masaży energetycznych, nie tylko tantrycznych.

Starożytni wierzyli, że ciało jest święte i piękne, nago przedstawiano bogów i czczono nagość jako nasz naturalny stan w którym się rodzimy. 
Dlatego masowano nago, by jak najpełniej uhonorować boskość każdego człowieka i zrównoważyć osoby biorące udział w ceremonii, by nikt nie czuł się oceniany czy oglądany w swoich reakcjach i emocjach. 

Masaż tantryczny powinien objąć i obdarzyć dotykiem całe ciało kobiety i mężczyzny - razem z twarzą, piersiami, pośladkami kroczem i łonem by nie odcinać, nie odrzucać i nie pozbawiać czułości żadnej części ciała. By dać całemu ciału mocną informację, że całe jest świątynią - piękne, ważne i zasługujące na najwyższy zachwyt i czczenie, że nie ma w nim miejsc gorszych, brudnych, czy wstydliwych. Tradycyjna sesja może obejmować olejowy masaż całego ciała, ze szczególnym uhonorowaniem miejsc intymnych. Dla wielu kobiet i mężczyzn jest to niezwykłe i poruszające doświadczenie, gdy ktoś czule i z miłością dotyka ich
Yoni (wagina) i Lingam (penis) bez tradycyjnie pojmowanych, seksualnych intencji.  

To, w jaki sposób dawne społeczeństwa traktowały kobiety i mężczyzn, czy w szerszym rozumieniu kobiecość i męskość przejawiało się i obecnie również przejawia się w tym, w jaki sposób mówiło się w nich o męskich i żeńskich miejscach intymnych. W starożytnych Indiach, gdzie seksualność była czczona i szanowana jako nasza najgłębsza esencja, duma, radość i pełny potencjał człowieka, intymne części ciała określano wzniośle, poetycko i pięknie, bez wulgarności i podmiotowości charakterystycznej dla naszych współczesnych czasów. Oto kilka tantrycznych określeń, jakimi obdarzano Waginę i Fallusa:

Lingam (Fallus, a także cały obszar intymny mężczyzny w sferze fizycznej, emocjonalnej i duchowej) - Berło Światła, Filar Światła, Różdżka Światła, Oś Stworzenia, Jedyny, Niezmienny, Berło Mocy, Przedwieczny, Trwający, Niestworzony, Dusza Mężczyzny, Posłaniec Bogów, Promień Słońca.

Yoni (Wagina, a także cały obszar intymny kobiety w sferze fizycznej, emocjonalnej i duchowej) - Świątynia Stworzenia, Łono Bogini, Brama Miłości, Ogród Rozkoszy, Łono Wszechświata, Brama Narodzin, Świętość, Moc, Tajemnica, Dusza Kobiety, Złoty Lotos, Brama Słońca, Perła, Gwiazda Poranna, Brama Światła.

Święte Masaże Tantryczne Miejsc Intymnych 

Tym, co jest szczególnie ważne w  tantrycznym masażu miejsc intymnych jest jego głęboka, intencyjna czystość. Tantryczny dotyk jest modlitwą i praktyką duchową, która u swojej podstawy ma głęboki szacunek do całego ciała. W Tantrze ciało jest święte, seksualność jest święta i miejsca intymne są święte - oznacza to, że w żadnym momencie ceremonii nie zostaną naruszone Twoje granice i zaufanie, nie będzie się działo nic, na co nie wyrazisz zgody i że w każdym momencie ceremonii będziesz w zgodzie ze swoją  wrażliwością, otwartością i poczuciem bezpieczeństwa. Podczas moich ceremonii nic nie dzieje się na siłę - w każdym momencie masażu Ty decydujesz na ile chcesz się otworzyć i kiedy chcesz przyjąć masaż intymny - na pierwszym, czy na którymś kolejnym spotkaniu. 

Święty Dotyk jest nieerotycznym masażem intymnym, czyli takim, który nie ma podtekstów seksualnych, niczego nie oczekuje i do niczego nie przymusza - nawet do odczuwania przyjemności. To dotyk czułej miłości, głęboko uzdrawiający na bardzo wielu poziomach, którego jedyną intencją jest pełna akceptacja osoby masowanej, obdarowanie spokojnym, głębokim bezpieczeństwem i uczczenie tego, co jest w nas boskie. 

Tantryczny, Świątynny Masaż  Yoni  

Dla każdej kobiety Masaż Yoni to pełen duchowej czułości kontakt ze swoją kobiecością, ciałem i intymnością. To spotkanie niezwykłe, pozwalające na poczucie że Yoni to świątynia naszego ciała, nasze dusza i "drugie serce", a nie narząd do używania, czy społecznego wartościowania kobiety. To spotkanie swojej kobiecości w pełni akceptacji i uwielbienia swojego własnego piękna i ciała. Głębokie i czułe odnalezienie drogi do wewnętrznego, ukochanego domu.

 
Masaż Yoni to starożytny,  specjalistyczny, zewnętrzny i wewnętrzny masaż waginy - który działając  na poziomie fizycznym, emocjonalnym i energetycznym  głęboko otwiera, budzi, pobudza i ożywia cały intymny obszar kobiecego ciała. 

Jak może wyglądać 
masaż Yoni
?

W zależności od tego, w jakim jesteś miejscu w swoim życiu ,  na co czujesz wewnętrzną gotowość i z jaką przychodzisz intencją - może to być poprowadzenie Cię w świat Twojej Yoni, pokazanie jak ją masować, budzić i pobudzać z czułością i miłością, albo przyjęcie siebie samej w świętym dotyku i w tym, jak jeszcze nigdy w życiu nikt nie dotykał Twoich najświętszych miejsc ciała. Wtedy czasem jest to dotknięcie, pogłaskanie i potrzymanie dłoni na wzgórku łonowym w wielkim spokoju,  objęciu i utuleniu. Czasem jest to ożywiający i niezwykle czuły masaż płatków Róży. Perly i wejścia do Yoni. Czasem pełen ciepła i zrozumienia  uzdrawiający masaż wewnętrzny. Czasem  głęboki, odżywiający i pracujący z energią  masaż obszaru G  - źródła Kobiecej Tajemnicy. Czasem  pełne otwarcie równomiernego przepływu energii Yin i Yang w joni i prowadzenie energii w górę ciała, a czasem bardzo energetyczny masaż przeżywania seksualności energetycznej / całym ciałem, kierowania jej w ciele, przyjmowania do serca i pełnego nasycania się  totalnością i kobiecym spełnieniem.

Świątynny Tantra Masaż Lingam 

"Różnica pomiędzy waleniem konia a świętym Masażem Lingam jest jak różnica pomiędzy waleniem w pianino a graniem Mozarta" J. Kramer

Dla każdego mężczyzny Masaż Lingam to niezwykle intymne i głębokie doświadczenie. Pozwala na wszystko to, na co w naszej kulturze mężczyżni nie mają społecznego przyzwolenia: na  pełne spotkanie siebie w głębokiej  akceptacji,  poczucie siebie jako mężczyznę w pełni przyjmowanego , mającego możliwość bycia obdarowywanym i mogącego wyłącznie przyjmować, bez konieczności oddawania aktywności czy bycia w stałej gotowości. Dla mężczyzn to przestrzeń głębokiego, wewnętrznego  spokoju i ogromna ulga, gdy w końcu nic nie muszą, gdy mogą w pełni skontaktować się ze swoimi ciałami, skupić na sobie i własnych doznaniach. W takim podejściu do męskości kryje sie nieznana mężczyznom moc która pozwala męskiemu duchowi odpocząć,  poczuć swoją seksualność uszanowaną i uczczoną. W takiej przestrzeni mężczyzna może doświadczyć bezwarunkowej  czułości i głęboko, pełnie nasycić się swoją energią seksualną i wewnętrzną, duchową mocą. 

A jak wygląda Masaż Lingam? 
Wbrew obiegowej opinii nie jest to "hand job" ani erotyczne zakończenie manualne. Masaż Lingam to starożytny,  specjalistyczny masaż jąder, krocza (perineum) i fallusa - który działając  na poziomie fizycznym, emocjonalnym i energetycznym  głęboko otwiera, budzi, pobudza i ożywia cały intymny obszar mężczyzny.  Technicznie masaż składa się z kilku części: - ugniatania, rozcierania, rozmasowania i ożywiania całego lingama, delikatnego masowania na wiele sposobów i wzmacniania sensytywnej wrażliwości, aktywowania energetycznych punktów miejsc intymnych, pełnego otwierania równomiernego przepływu energetycznego i równoważenia energii Yin i Yang w lingamie, kontrolowanego pobudzania pełnego krążenia energii seksualnej, prowadzenia energii w górę ciała, kontrolowania ejakulacji i przepływu nasienia w celu utrzymania witalności i męskiej mocy w ciele,  przeżywania orgazmu dolinowego, orgazmu całym ciałem i seksualności energetycznej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Najpełniejsze doświadczenie wewnętrznej głębi i transformacji jest osiągane, gdy osoba masowana całkowicie odda się w moje ręce i w pełni otworzy się na przyjmowanie i otrzymywanie. Zachęcam również do skorzystania z kilku sesji masażu w regularnych odstępach czasu bo każdy kolejny masaż sięga głębiej w energię i serce i otwiera kolejne poziomy duszy, a regularność praktyk wzmacnia doznania i utrwala efekty.

 

tantra masaż energetyczny Warszawa

TANTRA MASAŻ, TANTRA WARSZAWA, MASAŻE TANTRYCZNE