english version
Dla Kobiet

Masaż YONI KUNDALINI - UZDRAWIAJĄCY MASAŻ TANTRYCZNY DLA KOBIET 

Swobodnie płynąca energia Kundalini jest szczytowym doświadczeniem wewnętrznej mocy samouzdrowienia, energii całego ciała, pełni życia i najgłębszym doświadczeniem wewnętrznym i osobistym, jakiego możesz doświadczyć. 
Przebudzenie procesu Uzdrowienia jest zawsze bardzo indywidualne, dla tego każdy z moich Tantrycznych Masaży będzie wsłuchaniem się w Twoje ciało. Całkowitym zestrojeniem się z Tobą i tworzeniem spersonalizowanego masażu w głębokim wsłuchaniu się w Twoje świadome i podświadome Ja. Masaż będzie bardzo mocno współgrał z Twoją energią, będzie dostrojeniem się do Ciebie i współodczuwaniem. Piękną, duchową podróżą, puszczeniem i samo - zaufaniem.  
Zanim powierzysz się moim dłoniom, nauczę Cię go przyjmować, byś mogła jak najpełniej wejść w swoją Moc, całkowicie wypełnić się swoim Uzdrowieniem i doświadczyć w swoim ciele pełni spójności, czucia i głębi.

Przed rozpoczęciem masażu usiądziemy i chwilę porozmawiamy. Pozwoli Ci to bezpiecznie poczuć się w nowej sytuacji i miejscu. Razem omówimy intencje masażu, lub obszary do przepracowania. Wspólnie wyznaczymy strukturę i zakres sesji / dotyku i nagości, byś mogła w pełni powierzyć się, uwolnić i przyjmować.

Masaże wykonuję naturalnym, ciepłym olejem, w pełni bezpiecznym dla całego ciała. Moje olejki eteryczne sprowadzam z Indii. Są to najwyższej jakości i czystości esencje zapachowe, jakie są dostępne na świecie.

KAŻDY RYTUAŁ MASAŻU OBEJMUJE:

- Inicjację zjednoczenia Twojej Uzdrawiającej Energii z całym ciałem
- Delikatne i stopniowe wprowadzenie w nagość i duchowość ciała
- Pełne zaufania wprowadzenie w kontakt z własnym ciałem
- Pełne czucie całym ciałem
- Uwolnienie się z napięcia i zamrożenia  
- Uwolnienie  się z oczekiwań i przymusu kontroli
- Bardzo głęboki odpoczynek i relaks
- Prowadzenie i pomoc w oddaniu się i przyjmowaniu wszystkiego, co poczujesz i doświadczysz podczas masażu na poziomie cielesnym, energetycznym, emocjonalnym i wewnętrznym
- Psychoenergetyczny Masaż Czakr - uwolnienie się od psychicznego zmęczenia i odpuszczanie napięć i stresów
- Tantryczne Masaże Energetyczne głębokiej pracy z energią, uważnością / obecnością i oddechem 
- Indywidualnie dobraną kombinację Tantrycznych, specjalistycznych Masaży Kundalini całego ciała 
- Spokojne i ciepłe zrównoważenie Uzdrawiającej Mocy w ciele

W zgodzie z Twoją decyzją i gotowością, każdy Rytuał MOŻE OBEJMOWAĆ:

- Indywidualnie dobraną kombinację specjalistycznych ( nieerotycznych) Masaży Intymnych: Joni Kundalini*
- Indywidualnie dobraną kombinację specjalistycznych Masaży Kundalini obszaru Anusa 
- Przepracowanie psycho - emocjonalnych potrzeb / trudności / zahamowań, jeśli takie pojawią sie w czasie masażu
- Przepracowanie psycho - somatycznych ( cielesnych) i psycho - seksualnych potrzeb / trudności / zahamowań, jeśli takie pojawią sie w czasie masażu
- Elementy ciszy, bezruchu, skupienia, medytacji, wizualizacji, tantrycznych praktyk oddechowych i seksualnych, jeśli będą potrzebne podczas masażu


 RYTUAŁY KUNDALINI TANDAVA
Tandava - wsłuchanie się w Ciebie

 

BHAKTI  MARGA - DROGA PRZEZ MIŁOŚĆ. Rytuał Uzdrawiającego Masażu, który wywodzi się z wielkiej, tantrycznej tradycji Bhakti - powierzenia się swojej Duszy, swoim duchowym opiekunom, swojej Boskiej Esencji, lub swojemu Wyższemu Ja. To Twoja głęboka, wewnętrzna podróż z umysłu do serca, w którym odnajdziesz prawdziwą Miłość i swoją Boską Istotę.  Wejdziesz w stan spokoju, odpoczynku i uziemienia. W ukochanie Siebie, wsłuchanie się w ciało i w serce.  Spotkasz Siebie w głębokiej, wewnętrznej wdzięczności. 
Rytuał wzmacnia
- pogłębianie bliskości w relacjach intymnych
- otwarcie się na lepsze związki 
- tworzenie mocniejszych, miłosnych więzi
- ponowne przyjęcie Ciała po porodzie
- pogłębienie relacji ze swoim wewnętrznym Ja

Cena sesji: 2h 700zł / 3h 800zł 

 

AGHORI MARGA  - DROGA PRZEZ UWOLNIENIE. Rytuał Uzdrawiającego Masażu, który wywodzi się z tantrycznych praktyk Aghori, którzy uczą, że Wszystko  jest Święte i nie ma w Tobie podziału na złe i dobre, ładne i brzydkie, czyste i grzeszne.  To Twoja głęboka, wewnętrzna podróż w której przyjmiesz Siebie. Uwolnisz się od wstydu, obaw i niechęci związanej z ciałem, z dotykiem i nagością. Porzucisz  oceny, negatywne przekonania i poczucie winy. Spotkasz Siebie w wewnętrznej zgodzie i odpuścisz wewnętrzną walkę. Pogodzisz się z sobą w swojej ciepłej, Boskiej Mocy. 
Rytuał wzmacnia
- przyjęcie Siebie i Ciała po cieleśnie opresyjnym / pruderyjnym wychowaniu
- ponowne przyjecie Siebie i Ciała po trudnych relacjach
- przyjęcie swojej Kobiecości po odrzuceniu / rozstaniu / żałobie
- przyjęcie Siebie po doświadcznej przemocy

Cena sesji: 2h 700zł / 3h 800zł 


VAMA MARGA  - DROGA PRZEZ CIAŁO. Rytuał Uzdrawiającego Masażu, który wywodzi się z tantrycznych praktyk Kundalini, w których energia seksualna wzmacnia prowadzenie Kundalini w ciele i nie zakłóca trwania w głębokim stanie Samadhi. To Twoja  głęboka, wewnętrzna podróż w której, przez mądrość ciała, poznasz Siebie. Powierzysz się swojemu ciału i oddasz się w Moc Kundalini. Wejdziesz w czucie i przyzwolenie. Powrócisz do wewnętrznego zaufania, kompletności,  bezpieczeństwa i Świętej Cielesności. 
Rytuał wzmacnia
- świadomy przepływ energii seksualnej w ciele
- poczuciu seksualności jako integralnej części Siebie
- poczucie Siebie jako osoby cielesno seksualnej od urodzenia
- poczucie różnicy między Energią Seksualną, a erotyką

Cena sesji: 2h 700zł / 3h 800zł 


***********************************************************

* Joni - nazwa pochodząca z Sanskrytu. Oznacza psycho - cielesną Kobiecość, pełną  w aspekcie cielesnym, duchowym, emocjonalnym, psychicznym, energetycznym i uczuciowym, ( a nie określenie waginy, jak wielokrotnie możesz znależć w innych ofertach).
Na poziomie masażu miejsc intymnych Masaż Joni Kundalini i Anus Kundalini może obejmować całą sferę zewnętrzną i wewnętrzną Twojego ciała, w połączeniu z psycho - energetyczną uzdrawiającą pracą przez ciało. 

TWOJE BEZPIECZEŃSTWO I GRANICE W MASAŻU

Tym, co jest dla mnie szczególnie ważne w pracy z Tobą, jest moja głęboka, intencyjna czystość. W żadnym momencie ceremonii nie zostaną naruszone Twoje granice i zaufanie. Nie wydarzy się nic, na co nie wyrazisz zgody i w każdym momencie ceremonii będziesz w zgodzie ze swoją  wrażliwością, otwartością i poczuciem bezpieczeństwa. Podczas moich ceremonii nic nie dzieje się na siłę - w każdym momencie masażu Ty decydujesz o granicach Twojej sesji i o tym, jak gęboko chcesz wejść w nagość i kiedy chcesz przyjąć masaż intymny - na pierwszym, czy na którymś kolejnym spotkaniu. 

Podczas sesji ja odpowiadam za jakość i przestrzeń, która umożliwi Ci Twoje, jak najgłębsze doświadczenie. 
Ty odpowiadasz za swoją gotowość, zaangażowanie, powierzenie się i głębokość swojego doświadczenia. 
Zachęcam Cię do skorzystania z kilku sesji masażu w regularnych odstępach czasu, ponieważ regularność praktyk utrwali i wzmocni działanie Uzdrawiającej Energii Kundalini w ciele.

Przed i po masażu możesz wziąć prysznic w eleganckiej, komfortowej łazience.   
Ciepło i komfort w masażu zapewni Ci specjalistyczne ogrzewanie na podczerwień. 

OPINIE I PODZIĘKOWANIA

Magda: Luno, U Ciebie dziej się magia! 
Alla Kether:
 To był masaż - inicjacja u Mistrzyni Tantry, nie "tantry zachodniej". Luna to Bogini która mając Moc - służy innym swoim życiem we wszystkim co robi. Dziękuję całym moim sercem.

Więcej opinii i podziękowań nadesłanych mi przez inne Klientki i Klientów możesz poczytać tu:  
https://www.kalalunatemple.com.pl/127,Referencje.html

 

Zadzwoń do mnie, porozmawiajmy i zarezerwuj termin
884 394 568
Jeśli nie odbieram, napisz email: info.kalalunatemple@gmail.com