english version
Tantryczne Masaże dla Kobiet

Tantryczne Masaże dla Kobiet - Przebudzenie Duszy, Uzdrowienie Yoni, Uświęcenie Ciała i Seksualności i Wzmocnienie przepływu Energii Seksualnej w ciele.  
  
W tantrycznej filozofii symbolizujesz i uosabiasz Śakti - Świętą Kobiecość, Źródło Miłości i Duchowego Czucia, Żeńską Esencję Duszy i Boginię. Całkowitą doskonałość, kobiece piękno i mądrą silę cielesności. I tak, jak każda Bogini, tak i Ty zasługujesz na najwyższe uznanie, adorowanie i czczenie, byś mogła poczuć i poznać tą mistyczną część siebie. 
Każdy z moich masaży jest pełnym miłości i ciepła Rytuałem Uwielbienia Twojej Kobiecej Doskonałości. Uświęceniem Twojej Seksualności i przebudzeniem Mistycznej Mocy, która zjednoczy wszystkie Twoje zmysły i poziomy istnienia.
W mojej Świątyni spotkasz Siebie w pełnym czułości uhonorowaniu całej Siebie - ciała i duszy, mądrości i zrozumienia, serca i Energii Seksualnej i połączeniu tych wszystkich jakości w jedność, czucie i świadome spełnienie. 

I żebyś mogła jeszcze głębiej wejść w to uczucie, ofiaruję Ci przepiękną, Świątynną Inicjację Zjednoczenia Energii Seksualnej z całym Ciałem, byś mogła w pełni przyjąć tą Świętą Moc. 

Przed rozpoczęciem masażu usiądziemy i chwilę porozmawiamy. Pozwoli Ci to bezpiecznie poczuć się w nowej sytuacji i miejscu. Razem omówimy intencje masażu i wspólnie wyznaczymy strukturę i zakres sesji / dotyku i nagości, byś mogła w pełni powierzyć się, uwolnić i przyjmować.

Zanim położysz się na materac, nauczę Cię przyjmowania masażu, byś mogła jak najpełniej wejść w swoją Moc, całkowicie wypełnić się swoją energią i doświadczyć w swoim ciele pełni spójności, czucia i głębi.

Masaże wykonuję naturalnym, ciepłym olejem, w pełni bezpiecznym dla całego ciała. Moje olejki eteryczne sprowadzam z Indii. Są to najwyższej jakości i czystości esencje zapachowe, jakie są dostępne na świecie.


  RYTUAŁY MASAŻY TANTRYCZNYCH

 

RYTUAŁ ZIEMI - obudzenie w sobie miłości do Ciała i Seksualności. 
Wyrusz w niezwykłą podróż rozbudzania zmysłów i doświadczania ciała z pełnej, duchowej perspektywy. Oddaj się przyjmowaniu ciała i seksualności, a obejmę dotykiem całą Ciebie – pięknie, zmysłowo i czule, byś zaufała przyjemności i w pełni otworzyła swoją duszę i serce. Obudzę Twoje zmysły, ciało namaszczę ciepłym olejkiem i poprowadzę w krainę bez słów i bez czasu. Doświadczysz płynącej energii, głębi błogości i pełni spełnienia w mocy stwórczej energii i magii. 
Rytuał wzmacnia obudzenie pełnego czucia ciała, pogłębienie relacji ze swoim wewnętrznym Ja, pogłębianie bliskości w relacjach intymnych, otwarcie się na lepsze związki, tworzenie mocniejszych miłosnych więzi.

Ceremonia może obejmować:

- Świątynną Inicjację Zjednoczenia Twojej Energii Seksualnej z całym ciałem
- Delikatne i stopniowe wprowadzenie w nagość i duchowość ciała
- Pełne zaufania wprowadzenie w kontakt z własnym ciałem 
- Bezpieczne wprowadzanie w odczuwanie głębi  tantrycznych masaży
- Psychoenergetyczny Masaż Czakr - uwolnienie się od psychicznego zmęczenia i odpuszczanie napięć i stresów
- Kombinację Tantrycznych Świątynnych Masaży olejowych: Dotyk Bogini, Holistycznego Uzdrawiającego i Masaży Kaszmirskich 
- Świątynny Rytuał Masażu Miejsc Intymnych - Masaż Yoni
- Zewnętrzny, delikatny i czuły masaż dający głębokie utulenie i ukochanie Yoni

- Spokojne i ciepłe zrównoważenie energii seksualnej w ciele
- Masaż ciepłymi ręcznikami
Cena sesji: 2h 700zł / 3h 800zł 

 

RYTUAŁ OGNIA - pełne odblokowanie Nadis - energetycznych przepływów ciała i energetycznych punktów Sacrum
Wyrusz w podróż do wnętrza swego ciała i zanurz się w pierwotnej energii przepływającej przez ciało. W tradycyjnym masażu Kundalini (masaż świętych, energetycznych punktów Sacrum) otworzysz się na energetyczny poziom przyjmowania cielesności i seksualnej energii. W masażu Nadis (odblokowującym kanały energetyczne ciała) poczujesz pełny przepływ energii i porzucisz poczucie winy i wstydu. W świątynnym masażu ciała spotkasz siebie w błogości i zaufaniu. W masażu krocza, Anusa i Nadis otworzysz się na miękkość, nieznany poziom relaksu i naturalnej przyjemności. W Świętym Dotyku obudzisz swoją seksualną świadomość i poczujesz się, jakbyś wróciła do wymarzonego domu.
Rytuał wzmacnia przyjęcie Siebie i Ciała po ocenianiu / obwinianiu / oskarżaniu ciała, cieleśnie opresyjnym / pruderyjnym wychowaniu, ponowne przyjęcie swojej Kobiecości po trudnych relacjach / odrzuceniu / rozstaniu / żałobie, przyjęcie Siebie po doświadcznej przemocy, wybaczenie sobie i innym.

Ceremonia może obejmować:

- Świątynną Inicjację Zjednoczenia Twojej Energii Seksualnej z całym ciałem
- Tantryczny Masaż Kundalini energetycznych punktów Sacrum
- Tantryczny Masaż odblokowujący Nadis - energetyczne kanały ciała
- Tantryczny Świątynny Masaż Dotyk Bogini - olejowy masaż Kundalini całego ciała
- Tantryczny Świątynny Masaż Czarny Diament - masaż zewnętrznego i wewnętrznego obszaru anusa, pośladków, perineum (krocza), rozety 
- Wewnętrzny Masaż Kundalini i obszaru G od strony anusa
- Świątynny Rytuał Masażu Miejsc Intymnych - Masaż Yoni
- Zewnętrzny masaż dający głębokie utulenie i ukochanie Yoni, delikatny i czuły masaż płatków róży
- Kierowanie energii seksualnej w ciele, budzenie kobiecej mocy w ciele, tantryczne, pełne nasycanie się energią seksualną i głębokie przeżywanie seksualności energetycznej / całym ciałem  

- Spokojne i ciepłe zrównoważenie energii seksualnej w ciele
- Masaż ciepłymi ręcznikami
Cena sesji: 3h 800zł 


RYTUAŁ WODY - Święta Seksualność Yoni. 
Zapraszam Cię na tantryczną ucztę, która na zawsze pozostanie w Twojej pamięci. W mistyczne zanurzenie się w kobiece ciało, w kobiece łono, w rozkwitanie, piękno, miękkość i czułość. W doświadczanie i poznawanie siebie i swojego największego cudu i daru - Yoni. Otuli Cię bliskość pełna ciepła, uważności, opieki i spokoju. W masażu Yoni doświadczysz otwarcia energii w ciele i pełnej, wewnętrznej jedności z własną seksualnością i otaczającym światem. Ten masaż jest przestrzenią otwartości dla całej Ciebie i poznawania siebie i swego ciała. Nauki budzenia, pobudzania i masowania swojej Yoni, a także
 swobodnego podążania za Twoimi głębokimi potrzebami, za sercem, ciałem i za kobiecą duszą. W tym Rytuale powrócisz do wewnętrznej kompletności, Świętej Kobiecości i Świętej Cielesności.  
Rytuał wzmacnia świadomy przepływ energii seksualnej w ciele, poczucie różnicy między Energią Seksualną, a erotyką, poczucie / odzyskanie kontaktu ze swoją Yoni, poczucie wewnętrznej spójności i podążanie za swoim ciałem, sercem i kobiecą duszą.

Ceremonia może obejmować:

- Świątynną Inicjację Zjednoczenia Twojej Energii Seksualnej z całym ciałem
- Kombinację Tantrycznych Świątynnych Masaży olejowych: Ogród Miłości, Dotyk Bogini, Holistyczny Uzdrawiający i Masaże Kaszmirskie
- Świątynny Rytuał Masażu Miejsc Intymnych - Masaż Yoni - gębokie utulenie i ukochanie Joni 
- Tantryczny Masaż Świętych Punktów Yoni - masaż wewnętrzny i sfery G
- Świątynny Masaż Miejsc Intymnych - Masaż Yoni
- Kierowanie energii seksualnej w ciele, budzenie kobiecej mocy w ciele, tantryczne, pełne nasycanie się energią seksualną i głębokie przeżywanie seksualności energetycznej / całym ciałem

- Spokojne i ciepłe zrównoważenie energii seksualnej w ciele
- Masaż ciepłymi ręcznikami
Cena sesji: 3h 800zł

 

RYTUAŁ TANDAVA - energetyczna improwizacja i Duchowa Podróż w Zaufanie.
Przyjdź do Świątyni i spotkaj prawdziwą Siebie w głęboko medytacyjnym, olejowym masażu intuicyjnym, nazywanym Tańcem Energii. Rytuał jest improwizacją energetyczną, tworzeniem spersonalizowanego masażu w głębokim wsłuchaniu się w to, co "mówi" Twoje ciało. Masaż będzie bardzo mocno współgrał z Twoją energią, będzie dostrojeniem się do Ciebie i współodczuwaniem. Pełnym skupieniem się i wsłuchaniem w ciało. Całkowitym zestrojeniem się z Tobą i tworzeniem spersonalizowanego masażu w głębokim wsłuchaniu się w Twoje świadome i podświadome Ja.
Ceremonia będzie przepiekną, duchową podróżą w zgodność, otwartość i zaufanie.

Jest to jedyny masaż tantryczny, który nie ma określonej  struktury. Nie wiem, co będę robić podczas ceremonii i nie wiem, co będzie się działo. Rytuał za każdym razem jest inny i nie da się go przewidzieć, ani zaplanować. 

Rytuał wzmacnia wejście w bezwarunkową zgodność / otwartość / zaufanie do siebie, odpuszczenie oczekiwań i odpuszczenie kontroli, bezpieczeństwo i powrót do wewnętrznego Źródła.

Ceremonia MOŻE obejmować, lub NIE obejmować:

- Świątynną Inicjację Zjednoczenia Twojej Energii Seksualnej z całym ciałem
- Świątynny Uzdrawiający Masaż Czakr - uwolnienie od psychicznego zmęczenia i puszczenia napięć i stresów 
- Tantryczny Masaż Kundalini energetycznych punktów Sacrum
- Tantryczny Masaż odblokowujący Nadis - energetyczne kanały ciała
- Kombinację Tantrycznych Świątynnych Masaży olejowych - Dotyk Bogini, Holistyczny i Masaże Kaszmirskie
- Kombinację Świątynnych Masaży Energetycznych - głębokiej pracy z oddechem i energią w ciele

- Kombinację Świątynnych Masaży Intymnych  
- Tworzenie masażu intuicyjnego w oparciu o zasady tantrycznej pracy z energią
- Improwizację energetyczną - tworzenie spersonalizowanego masażu w głębokim wsłuchaniu się w to, co "mówi" ciało
- Elementy ciszy, bezruchu, skupienia, medytacji, wizualizacji, medytacji prowadzonych, tantrycznych praktyk oddechowych, towarzyszenia ciału bez dotyku.....
- Spokojne i ciepłe zrównoważenie energii seksualnej w ciele
Cena sesji: 3h 800zł

 
**********************************************
 

KAŻDA CEREMONIA MOŻE OBEJMOWAĆ:

- Prowadzenie i pomoc w przyjmowaniu wszystkiego, co poczujesz i doświadczysz podczas masażu na poziomie cielesnym, energetycznym, emocjonalnym i wewnętrznym
- Bezpieczne przejście przez psychologiczne, emocjonalne, cielesne i seksualne potrzeby / trudności / zahamowania, jeśli takie pojawią sie w czasie masażu
- Elementy ciszy, bezruchu, skupienia, medytacji, wizualizacji, tantrycznych praktyk oddechowych i seksualnych, jeśli będą potrzebne podczas masażu

Zachęcam Cię do skorzystania z kilku sesji masażu, ponieważ regularność praktyk utrwali Twoje umiejętności prowadzenia energii seksualnej w ciele i wzmocni uzdrawiające działanie Energii Kundalini w ciele.

Przed i po masażu możesz wziąć prysznic w eleganckiej, komfortowej łazience.   
Ciepło i komfort w masażu zapewni Ci specjalistyczne ogrzewanie na podczerwień. 

TWOJE BEZPIECZEŃSTWO I GRANICE W MASAŻU

Tym, co jest dla mnie szczególnie ważne w pracy z Tobą, jest moja głęboka, intencyjna czystość. W żadnym momencie ceremonii nie zostaną naruszone Twoje granice i zaufanie. Nie wydarzy się nic, na co nie wyrazisz zgody i w każdym momencie ceremonii będziesz w zgodzie ze swoją  wrażliwością, otwartością i poczuciem bezpieczeństwa. Podczas moich ceremonii nic nie dzieje się na siłę - w każdym momencie masażu Ty decydujesz o granicach Twojej sesji i o tym, jak gęboko chcesz wejść w nagość i kiedy chcesz przyjąć masaż intymny - na pierwszym, czy na którymś kolejnym spotkaniu. 

Podczas sesji ja odpowiadam za jakość i przestrzeń, która umożliwi Ci Twoje, jak najgłębsze doświadczenie. 
Ty odpowiadasz za swoją gotowość, zaangażowanie, powierzenie się i głębokość swojego doświadczenia. 

 

PODZIĘKOWANIA NADESŁANE PO MOICH MASAŻACH

Magda: Luno, U Ciebie dziej się magia! 
Alla Kether:
 To był masaż - inicjacja u Mistrzyni Tantry, nie "tantry zachodniej". Luna to Bogini która mając Moc - służy innym swoim życiem we wszystkim co robi. Dziękuję całym moim sercem.

Więcej możesz poczytać tu:  
https://www.kalalunatemple.com.pl/127,Referencje.html

 

Zadzwoń do mnie i zarezerwuj termin
884 394 568
Jeśli nie odbieram, napisz email: info.kalalunatemple@gmail.com