english version
Dla Kobiet

Masaż YONI KUNDALINI - Przebudzenie Duszy, Uświęcenie Ciała i Seksualności i Zestrojenie Energii Seksualnej z Kundalini w ciele.  

W tantrycznej filozofii symbolizujesz i uosabiasz Shakti - Świętą Kobiecość - Źródło Mistycznej Seksualnej Mocy i Duchowego Czucia, Żeńską Esencję Duszy i Boginię. Całkowitą doskonałość, kobiece piękno i mądrą silę cielesności. I tak, jak każda Bogini, tak i Ty zasługujesz na najwyższe uznanie, adorowanie i czczenie, byś mogła poczuć i poznać tą mistyczną część siebie. 
Każdy z moich masaży jest pełnym miłości i ciepła Rytuałem Uwielbienia Twojej Kobiecej Doskonałości. Uświęceniem Twojej Seksualności i przebudzeniem Mistycznej Mocy, która zjednoczy wszystkie Twoje zmysły i poziomy istnienia. W mojej Świątyni spotkasz Siebie w pełnym czułości uhonorowaniu całej Siebie - ciała i duszy, mądrości i zrozumienia, Energii Seksualnej i Kundalini  i połączeniu tych wszystkich jakości w jedność, czucie i świadome spełnienie. 
I żebyś mogła jeszcze głębiej wejść w to uczucie, ofiaruję Ci przepiękną, Świątynną Inicjację Przebudzenia Duszy, byś mogła głęboko przyjąć tą Świętą Moc. 

Przebudzenie tego procesu jest zawsze bardzo indywidualne, dla tego każdy z moich Tantrycznych Masaży będzie wsłuchaniem się w Twoje ciało. Całkowitym zestrojeniem się z Tobą i tworzeniem spersonalizowanego masażu w głębokim wsłuchaniu się w Twoje świadome i podświadome Ja. Masaż będzie bardzo mocno współgrał z Twoją energią, będzie dostrojeniem się do Ciebie i współodczuwaniem. Piękną, duchową podróżą, puszczeniem i samo - zaufaniem.  
Zanim powierzysz się moim dłoniom, nauczę Cię go przyjmować, byś mogła jak najpełniej wejść w swoją Moc, całkowicie wypełnić się swoją Mocą i doświadczyć w swoim ciele pełni spójności, czucia i głębi.

Przed rozpoczęciem masażu usiądziemy i chwilę porozmawiamy. Pozwoli Ci to bezpiecznie poczuć się w nowej sytuacji i miejscu. Razem omówimy intencje masażu i wspólnie wyznaczymy strukturę i zakres sesji / dotyku i nagości, byś mogła w pełni powierzyć się, uwolnić i przyjmować.

Masaże wykonuję naturalnym, ciepłym olejem, w pełni bezpiecznym dla całego ciała. Moje olejki eteryczne sprowadzam z Indii. Są to najwyższej jakości i czystości esencje zapachowe, jakie są dostępne na świecie.


  ŚWIĘTE MASAŻE TANTRYCZNE KUNDALINI 

 

RYTUAŁ ZIEMI - BHAKTI  MARGA - ŚWIĘTA MIŁOŚĆ. Rytuał Tantrycznego Masażu, który wywodzi się z wielkiej, tantrycznej tradycji Bhakti - obudzenia w sobie Miłości.  
Wyrusz w niezwykłą  podróż z umysłu do serca, w której  doświadczysz ciała z pełnej, duchowej perspektywy.  Oddaj się uświęceniu ciała i seksualności, a obejmę dotykiem całą Ciebie – pięknie, zmysłowo i czule, byś zaufała przyjemności i w pełni otworzyła swoją duszę i serce. Obudzę Twoje zmysły, ciało namaszczę ciepłym olejkiem i poprowadzę w krainę bez słów i bez czasu. Doświadczysz płynącej energii, głębi błogości i pełni spełnienia.  Ukochasz się, wsłuchasz się w ciało i w serce i spotkasz Siebie w głębokiej, wewnętrznej miłości. 
Rytuał wzmacnia pogłębianie bliskości w relacjach intymnych, obudzenie pełnego czucia ciała, otwarcie się na lepsze związki, tworzenie mocniejszych, miłosnych więzi, pełniejsze przyjęcie Ciała, pogłębienie relacji ze swoim wewnętrznym Ja.

Ceremonia może obejmować:

- Świątynną Inicjację Zjednoczenia Twojej Energii Seksualnej z całym ciałem
- Delikatne i stopniowe wprowadzenie w nagość i duchowość ciała
- Pełne zaufania wprowadzenie w kontakt z własnym ciałem 
- Bezpieczne wprowadzanie w odczuwanie głębi  tantrycznych masaży
- Psychoenergetyczny Masaż Czakr - uwolnienie się od psychicznego zmęczenia i odpuszczanie napięć i stresów
- Kombinację Tantrycznych Świątynnych Masaży olejowych: Dotyk Bogini, Holistycznego Uzdrawiającego i Masaży Kaszmirskich 
- Świątynny Rytuał Masażu Miejsc Intymnych - Masaż Yoni - zewnętrzny, delikatny i czuły masaż dający głębokie utulenie i ukochanie Yoni
- Spokojne i ciepłe zrównoważenie energii seksualnej w ciele
- Masaż ciepłymi ręcznikami
Cena sesji: 2h 700zł / 3h 800zł 

 

RYTUAŁ OGNIA - AGHORI MARGA  - ŚWIĘTE POŁĄCZENIE. Rytuał Tantrycznego Masażu, który wywodzi się z wielkiej, tantrycznej tradycji  Aghori, w której  Wszystko  w Tobie jest Święte i nie ma w Tobie podziału na złe i dobre, ładne i brzydkie, czyste i grzeszne. 
Wyrusz w głęboką  podróż do wnętrza swego ciała i połącz się z Sobą. Oddaj się w Moc Kundalini, a poprowadzę Cię w  stan spokoju, odpoczynku, spójności i uziemienia. W tradycyjnym masażu Kundalini otworzysz się na energetyczny poziom przyjmowania cielesności i porzucisz  poczucie wstydu i winy. W masażu Anusa otworzysz się na miękkość, nieznany poziom relaksu i naturalnej przyjemności. W świątynnym masażu ciała spotkasz siebie w zaufaniu, wewnętrznej zgodzie i odpuścisz wewnętrzną walkę.  Obudzisz swoją  świadomość i poczujesz się, jakbyś wróciła do wymarzonego domu.
Rytuał wzmacnia przyjęcie Siebie i Ciała po ocenianiu / obwinianiu / oskarżaniu ciała, cieleśnie opresyjnym / pruderyjnym wychowaniu, ponowne przyjęcie swojej Kobiecości po trudnych relacjach / odrzuceniu / rozstaniu / żałobie, przyjęcie Siebie po doświadcznej przemocy, wybaczenie sobie i innym.

Ceremonia może obejmować:

- Świątynną Inicjację Zjednoczenia Twojej Energii Seksualnej z całym ciałem
- Kombinację Tantrycznych Masaży Kundalini
- Tantryczny Świątynny Masaż Dotyk Bogini - olejowy masaż Kundalini całego ciała
- Tantryczny Swiątynny Masaż Czarny Diament - Tantryczny Masaż Analny zewnętrznego i wewnętrznego obszaru anusa, pośladków, perineum (krocza), rozety 
- Wewnętrzny Masaż Kundalini i obszaru G od strony anusa
- Świątynny Rytuał Masażu Miejsc Intymnych - Masaż Yoni - zewnętrzny masaż dający głębokie utulenie i ukochanie Yoni, delikatny i czuły masaż płatków róży, kierowanie energii seksualnej w ciele, budzenie kobiecej mocy w ciele, tantryczne, pełne nasycanie się energią seksualną i głębokie przeżywanie seksualności energetycznej / całym ciałem  
- Spokojne i ciepłe zrównoważenie energii seksualnej w ciele
- Masaż ciepłymi ręcznikami
Cena sesji: 2h 700zł / 3h 800zł 


RYTUAŁ WODY - WAMA MARGA  - ŚWIĘTA SEKSUALNOŚĆ. Rytuał Tantrycznego Masażu, który wywodzi się z wielkiej, tantrycznej tradycji Vamamarga, w której energia seksualna, otwarta i zachowana w ciele, pogłębia i wzmacnia przepływ Kundalini.
Zapraszam Cię na tantryczną ucztę, która na zawsze pozostanie w Twojej pamięci. Oddaj się mistyczności, a otulę Cię w bliskość pełną ciepła i uważności. Powierz się moim dłoniom, a zabiorę Cię w ciepło i spokój, byś mogła zanurzyć się w swoje kobiece ciało i w poznawanie swojego największego cudu i daru - Yoni. W Świątynnym masażu ciała wejdziesz w rozkwitanie, czułość i przyzwolenie. W delikatność i miękkość energii w ciele. W swobodne podążanie za swoimi głębokimi potrzebami, za sercem, ciałem i za kobiecą duszą. W masażu Joni Kundalini doświadczysz pełnej, wewnętrznej jedności z własną seksualnością i otaczającym światem. Powrócisz do wewnętrznego zaufania, kompletności, Świętej Kobiecości i Świętej Cielesności.  

Rytuał wzmacnia świadomy przepływ energii seksualnej w ciele, poczucie różnicy między Energią Seksualną, a erotyką, poczucie / odzyskanie kontaktu ze swoją Joni, podejmowanie dobrych decyzji, poczucie wewnętrznej spójności i podążanie za swoim ciałem, sercem i kobiecą duszą.

Ceremonia może obejmować:

- Świątynną Inicjację Zjednoczenia Twojej Energii Seksualnej z całym ciałem
- Kombinację Tantrycznych Świątynnych Masaży olejowych: Ogród Miłości, Dotyk Bogini, Holistyczny Uzdrawiający  
- Świątynny Rytuał Masażu Miejsc Intymnych - Masaż Yoni - gębokie utulenie i ukochanie Joni 
- Tantryczny Masaż Świętych Punktów Yoni - masaż wewnętrzny i sfery G
- Kierowanie energii seksualnej w ciele, budzenie kobiecej mocy w ciele, tantryczne, pełne nasycanie się energią seksualną i głębokie przeżywanie seksualności energetycznej / całym ciałem
- Spokojne i ciepłe zrównoważenie energii seksualnej w ciele
- Masaż ciepłymi ręcznikami
Cena sesji: 2h 700zł / 3h 800zł

 

RYTUAŁ POWIETRZA - TANDAVA MARGA - ŚWIĘTE POWIERZENIE SIĘ. Rytuał Tantrycznego Masażu, który wywodzi się z wielkiej tantrycznej tradycji Śiwaickiej, w które energia w ciele tańczy swobodnie i służy poznawaniu najgłębszej, wewnętrznej prawdy.
Przyjdź do Świątyni i spotkaj prawdziwą Siebie w głęboko medytacyjnym, olejowym masażu intuicyjnym, nazywanym Tańcem Energii. Rytuał jest improwizacją energetyczną, tworzeniem spersonalizowanego masażu w głębokim wsłuchaniu się w to, co "mówi" Twoje ciało. Masaż będzie bardzo mocno współgrał z Twoją energią, będzie dostrojeniem się do Ciebie i współodczuwaniem. Pełnym skupieniem się i wsłuchaniem w ciało. Ceremonia poprowadzi Cię w bezwarunkową zgodność, otwartość i zaufanie, odpuszczenie oczekiwań i odpuszczenie kontroli.
Jest to jedyny masaż tantryczny, który nie ma określonej  struktury. Nie wiem, co będę robić podczas ceremonii i nie wiem, co będzie się działo. Rytuał za każdym razem jest inny i nie da się go przewidzieć, ani zaplanować. 
Rytuał wzmacnia wejście w bezwarunkową zgodność / otwartość / zaufanie do siebie, odpuszczenie oczekiwań i odpuszczenie kontroli, bardzo głęboki odpoczynek, bezpieczeństwo i powrót do wewnętrznego Źródła.

Rytuał wzmacnia wejście w bezwarunkową zgodność / otwartość / zaufanie do siebie, odpuszczenie oczekiwań i odpuszczenie kontroli, bardzo głęboki odpoczynek, bezpieczeństwo i powrót do wewnętrznego Źródła.

Ceremonia MOŻE obejmować, lub NIE obejmować:

- Świątynną Inicjację Zjednoczenia Twojej Energii Seksualnej z całym ciałem 
- Kombinację Tantrycznych Świątynnych Masaży olejowych i Energetycznych
- Kombinację świątynnych Masaży Intymnych  
- Tworzenie masażu intuicyjnego w oparciu o zasady tantrycznej pracy z energią
- Improwizację energetyczną - tworzenie spersonalizowanego masażu w głębokim wsłuchaniu się w to, co "mówi" ciało
- Elementy ciszy, bezruchu, skupienia, modlitwy, medytacji, wizualizacji, medytacji prowadzonych, praktyk tantrycznych, towarzyszenia ciału bez dotyku.....
- Spokojne i ciepłe zrównoważenie energii seksualnej w ciele
Cena sesji: 2h 700zł / 3h 800zł

 
***********************************************************
 

TWOJE BEZPIECZEŃSTWO I GRANICE W MASAŻU

Tym, co jest dla mnie szczególnie ważne w pracy z Tobą, jest moja głęboka, intencyjna czystość. W żadnym momencie ceremonii nie zostaną naruszone Twoje granice i zaufanie. Nie wydarzy się nic, na co nie wyrazisz zgody i w każdym momencie ceremonii będziesz w zgodzie ze swoją  wrażliwością, otwartością i poczuciem bezpieczeństwa. Podczas moich ceremonii nic nie dzieje się na siłę - w każdym momencie masażu Ty decydujesz o granicach Twojej sesji i o tym, jak gęboko chcesz wejść w nagość i kiedy chcesz przyjąć masaż intymny - na pierwszym, czy na którymś kolejnym spotkaniu. 

Podczas sesji ja odpowiadam za jakość i przestrzeń, która umożliwi Ci Twoje, jak najgłębsze doświadczenie. 
Ty odpowiadasz za swoją gotowość, zaangażowanie, powierzenie się i głębokość swojego doświadczenia. 

Każda sesja może obejmować:
- Prowadzenie i pomoc w oddaniu się i przyjmowaniu wszystkiego, co poczujesz i doświadczysz podczas masażu na poziomie cielesnym, energetycznym, emocjonalnym i wewnętrznym
- Przepracowanie psycho - emocjonalnych potrzeb / trudności / zahamowań, jeśli takie pojawią sie w czasie masażu
- Przepracowanie psycho - somatycznych ( cielesnych) i psycho - seksualnych potrzeb / trudności / zahamowań, jeśli takie pojawią sie w czasie masażu
- Elementy ciszy, bezruchu, skupienia, medytacji, wizualizacji, tantrycznych praktyk oddechowych i seksualnych, jeśli będą potrzebne podczas masażu

Zachęcam Cię do skorzystania z kilku sesji masażu w regularnych odstępach czasu, ponieważ regularność praktyk utrwali i wzmocni działanie Uzdrawiającej Energii Kundalini w ciele.

Przed i po masażu możesz wziąć prysznic w eleganckiej, komfortowej łazience.   
Ciepło i komfort w masażu zapewni Ci specjalistyczne ogrzewanie na podczerwień. 

 

PODZIĘKOWANIA NADESŁANE PO MOICH MASAŻACH

Magda: Luno, U Ciebie dziej się magia! 
Alla Kether:
 To był masaż - inicjacja u Mistrzyni Tantry, nie "tantry zachodniej". Luna to Bogini która mając Moc - służy innym swoim życiem we wszystkim co robi. Dziękuję całym moim sercem.

Więcej możesz poczytać tu:  
https://www.kalalunatemple.com.pl/127,Referencje.html

 

Zadzwoń do mnie i zarezerwuj termin
884 394 568
Jeśli nie odbieram, napisz email: info.kalalunatemple@gmail.com