english version
Masaże dla Kobiet

Masaż YONI - KUNDALINI - PROFESJONALNE MASAŻE TANTRYCZNE DLA KOBIET

Magdalena:   Luno swoim masażem oddałaś mi moje ciało. Poczułam że jestem i cała moja kobiecość jest mną. Bardzo się bałam przyjść i bardzo myślałam co to będzie a jak weszłam to znalazłam się w dobrych bezpiecznych rękach. Atmosfera w świątyni jest taka jak nigdzie więcej nie spotkałam. Luno, potrafisz dać zaufanie i bardzo wielki komfort. Dajesz dobro. Twój masaż jest bezwarunkowo bezpieczny. Umiesz wprowadzić w bardzo wielkie bezpieczeństwo i dobro. Powierzenie się tobie było ogromną ulgą w codzienności. Dziękuję. 

ANNA:   U Ciebie zrozumiałam czym jest tantryczny masaż. Wcześniej byłam na erotycznych, choć mówili, że robią tantryczny masaż... zostałam przez tych ludzi oszukana. 

Alla Kether:    To był masaż - inicjacja u Mistrzyni Tantry, nie "tantry zachodniej". Luna to Bogini która mając Moc - służy innym swoim życiem we wszystkim co robi. Dziękuję całym moim sercem.

Kinga:   Mąż kupił mi zaproszenie na 3 godzinny masaż na urodziny. Nie wiem co On myślał, ale to był najlepszy prezent w życiu!

Anna:   Dotyk Luny mnie zachwycił, rozbroił. Pomimo że bardzo bałam się przyjść jej dotyk rozpuścił wszystkie strachy i lęki, wszystkie wyobrażenia i wstydy. W jej dłoniach jest moc, niesamowita pewność tego, co robi, każdego ruchu, dotyku. Poczułam się jak w rękach kogoś o niezachwianej pewności i było to bardzo uwalniające i bezpieczne. Dzięki tej pewności mogłam sie oddać, poddać i puścić w nieznane. Pozwoliłam sobie na czucie, na wsłuchanie w siebie bo ona wiedziała co robi i mnie "trzymała". Odpłynęłam w rozkosz i odpoczynek jakiego nie zaznałam długie lata. Sesja oprócz masażu była terapeutyczna, głęboko psychologiczna bo Luna poprowadziła mnie we mnie samą, w moje obawy, blokady, dramaty wewnętrzne i pomagała je rozumieć i uwalniać. Nigdy przedtem nie myślałam, że ktoś tak duchowy może być tak mocno stąpającą po ziemi osobą. Dziękuję.

Jadwiga:    Nikt nigdy tak mnie nie dotykał! Nigdy w życiu nikt wobec mnie nie był tak czuły. Czułam się piękna, czysta, dobra. Całe moje ciało czyste, dobre i piękne. Cała ja się taka poczułam i wszystko co mnie w życiu spotkało stało się spokojne i zaakceptowane. Poczułam się zaopiekowana i utulona. Każda część mnie poczuła się ukochana, potrzebna i pierwszy raz w życiu zauważona. Nikt nigdy nie dotykał mnie z taka troską i uwagą. Luna powiedziała, że jestem ukochana i taka się czułam. W końcu ukochana i przytulona. I uwolniona. To było bardzo, bardzo dobre. Dziękuję.

Zapraszam Cię na Profesjonalny Tantryczny Masaż. Co to znaczy profesjonalny? To znaczy, że oddasz się w dobre, doświadczone ręce Tantrycznej Uzdrowicielki  specjalizującej się w świątynnej pracy z ciałem. To znaczy, że Twój masaż będzie rzeczywiście tantryczny, a nie "trochę tantryczny", "tantro podobny", "tantryczny ale w sumie to erotyczny", jak wielokrotnie możesz spotkać w ofertach.
Będzie zgodny z mistyczną tradycją Czarnej Tantry, a nie szkoleniami tantry zachodniej.
Nauczę Cię jak prawidłowo WYPEŁNIAC SIĘ SWOJĄ ENERGIĄ SEKSUALNĄ i  przyjmować go tak, byś mogła jak najpełniej z niego skorzystać. Jak najgłębiej wejść w swoją Świętą Moc i jak najpełniej doświadczyć tego, czym naprawdę powinna być ta świątynna i święta praktyka.

W tantrycznej filozofii symbolizujesz i uosabiasz Shakti - Świętą Kobiecość - Źródło Miłości i Duchowego Czucia, Żeńską Esencję Duszy i Boginię. Całkowitą doskonałość, kobiece piękno i mądrą silę cielesności. I tak, jak każda Bogini, tak i Ty zasługujesz na najwyższe uznanie, adorowanie, czczenie i wielbienie twojej boskości, byś mogła poczuć i poznać tą ukrytą część siebie.
Każdy z moich masaży jest pełnym miłości i ciepła Rytuałem Ukochania Twojej Doskonałości. Ceremonią Twojej Świętej Seksualności i Mistycznej Mocy, która zjednoczy wszystkie Twoje zmysły i poziomy istnienia. W mojej Świątyni spotkasz Siebie w pełnym czułości uhonorowaniu całej Siebie - ciała i duszy, mądrości i zrozumienia, serca i energii seksualnej i połączeniu tych wszystkich jakości w jedność, czucie i świadome spełnienie.
I byś mogła jeszcze głębiej wejść w to uczucie ofiaruję Ci przepiękną Świątynną Inicjację Zjednoczenia Twojej Energii Seksualnej z całym ciałem, byś mogła głęboko przyjąć tą Świętą Moc.

Każdą ceremonię rozpoczyna przywitanie, chwila na rozmowę i bezpieczne poczucie się u mnie.

Masaże wykonuję naturalnym, ciepłym olejem, w pełni bezpiecznym dla całego ciała. Moje olejki eteryczne sprowadzam z Indii. Są to najwyższej jakości i czystości esencje zapachowe, jakie są dostępne na świecie.
 

RYTUAŁY TANTRYCZNYCH MASAŻY:

 RYTUAŁ ZIEMI: Wyrusz w niezwykłą podróż rozbudzania zmysłów i doświadczania ciała z pełnej, duchowej perspektywy. Oddaj się celebracji zgłębiania własnej seksualności, a obejmę dotykiem całą Ciebie – pięknie, zmysłowo i subtelnie, byś  zaufała przyjemności i w pełni otworzyła swoją duszę i serce. Obudzę Twoje zmysły, ciało namaszczę ciepłym olejkiem i poprowadzę w krainę bez słów i bez czasu. Doświadczysz płynącej energii, głębi błogości i pełni spełnienia w mocy stwórczej energii i magii.

Ceremonia może obejmować:

Świątynną Inicjację Zjednoczenia Twojej Energii Seksualnej z całym ciałem
- Delikatne i stopniowe wprowadzenie w nagość i duchowość ciała
- Pełne zaufania wprowadzenie w kontakt z własnym ciałem 
- Bezpieczne wprowadzanie w odczuwanie głębi  tantrycznych masaży
- Kombinację Tantrycznych Świątynnych Masaży olejowych: Dotyk Bogini, Holistycznego Uzdrawiającego i Masaży Kaszmirskich 
- Spokojne i ciepłe zrównoważenie energii seksualnej w ciele
- Masaż ciepłymi ręcznikami

Czas trwania: 2 h, Cena: 550 zł
Czas trwania: 3 h, Cena 650 zł  

 
RYTUAŁ OGNIA: Wyrusz w podróż do wnętrza swego ciała i zanurz się w doświadczaniu pierwotnej energii przepływającej przez ciało. W tradycyjnym, tantrycznym masażu Kundalini ( masaż świętych, energetycznych punktów Sacrum) otworzysz się na energetyczny poziom odczuwania i przyjmowania seksualnej energii. W świątynnym masażu ciała spotkasz siebie w błogości i zaufaniu. W masażu krocza i anusa poczujesz nieznany poziom relaksu i doświadczania naturalnej przyjemności. Ta ceremonia obudzi i otworzy Twoja świadomość seksualną i poczujesz się, jakbyś wróciła do wymarzonego domu.

Ceremonia może obejmować:

Świątynną Inicjację Zjednoczenia Twojej Energii Seksualnej z całym ciałem
- Kombinację Tantrycznych Masaży Kundalini
- Tantryczny Świątynny Masaż Dotyk Bogini - olejowy masaż Kundalini całego ciała
- Tantryczny Swiątynny Masaż Czarny Diament - Tantryczny Masaż Analny zewnętrznego i wewnętrznego obszaru anusa,  pośladków, perineum (krocza), rozety 
- Wewnętrzny Masaż Kundalini i obszaru G od strony anusa
- Świątynny Rytuał Masażu Miejsc Intymnych - Masaż Yoni - głębokie utulenie i ukochanie Yoni, delikatny i czuły masaż waginy, płatków róży i krocza, kierowanie energii seksualnej w ciele, budzenie kobiecej mocy w ciele, tantryczne, pełne nasycanie się energią seksualną i głębokie przeżywanie seksualności energetycznej / całym ciałem  
- Spokojne i ciepłe zrównoważenie energii seksualnej w ciele
- Masaż ciepłymi ręcznikami

Czas trwania: 3 h
Cena: 700 zł 

  

RYTUAŁ WODY: Zapraszam Cię na tantryczną ucztę, która na zawsze pozostanie w Twojej pamięci. W mistyczne zanurzenie się w kobiece ciało, w kobiece łono, w rozkwitanie, piękno, czułość, delikatność i miękkość. W doświadczanie i poznawanie siebie samej i swojego największego cudu i daru - Yoni. 
Otuli Cię bliskość pełna ciepła, uważności, opieki i spokoju. Doświadczysz otwarcia energii w ciele i poczucia pełnej, wewnętrznej jedności z własną seksualnością i otaczającym światem. Ten masaż jest przestrzenią otwartości dla wyrażania całej Ciebie, poznawania siebie i swego ciała, nauki budzenia, pobudzania i masowania swojej Yoni a także swobodnego podążania za Twoimi głębokimi potrzebami, za sercem, ciałem i za kobiecą duszą.


Ceremonia może obejmować:

Świątynną Inicjację Zjednoczenia Twojej Energii Seksualnej z całym ciałem
- Kombinację Tantrycznych Świątynnych Masaży olejowych: Ogród Miłości, Dotyk Bogini, Holistyczny Uzdrawiający  
- Świątynny Rytuał Masażu Miejsc Intymnych - Masaż Yoni - Tantryczny Intymny  Masaż  pachwin, łona, waginy, płatków róży i krocza, gębokie utulenie i ukochanie Joni 
- Tantryczny Masaż Świętych Punktów Yoni - masaż wewnętrzny i sfery G
- Kierowanie energii seksualnej w ciele, budzenie kobiecej mocy w ciele, tantryczne, pełne nasycanie się energią seksualną i głębokie przeżywanie seksualności energetycznej / całym ciałem

- Spokojne i ciepłe zrównoważenie energii seksualnej w ciele
- Masaż ciepłymi ręcznikami

Czas trwania: 3h
Cena: 700 zł

 

RYTUAŁ TANDAVA - Przyjdź do Świątyni i spotkaj prawdziwą Siebie w głęboko medytacyjnym, olejowym masażu intuicyjnym, nazywanym Tańcem Energii. Rytuał jest improwizacją energetyczną, tworzeniem spersonalizowanego masażu w głębokim wsłuchaniu się w to, co "mówi" Twoje ciało. Masaż będzie bardzo mocno współgrał z Twoją energią, będzie dostrojeniem się do Ciebie i współodczuwaniem. Pełnym skupieniem się i wsłuchaniem w ciało. Ceremonia poprowadzi Cię w bezwarunkową zgodność, otwartość i zaufanie, odpuszczenie oczekiwań i odpuszczenie kontroli.

Jest to jedyny masaż tantryczny, który nie ma określonej  struktury. Nie wiem, co będę robić podczas ceremonii i nie wiem, co będzie się działo. Rytuał za każdym razem jest inny i nie da się go przewidzieć, ani zaplanować. 

Ceremonia MOŻE obejmować, lub NIE obejmować:

Świątynną Inicjację Zjednoczenia Twojej Energii Seksualnej z całym ciałem 
- Kombinację Tantrycznych Świątynnych Masaży olejowych
- Kombinację świątynnych Masaży Intymnych  

- Tworzenie masażu intuicyjnego w oparciu o zasady tantrycznej pracy z energią
- Improwizację energetyczną - tworzenie spersonalizowanego masażu w głębokim wsłuchaniu się w to, co "mówi" ciało
- Elementy ciszy, bezruchu, skupienia, modlitwy, medytacji, wizualizacji, medytacji prowadzonych, praktyk tantrycznych, towarzyszenia ciału bez dotyku.....
- Spokojne i ciepłe zrównoważenie energii seksualnej w ciele

Czas trwania: od 2h - do 3h
Cena: 800 zł

 

RYTUAŁ MASAŻU KASZMIRSKIEGO: Ceremonia Masażu Kaszmirskiego jest rytuałem, w którym doświadczysz siebie w niezwykłej, wewnętrznej niewinności. Masaż wprowadzi Cię w stan emocjonalnego, wewnętrznego dziecka - w  poczucie spokoju, zaopiekowania się, ukochania, zaufania, bezbronności, głębokiego bezpieczeństwa, a także do głębokiego powierzenia siebie i całkowitego oddania.
Ceremonia przeznaczona jest dla kobiet, które praktykują tantrę, lub mają doświadczenie w przyjmowaniu tantrycznego masażu. Ze względu na niestandargowe i inne, niż w tradycyjnych masażach pozycje podczas sesji, intymny charakter czułości, dotyku i bliskości ciał przy masażu, proponuje go moim stałym klientkom, a także tym z Was, które pracują ze swoją energią seksualną i pragną pogłębiać poznawanie tantrycznych praktyk.

Ceremonia może obejmować:

Świątynną Inicjację Zjednoczenia Twojej Energii Seksualnej z całym ciałem

- Rytuał Masażu Kaszmirskiego 
- Spokojne i ciepłe zrównoważenie energii seksualnej w ciele

Czas trwania: 3h
Cena: 800 zł