english version
Dla Mężczyzn

Masaż Lingam Kundalini - Przebudzenie Duszy, Uświęcenie Ciała i Seksualności i Zestrojenie Eneregii Seksualnej i Kundalini w ciele.

W tantrycznej filozofii symbolizujesz i uosabiasz Shivę - Świętą Męskość, Żródło Mistycznej Seksualnej Mocy, Samoświadomość, Spójność, Skupienie i Wiedzę. Męską Esencję Duszy i Boskość. Całkowitą doskonałość, męskie piękno i boską siłę umysłu.
I tak, jak każda Bóg, tak i Ty zasługujesz na najwyższe uznanie, adorowanie i czczenie, byś mógł poczuć i poznać tą mistyczną część siebie. 
Każdy z moich masaży jest pełnym miłości i ciepła Rytuałem Uwielbienia Twojej Męskiej Doskonałości. Uświęceniem Twojej Seksualności i przebudzeniem Mistycznej Mocy, która zjednoczy wszystkie Twoje zmysły i poziomy istnienia. W mojej Świątyni spotkasz Siebie w pełnym czułości uhonorowaniu całego Siebie - ciała i duszy, mądrości i zrozumienia, Energii Seksualnej i Kundalini i połączeniu tych wszystkich jakości w jedność, czucie i świadome spełnienie. 
I żebyś mógł jeszcze głębiej wejść w to uczucie, ofiaruję Ci przepiękną, Świątynną Inicjację Przebudzenia Duszy, byś mógł głęboko przyjąć tą Świętą Moc. 
 
Przebudzenie tego procesu jest zawsze bardzo indywidualne, dla tego każdy z moichTantrycznych Masaży będzie wsłuchaniem się w Twoje ciało. Całkowitym zestrojeniem się z Tobą i tworzeniem spersonalizowanego masażu w głębokim wsłuchaniu się w Twoje świadome i podświadome Ja. Masaż będzie bardzo mocno współgrał z Twoją energią, będzie dostrojeniem się do Ciebie i współodczuwaniem. Piękną, duchową podróżą, puszczeniam i samo - zaufaniem. 
Zanim powierzysz się moim dłoniom nauczę Cię go przyjmować, byś mógł jak najpełniej wejść w swoją Moc, całkowicie wypełnić się swoją Mocą i doświadczyć w swoim ciele pełni spójności, czucia i głębi.

Przed rozpoczęciem masażu usiądziemy i chwilę porozmawiamy. Pozwoli Ci to bezpiecznie poczuć się w nowej sytuacji i miejscu. Razem omówimy intencje masażu i wspólnie wyznaczymy  strukturę i zakres sesji / dotyku i nagości, byś mógł w pełni powierzyć się, uwolnić i przyjmować.

Masaże wykonuję naturalnym, ciepłym olejem, w pełni bezpiecznym dla całego ciała. Moje olejki eteryczne sprowadzam z Indii. Są to najwyższej jakości i czystości esencje zapachowe, jakie są dostępne na świecie.

 

 ŚWIĘTE MASAŻE TANTRYCZNE KUNDALINI 


RYTUAŁ ZIEMI - BHAKTI  MARGA - ŚWIĘTA MIŁOŚĆ. Rytuał Tantrycznego Masażu, który wywodzi się z wielkiej, tantrycznej tradycji Bhakti - obudzenia w sobie Miłości.  
Wyrusz w niezwykłą  podróż z umysłu do serca, w której  doświadczysz ciała z pełnej, duchowej perspektywy.  Oddaj się uświęceniu ciała i seksualności, a obejmę dotykiem całego Ciebie – pięknie, zmysłowo i czule, byś zaufał przyjemności i w pełni otworzył swoją duszę i serce. Obudzę Twoje zmysły, ciało namaszczę ciepłym olejkiem i poprowadzę w krainę bez słów i bez czasu. Doświadczysz płynącej energii, głębi błogości i pełni spełnienia. Ukochasz się, wsłuchasz się w ciało i w serce i spotkasz Siebie w głębokiej, wewnętrznej miłości. 
Rytuał wzmacnia pogłębianie bliskości w relacjach intymnych, otwarcie się na lepsze związki, tworzenie mocniejszych, miłosnych więzi, pogłębienie relacji ze swoim wewnętrznym Ja.

Ceremonia może obejmować:

- Świątynną Inicjację Zjednoczenia Twojej Energii Seksualnej z całym ciałem
- Delikatne i stopniowe wprowadzenie w nagość i duchowość ciała
- Pełne zaufania wprowadzenie w kontakt z własnym ciałem 
- Bezpieczne wprowadzanie w odczuwanie głębi  tantrycznych masaży
- Psychoenergetyczny Masaż Czakr - uwolnienie się od psychicznego zmęczenia i odpuszczanie napięć i stresów
- Kombinację Tantrycznych Świątynnych Masaży olejowych: Dotyk Bogini, Holistycznego Uzdrawiającego i Masaży Kaszmirskich 
- Świątynny Rytuał Masażu Miejsc Intymnych - Masaż Lingam 
- Kierowanie Energii Seksualnej w ciele, kierowanie przepływu nasienia w celu wzmocniania męskiej mocy w ciele

- Spokojne i ciepłe zrównoważenie energii seksualnej w ciele
- Masaż ciepłymi ręcznikami
Cena sesji: 2h 700zł / 3h 800zł 

 

RYTUAŁ OGNIA - AGHORI MARGA  - ŚWIĘTE POŁĄCZENIE. Rytuał Tantrycznego Masażu, który wywodzi się z wielkiej tantrycznej tradycji Aghori, w której wszystko jest Święte i nie ma w Tobie podziału na złe i dobre, ładne i brzydkie, czyste i grzeszne. 
Wyrusz w głęboką  podróż do wnętrza swego ciała i połącz się z Sobą. Oddaj się w Moc Kundalini, a poprowadzę Cię w  stan spokoju, odpoczynku, spójności i uziemienia. W tradycyjnym masażu Kundalini otworzysz się na energetyczny poziom przyjmowania cielesności i porzucisz  poczucie wstydu i winy. W masażu Anusa otworzysz się na miękkość, nieznany poziom relaksu i naturalnej przyjemności. W świątynnym masażu ciała spotkasz siebie w zaufaniu, wewnętrznej zgodzie i odpuścisz wewnętrzną walkę.  Obudzisz swoją  świadomość i poczujesz się, jakbyś wrócił do wymarzonego domu.
Rytuał wzmacnia przyjęcie Siebie i Ciała po cieleśnie opresyjnym / pruderyjnym wychowaniu, przyjęcie swojej Męskości po trudnych relacjach / odrzuceniu / rozstaniu / żałobie, przyjęcie Siebie po doświadcznej przemocy.

Ceremonia może obejmować:

- Świątynną Inicjację Zjednoczenia Twojej Energii Seksualnej z całym ciałem
- Kombinację Tantrycznych Masaży Kundalini
- Tantryczny Świątynny Masaż Dotyk Bogini - olejowy masaż Kundalini całego ciała
- Tantryczny Swiątynny Masaż Czarny Diament - Tantryczny Masaż Analny zewnętrznego i wewnętrznego obszaru anusa, pośladków, perineum (krocza), rozety
- Wewnętrzny Masaż Kundalini i Masaż Prostaty
- Świątynny Rytuał Masażu Miejsc Intymnych - Masaż Lingam
- Kierowanie Energii Seksualnej w ciele, kierowanie przepływu nasienia w celu wzmocniania męskiej mocy w ciele
- głębokie tantryczne, pełne nasycanie się energią seksualną i głębokie przeżywanie seksualności energetycznej / całym ciałem  

- Spokojne i ciepłe zrównoważenie energii seksualnej w ciele
- Masaż ciepłymi ręcznikami
Cena sesji: 2h 700zł / 3h 800zł 


RYTUAŁ WODY - WAMA MARGA  - SWIĘTA SEKSUALNOŚĆ. Rytuał Tantrycznego Masażu, który wywodzi się z wielkiej, tantrycznej tradycji Vamamarga, w której energia seksualna, otwarta i zachowana w ciele, pogłębia i wzmacnia przepływ Kundalini.
Zapraszam Cię na tantryczną ucztę, która na zawsze pozostanie w Twojej pamięci. Oddaj się mistyczności, a otulę Cię w bliskość pełną ciepła i uważności. Powierz się moim dłoniom, a zabiorę Cię w ciepło i spokój, byś mógł zanurzyć się w swoje męskie ciało i w poznawanie swojego największego cudu i daru - Lingama. W Świątynnym masażu ciała wejdziesz w uważną czułość i przyzwolenie. W przyjmowanie i prowadzenie energii w ciele. W utrzymywanie męskiej siły w ciele, w zgodzie z sercem, ciałem i Twoją męską duszą. W masażu Lingam Kundalini doświadczysz pełnej, wewnętrznej jedności z własną seksualnością i otaczającym światem. Powrócisz do wewnętrznego zaufania, kompletności, Świętej Męskości i Świętej Cielesności.  

Rytuał wzmacnia świadomy przepływ energii seksualnej w ciele, poczucie seksualności jako integralnej części Siebie, poczucie różnicy między Energią Seksualną, a erotyką, podążanie za swoim ciałem i wewnętrzną mądrością.

Ceremonia może obejmować:

- Świątynną Inicjację Zjednoczenia Twojej Energii Seksualnej z całym ciałem
- Kombinację Tantrycznych Świątynnych Masaży olejowych: Ogród Miłości, Dotyk Bogini, Holistyczny Uzdrawiający  
- Świątynny Rytuał Masażu Miejsc Intymnych - - Świątynny Rytuał Masażu Miejsc Intymnych - Masaż Lingam 
- Kierowanie Energii Seksualnej w ciele, kierowanie przepływu nasienia w celu wzmocniania męskiej mocy w ciele
- Kierowanie energii seksualnej w ciele, tantryczne, pełne nasycanie się energią seksualną i głębokie przeżywanie seksualności energetycznej / całym ciałem
- Spokojne i ciepłe zrównoważenie energii seksualnej w ciele
- Masaż ciepłymi ręcznikami
Cena sesji: 2h 700zł / 3h 800zł

 

RYTUAŁ POWIETRZA - TANDAVA MARGA - SWIĘTE POWIERZENIE SIĘ. Rytuał Tantrycznego Masażu, który wywodzi się z wielkiej tantrycznej tradycji Śiwaickiej, w które energia w ciele tańczy swobodnie i  służy poznawaniu najgłębszej, wewnętrznej prawdy.
Przyjdź do Świątyni i spotkaj prawdziwego Siebie w głęboko medytacyjnym, olejowym masażu intuicyjnym, nazywanym Tańcem Energii. Rytuał jest improwizacją energetyczną, tworzeniem spersonalizowanego masażu w głębokim wsłuchaniu się w to, co "mówi" Twoje ciało. Masaż będzie bardzo mocno współgrał z Twoją energią, będzie dostrojeniem się do Ciebie i współodczuwaniem. Pełnym skupieniem się i wsłuchaniem w ciało.
Ceremonia poprowadzi Cię w bezwarunkową zgodność, otwartość i zaufanie, odpuszczenie oczekiwań i odpuszczenie kontroli.

Jest to jedyny masaż tantryczny, który nie ma określonej  struktury. Nie wiem, co będę robić podczas ceremonii i nie wiem, co będzie się działo. Rytuał za każdym razem jest inny i nie da się go przewidzieć, ani zaplanować. 

Rytuał wzmacnia wejście w bezwarunkową zgodność / otwartość / zaufanie do siebie, odpuszczenie oczekiwań i odpuszczenie kontroli, bardzo głęboki odpoczynek, bezpieczeństwo i powrót do wewnętrznego Źródła. 

Ceremonia MOŻE obejmować, lub NIE obejmować:

- Świątynną Inicjację Zjednoczenia Twojej Energii Seksualnej z całym ciałem 
- Kombinację Tantrycznych Świątynnych Masaży olejowych
- Kombinację świątynnych Masaży Intymnych  
- Tworzenie masażu intuicyjnego w oparciu o zasady tantrycznej pracy z energią
- Improwizację energetyczną - tworzenie spersonalizowanego masażu w głębokim wsłuchaniu się w to, co "mówi" ciało
- Elementy ciszy, bezruchu, skupienia, modlitwy, medytacji, wizualizacji, medytacji prowadzonych, praktyk tantrycznych, towarzyszenia ciału bez dotyku.....
- Spokojne i ciepłe zrównoważenie energii seksualnej w ciele
Cena sesji: 2h 700zł / 3h 800zł


***********************************************************

 

TWOJE BEZPIECZEŃSTWO I GRANICE W MASAŻU

Tym, co jest dla mnie szczególnie ważne w pracy z Tobą, jest moja głęboka, intencyjna czystość. W żadnym momencie ceremonii nie zostaną naruszone Twoje granice i zaufanie. Nie wydarzy się nic, na co nie wyrazisz zgody i w każdym momencie ceremonii będziesz w zgodzie ze swoją  wrażliwością, otwartością i poczuciem bezpieczeństwa. Podczas moich ceremonii nic nie dzieje się na siłę - w każdym momencie masażu Ty decydujesz o granicach Twojej sesji i o tym, jak gęboko chcesz wejść w nagość i kiedy chcesz przyjąć masaż intymny - na pierwszym, czy na którymś kolejnym spotkaniu. 

Podczas sesji ja odpowiadam za jakość i przestrzeń, która umożliwi Ci Twoje, jak najgłębsze doświadczenie. 
Ty odpowiadasz za swoją gotowość, zaangażowanie, powierzenie się i głębokość swojego doświadczenia. 

Każda sesja może obejmować:
- Prowadzenie i pomoc w oddaniu się i przyjmowaniu wszystkiego, co poczujesz i doświadczysz podczas masażu na poziomie cielesnym, energetycznym, emocjonalnym i wewnętrznym
- Przepracowanie psycho - emocjonalnych potrzeb / trudności / zahamowań, jeśli takie pojawią sie w czasie masażu
- Przepracowanie psycho - somatycznych ( cielesnych) i psycho - seksualnych potrzeb / trudności / zahamowań, jeśli takie pojawią sie w czasie masażu
- Elementy ciszy, bezruchu, skupienia, medytacji, wizualizacji, tantrycznych praktyk oddechowych i seksualnych, jeśli będą potrzebne podczas masażu

Zachęcam Cię do skorzystania z kilku sesji masażu w regularnych odstępach czasu, ponieważ regularność praktyk utrwali i wzmocni działanie Kundalini w ciele.

Przed i po masażu możesz wziąć prysznic w eleganckiej, komfortowej łazience.   
Ciepło i komfort w masażu zapewni Ci specjalistyczne ogrzewanie na podczerwień.

PODZIĘKOWANIA NADESŁANE PO MOICH MASAŻACH

Adam: Myślałem że byłem już na tantrycznych masażach. Luno, po masażu u Ciebie zrozumiałem, że nie byłem. Nie byłem nawet blisko tego, czym to jest. Nie umiem opisac tego, czego doświadczyłem, bo żadne słowa nie oddają, więc kłaniam Ci się do stóp. 
Andrzej:  Na masaż tantryczny? Żeby to było na prawdę dobre i prawdziwe, żeby to była faktycznie tantra i duchowe przeżycie? Tylko do Luny. 

Więcej możesz poczytać tu:  
https://www.kalalunatemple.com.pl/127,Referencje.html

 

Zadzwoń do mnie, porozmawiajmy i zarezerwuj termin
884 394 568
Jeśli nie odbieram, napisz email: info.kalalunatemple@gmail.com