english version
Dla Mężczyzn

Masaż KUNDALINI - UZDRAWIAJĄCY MASAŻ TANTRYCZNY DLA MĘŻCZYZN

Swobodnie płynąca energia Kundalini jest szczytowym doświadczeniem wewnętrznej mocy samouzdrowienia, energii całego ciała, pełni życia i najgłębszym doświadczeniem wewnętrznym i osobistym, jakiego możesz doświadczyć. 
Przebudzenie procesu Uzdrowienia jest zawsze bardzo indywidualne, dla tego każdy z moichTantrycznych Masaży będzie wsłuchaniem się w Twoje ciało. Całkowitym zestrojeniem się z Tobą i tworzeniem spersonalizowanego masażu w głębokim wsłuchaniu się w Twoje świadome i podświadome Ja. Masaż będzie bardzo mocno współgrał z Twoją energią, będzie dostrojeniem się do Ciebie i współodczuwaniem. Piękną, duchową podróżą, puszczeniam i samo - zaufaniem. 
Zanim powierzysz się moim dłoniom nauczę Cię go przyjmować, byś mógł jak najpełniej wejść w swoją moc, całkowicie wypełnić się swoim Uzdrowieniem i doświadczyć w swoim ciele pełni spójności, czucia i głębi.

Przed rozpoczęciem masażu usiądziemy i chwilę porozmawiamy. Pozwoli Ci to bezpiecznie poczuć się w nowej sytuacji i miejscu. Razem omówimy intencje masażu, lub obszary do przepracowania. Wspólnie wyznaczymy  strukturę i zakres sesji / dotyku i nagości, byś mógł w pełni powierzyć się, uwolnić i przyjmować.

Masaże wykonuję naturalnym, ciepłym olejem, w pełni bezpiecznym dla całego ciała. Moje olejki eteryczne sprowadzam z Indii. Są to najwyższej jakości i czystości esencje zapachowe, jakie są dostępne na świecie.

KAŻDY Z RYTUAŁÓW MASAŻU OBEJMUJE:

- Inicjację zjednoczenia Twojej Uzdrawiającej Energii z całym ciałem
- Delikatne i stopniowe wprowadzenie w nagość i duchowość ciała
- Pełne zaufania wprowadzenie w kontakt z własnym ciałem

- Pełne czucie całym ciałem
- Uwolnienie się z napięcia i zamrożenia  
- Uwolnienie  się z oczekiwań i przymusu kontroli
- Bardzo głęboki odpoczynek i relaks
- Prowadzenie i pomoc w oddaniu się i przyjmowaniu wszystkiego, co poczujesz i doświadczysz podczas masażu na poziomie cielesnym, energetycznym, emocjonalnym i wewnętrznym
- Psychoenergetyczny Masaż Czakr - uwolnienie się od psychicznego zmęczenia i odpuszczanie napięć i stresów
- Tantryczne Masaże Energetyczne głębokiej pracy z energią, uważnością / obecnością i oddechem
- Indywidualnie dobraną kombinację Tantrycznych, specjalistycznych Masaży Kundalini całego ciała
 

W zgodzie z Twoją decyzją i gotowością, każday Rytuał MOŻE OBEJMOWAĆ:

- Indywidualnie dobraną kombinację specjalistycznych ( nieerotycznych) Masaży Intymnych: Lingam Kundalini*
- Indywidualnie dobraną kombinację specjalistycznych Masaży Kundalini obszaru Anusa* 
- Przepracowanie psycho - emocjonalnych potrzeb / trudności / zahamowań, jeśli takie pojawią sie w czasie masażu
- Przepracowanie psycho - somatycznych ( cielesnych) i psycho - seksualnych potrzeb / trudności / zahamowań, jeśli takie pojawią sie w czasie masażu
- Elementy ciszy, bezruchu, skupienia, medytacji, wizualizacji, tantrycznych praktyk oddechowych i seksualnych, jeśli będą potrzebne podczas masażu
- Spokojne i ciepłe zrównoważenie Uzdrawiającej Mocy w ciele

 

 RYTUAŁY KUNDALINI TANDAVA
Tandava - wsłuchanie się w Ciebie


BHAKTI  MARGA - DROGA PRZEZ MIŁOŚĆ. Rytuał Uzdrawiającego Masażu, który wywodzi się z wielkiej, tantrycznej tradycji Bhakti - powierzenia się swojej Duszy, swoim duchowym opiekunom, swojej Boskiej Esencji, lub swojemu Wyższemu Ja. To Twoja głęboka, wewnętrzna podróż z umysłu do serca, w którym odnajdziesz prawdziwą Miłość i swoją Boską Istotę.  Wejdziesz w stan spokoju, odpoczynku i uziemienia. W ukochanie Siebie, wsłuchanie się w ciało i w serce. Spotkasz Siebie w głębokiej, wewnętrznej wdzięczności. 
Rytuał wzmacnia 
- pogłębianie bliskości w relacjach intymnych
- otwarcie się na lepsze związki 
- tworzenie mocniejszych, miłosnych więzi
- pogłębienie relacji ze swoim wewnętrznym Ja

Cena sesji: 2h 700zł / 3h 800zł 

 

AGHORI MARGA  - DROGA PRZEZ UWOLNIENIE. Rytuał Uzdrawiającego Masażu, który wywodzi się z tantrycznych praktyk Aghori, którzy uczą, że Wszystko  jest Święte i nie ma w Tobie podziału na złe i dobre, ładne i brzydkie, czyste i grzeszne.  To Twoja głęboka, wewnętrzna podróż w przyjęcie Siebie.  Uwolnisz się od wstydu, obaw i niechęci związanej z ciałem, z dotykiem i nagością. Porzucisz  oceny, negatywne przekonania i  poczucie winy. Spotkasz Siebie w wewnętrznej zgodzie i odpuszczeniu wewnętrznej walki. Pogodzisz się z sobą w swojej ciepłej,  Boskiej Mocy. 
Rytuał wzmacnia
- przyjęcie Siebie i Ciała po cieleśnie opresyjnym / pruderyjnym wychowaniu
- ponowne przyjecie Siebie i Ciała po trudnych relacjach
- przyjęcie swojej Męskości po odrzuceniu / rozstaniu / żałobie
- przyjęcie Siebie po doświadcznej przemocy

Cena sesji: 2h 700zł / 3h 800zł 


VAMA MARGA  - DROGA PRZEZ CIAŁO. Rytuał Uzdrawiającego Masażu, który wywodzi się z tantrycznych praktyk Kundalini, w których energia seksualna wzmacnia prowadzenie Kundalini w ciele i nie zakłóca trwania w głębokim stanie Samadhi.
To Twoja  głęboka, wewnętrzna podróż w której, przez mądrość ciała, poznasz Siebie. Powierzysz się swojemu ciału i oddasz się w Moc Kundalini. Wejdziesz w czucie i przyzwolenie. Powrócisz do wewnętrznego zaufania, kompletności,  bezpieczeństwa i Świętej Cielesności. 
Rytuał wzmacnia
- świadomy przepływ energii seksualnej w ciele
- poczuciu seksualności jako integralnej części Siebie
- poczucie Siebie jako osoby cielesno seksualnej od urodzenia
- poczucie różnicy między Energią Seksualną, a erotyką

Cena sesji: 2h 700zł / 3h 800zł 

***********************************************************

 

* Lingam - nazwa pochodząca z Sanskrytu. Oznacza psycho - cielesną Męskość, pełną w aspekcie cielesnym, duchowym, emocjonalnym, psychicznym, energetycznym i uczuciowym, ( a nie określenie penisa, jak zazwyczaj możesz wyczytać w innych ofertach).
Na poziomie masażu miejsc intymnych Masaż Lingam Kundalini może obejmować cały Twój obszar intymny,
w połączeniu z psycho - energetyczną pracą przez ciało. 

** W masażu Anusa możliwy jest profesjonalny masaż prostaty, połączony z psycho - energetyczną pracą z Kundalini. 

TWOJE BEZPIECZEŃSTWO I GRANICE W MASAŻU

Tym, co jest dla mnie szczególnie ważne w pracy z Tobą, jest moja głęboka, intencyjna czystość. W żadnym momencie ceremonii nie zostaną naruszone Twoje granice i zaufanie. Nie wydarzy się nic, na co nie wyrazisz zgody i w każdym momencie ceremonii będziesz w zgodzie ze swoją  wrażliwością, otwartością i poczuciem bezpieczeństwa. Podczas moich ceremonii nic nie dzieje się na siłę - w każdym momencie masażu Ty decydujesz o granicach Twojej sesji i o tym, jak gęboko chcesz wejść w nagość i kiedy chcesz przyjąć masaż intymny - na pierwszym, czy na którymś kolejnym spotkaniu. 

Podczas sesji ja odpowiadam za jakość i przestrzeń, która umożliwi Ci Twoje, jak najgłębsze doświadczenie. 
Ty odpowiadasz za swoją gotowość, zaangażowanie, powierzenie się i głębokość swojego doświadczenia. 
Zachęcam Cię do skorzystania z kilku sesji masażu w regularnych odstępach czasu, ponieważ regularność praktyk utrwali i wzmocni działanie Kundalini w ciele.

Przed i po masażu możesz wziąć prysznic w eleganckiej, komfortowej łazience.   
Ciepło i komfort w masażu zapewni Ci specjalistyczne ogrzewanie na podczerwień.

OPINIE I PODZIĘKOWANIA

Adam: Myślałem że byłem już na tantrycznych masażach. Luno, po masażu u Ciebie zrozumiałem, że nie byłem. Nie byłem nawet blisko tego, czym to jest. Nie umiem opisac tego, czego dośwaidczyłem, bo żadne słowa nie oddają, więc kłaniam Ci się do stóp. 
Andrzej:  Na masaż tantryczny? Żeby to było na prawdę dobre i prawdziwe, żeby to była faktycznie tantra i duchowe przeżycie? Tylko do Luny. 

Więcej opinii i podziękowań nadesłanych mi przez innych Klientów i Klientki możesz poczytać tu:  
https://www.kalalunatemple.com.pl/127,Referencje.html

 

Zadzwoń do mnie, porozmawiajmy i zarezerwuj termin
884 394 568
Jeśli nie odbieram, napisz email: info.kalalunatemple@gmail.com