english version
O mnie

Luna B. Mierzewicz 

Duchowa Uzdrowicielka, Mistrz Nauczyciel Czarnej Tantry i Świętej / Świątynnej Seksualności w duchowej tradycji Maha Siddhów.
Założycielka jedynej w Polsce Tantrycznej Świątyni w tradycjach Tantr Kaulickich -  Vamachara, Aghorachara i Kaulachara.

Inicjowana Mistrzyni Świątynnych Praktyk Seksualnych i pracy z energią, w szczególności z energią seksualną i z Kundalini.
Duchowa przewodniczka i doradczyni w rozwoju osobistym i wewnętrznym.  
Założycielka jedynej w Polsce Szkoły Tantrycznych Masaży dla profesjonalistów
Mistrzyni Magii Seksualnej, Bogini i Magini w Temple V

Jako nauczyciel w duchowej tradycji Czarnych Tantr Kaulickich prowadzę Świątynię w której praktyki wykraczają daleko poza komercyjną "tantrę zachodnią". Uczę i prowadzę indywidualnie, przez głębokie wglądy, przekaz duchowy, 
mądrość i wiedzę przekazaną mi przez moich nauczycieli i mistrzów, wypracowane, autorskie metody i doświadczenie płynące z mojego głębokiego, osobistego i duchowego rozwoju, obecność, świadomość, czystość intencji i praktyk i głębokie zrozumienie, a także zgodnie z charakterem, profilem psychologicznym i potrzebami uczniów.


Specjalizuję się w otwierającej, uwalniającej, uzdrawiającej i transformującej pracy procesowej przez ciało w: 
Świętych Tantryczych Masażach i Świątynnych Ceremoniach Duchowej Seksualności 
- Świątynnej pracy ze Świętym Dotykiem, Energią Seksualną i Kundalini
- Uzdrawianiu Seksualności i Seksualnej / Transformacyjnej Pracy z Ciałem
- Mappingu - Tantrycznej Psychoterapii przez Ciało 

- Uzdrawiającej pracy z Wewnętrznym Bólem i Lękiem
- Transformacyjnej pracy z Seksualnym, Emocjonalnym i Wewnętrznym Cieniem.
 

 

Od wielu lat z przebudzoną i otwartą Kundalini, praktykując indywidualnie i w odosobnieniach przeszłam najwyższe Inicjacje Śmierci i Przebóstwienia. Praktykę tantrycznego uzdrawiania i Mistrzostwo Świątynnych Praktyk Seksualnych zdobywałam od najmłodszych lat szkoląc się pod kierunkiem swoich duchowych opiekunów i mistrzów. Praktykowałam w tantrycznej świątyni w Londynie, przyjmując ludzi z wielu religii, narodowości i kultur.

Do swojej Świątyni zapraszam Kobiety, Mężczyzn i Pary wszystkich orientacji i identyfikacji płciowych / seksualnych, a także ludzi wszystkich wyznań i bezwyznaniowych.

 

Moimi nauczycielami, opiekunami duchowymi i przewodnikami są: Abigail Lefey, Lamar Sull, Samael Salamhan, Diedra Williams, Pulla Dajarwati, Namoah Kali i wielu, wielu moich wspaniałych przyjaciół z Temple V. Sercem dziękuję im za obecność, wiedzę i za to, że byli tak wymagajacy, konsekwentni i cierpliwi. 
 

Moje certyfikaty i dyplomy:

 

Certified Tantric Sacred Massage Healer - Londyn 
Sacred Sexual Healer - Londyn

Certified Vamachara Tantra Therapist - Londyn 
Certified Sacred Massage Therapist - Londyn

Kundalini Healing Grand Master - Londyn

Kundalini Healing Master Teacher - Londyn
"Conscious Kink and Shadow Tantra Practitioner Training" w School of Erotic Misteries, Londyn
Certificate of Completion "ASPEX Training"  - Advanced Sexological Personal Exploration Xperience w Sex Coach University z San Francisco - Warszawa

Certificate of Completion "Clinical Sexology Live Training" w Sex CoachU z San Francisco - Warszawa

Certificate of Completion "The Ultimate SAR Experience" - Sexual Attitudes Re- Assessment & Re- Structuring Training w Institute for Sexual Self Realization z San Francisco - Warszawa

 o mnie