english version
O mnie

Luna B. Mierzewicz 

KIM JESTEM:

Mistrzyni Uzdrowicielka. Nauczycielka Czarnej Tantry i Świętej / Świątynnej Seksualności w duchowej tradycji Maha Siddhów.
Założycielka jedynej w Polsce Tantrycznej Świątyni w tradycjach Tantr Kaulickich -  Vamachara, Aghorachara i Kaulachara.

Inicjowana Mistrzyni Świątynnych Praktyk Seksualnych i pracy z energią, w szczególności z energią seksualną i z Kundalini.
Duchowa Uzdrowicielka, przewodniczka i doradczyni w rozwoju osobistym, wewnętrznym i duchowym.  
Założycielka jedynej w Polsce Szkoły Tantrycznych Masaży dla profesjonalistów
Mistrzyni Magii Seksualnej, Bogini i Magini w Temple V

Jako Mistrzyni w duchowej tradycji Maha Siddhów i jedyna osoba w Polsce prowadzę Świątynię Tantry w której praktyki wykraczają daleko poza komercyjną "tantrę zachodnią". Uczę i prowadzę indywidualnie, przez głęboki osobisty kontakt, przekaz duchowy, obecność, świadomość, czystość praktyk i głębokie wzajemne zrozumienie, a także zgodnie z charakterem, profilem psychologicznym i potrzebami uczniów.

Specjalizuję się w: 
Świętych Tantryczych Masażach i Świątynnych Ceremoniach Duchowej Seksualności 
- Świątynnej pracy z Dotykiem i Energią Seksualną
- Uzdrawianiu Seksualności i Seksualnej / Transformacyjnej Pracy z Ciałem
- Mappingu - Tantrycznej Psychoterapii przez Ciało 

- Uzdrawiającej pracy z Wewnętrznym Bólem i Lękiem
- Pracy z Cieniem - Transformacyjnej pracy z wewnętrznym / psychologicznym / emocjonalnym cieniem
- Tantrycznym BDSM i Kinku - transformacyjnej pracy z Seksualnym Cieniem.
 

 

Od wielu lat z przebudzoną i otwartą Kundalini, praktykując indywidualnie i w odosobnieniach przeszłam najwyższe Inicjacje Śmierci i Przebóstwienia. Praktykę tantrycznego uzdrawiania i Mistrzostwo Świątynnych Praktyk Seksualnych zdobywałam od najmłodszych lat szkoląc się pod kierunkiem swoich opiekunów i mistrzów.  Praktykowałam w tantrycznej świątyni w Londynie, przyjmując ludzi z wielu religii, narodowości i kultur.

MOJA DROGA DUCHOWA

Wiele osób pyta mnie jak zaczęła się moja droga duchowa. Jak odkryłam to, że chcę wieść takie życie, poświęcić się Tantrze i pracy z ludźmi. 
Cała moja ścieżka duchowa jest samo inicjacją. Tak wybrałam przychodząc na ziemię - by iść bez zewnętrznych, ziemskich mistrzów. 

Urodziłam się ze świadomością przenikającej mnie duchowości, z mocą wibracji energii i z umiejętnością swobodnego posługiwania się tą siłą. Decyzję o wejściu na Drogę Duchowego Przebóstwienia, a także wyboru Ścieżki dokonałam w bardzo młodym wieku, będąc dzieckiem. 

Mając jakieś 3/4 lata podjęłam decyzję, że chcę być dobrym człowiekiem. Że chcę, by moje życie było modlitwą i sakramentem. Że chcę, by było święte. Że ofiarowuję je duchowości i wszystko, co będę robić, czego będę się uczyć ma być temu poświęcone. 

Mając jakieś 6/8 lat podjęłam świadomą decyzję o wyborze ścieżki i panteonu. Wybrałam bogów, którzy mają mnie prowadzić, uczyć i wspierać. 

Mając jakieś 13 / 14 lat potwierdziłam te decyzje na całe życie, oddałam całą siebie dla przebóstwienia i duchowego rozwoju i z czasem przyjęłam wszystkie inicjacje. 

Osobistą praktykę rozpoczęłam Mahamudrą - całkowitym ofiarowaniem i oddaniem całej siebie i całego mojego życia dla duchowego rozwoju. Dziś jestem Drogą, Bramą i Łonem z którego rodzimy się na nowo – lepsi, szczęśliwsi, bardziej świadomi pełni własnego potencjału i mocy. 
Od ponad 15 lat wspieram ludzi z całego świata w przyjmowaniu swojej seksualności i intymności jako świętości, duchowej - mistycznej siły i najwyższego daru istnienia. Uzdrawiam głęboką pracą z ciałem, dotykiem, nagością, seksualnością i intymnością. Świadomie i odpowiedzialnie prowadzę siebie i innych w doświadczaniu seksualności, energii, rozwoju osobistym i uzdrawianiu duszy i ciała. Pomagam stawać we własnej mocy i żyć życiem przepełnionym totalnością, intensywnością i ekstatycznym, radosnym przeżywaniem codzienności w błogości i spełnieniu. Pracuję w oparciu o mądrość i wiedzę przekazaną mi przez moich nauczycieli, wypracowane, autorskie metody i doświadczenie płynące z głębokiego, osobistego i duchowego rozwoju. Podczas spotkań i sesji dzielę się sobą - moim spokojem, obecnością, ciepłem, dotykiem, doświadczeniem, wiedzą, energią, wewnętrzną radością i otwartością serca. 

Do mojej Świątyni zapraszam Kobiety, Mężczyzn i Pary wszystkich orientacji i identyfikacji płciowych / seksualnych, a także ludzi wszystkich wyznań i bezwyznaniowych.
 

Moje certyfikaty i dyplomy:

 

Certified Tantric Sacred Massage Healer and Sacred Sexual Healer - Londyn

Certified Vamachara Tantra Therapist and Certified Sacred Massage Therapist - Londyn

Kundalini Healing Grand Master - Londyn

Kundalini Healing Master Teacher - Londyn
"Conscious Kink and Shadow Tantra Practitioner Training" w School of Erotic Misteries, Londyn
Certificate of Completion "ASPEX Training"  - Advanced Sexological Personal Exploration Xperience w Sex Coach University z San Francisco - Warszawa

Certificate of Completion "Clinical Sexology Live Training" w Sex CoachU z San Francisco - Warszawa

Certificate of Completion "The Ultimate SAR Experience" - Sexual Attitudes Re- Assessment & Re- Structuring Training w Institute for Sexual Self Realization z San Francisco - Warszawa

Masaż PeLoHa - Łódź

Bioenergoterapia, Hipnoterapia - Warszawa

Mam uprawnienia zawodowe MEN.o mnie