Masaż Intymny. Święta Seksualność i Tantryczna Inicjacja.

Masaż Intymny. Masaż miejsc intymnych.

TANTRYCZNA INICJACJA – ŚWIĘTE CIAŁO I DUCHOWA MOC MIEJSC INTYMNYCH. Przebudzenie Duszy. Odblokowanie Nadis i wzmocnienie przepływu energetycznego w ciele. Uwolnienie z winy i wstydu. Uświęcenie Ciała i Seksualności. Rytuały dla Kobiet i Mężczyzn.

„Jeżeli myślisz, że byłeś już na masażu tantrycznym, to po masażu Luny zrozumiesz, że nie byłeś.”

Być może już masz za sobą doświadczenie jakiegoś tantrycznego masażu. Być może było to piękne przeżycie, ale również jest możliwe, że twój masaż był nie tak tantryczny, jak obiecywał opis. I w rzeczywistości skończyło się na pomizianiu ciała i / lub manualnym zakończeniu.
Więc jeśli nadal szukasz Profesjonalnego Tantrycznego Masażu, by w końcu doświadczyć, czym jest prawidłowa praca z energię seksualną w ciele, to zapraszam cię na tantryczne masaże intymne.

Co to znaczy profesjonalny masaż intymny?

To znaczy, że Twój masaż będzie na prawdę Tantryczny. Zgodny z nauką Kaulickiej Tantry Hinduskiej, z której pochodzi.

To znaczy, że Twój masaż intymny, będzie rzeczywiście tantryczny a nie „trochę tantryczny”, „tantro podobny”, „tantro-erotyczny”, „tao-tantryczno-orgazmiczny z  duchowym happy endem”, oferowany w „salonach masażu tantrycznego”, czy „świątyniach tantry” , jak wielokrotnie możesz spotkać w różnych ofertach.

To oznacza, że oddasz się w dobre ręce i doświadczysz u mnie tego, czym naprawdę powinna być ta świątynna i święta praktyka.

W Tantrze Kaulickiej masaż jest inicjacją i bramą, która prowadzi do czystej świadomości i wewnętrznej pełni poprzez poznanie Duchowej Mocy swoich Miejsc Intymnych, a nie masżem, jako celem samym w sobie. Dlatego w każdej ceremonii bardzo głęboko spotkasz Siebie i swoje najgłębsze, Intymne Ja. Więc jeśli chcesz doświadczyć tego, dokąd Cię zaprowadzi Tantryczna Inicjacja, przyjdź na Rytuał.

Podczas ceremonii poprowadzę Cię w Twoje ciało.
W błogość, ożywienie i uwolnienie, którego nigdy nie zapomnisz.
W najgłębsze doświadczenie wewnętrznej spójności, wolności i mocy, jaką możesz poczuć.
I w najgłębszy kontakt ze swoim Wyższym Ja, jakiego możesz doświadczyć.

 

Ceremonie Intymnych Masaży Tantrycznych

 

RYTUAŁ CIAŁA – DOBRY DOTYK  – UWOLNIENIE Z WINY I WSTYDU.

Rytuał Tantryczny, który wywodzi się z tantrycznych praktyk Aghori – świętych mnichów uzdrowicieli, którzy uczą, że Wszystko  jest Święte i nie ma w Tobie podziału na złe i dobre, ładne i brzydkie, czyste i grzeszne.
Ten masaż intymny to będzie Twoja głęboka, wewnętrzna podróż w przyjęcie Siebie.  Rytuał jest idealny dla osób, które pragną uwolnić się z cielesnej winy i wstydu, obaw i niechęci związanej z ciałem,  dotykiem i nagością. Przyjąć swoje ciało po opresyjnym wychowaniu, „duchowym” deprecjonowaniu, czy trudnej przeszłości.

Ceremonia może obejmować:
– Stopniowe przyjmowanie siebie w tantrycznej  cielesności
– Natychmiastowe pogłębienie ciepłego kontaktu z ciałem i seksualnością i odpuszczenie wewnętrznej walki.
– Pogodzenie się z sobą, uziemienie, odpuszczenie codzienności i wejście w głęboką energetyczną pełnię.
– Wprowadzenie w naukę tantrycznej duchowości i intencyjnego prowadzenia energii seksualnej w ciele (opcjonalnie, za zgodą)
Tantryczny Masaż Intymny – Uwalniający Masaż Całego Ciała
– DOBRY DOTYK – NIEEROTYCZNY, ŚWIĄTYNNY RYTUAŁ MASAŻU CAŁEGO CIAŁA I MASAŻU MIEJSC INTYMNYCH – UZDRAWIAJĄCY MASAŻ YONI / UZDRAWIAJĄCY MASAŻ LINGAM 

Pełna Ceremonia trwa 3 h
Świątynna opłata za rytuał: 900zł

RYTUAŁ SERCA – PRZEBUDZENIE DUSZY.

Rytuał Tantryczny, który wywodzi się z wielkiej, tantrycznej tradycji Bhakti Marga – uwielbienia i powierzenia się Boskiej Miłości, swoim duchowym opiekunom, swojej Boskiej Esencji i swojej wewnętrznej miłości. 
Ten masaż, to będzie Twoja głęboka, wewnętrzna podróż do Serca. Rytuał jest idealny dla osób, które pragną puścić z serca obciążenie i lęk. Uwolnić się od przenoszonych emocji i otworzyć się na nową, wewnętrzną  bliskość. Nauczyć się słuchać Serca i otworzyć się na wewnętrzne połączenie.

Ceremonia może obejmować:
– Tantryczny Masaż Świątynnego Obudzenia Serca.
– Rozbrojenie ciała i serca z wewnętrznego ciężaru i lęku.
– Natychmiastowe wsłuchanie się w ciało i w serce i spotkanie Siebie w głębokiej, wewnętrznej wdzięczności.
– Naukę słuchania Serca i otwarcie wewnętrznego połączenia.
– Odnalezienie wewnętrznego prowadzenia i powołania.
– ROZPROWADZENIE ENERGII SERCA NA CAŁE CIAŁO I MIEJSCA INTYMNETANTRYCZNY MASAŻ CZUJĄCEGO SERCA.

Pełna Ceremonia trwa 3 h
Świątynna opłata za rytuał: 900zł

 

RYTUAŁ  Y O N I / L I N G A M  KUNDALINI – DUCHOWA MOC MIEJSC INTYMNYCH. MASAŻ MIEJSC INTYMNYCH

Rytuał Tantryczny, który wywodzi się z wielkiej, tantrycznej tradycji Vama Marga, w której miejsca intymne ciała są świętą bramą do duchowej świadomości, kontaktu z podświadomością i Twoim Wyższym Ja.
Masaż Yoni / Lingam to będzie Twoja głęboka, wewnętrzna podróż w mądrość ciała i w poznanie siebie. Rytuał jest idealny dla osób, które pragną skontaktować się ze swoją Duchową Jaźnią. Wsłuchać się w swoje Wyższe Ja i odnaleźć duchową moc swoich Miejsc Intymnych.

Ceremonia może obejmować:
– Otwieranie siebie na nową bliskość i nową, szczerą intymność.
– Naukę, lub odnowienie bliskiego kontaktu ze swoim Lingamem / Joni.
– Wsłuchanie się i powierzenie się swojej Joni / Lingam i wsłuchanie się w swoje Wyższe Ja.
–  Oddanie się w moc głębokiego czucia i przyzwolenia.
ENERGETYCZNY MASAŻ MIEJSC INTYMNYCH – ROZPROWADZENIE DUCHOWEJ MOCY NA CAŁE CIAŁO – TANTRYCZNY MASAŻ  KUNDALINI.

Pełna Ceremonia trwa 3 h
Świątynna opłata za rytuał: 900zł

 

RYTUAŁ TANDAVA – INTUICYJNY TANIEC ENERGII SEKSUALNEJ.

Tandava to Taniec Bogów. Rytuał Tantryczny, który wywodzi się z najstarszych, tantrycznych praktyk Kapalików – czcicieli rytualnej seksualności.
Ten masaż intymny to będzie Twoja głęboka, wewnętrzna podróż w intuicyjny przepływ energii seksualnej w ciele i w jej boski taniec. Rytuał jest idealny dla osób, które pragną przyjąć swoją energię seksualną i swoją seksualną osobowość jako całkowitą siłę życiową. Nauczyć się ją prawidłowo kierować, wzmacniać i kierunkować w intymne i życiowe cele. Wejść w medytację, intuicyjność i powrócić do wewnętrznego Źródła.
Rytuał będzie improwizacją energetyczną, dostrojeniem się do Ciebie i współodczuwaniem. Pełnym skupieniem się i wsłuchaniem w Ciebie. Całkowitym zestrojeniem się z Tobą i tworzeniem świętego dotyku w głębokim wsłuchaniu się w Twoje ciało, świadomość i podświadomość. Dlatego jest to jedyny masaż tantryczny, który nie ma określonej struktury. Nie wiem, co będę robić podczas ceremonii i nie wiem, co będzie się działo. Rytuał za każdym razem jest inny i nie da się go przewidzieć, ani zaplanować.

Ceremonia może obejmować:
– Naukę prawidłowego kierowania, wzmacniania i intencyjnego kierunkowania energii w ciele.
– Powrót do wewnętrznego zaufania, kompletności,  bezpieczeństwa i Świętej Cielesności.
– Wejście w medytację i intuicyjność.
– Wejście w bezwarunkową zgodność, otwartość, odpuszczenie oczekiwań i odpuszczenie kontroli.
– Powrót do wewnętrznego Źródła
– ENERGETYCZNY MASAŻ TANDAVA – TAJEMNICA ŚWIĘTEJ CIELESNOŚCI – MASAŻ  J O N I TANDAVA / MASAŻ L I N G A M TANDAVA

Pełna Ceremonia trwa 3 h
Świątynna opłata za rytuał: 900zł

 

Zachęcam Cię do skorzystania z kilku sesji masażu, ponieważ regularność praktyk wzmocni uzdrawiające działanie, a przede wszystkim mocniej otworzy Boską Energię Kundalini w ciele. I podczas każdej sesji, coraz głębiej wprowadzi energię seksualną ciała w długotrwały, stały i samo-aktywizujący się przepływ i stały dobrostan.

A jeśli chcesz jeszcze więcej dowiedzieć się o Tantrycznym Masażu, jego pochodzeniu, znaczeniu, tantrycznych rytuałach. Świętej Nagości i duchowym znaczeniu Miejsc Intymnych – zapraszam tu, na mój TANTRYCZNY BLOG 

A jeżeli czujesz, że nosisz w sobie blokady i głęboko tkwiące zahamowania, których nie umiesz rozpoznać, ani się od nich uwolnić, to zapraszam na MAPPING 3 MISTRZÓW

 

CO MUSISZ WIEDZIEĆ PRZED ROZPOCZĘCIEM TANTRYCZNEGO MASAŻU MIEJSC INTYMNYCH:

Najpierw usiądziemy i chwilę porozmawiamy. Pozwoli Ci to bezpiecznie poczuć się w nowym miejscu. Razem omówimy intencje masażu intymnego i wyznaczymy zakres sesji / dotyku i nagości.

Zanim położysz się na materac, nauczę Cię przyjmowania masażu, by pomóc Ci jak najpełniej wejść w swoją Moc, całkowicie wypełnić się swoją energią i doświadczyć w swoim ciele pełni spójności, czucia i głębi.
Dlatego nie musisz mieć wcześniejszego doświadczenia w jakichkolwiek tantrycznych praktykach. Podczas Ceremonii poprowadzę Cię i obejmę pełną opieką, a Twój Rytuał obejmie:

– Naukę i praktykę prawidłowego i jak najpełniejszego przyjęcia masażu miejsc intymnych
– Profesjonalną pracę z energią seksualną całego ciała
– Pomoc i prowadzenie w głębokim i całościowym odczuwaniu
– Naukę i praktykę prawidłowego prowadzenia energii w ciele
– Inicjację w swoją Kobiecą / Męską Moc
– Duchowe i cielesne zjednoczenie Twojego Świętego  Ciała, Świętej Duszy i Świętej Świadomości

 

TWOJE BEZPIECZEŃSTWO I GRANICE W MASAŻU INTYMNYM:

Tym, co jest dla mnie szczególnie ważne w pracy z Tobą, jest moja głęboka, intencyjna czystość.
W żadnym momencie ceremonii nie zostaną naruszone Twoje granice i zaufanie.
Nie wydarzy się nic, na co nie wyrazisz zgody i w każdym momencie ceremonii będziesz w zgodzie ze swoją wrażliwością, otwartością i poczuciem bezpieczeństwa.

Podczas moich ceremonii nic nie dzieje się na siłę – w każdym momencie masażu Ty decydujesz o granicach Twojej sesji i o tym, jak głęboko chcesz wejść w nagość i kiedy chcesz przyjąć masaż – na pierwszym, czy na którymś kolejnym spotkaniu.

Do rytuałów nie musisz się przygotowywać, ani mieć wcześniejszego doświadczenia. We wszystkim Ci pomogę i poprowadzę. Ty przyjdź z ciekawością i otwartym sercem.

Przed i po masażu miejsc intymnych możesz wziąć prysznic w eleganckiej, komfortowej łazience.

Ciepło i komfort w masażu zapewni Ci specjalistyczne ogrzewanie na podczerwień.

Masuję naturalnym, ciepłym olejem, w pełni bezpiecznym dla Twojego ciała. Moje olejki eteryczne sprowadzam z Indii. Są to najwyższej jakości i czystości esencje zapachowe, jakie są dostępne na świecie.

INTYMNY MASAŻ TANTRYCZNY A MASAŻ EROTYCZNY

Zacznijmy od tego, że masaż erotyczny, jako usługa, jest społecznie bardzo potrzebny, tylko po prostu nie nazywajmy go Tantrą.

ENERGIA EROTYCZNA – libido, podniecenie, erotyka, erekcja, orgazm.
ENERGIA SEKSUALNA – stała energia miejsc intymnych, nie związana z erotyką i libido. Od pierwszej chwili życia obecna w ciele każdego człowieka. Aktywna i życiowa, bez względu na poziom i jakość życia erotycznego. Ma ją w sobie każdy, również osoby, z własnego wyboru lub z choroby nie aktywne seksualnie i osoby aseksualne.

Wokół masaży tantrycznych narosło wiele mitów.
W naszym współczesnym, zachodnim świecie, „tantrycznym masażem” określa się w większości wszelkie masaże erotyczne – Masaż Yoni i Masaż Lingam/ masaż tantro-erotyczny / Taoistyczny / Tao-Tantra / Masaż Duchowo-Orgazmiczny, czyli masaże erotyczne z bardziej czy mniej „duchowym happy endem”, czyli manualnym rozładowaniem seksualnego podniecenia.
Są to z założenia masaże erotyczne i nazywanie ich Tantrą jest wielkim nieporozumieniem. I brak jasności w tym względzie powoduje to, że szukając prawdziwego tantrycznego masażu często trafiamy na osoby, które pod przykrywką Tantry, tantrycznego rozwoju poprzez ciało, duchowości i duchowej praktyki świadczą erotyczne usługi. Oszukują mówiąc, że nie świadczą usług seksualnych, tylko „tantryczny masaż„. I wprowadzają w błąd wszystkich, którzy poszukują prawdziwego tantrycznego masażu.

W takich usługach energia seksualna, świadomie lub podprogowo jest utożsamiana z erotyką, więc ma ukryte podteksty erotyczne. Bazuje na „kobiecej i męskiej energii” opartej na „tantrycznej  polaryzacji  płciowej pomiędzy osobą masującą i przyjmującą masaż, jako gwarancji „wzmocnienia działania energii”. Pod postacią rozwoju dąży do ukrytego zaspokajania indywidualnych erotycznych potrzeb i deficytów w nieudanym / nie zadbanym życiu seksualnym. I jest powodem podejmowania wielu błędnych intencji co do intencji, celu i sensu poszukiwania prawdziwego tantrycznego masażu przez osoby, które faktycznie szukają tantry i duchowego doświadczenia.

Taki masaż tworzy psycho-emocjonalną pustkę i wewnętrzne rozdzielenie. I z punktu widzenia Nauki Tantrycznej, jest całkowitym zaprzeczeniem Masażu Tantrycznego.

Dlatego, że w Tantrze i Masażu Tantrycznym nie chodzi o kobiecość, męskość, „heteroseksualną duchowość”, ani o erotykę. Masaż jest czystą praktyką duchową dla wszystkich ludzi, którzy poszukują swojej osobistej, duchowej głębi, a nie dla seksualizowanych i spolaryzowanych płci. W Tantrze nie różnimy się jako ludzie, wiec płeć nie ma żadnego znaczenia. I dlatego Tantra, jako duchowa nauka, jest dla wszystkich Ludzi, a nie dla określonych orientacji, czy płci.

Więc, gdy już wiemy, że nie chcemy masażu erotycznego, to czym jest Joni i Lingam – przeczytaj >> TUTAJ,

 W Tantrze nie różnimy się jak ludzie. Masaż jest czystą praktyką duchową dla wszystkich, którzy poszukują duchowej głębi, a nie dla seksualizowanych i spolaryzowanych płci. Dlatego tradycyjna sesja może obejmować olejowy masaż całego ciała Kobiet i Mężczyzn i masaż Miejsc Intymnych.

Dla wielu kobiet i mężczyzn jest to niezwykłe i poruszające doświadczenie, gdy ktoś masuje ich miejsca intymne, tak samo jak pozostałe części ciała, bez żadnych erotycznych podtekstów i tradycyjnie pojmowanych, seksualnych intencji.

Kaulicki Masaż i Święty Dotyk to masaż uzdrawiający i specjalistyczny, jak również nieerotyczny, co oznacza, że podniecenie erotyczne nie jest niezbędne do jego wykonania. Masaż ten nie ma podtekstów seksualnych, niczego nie oczekuje i do niczego nie „przymusza” – nawet do odczuwania przyjemności.
To masaż, który głęboko uzdrawia seksualność na bardzo wielu poziomach. Obdarowuje bezpieczeństwem i spokojem, unerwia zamrożenie i brak czucia, uaktywnia połączenia nerwowe i ożywia tzw. „martwe punkty”. Odblokowuje traumy, uwalnia psychicznie i emocjonalnie. Bardzo mocno energetyzuje, przywraca prawidłowy przepływ energii w ciele, daje moc, radość, witalność, siłę i długotrwały błogostan.
A przede wszystkim otwiera Boską Energię Kundalini i bardzo mocno aktywizuje naszą energetyczność, czucie i cały układ nerwowy. I podczas sesji, dzięki temu, że prowadzę osobę masowaną i uczę pracy z energią,  wprowadza energię seksualną ciała w długotrwały, a przy kliku sesjach, stały i samo-aktywizujący się przepływ i stały dobrostan.

Więc, choć masaż obejmuje całe ciało, wraz z miejscami intymnymi, nie jest to masaż erotyczny. Nie służy powszechnie znanemu seksualnemu podnieceniu, rozładowaniu ani zaspokajaniu indywidualnych erotycznych potrzeb, a intencyjnemu i świadomemu skierowaniu energii seksualnej do wewnątrz, do serca i całego naszego ciała, by nasycić się pełnią czucia i pokazać Świętą Cielesność w nowy i niezwykle głęboki sposób.

Najważniejsze korzyści płynące z mojego Tantrycznego Masażu Intymnego, przy intencyjnym ukierunkowaniu sesji:

Na poziomie FIZYCZNYM bardzo głęboko relaksuje i wprowadza w błogość i ukojenie. Uwalnia napięcia i stresy i głęboko rozluźnia całe ciało. Uczy bezwarunkowego przyjmowania i wspomaga w puszczeniu kontroli. Uwalnia od poczucia winy i wstydu związanego z cielesnością i intymnością. Otwiera radość i witalność. Wzmacnia wrażliwość, wzmacnia poczucie własnej wartości i piękna, odmładza ciało, uczy ukochania siebie i głębokiego czucia ciała. Otwiera zmysłowość i czułość. Wzmacnia odczuwanie przyjemności w życiu intymnym. Uzdrawia seksualność.

Na poziomie PSYCHICZNYM likwiduje blokady wewnętrzne w ciele i świadomości. Uwalnia od wewnętrznej bezsilności i stanu zgody na niemoc. Pomaga puszczać napięcia, blokady i zahamowania z umysłu i ciała. Wzmacnia poczucie integracji z otaczającym światem. Uzdrawia negatywne doświadczenia i przeżycia. Uzdrawia depresje i lęki. Uwalnia od wyuczonych schematów i negatywnych wzorców.

Na poziomie EMOCJONALNYM pogłębia samoświadomość. Uwalnia na poziomie głębokiej empatii wobec siebie i otwiera na głęboką miłość do siebie. Wyzwala wewnętrzną moc i siłę. Uzdrawia emocjonalność. Wzmacnia poczucie integracji z własnym wnętrzem. Wspomaga wzmocnienie / uzdrowienia relacji z bliskimi.

Na poziomie DUCHOWYM daje wewnętrzną moc i siłę. Pomaga przekraczać bariery i trudności wcześniej nie do pokonania. Daje odwagę do życia i działania. Kontaktuje z duchowymi opiekunami. Pomaga w podejmowaniu decyzji. Pomaga w świadomym rozumieniu własnej drogi życia. Daje świadomość celu. Otwiera na życie w miłości.

Na poziomie MISTYCZNYM jest inicjacją własnej boskości w pełnym aspekcie. Przyjęciem swojej ludzkiej – boskiej mocy i napełnianiem się całym życiowy potencjałem. Jeśli potrzeba – czułym i mocnym spotkaniem swego cienistego Ja, przełamaniem Tabu i wejściem w wewnętrzną pełnię.

Masaż intymny
logo Kala Luna Temple

Kala Luna Temple - Wszelkie prawa zastrzeżone.

+48 884 394 568

info.kalalunatemple@gmail.com

Call Now Button
Facebook Instagram Youtube Linedin