Masaż Intymny. Energetyczny Masaż Tantryczny

Masaż Intymny. Masaż miejsc intymnych.

PROFESJONALNY, ENERGETYCZNY MASAŻ TANTRYCZNY – Duchowa Moc Miejsc Intymnych. Przebudzenie Duszy. Odblokowanie Nadis i wzmocnienie przepływu energetycznego w ciele. Uwolnienie z winy i wstydu. Uświęcenie Ciała i Seksualności. 

„Jeżeli myślisz, że byłeś już na masażu tantrycznym, to po masażu Luny zrozumiesz, że nie byłeś.”

Zapraszam kobiety i mężczyzn na profesjonalne, tantryczne masaże intymne.

Co to znaczy profesjonalny masaż intymny?

To znaczy, że Twój masaż będzie na prawdę Tantryczny. Zgodny z nauką Kaulickiej Tantry Hinduskiej, z której pochodzi, a nie szkoleniami tantry buddyjskiej, „tao-tantry”, czy neo-tantry zachodniej.

To znaczy, że Twój masaż intymny, będzie rzeczywiście tantryczny a nie „trochę tantryczny”, „tantro podobny”, „tantro-erotyczny”, „tao-tantryczno-orgazmiczny z  duchowym happy endem”, oferowany w „salonach masażu tantrycznego”, czy „świątyniach tantry” , jak wielokrotnie możesz spotkać w różnych ofertach.

To oznacza, że oddasz się w dobre ręce i doświadczysz u mnie tego, czym naprawdę powinna być ta świątynna i święta praktyka.

Podczas ceremonii poprowadzę Cię w Twoje ciało.
W błogość, ożywienie i uwolnienie, którego nigdy nie zapomnisz.
W najgłębsze doświadczenie wewnętrznej spójności, wolności i mocy, jaką możesz poczuć.
I w najgłębszy kontakt ze swoim Wyższym Ja, jakiego możesz doświadczyć.

Więc jeśli dopiero szukasz profesjonalnego masażu intymnego, zgodnego z nauką Tantry, albo masz już doświadczenie z „trochę tantrycznym masażem” i chcesz pójść dalej by poczuć, czym ten Rytuał może być w pełni, zapraszam Cię na moje ceremonie.

 

Ceremonie Intymnych Masaży Tantrycznych

 

RYTUAŁ CIAŁA – DOBRY DOTYK  – UWOLNIENIE Z WINY I WSTYDU.

Rytuał Tantryczny, który wywodzi się z tantrycznych praktyk Aghori – świętych mnichów uzdrowicieli, którzy uczą, że Wszystko  jest Święte i nie ma w Tobie podziału na złe i dobre, ładne i brzydkie, czyste i grzeszne.
Ten masaż intymny to będzie Twoja głęboka, wewnętrzna podróż w przyjęcie Siebie.  Rytuał jest idealny dla osób, które pragną uwolnić się z cielesnej winy i wstydu, obaw i niechęci związanej z ciałem,  dotykiem i nagością. Przyjąć swoje ciało po opresyjnym wychowaniu, „duchowym” deprecjonowaniu, czy trudnej przeszłości.

Ceremonia może obejmować:
– Stopniowe przyjmowanie siebie w tantrycznej  cielesności
– Natychmiastowe pogłębienie ciepłego kontaktu z ciałem i seksualnością i odpuszczenie wewnętrznej walki.
– Pogodzenie się z sobą, uziemienie, odpuszczenie codzienności i wejście w głęboką energetyczną pełnię.
– Wprowadzenie w naukę tantrycznej duchowości i intencyjnego prowadzenia energii seksualnej w ciele (opcjonalnie, za zgodą)
Tantryczny Masaż Intymny – Uwalniający Masaż Całego Ciała
– DOBRY DOTYK – NIEEROTYCZNY, ŚWIĄTYNNY RYTUAŁ MASAŻU CAŁEGO CIAŁA I MASAŻU MIEJSC INTYMNYCH – UZDRAWIAJĄCY MASAŻ YONI / UZDRAWIAJĄCY MASAŻ LINGAM 

Pełna Ceremonia trwa 3 h
Świątynna opłata za rytuał: 900zł

RYTUAŁ SERCA – ROZBRAJANIE SERCA – PRZEBUDZENIE DUSZY.

Rytuał Tantryczny, który wywodzi się z wielkiej, tantrycznej tradycji Bhakti Marga – uwielbienia i powierzenia się Boskiej Miłości, swoim duchowym opiekunom, swojej Boskiej Esencji i swojej wewnętrznej miłości. 
Ten masaż, to będzie Twoja głęboka, wewnętrzna podróż do Serca. Rytuał jest idealny dla osób, które pragną puścić z serca obciążenie i lęk. Uwolnić się od przenoszonych emocji i otworzyć się na nową, wewnętrzną  bliskość. Nauczyć się słuchać Serca i otworzyć się na wewnętrzne połączenie.

Ceremonia może obejmować:
– Tantryczny Masaż Świątynnego Obudzenia Serca.
– Rozbrojenie ciała i serca z wewnętrznego ciężaru i lęku.
– Natychmiastowe wsłuchanie się w ciało i w serce i spotkanie Siebie w głębokiej, wewnętrznej wdzięczności.
– Naukę słuchania Serca i otwarcie wewnętrznego połączenia.
– Odnalezienie wewnętrznego prowadzenia i powołania.
– ROZPROWADZENIE ENERGII SERCA NA CAŁE CIAŁO I MIEJSCA INTYMNETANTRYCZNY MASAŻ CZUJĄCEGO SERCA.

Pełna Ceremonia trwa 3 h
Świątynna opłata za rytuał: 900zł

 

RYTUAŁ  Y O N I / L I N G A M  KUNDALINI – DUCHOWA MOC MIEJSC INTYMNYCH. MASAŻ MIEJSC INTYMNYCH

Rytuał Tantryczny, który wywodzi się z wielkiej, tantrycznej tradycji Vama Marga, w której miejsca intymne ciała są świętą bramą do duchowej świadomości, kontaktu z podświadomością i Twoim Wyższym Ja.
Masaż Yoni / Lingam to będzie Twoja głęboka, wewnętrzna podróż w mądrość ciała i w poznanie siebie. Rytuał jest idealny dla osób, które pragną skontaktować się ze swoją Duchową Jaźnią. Wsłuchać się w swoje Wyższe Ja i odnaleźć duchową moc swoich Miejsc Intymnych.

Ceremonia może obejmować:
– Otwieranie siebie na nową bliskość i nową, szczerą intymność.
– Naukę, lub odnowienie bliskiego kontaktu ze swoim Lingamem / Joni.
– Wsłuchanie się i powierzenie się swojej Joni / Lingam i wsłuchanie się w swoje Wyższe Ja.
–  Oddanie się w moc głębokiego czucia i przyzwolenia.
ENERGETYCZNY MASAŻ MIEJSC INTYMNYCH – ROZPROWADZENIE DUCHOWEJ MOCY NA CAŁE CIAŁO – TANTRYCZNY MASAŻ  KUNDALINI.

Pełna Ceremonia trwa 3 h
Świątynna opłata za rytuał: 900zł

 

RYTUAŁ TANDAVA – INTUICYJNY TANIEC ENERGII SEKSUALNEJ.

Tandava to Taniec Bogów. Rytuał Tantryczny, który wywodzi się z najstarszych, tantrycznych praktyk Kapalików – czcicieli rytualnej seksualności.
Ten masaż intymny to będzie Twoja głęboka, wewnętrzna podróż w intuicyjny przepływ energii seksualnej w ciele i w jej boski taniec. Rytuał jest idealny dla osób, które pragną przyjąć swoją energię seksualną i swoją seksualną osobowość jako całkowitą siłę życiową. Nauczyć się ją prawidłowo kierować, wzmacniać i kierunkować w intymne i życiowe cele. Wejść w medytację, intuicyjność i powrócić do wewnętrznego Źródła.
Rytuał będzie improwizacją energetyczną, dostrojeniem się do Ciebie i współodczuwaniem. Pełnym skupieniem się i wsłuchaniem w Ciebie. Całkowitym zestrojeniem się z Tobą i tworzeniem świętego dotyku w głębokim wsłuchaniu się w Twoje ciało, świadomość i podświadomość. Dlatego jest to jedyny masaż tantryczny, który nie ma określonej struktury. Nie wiem, co będę robić podczas ceremonii i nie wiem, co będzie się działo. Rytuał za każdym razem jest inny i nie da się go przewidzieć, ani zaplanować.

Ceremonia może obejmować:
– Naukę prawidłowego kierowania, wzmacniania i intencyjnego kierunkowania energii w ciele.
– Powrót do wewnętrznego zaufania, kompletności,  bezpieczeństwa i Świętej Cielesności.
– Wejście w medytację i intuicyjność.
– Wejście w bezwarunkową zgodność, otwartość, odpuszczenie oczekiwań i odpuszczenie kontroli.
– Powrót do wewnętrznego Źródła
– ENERGETYCZNY MASAŻ TANDAVA – TAJEMNICA ŚWIĘTEJ CIELESNOŚCI – MASAŻ  J O N I TANDAVA / MASAŻ L I N G A M TANDAVA

Pełna Ceremonia trwa 3 h
Świątynna opłata za rytuał: 900zł

 

Zachęcam Cię do skorzystania z kilku sesji masażu, ponieważ regularność praktyk wzmocni uzdrawiające działanie, a przede wszystkim mocniej otworzy Boską Energię Kundalini w ciele. I podczas każdej sesji, coraz głębiej wprowadzi energię seksualną ciała w długotrwały, stały i samo-aktywizujący się przepływ i stały dobrostan.

A jeśli chcesz jeszcze więcej dowiedzieć się o Tantrycznym Masażu, jego pochodzeniu, znaczeniu, tantrycznych rytuałach. Świętej Nagości i duchowym znaczeniu Miejsc Intymnych – zapraszam tu, na mój TANTRYCZNY BLOG 

A jeżeli czujesz, że nosisz w sobie blokady i głęboko tkwiące zahamowania, których nie umiesz rozpoznać, ani się od nich uwolnić, to zapraszam na MAPPING 3 MISTRZÓW

 

CO MUSISZ WIEDZIEĆ PRZED ROZPOCZĘCIEM TANTRYCZNEGO MASAŻU MIEJSC INTYMNYCH:

Najpierw usiądziemy i chwilę porozmawiamy. Pozwoli Ci to bezpiecznie poczuć się w nowym miejscu. Razem omówimy intencje masażu intymnego i wyznaczymy zakres sesji / dotyku i nagości.

Zanim położysz się na materac, nauczę Cię przyjmowania masażu, by pomóc Ci jak najpełniej wejść w swoją Moc, całkowicie wypełnić się swoją energią i doświadczyć w swoim ciele pełni spójności, czucia i głębi.
Dlatego nie musisz mieć wcześniejszego doświadczenia w jakichkolwiek tantrycznych praktykach. Podczas Ceremonii poprowadzę Cię i obejmę pełną opieką, a Twój Rytuał obejmie:

– Naukę i praktykę prawidłowego i jak najpełniejszego przyjęcia masażu miejsc intymnych
– Profesjonalną pracę z energią seksualną całego ciała
– Pomoc i prowadzenie w głębokim i całościowym odczuwaniu
– Naukę i praktykę prawidłowego prowadzenia energii w ciele
– Inicjację w swoją Kobiecą / Męską Moc
– Duchowe i cielesne zjednoczenie Twojego Świętego  Ciała, Świętej Duszy i Świętej Świadomości

 

TWOJE BEZPIECZEŃSTWO I GRANICE W MASAŻU INTYMNYM:

Tym, co jest dla mnie szczególnie ważne w pracy z Tobą, jest moja głęboka, intencyjna czystość.
W żadnym momencie ceremonii nie zostaną naruszone Twoje granice i zaufanie.
Nie wydarzy się nic, na co nie wyrazisz zgody i w każdym momencie ceremonii będziesz w zgodzie ze swoją wrażliwością, otwartością i poczuciem bezpieczeństwa.

Podczas moich ceremonii nic nie dzieje się na siłę – w każdym momencie masażu Ty decydujesz o granicach Twojej sesji i o tym, jak głęboko chcesz wejść w nagość i kiedy chcesz przyjąć masaż – na pierwszym, czy na którymś kolejnym spotkaniu.

Do rytuałów nie musisz się przygotowywać, ani mieć wcześniejszego doświadczenia. We wszystkim Ci pomogę i poprowadzę. Ty przyjdź z ciekawością i otwartym sercem.

Przed i po masażu miejsc intymnych możesz wziąć prysznic w eleganckiej, komfortowej łazience.

Ciepło i komfort w masażu zapewni Ci specjalistyczne ogrzewanie na podczerwień.

Masuję naturalnym, ciepłym olejem, w pełni bezpiecznym dla Twojego ciała. Moje olejki eteryczne sprowadzam z Indii. Są to najwyższej jakości i czystości esencje zapachowe, jakie są dostępne na świecie.

 

ŚWIĄTYNNA OPŁATA ZA CEREMONIĘ

Czas trwania 3h / 800zł

INTYMNY MASAŻ TANTRYCZNY A MASAŻ EROTYCZNY

Zacznijmy od tego, że masaż erotyczny, jako usługa, jest społecznie bardzo potrzebny, tylko po prostu nie nazywajmy go Tantrą.

ENERGIA EROTYCZNA – libido, podniecenie, erotyka, erekcja, orgazm.
ENERGIA SEKSUALNA – stała energia miejsc intymnych, nie związana z erotyką i libido. Od pierwszej chwili życia obecna w ciele każdego człowieka. Aktywna i życiowa, bez względu na poziom i jakość życia erotycznego. Ma ją w sobie każdy, również osoby, z własnego wyboru lub z choroby nie aktywne seksualnie i osoby aseksualne.

Wokół masaży tantrycznych narosło wiele mitów.
W naszym współczesnym, zachodnim świecie, „tantrycznym masażem” określa się w większości wszelkie masaże erotyczne – Masaż Yoni i Masaż Lingam/ masaż tantro-erotyczny / Taoistyczny / Tao-Tantra / Masaż Duchowo-Orgazmiczny, czyli masaże erotyczne z bardziej czy mniej „duchowym happy endem”, czyli manualnym rozładowaniem seksualnego podniecenia.
Są to z założenia masaże erotyczne i nazywanie ich Tantrą jest wielkim nieporozumieniem. I brak jasności w tym względzie powoduje to, że szukając prawdziwego tantrycznego masażu często trafiamy na osoby, które pod przykrywką Tantry, tantrycznego rozwoju poprzez ciało, duchowości i duchowej praktyki świadczą erotyczne usługi. Oszukują mówiąc, że nie świadczą usług seksualnych, tylko „tantryczny masaż„. I wprowadzają w błąd wszystkich, którzy poszukują prawdziwego tantrycznego masażu.

W takich usługach energia seksualna, świadomie lub podprogowo jest utożsamiana z erotyką, więc ma ukryte podteksty erotyczne. Bazuje na „kobiecej i męskiej energii” opartej na „tantrycznej  polaryzacji  płciowej pomiędzy osobą masującą i przyjmującą masaż, jako gwarancji „wzmocnienia działania energii”. Pod postacią rozwoju dąży do ukrytego zaspokajania indywidualnych erotycznych potrzeb i deficytów w nieudanym / nie zadbanym życiu seksualnym. I jest powodem podejmowania wielu błędnych intencji co do intencji, celu i sensu poszukiwania prawdziwego tantrycznego masażu przez osoby, które faktycznie szukają tantry i duchowego doświadczenia.

Taki masaż tworzy psycho-emocjonalną pustkę i wewnętrzne rozdzielenie. I z punktu widzenia Nauki Tantrycznej, jest całkowitym zaprzeczeniem Masażu Tantrycznego.

Dlatego, że w Tantrze i Masażu Tantrycznym nie chodzi o kobiecość, męskość, „heteroseksualną duchowość”, ani o erotykę. Masaż jest czystą praktyką duchową dla wszystkich ludzi, którzy poszukują swojej osobistej, duchowej głębi, a nie dla seksualizowanych i spolaryzowanych płci. W Tantrze nie różnimy się jako ludzie, wiec płeć nie ma żadnego znaczenia. I dlatego Tantra, jako duchowa nauka, jest dla wszystkich Ludzi, a nie dla określonych orientacji, czy płci.

Więc, gdy już wiemy, że nie chcemy masażu erotycznego, to czym jest Joni i Lingam – przeczytaj >> TUTAJ,

 W Tantrze nie różnimy się jak ludzie. Masaż jest czystą praktyką duchową dla wszystkich, którzy poszukują duchowej głębi, a nie dla seksualizowanych i spolaryzowanych płci. Dlatego tradycyjna sesja może obejmować olejowy masaż całego ciała Kobiet i Mężczyzn i masaż Miejsc Intymnych.

Dla wielu kobiet i mężczyzn jest to niezwykłe i poruszające doświadczenie, gdy ktoś masuje ich miejsca intymne, tak samo jak pozostałe części ciała, bez żadnych erotycznych podtekstów i tradycyjnie pojmowanych, seksualnych intencji.

Kaulicki Masaż i Święty Dotyk to masaż uzdrawiający i specjalistyczny, jak również nieerotyczny, co oznacza, że podniecenie erotyczne nie jest niezbędne do jego wykonania. Masaż ten nie ma podtekstów seksualnych, niczego nie oczekuje i do niczego nie „przymusza” – nawet do odczuwania przyjemności.
To masaż, który głęboko uzdrawia seksualność na bardzo wielu poziomach. Obdarowuje bezpieczeństwem i spokojem, unerwia zamrożenie i brak czucia, uaktywnia połączenia nerwowe i ożywia tzw. „martwe punkty”. Odblokowuje traumy, uwalnia psychicznie i emocjonalnie. Bardzo mocno energetyzuje, przywraca prawidłowy przepływ energii w ciele, daje moc, radość, witalność, siłę i długotrwały błogostan.
A przede wszystkim otwiera Boską Energię Kundalini i bardzo mocno aktywizuje naszą energetyczność, czucie i cały układ nerwowy. I podczas sesji, dzięki temu, że prowadzę osobę masowaną i uczę pracy z energią,  wprowadza energię seksualną ciała w długotrwały, a przy kliku sesjach, stały i samo-aktywizujący się przepływ i stały dobrostan.

Więc, choć masaż obejmuje całe ciało, wraz z miejscami intymnymi, nie jest to masaż erotyczny. Nie służy powszechnie znanemu seksualnemu podnieceniu, rozładowaniu ani zaspokajaniu indywidualnych erotycznych potrzeb, a intencyjnemu i świadomemu skierowaniu energii seksualnej do wewnątrz, do serca i całego naszego ciała, by nasycić się pełnią czucia i pokazać Świętą Cielesność w nowy i niezwykle głęboki sposób.

Najważniejsze korzyści płynące z mojego Tantrycznego Masażu Intymnego, przy intencyjnym ukierunkowaniu sesji:

Na poziomie FIZYCZNYM bardzo głęboko relaksuje i wprowadza w błogość i ukojenie. Uwalnia napięcia i stresy i głęboko rozluźnia całe ciało. Uczy bezwarunkowego przyjmowania i wspomaga w puszczeniu kontroli. Uwalnia od poczucia winy i wstydu związanego z cielesnością i intymnością. Otwiera radość i witalność. Wzmacnia wrażliwość, wzmacnia poczucie własnej wartości i piękna, odmładza ciało, uczy ukochania siebie i głębokiego czucia ciała. Otwiera zmysłowość i czułość. Wzmacnia odczuwanie przyjemności w życiu intymnym. Uzdrawia seksualność.

Na poziomie PSYCHICZNYM likwiduje blokady wewnętrzne w ciele i świadomości. Uwalnia od wewnętrznej bezsilności i stanu zgody na niemoc. Pomaga puszczać napięcia, blokady i zahamowania z umysłu i ciała. Wzmacnia poczucie integracji z otaczającym światem. Uzdrawia negatywne doświadczenia i przeżycia. Uzdrawia depresje i lęki. Uwalnia od wyuczonych schematów i negatywnych wzorców.

Na poziomie EMOCJONALNYM pogłębia samoświadomość. Uwalnia na poziomie głębokiej empatii wobec siebie i otwiera na głęboką miłość do siebie. Wyzwala wewnętrzną moc i siłę. Uzdrawia emocjonalność. Wzmacnia poczucie integracji z własnym wnętrzem. Wspomaga wzmocnienie / uzdrowienia relacji z bliskimi.

Na poziomie DUCHOWYM daje wewnętrzną moc i siłę. Pomaga przekraczać bariery i trudności wcześniej nie do pokonania. Daje odwagę do życia i działania. Kontaktuje z duchowymi opiekunami. Pomaga w podejmowaniu decyzji. Pomaga w świadomym rozumieniu własnej drogi życia. Daje świadomość celu. Otwiera na życie w miłości.

Na poziomie MISTYCZNYM jest inicjacją własnej boskości w pełnym aspekcie. Przyjęciem swojej ludzkiej – boskiej mocy i napełnianiem się całym życiowy potencjałem. Jeśli potrzeba – czułym i mocnym spotkaniem swego cienistego Ja, przełamaniem Tabu i wejściem w wewnętrzną pełnię.

Masaż intymny
logo Kala Luna Temple

Kala Luna Temple - Wszelkie prawa zastrzeżone.

+48 884 394 568

info.kalalunatemple@gmail.com

Call Now Button
Facebook Instagram Youtube Linedin