Gurudewa – Seksualna Kobiecość i Męskość

GURUDEWA – ŚWIĘTA SEKSUALNOŚĆ. Wewnętrzne Przewodnictwo przez swoją Kobiecość i Męskość. Spotkanie z Mistrzem.

Twój wewnętrzny Mistrz jest twoim największym, duchowym Przyjacielem. Dlatego, gdy idziesz do Mistrza upewnij się, że chcesz przyjąć wszystko, co On ci da. Ponieważ On da Ci to, czego na prawdę potrzebujesz, a nie to, czego pragniesz.
Dlaczego tak jest?
Ponieważ umysł Mistrza jest trwale i w pełni połączony z umysłem Bóstwa. I dlatego tylko Mistrz uczyni cię Mistrzem. Tylko Nauczyciel rozpozna twój Talent. Tylko Uzdrowiciel obudzi twoją Moc. I tylko Bóg zobaczy w tobie Boga.

GURU – ten, który rozjaśnia wewnętrzną ciemność.
DEWA – ten, który Wie. Boska jaźń, wewnętrzna pewność, wewnętrzna świadomość, bóstwo, święte i najwyższe Ja.
GURUDEWA – mistrz, którego umysł osiągnął trwałe i pełne połączenie ze swoją Duchową Jaźnią i swoim Najwyższym, Świętym Ja. Twoja Kobiecość i Męskość w Wewnętrznym Prowadzeniu. Twoja Gurudewa. Twój Gurudewa.  

Kobiecość i Męskość taka, jakiej nie znasz. Jakiej ciągle szukasz, albo ci się wydaje, że już prawie masz to w sobie. Niedościgniony ideał, który wciąż cię degraduje i poniża, bo ciągle jesteś za mało…
Więc wciąż szukasz swojej kobiecości i męskości. Uczysz się, starasz się, rozwijasz się. I ciągle wracasz do tego samego punktu. Wciąż się gubisz i czujesz, że coś jest nie tak. Że wciąż chcesz czemuś sprostać, kogoś zachwycić, lub zadowolić. Dać więcej, by „móc” wziąć więcej. Zasłużyć, by się spodobać.
Dlaczego tak się dzieje? Dlaczego wciąż jest ci trudno w relacjach i w swojej głębi, w sobie?
Bo wciąż podążasz za sztucznymi wzorcami, wciąż starasz się spełnić czyjś pomysł na ciebie. Uczysz się kobiecości i męskości domowej, społecznej, relacyjnej, publicznej, intymnej. Potem, już w „rozwoju” „tantrycznej” i „plemiennej”….

STOP!!!!!

Skończ już z tym bo to nie działa! Bo to urąga twojej inteligencji i twojemu stworzeniu. Skończ z tym, bo to cię krzywdzi. Bo wbija cię w kolejne wzorce, czyli ktoś nadal tobą manipuluje i sprzedaje ci coś, co ci szkodzi, albo działa tylko na chwilę. Niesamodzielność i wieczne niedowartościowanie. Wieczny brak siebie i swojej Duchowej Mądrości.

W procesie Gurudewa dostaniesz ode mnie swoją kobiecość i męskość którą się zachwycisz. I z której już nigdy nie zechcesz zrezygnować, bo będzie prawdziwa, osobista i Twoja. Już w pełni. Do końca życia. Na zawsze.

 

Duchowe Prowadzenie przez Wewnętrzną Kobiecość i Męskość.

Jedno Twoje Ja jest nieświadomym i poszukującym uczniem, który pragnie Duchowego Spokoju, Niezachwianej, Wewnętrznej Pewności i jasnej, życiowej Mądrości.
Drugie twoje Ja jest Wiedzącym. Tym, który Prowadzi, Kieruje i Wie. To twój Gurudewa. Twoja Gurudewa. Wewnętrzny Mistrz, który już to osiągnął. Który już nigdy się nie waha i nigdy się nie myli.

Jedno twoje ja musi spotkać twoje drugie Ja, bo dla twojej duchowej pełni nie ma głębszej, wewnętrznej wdzięczności, niż spotkać swojego Mistrza. Usiąść w Jej / Jego obecności i głęboko odpocząć. Pomilczeć, posłuchać, a potem napić się ze Źródła Mądrości i zadać wszystkie swoje pytania.

W tantrycznym procesie Gurudewa spotkasz swoją Kobiecość i Męskość – swoją Mistrzynię i Mistrza.

– Znajdziesz Siebie i swoją Wewnętrzną Pewność i Mądrość.
– Nauczysz się słuchać, pytać i prosić o radę we wszystkich obszarach swojego życia, które zechcesz w sobie rozwinąć, lub uzdrowić.
– Zbudujesz wewnętrzne połączenie ze swoją wewnętrzną mądrością.
– Wzmocnisz własną wartość i zaufanie do siebie.
– Otworzysz się na wewnętrzną bliskość i spotkasz swojego Największego, duchowego Przyjaciela.

gurudewa

Dalej znajdziesz Informacje Organizacyjne:

Informacje organizacyjne:

Proces dla każdej osoby jest inny. Podczas całej podróży pomagam, opiekuję się, kieruję, prowadzę i wspieram.

Indywidualny, spersonalizowany proces obejmuje 3 sesje.
Każde spotkanie trwa 3 godziny. Zajęcia Gurudewa obejmują praktyki w Świątyni i w domu.

Świątyna opłata za prowadzenie w procesie: 800 zł / sesja.

logo Kala Luna Temple

Kala Luna Temple - Wszelkie prawa zastrzeżone.

+48 884 394 568

info.kalalunatemple@gmail.com

Call Now Button
Facebook Instagram Youtube Linedin