3 ROZMOWY O MASAŻACH INTYMNYCH

Świątynia Kala Luna Temple

Jestem szczęśliwa!

– Jestem szczęśliwa! Chociaż myślałam, że to będzie bardziej erotyczne.
– A źle, że nie było?
– Nie, właściwie to dobrze! Dopiero teraz to widzę, jak już tu przyszłam. Ja właściwie nie wiem, czego chciałam, ale to, co robiłyśmy, to co mi dałaś, pokazało mi coś zupełnie innego o Tantrze, niż wcześniej czytałam. Cieszę się, że tu przyszłam, właściwie bardzo się cieszę! To, co zrobiłaś zostanie ze mną na długo. Ja już wiem, że to było ważne i mocne. Dobrze że to nie był masaż erotyczny, tylko coś dużo więcej.
– A jak się czujesz?
– Dobrze.
– A co to dobrze? Bo to takie słowo o niczym…
– Czuję się szczęśliwa i bardzo spokojna. Jest mi lekko… i jestem szczęśliwa 🙂

Masaż Intymny Dotyk Bogini – Tantryczna Inicjacja

Spotkanie siebie jest piękne. Jest czułe i czyste. Podczas Tantrycznego Masażu Energatycznego spotkasz Siebie. Poczujesz Siebie, zobaczysz Siebie. Przypomnisz Sobie o Sobie. Ukochasz to, że jesteś. Ukochasz całą Siebie. Każdy nerw, każdy mięsień, każdą kość. Każdą kroplę krwi i każdy kawałek skóry. Każdą część Siebie powitasz z radością i uwolnisz od oceny, braku i lęku.
Razem z moim dotykiem ukochasz całe Swoje ciało.  Razem z moim oddechem całą Siebie obdarzysz miłością. Pójdziemy tam razem, do końca, gdzie całemu Swojemu ciału powiesz TAK. Gdzie całemu Swojemu ciału powiesz DZIĘKUJĘ.
Gdy skończę Cię masować popatrzysz na Siebie z wdzięcznością. Z rozkoszą dotkniesz Siebie. Z uśmiechem popatrzysz w lustro. Z czułością Siebie przytulisz. Z radością, że możesz tak się czuć. Że możesz Siebie odnaleźć i się Sobą zachwycić.

100 PYTAŃ

– Dzień dobry, czy to salon masażu tantrycznego, chciałem zamówić masaż tantryczny, tylko mam parę pytań.
– Dzień dobry, to nie jest salon masażu, tylko Świątynia Tantry, ale jeżeli szukasz Tantry, to zapraszam ciepło. Jakie masz pytania, to z radością na wszystkie odpowiem.
– Tak, tak, ja wiem że świątynia, wszystko to świątynia. Czy można dotykać Panią przy masażu?
– Nie.
– A czy możliwy jest seks w czasie masażu?
– Nie.
– A czy miłość francuska wchodzi w masaż?
– Nie.
A seks analny?
– Nie.
– A czy ja też mogę Panią masować np po masażu w ramach rewanżu?
– Nie.
– A czy ja dopłacę to tak?
– Nie.
– A za co mogę dopłacić i wtedy będzie?
– Za nic. Wszystko, co potrzebne do sesji jest już ujęte w ceremonii.
– A czy jak energia dobrze popłynie i będą wysokie wibracje, to można umówić się z panią wieczorem?
– Nie.
……. CHWILA CISZY……
– Ok, to widzę, że to faktycznie Tantra, a nie „masaże tantro-erotyczne”. To czegoś takiego szukam! To teraz proszę mi opowiedzieć o co w tym chodzi i jak mogę się zapisać.
– Cieszę się! To musisz tylko zarezerwować dla siebie termin sesji. Resztę opowiem i poprowadzę na miejscu.

W Tantrze Kaulickiej masaż jest inicjacją i bramą, która prowadzi do czystej świadomości i wewnętrznej pełni poprzez poznanie Duchowej Mocy swoich Miejsc Intymnych, a nie masażem, jako celem samym w sobie. Dlatego w każdej ceremonii bardzo głęboko spotkasz Siebie i swoje najgłębsze, Intymne Ja. Więc jeśli chcesz doświadczyć tego, dokąd Cię zaprowadzi Twoja Tantryczna Inicjacja, przyjdź na Rytuał.

Podczas ceremonii poprowadzę Cię w Twoje ciało.
W błogość, ożywienie i uwolnienie, którego nigdy nie zapomnisz.
W najgłębsze doświadczenie wewnętrznej energii, wolności i mocy, jaką możesz poczuć.
I w najgłębszy kontakt ze swoim Wyższym Ja, jakiego możesz doświadczyć.

Więc jeśli dopiero szukasz profesjonalnego masażu zgodnego z nauką Tantry, albo masz już doświadczenie z „trochę tantrycznym masażem” i chcesz pójść dalej by poczuć, czym ten Rytuał może być w pełni, zapraszam cię na moje ceremonie.

SALON MASAŻU TANTRYCZNEGO 

– Dzień dobry, czy to salon masażu tantrycznego, chciałam zamówić masażyk tantryczny, na kiedy można?
– Dzień dobry, niestety nie można, bo nie robię masażyków tantrycznych.
Dodzwoniłaś się do Świątyni Tantry, a nie do salonu masażyków tantrycznych.
– No właśnie, ja chciałam do tantry!
– Tantra nie jest masażykiem, bo takie określenie zawsze ma podtekst erotyczny. Więc jeżeli rzeczywiście chcesz przyjść na Masaż Tantryczny, to z radością poszukam dla Ciebie terminu, ale jeżeli chcesz masażyk, to nie, bo nie świadczę usług seksualnych.
– O nie, to nie chcę, to dziękuję.

I całe szczęście, bo mamy już jasność!
Pani powinna pójść do „świątyń” tantr zachodnich, orgazmicznych i erotycznych na masaż  i masażyk tantryczno-erotyczny, duchowo-orgazmiczny, tao-tantra, atlantydzki, wężowy, zmysłowy, lemuriański i co tam komu jeszcze wyobraźnia podpowiada. I tam szukać szczęścia i „duchowego rozwoju”.

Google mówi, że szukając szeroko pojętej tantry, najczęściej wpisujemy w wyszukiwarkę „Masaż Lingam”. Na drugim miejscu jest „Masaż Yoni”, a potem dłuuuugo nic. Tym czasem, tantryczna praca z seksualnością i sesje rozwojowe pracy poprzez ciało nie są spełnianiem ukrytych wyobrażeń, ani erotycznych oczekiwań Klientów.

Jestem nauczycielem duchowym poprzez ciało, a nie „masażystką tantryczną z salonu masażu”, czy „świątyni tantry z wysoko wibracyjną seksualnością i duchowym orgazmem”.
Nie świadczę „zamówionych usług masaży intymnych”. Nie gwarantuję oczekiwanych stanów erotycznego samopoczucia.
Moje zajęcia nie są alternatywą do „poczucia swojej seksualności” dla osób trwających w erotycznej samotności, seksualnie nieudanych związkach, ani plasterkiem na niezadbane pożycie małżeńskie.
Nie jestem zastępczą partnerką seksualną i nie świadczę usług seksualnych dla osób, które pragną potraktować tantrę jako możliwość doświadczenia w sferze intymności tego, czego nie zbudowali w swoim życiu intymnym, w relacji i w domu.

I dlatego do mnie zapraszam wszystkich, którzy chcą poczuć czym jest PRAWDZIWY MASAŻ TANTRYCZNY. Jak odnowić w sobie cielesność, energię i seksualność, jak prawidłowo prowadzić energię w ciele, jak czuć bardziej i kierunkować energię intencyjnie, dokładnie w to, co chcemy. Jak skierować swoją uwagę w duchowość w samopoznanie. Jak rozbroić układ nerwowy ciała, jak rozmawiać ze swoimi Miejscami Intymnymi i swoim Wyższym Ja. I jak, poprzez masaż i ciało całkowicie przyjąć siebie i pokochać siebie bardziej.

 

 

logo Kala Luna Temple

Kala Luna Temple - Wszelkie prawa zastrzeżone.

+48 884 394 568

info.kalalunatemple@gmail.com

Call Now Button
Facebook Instagram Youtube Linedin